Coronavirus: چرا مردم وحشت خرید لوو رول و چگونه به آن را متوقف کند

بریتانیا در بر داشت خود را در وحشت خرید دیوانگی در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس. بسیار متلاطم وزیر بهداشت مت Hancock خواست خویشتن داری و تلاش برای آرام کردن ترس از کمبود در تلویزیون بی بی سی سوال زمان پس از خواسته بودن در مورد عدم پاراستامول خشک پاستا و کاغذ توالت.

بریتانیا به تنهایی نیست. رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی با تصاویری از سراسر جهان از چرخ دستی های خرید تا در صف بررسی ناشران قفسه های خالی و دیوانه خریداران حمل شش ماه ارزش از کاغذ توالت. فقط دیدن این فیلم تغذیه وحشت افزایش مشکل بسیار فراتر از چیزی است که اشاره شد در طول شیوع بیماری سارس در هنگام دیجیتال اتصالات بودند به مراتب کمتر شایع است.

این نوع پست ها در حال گسترش هیستری و اخبار نادرست به حدی است که coronavirus مضر اند مسلما تبدیل به خطرناک در حق خود. اگر آنها می خواهند ترس و وحشت خرید برای متوقف کردن دولت نیاز به نشان می دهد که آنها در کنترل از طریق اقدام قاطع و پایدار و شفاف در ارتباط است.


ادامه مطلب: کروناویروس و مرگ سیاه: گسترش اطلاعات غلط و بیگانه ستیزی نشان می دهد ما آموخته اند که از ما گذشته


به دست آوردن کنترل

در تحقیقاتم با بازاریابی اساتید شارلین چن و لئونارد لی ما متوجه شدیم که مصرف کنندگان برای جبران احساس از دست دادن کنترل با خرید محصولات طراحی شده برای پر کردن یک نیاز اساسی حل یک مشکل و یا انجام یک کار. این است آنچه که ما شاهد آن هستیم که مردم با عجله به خرید برنج, تمیز کردن محصولات و محصولات کاغذی در illogically ابعاد بزرگی.

این امر منجر به قیمت درآوردن و کمبود حیاتی تجهیزات بهداشت و درمان که در آن مورد نیاز است.

در زمان بحران مردم نمی خواهند بحث های زیادی صورت, آنها می خواهند عمل است. برای ارام کردن مردم اضطراب و کمک به آنها را دوباره احساس کنترل آن است تا دولت ها به سیگنال است که آنها یک بازی برنامه ریزی داشته باشید و مصرف به موقع مراحل رسیدگی به این مشکل است.

سنگاپور – که تا به حال هیچ ویروس و میر مربوط به رغم 112 موارد و میزان عفونت شده است که رشد بهبود – پدید آمده است به عنوان یک مثال از نحوه شامل هر دو عفونت و حفظ شهروند اعتماد.

یک روز پس از نشانه هایی که مردم وحشت خرید برنج و رشته فرنگی فوری نخست وزیر Lee Hsien Loong بود در تلویزیون خواستار آرامش و اطمینان سنگاپور: “ما منابع کافی وجود دارد بدون نیاز به انبار کردن.”

مردم صف خارج Watsons داروخانه در هنگ کنگ است. لوئیس تسه Pui ریه/شاتر

سنگاپور یکی از اولین کشورها را به اعمال محدودیت در ورود هر کسی که با سفر اخیر تاریخ به چین و بخش هایی از کره جنوبی. این کشور نیز معرفی کنترل دمای سیستم برای شناسایی افرادی که در تماس با حمل و سخت در بیمارستان و قرنطینه رژیم به صورت بالقوه بیماران آلوده. شرکت اقدام در قالب جریمه و زندان زمان است که گرفته شده نسبت به کسانی که نقض این قوانین جدید.

دولت ساخته شده است که به طور منظم اظهارات عمومی شده است و خیلی صریح با مردم در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس. یک هفته پس از خرید وحشت دیوانگی, همه چیز را آرام و خریداران را به عقب رفته اند به خرید اقلام در حالت عادی مقدار.

گرفتن آن اشتباه

این در تضاد با آنچه که اتفاق می افتد در ژاپن و ایران که در آن دولت ها زیر آتش خود را برای عدم شفافیت. این بی اعتمادی ناشی از نگرانی است که دولت ها ممکن است به عمد کتمان و یا ممکن است دسترسی به اطلاعات دقیق.

این باعث شده است تا به مردم انباشت کالا که در ژاپن منجر به کمبود کاغذ توالت. مشتاق خطوط و قیمت موج را دنبال کرد. سرقت است که در حال حاضر بسیار رایج است که برخی از موسسات گرفته اند به رول زنجیری خود را به چوب لباسی.

در حالی که دولت بریتانیا منتشر کرده است یک مقام رسمی coronvirus اکشن, برنامه, تنظیم, مشاوره برای چگونگی عمومی باید پاسخ دهند در طول هر مرحله از شیوع و آنچه انتظار می رود اگر آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر وجود داشته است سکسکه در ارتباطی که باید دامن زده به جای خو ترس.

اخیر مشکل بود تصمیم به خودداری و به روز رسانی روزانه در مورد گسترش جغرافیایی ویروس. دولت پس از یک u-نوبه خود در این کار آن را “یک اشتباه ارتباطات” و با اذعان به این که چنین عدم شفافیت تنها منجر به احساسات پنهان کاری دولت و کمک بالقوه گسترش خبر جعلی.

چگونه عمل ابلاغ از جمله وقتی که و چگونه اغلب بسیار مهم است به انتشار وحشت است. وضعیت هر بیماری همه گیر است تا فرار است که سیاست های دولت ممکن است نیاز به سرعت در حال تکامل در پاسخ. به عنوان دیده می شود در سنگاپور ارتباطی قوی می تواند تفاوت ظاهری به درک ماهیت پویا از وضعیت و نمی دانستند چگونه به آدرس آن را در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im