Coronavirus: چرا شرایط زندان می تواند یک طوفان کامل برای گسترش بیماری

این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه یکی از مبرم ترین چالش های بهداشت عمومی در یک نسل. دولت بریتانیا روش این است که محدود کردن تعداد افرادی که این ویروس در هر زمان و حفاظت از آسیب پذیرترین با کاهش میزان انتقال از طریق شستن دست و اجتماعی فاصله. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را فقط در مورد غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله و شما در یک بسیار آسیب پذیر ؟ ؟ ؟

زندان محیط می تواند ایجاد یک طوفان کامل برای گسترش بیماری است. زندانیان اغلب در زندگی غیر بهداشتی به سر می برند شرایط با دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی. در همه کشورها آن است که مردم از فقیرترین و بیشتر به حاشیه رانده بخش از جمعیت را تشکیل می دهند بخش عمده ای از کسانی که دوران محکومیت خود را میگذراندند. و بسیاری از آنها به بیماری هایی مانند سل بیماری های مقاربتی و اچ آی وی/ایدز.

بروز این بیماری در زندانها بسیار بالاتر از جمعیت عمومی است. و زندانیان بیش از 60 سریعترین رشد در زندان است. این امر به ویژه در مورد پس نرخ مرگ و میر از بیماری کروناویروس (COVID-19) بالاترین در این گروه است.

در زمان نوشتن اولین مورد از COVID-19 در انگلیس زندانی تایید شده است در Strangeways زندان در منچستر. یک عضو از کارکنان زندان نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 دیگری در زندان است. دیگر کارکنان و زندانیان که قرار است در انزوا به عنوان یک احتیاط.

‘سخت برای تمیز نگه داشتن’

به وضوح نگرانی از شیوع گسترده تر از COVID-19 در زندان های معتبر هستند به خصوص با توجه به این که زندانیان وارد زندان تنظیمات با طیف وسیعی از پیچیده بهداشتی نیاز دارد. اما در زندان نیز آنها را در معرض بیشتر خطر است. تحقیقات ما در زندان برای افراد جوان نشان می دهد که این کار بسیار دشوار قرار داده شده بر زندانیان برای حفظ سلامت جسمی و روانی خود در سر می برند unhygienic و شرایط محدود.

حتی قبل از همه گیر مردان جوان در زندان به ما گفت در مورد مشکلات آنها مواجه شده در خود را حفظ بهداشت شخصی و دسترسی مناسب مواد و تجهیزات برای حفظ خود و محیط خود را تمیز. آنها وجود دارد گفت: عدم دسترسی به اطلاعات بهداشتی. و بسیاری از آنچه وجود داشته بود در قالب نوشته شده است با وجود بسیاری از زندانیان با مشکلات با سواد. به طور کلی 72 درصد از زندانیان ما گسترده تر از زندان بررسی گزارش مشکلات به دست آوردن دسترسی به اطلاعات و خدمات برای کمک به آنها در حفظ سلامت خوب است در حالی که در زندان است.

ما شرکت کنندگان همچنین صحبت در مورد مدت زمان طولانی محبوس در سلول خود را – گاهی اوقات مشترک با دیگر زندانیان – با برخی از دور برای قفل تا 22 ساعت در روز است. تحقیقات ما نشان داد که این خستگی اغلب منجر به استرس و خشم و همچنین افزایش بهداشت ترس مربوط به پیمانکاری بیماری و ترس از مرگ به تنهایی در یک سلول زندان.

ما همچنین دریافتیم که دسترسی به حمایت عاطفی بود به شدت محدود با محدود زمان در دسترس برای تماس با دوستان و خانواده. با افزایش بی اعتمادی در میان زندانیان برای بسیاری وجود دارد که به نوبه خود به نگرانی در مورد. در حالی که برخی ممکن است انتظار می رود این از شرایط زندان از جمله اجتماعی قطع می تواند در طول یک بیماری همه گیر افزایش استرس و اضطراب در راه است که به طور قابل توجهی آسیب زندانیان بهداشت.

حمایت از زندانیان

خیلی از مشکلات به نظر می رسد می تواند به گسترده تر ساختاری محدودیت های قرار داده شده بر روی زندانیان است. توسط طبیعت خود را حبس زندانیان نمی توانند برنامه ریزی و یا تصمیم گیری برای خود را دارند و در عین حال همچنان در معرض بیشترین خطر ابتلا به عفونت و سلامت فقیر.

لیگ هوارد برای اصلاح قوانین کیفری پیشرو در انگلستان, زندان, موسسه خیریه, نوشته شده به وزارت دادگستری خواستار اقدامات برای محافظت از مردم در زندان-و در نتیجه مردم گسترده تر – از COVID-19.

در پاسخ زندانها وزیر لوسی فریز اعلام کرد که تمرین خوبی است که در حال ترویج در پوستر و شستن دست تسهیل در دسترس هستند برای تمام زندانیان است. فریز همچنین گفت که ارشاد صادر شده است در مورد بازدید از زندان ها و طرح های احتمالی در محل برای محافظت از کارکنان و زندانیان به طور یکسان.

اقدام فوری مورد نیاز

اما روشن است که اقدام فوری مورد نیاز است برای حمایت و کاهش نگرانی زندانیان و خانواده های آنان است. نگرانی های اطراف COVID-19 حتی بیشتر استارک با توجه به اینکه سه استان ثبت نام بیش از 500 نفر در زندان است. در ایتالیا شورش گزارش شده رخ داده در حداقل دو ده زندانها پس از بازديد متوقف شد. در یک زندان حداقل 12 زندانیان پس از درگذشت آنها شکست را به یک واحد بهداشت و درمان و overdosed در متادون.

نگرانی در حال افزایش شیوع کروناویروس در پشت میله های زندان. پیتر Macdiarmid/PA سیم/PA تصاویر

ما نیاز به یک طرح جامع از دولت و مقامات بهداشتی. این باید شامل توانایی به سرعت شناسایی و جداسازی موارد و معرفی بهبود یافته شستن دست ها امکانات شدت تمیز کردن رژیم و بهداشت شخصی پروتکل های.

وجود دارد نیز باید روشن و شفاف جریان اطلاعات برای مدیریت افزایش نگرانی. و تمرکز خاص بر ادامه تماس با خانواده و دوستان در خارج از زندان با استفاده از مجازی روش های افزایش اعتبار کارت های تلفن همراه و دسترسی بهتر به تلفن.

زندانیان نیز باید تشویق به مدیریت تندرستی خود را از طریق تلفن همراه بر اساس فعالیت هایی مانند تمرینات فرصت های آموزش و پرورش و دسترسی به سرگرمی و سرگرمی. همچنین ممکن است یک مورد برای کاهش جمعیت زندان که در حال حاضر در اطراف 84,000.

انتشار پایین دسته زندانیان را آزاد کردن ظرفیت در آنچه که ممکن است در یک دوره کمبود کارکنان و افزایش موارد است. ایران در حال حاضر گرفته شده در این مرحله به طور موقت رایگان در مورد 85,000 زندانیان در تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19.

زندان نباید فراموش شود در این بیماری همه گیر. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که کارکنان آمدن و رفتن از این موسسات که بیشتر زندانیان منتشر خواهد شد در برخی از نقطه و دوباره به جامعه است. زندانی سلامت و تندرستی دیده نمی شود که جدا از خود ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو