Coronavirus: چرا موفق الکل برنامه های ضروری برای مصرف کنندگان مشکل که بی خانمان هستند

افرادی که بی خانمان هستند که به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. مشکلات سلامتی شایع مانند بیماری تنفسی قرار دادن افرادی که بی خانمان هستند در معرض خطر بیشتری به خود و انزوا غیر ممکن است اگر شما در حال زندگی در خیابان و یا در مسکن موقت است. کسانی که وابسته به الکل هستند در خطر حتی بیشتر به عنوان آنها نیاز به ادامه با استفاده از برای جلوگیری از خروج که می تواند منجر به مشکلات سلامتی جدی و گاهی اوقات مرگ است. اما مستند به خود و انزوا در حال به چالش کشیدن اگر شما نیاز به دریافت نگه از الکل است.

مدیریت الکل برنامه یک آسیب-کاهش ابتکار است که ارائه می دهد به طور منظم توزیع الکل در کنار مراقبت های پزشکی, مالی, مسکن اجتماعی و حمایت از افرادی که نوشیدن شده اند و برای سال های بسیاری است که حرکت در بین بی خانمان خوابگاهها و بیمارستان و سیستم عدالت کیفری. کلید ابعاد نقشه ها همچنین شامل خدمات مراقبت های اولیه و نظارت بالینی.

نقشه های ایجاد شده در کانادا در اواخر 1990s برای مقابله با بحران وضعیت زمانی که سه مرد به مرگ منجمد در تورنتو است. از آن پس بیشتر از 23 نقشه در سراسر 13 شهرهای کانادا تاسیس شده اند ارائه پشتیبانی حیاتی برای مردم آسیب پذیر است.

برنی Pauly و همکارانش در دانشگاه ویکتوریا در بریتیش کلمبیا شده اند به دنبال اثربخشی نقشه ها در کانادا. یافته های آنان نشان می دهد که نقشه های بهبود ایمنی و ثبات روانی و سلامت جسمی مسکن, روابط, مهارت های زندگی و اعتماد به نفس از برنامه شرکت کنندگان است. آنها می تواند به کاهش مربوط به الکل مضرات و در برخی موارد مصرف. از همه مهمتر, نقشه, نیز به نفع دولت در شرایط به طور قابل توجهی کاهش می یابد آمبولانس تماس استراحتی در بیمارستان پذیرش و زمان در بازداشت پلیس.

ما به تازگی با انجام مطالعه به بررسی اینکه آیا نقشه ها می تواند اجرا شود در اسکاتلند است. ما باور داریم که مشابه خدمات ضروری و مورد نیاز در اسکاتلند در بریتانیا بیشتر به طور گسترده ای به خصوص در طول زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.

کروناویروس و نقشه ها در اسکاتلند

در کانادا, نقشه, کار در انواع صورتهای – رها-در برنامه های پناهگاه خوابگاهها و محل اقامت دائم. الکل ماده نیز متفاوت است نسبت به زمان و مقدار دوز از یک ساعتی نوشیدنی استاندارد به یک جیره روزانه. برنامه قوانین مشابه متنوع با تاکید بر مدیریت کارکنان از مشتریان مصرف الکل. نقشه های اجرای فعالیت های جامعه است و ممکن است در خدمت وعده های غذایی با توجه به اهمیت و چالش های تغذیه خوب و ارائه مراقبت های بهداشتی حرفه ای در یا سایت برای نظارت بر شرکت کنندگان است.

خود ما مطالعه درگیر در مصاحبه با سه گروه: کسانی که مشغول به کار در دولت و بیمه خدمات درمانی خیریه خدمات و کسانی که به طور بالقوه بهره مندی از نقشه های. ما همچنین به بررسی پرونده یادداشت از 33 نفر در هشت خیریه بی خانمانی خدمات برای به دست آوردن درک بهتر از افرادی که ممکن است واجد شرایط برای نقشه ها در اسکاتلند است.

یافته های ما برجسته مولفه های کلیدی است که خدمات نیاز دارید را به حساب اگر نقشه بود به اجرا در زمان بیماری همه گیر و به طور کلی. از نظر تنظیمات به کانادا با خدمات نقشه های ارائه شده می تواند در هر دو مسکونی و یا رها کردن در مکان های بسته به نیازهای خاص و چه در دسترس بود. در حالی که coronavirus به معنای بی خانمانی بسیاری از خدمات بسته شدن بسیاری از دیگران را تغییر راه که آنها کار خود را برای ادامه ارائه خدمات ضروری است.

نقشه های در نظر گرفته شده برای کاهش آسیب تغییر نمی مردم. شاتر

نقشه های ارائه شده می تواند در کنار مهم اجتماعی فاصله شیوه های داوطلب از طریق تحویل به عنوان مثال. مهم است که به تاکید است که نقشه ها را می توان کارکنان توسط کسانی که در حال حاضر مشغول به کار در این زمینه و در در حال حاضر خدمات ارائه شده. شفقت و عدم قضاوت در رویکرد ضروری است در اینجا به عنوان هدف اصلی این است که سعی کنید برای کاهش آسیب تغییر نمی مردم.

به عنوان نقطه شروع و شرکت کنندگان در یک نقشه تایید شود باید به الکل وابسته است. پس از آن نوشیدن یک طرح می تواند به توسعه همکاری های بین فردی, خدمات کارکنان و پزشکان. این امر معمولا دولت فرد ترجیح الکل نوع دوز روزانه فرکانس و چه گسترده تر مراقبت بهداشتی و اجتماعی نیاز به خطاب. متخصص پزشکی مشاوره هم می تواند ارائه شده در سایت و یا در وضعیت کنونی ،

اضافی وجود دارد مولفه های کلیدی است که باید اجرا شود اگر نقشه به کار در دراز مدت نه به عنوان یک پاسخ به زمان بیماری همه گیر مانند کمک به مردم برای, توسعه, جدید, زندگی, مهارتهای اجتماعی و ارتباط با جامعه و ظرفیت برای خروج از نقشه باید به آنها مایل به حرکت در. هر نقشه جدید را در جای خود به عنوان یک پاسخ فوری به COVID-19 همچنین باید شامل برنامه ریزی دقیق برای بعد از مستند به اطمینان حاصل شود که مردم را در معرض خطر بیشتر زمانی که آنها را ترک خدمت.

پیام از تحقیقات ما روشن است. نقشه های لازم در اسکاتلند و باید شامل به عنوان بخشی از یک سیستم مراقبت برای کاهش مربوط به الکل آسیب در میان یکی از گروه های آسیب پذیر. در این زمان همه گیر معرفی نقشه پتانسیل برای کاهش خطرات ناشی از عفونت با ویروس و انتقال با ارائه ثبات بیشتر و کمک به مردم با امن تر مدیریت عرضه و مصرف الکل. در این راه هیچ کس مجبور به شکستن مستندات به مدیریت خطرناک برداشت. این خواهد بود چیزی است که ما خواهد بود بررسی ما پروژه تحقیقاتی موفق الکل برنامه ها در زمینه COVID-19 در اسکاتلند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de