Coronavirus: چرا مستند ممکن است هزینه های جوان زندگی می کند در طول زمان

Covid-19 باعث خواهد شد بسیاری از مرگ و میر اگر ما نمی جلوگیری از گسترش عفونت با موفقیت توسط مستندات و دیگر به تازگی اعلام کرد اقدامات است. این بیماری همه گیر است که پیش بینی شده به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد مسن در “بیبی بومر” نسل – کسانی که بین سنین 55 و 74. از نظر مرگ و میر افراد بیش از 70 سال در بزرگترین خطر در کنار کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

اما آنچه در مورد جوان ؟ برخی در هزاره و نسل Z گروه باید به صراحت در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان یک “boomer حذف” در برخی از کانال های رسانه های اجتماعی. همچنین وجود داشته است موارد افراد جوان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پرتاب وحشی احزاب هر دو در اروپا و آمریکای شمالی – ایجاد افزایش تضاد بین نسل ها.

این ممکن است تا حدودی سوخت توسط طولانی نهفته خشم در میان جوانان از درک گسترده فرزندان, حقوق, مانند دسترسی آسان تر به اموال و مالکیت حقوق بازنشستگی امن و مرفه بازنشستگی. خود را به غفلت از اثرات تغییر آب و هوا یکی دیگر از ماشه.

اما دیگر وجود دارد دلایل قانونی برای نگرانی است. در دراز مدت ممکن است ما دیدن نرخ مرگ و میر در میان جوانان و همچنین افراد بالا برود به عنوان یک نتیجه از دوره های طولانی از مستند و انزوا – چیزی است که ما باید در برابر کاهش.

اقتصاد و نرخ مرگ و میر

آن را بسیار دشوار است برای برآورد اثر خالص در نرخ مرگ و میر از Covid-19 بحران است. ما می دانیم که مستند اقدامات را به هزاران نفر از زندگی است. این نه فقط از نظر کاهش عفونت بلکه با توجه به بهبود کیفیت هوا و کاهش تصادفات. اما ما همچنین می دانیم که این بیماری همه گیر خواهد شد و تاثیر شدید بر اقتصاد بیش از چند سال است. این احتمال نیز وجود دارد هزینه زندگی.

گذشته رکود و بحران منجر به افزایش بیکاری اما در حال رشد نیز مشکلات روحی و روانی و خوشه در نرخ خودکشی در بسیاری از کشورها است. در انگلستان 6,507 مردم خود را کشته در سال 2018 – که تقریبا دو برابر تعداد مرگ و میر دیده می شود در اسپانیا از coronavirus. و تخمین می زند که تحقیقات در سال 2007 بحران اقتصادی در اروپا و آمریکای شمالی منجر به بیش از 10 ، 000 اضافی خودکشی.

بیشتر چه در مراحل اولیه Covid-19 بحران قبل از دولت بریتانیا ارائه کمک مالی برای حمایت از کارمندان بسیاری از شرکت ها به راحتی مردم کار برکنار شده و فعال شده سریع گیاه و یا خروجی تعطیلی. تعدادی از مطالعات نشان داده اند که قابل توجه کار جابجایی در زمینه های دیگر به طور قابل توجهی افزایش میزان مرگ و میر در طول زمان احتمالا از طریق استرس و درآمد شوک.

به طور کلی جوان شده اند بیشتر انعطاف پذیر به این مشکلات با بهره گیری از موفقیت بیشتر در reemployment پس از دست دادن شغل. آنها همچنین بهتر قرار داده شده برای مهاجرت به مکان های قوی تر در اقتصاد. در لحظه ای هر چند ضعیف چشم انداز اقتصادی در حال تبدیل شدن در سطح جهان گسترده – به احتمال زیاد برای برخی از زمان آمده است. و تحقیقات نشان داده است که فقر و, کشته شدن با مردم فقیر در حال مرگ نزدیک به ده سال زودتر از مردم ثروتمند در انگلستان است.

زمان کاهش

دولت بریتانیا در حال حاضر افزایش یافته و هدایت منابع به خدمات بهداشت ملی (NHS) و مدنی مقامات اورژانس. آن را نیز قرار داده به جلو قابل توجهی کسب و کار و بازار کار امداد و نجات و کاهش بسته است.

در حالی که این اقدامات را به برخی از راه برای حفظ تداوم کسب و کار و درآمد برای این شرکت به کارکنان آنها نیست و در عین حال جامع در پوشش. در زمان نوشتن این بسته شامل بسیاری از بزرگسالان جوان از جمله کسانی که به عنوان مترجمان آزاد, خود شاغل هستند و یا در “فرفره” بخش های اقتصادی. بیشتر از جوان همچنین اجاره مسکن خود را و یا زندگی می کنند که در آن کار می کنند (مانند دایه).

و اگر مستند اقدامات از جمله بسته مغازه ها و رستوران ها فعال باقی می ماند برای چند ماه این هزینه خواهد شد اقتصاد است. با وجود این بانک مرکزی انگلیس کاهش علاقه نرخ پایه به 0.1% خود را از پایین ترین تا کنون در سطح این بعید است که به علت بالا بردن و یا شتاب در طرح های سرمایه گذاری در هر زمان به زودی.

در حالی که دولت مجموعه ای از اقدامات شامل برخی از 15 درصد از زمان انگلستان تولید ناخالص داخلی این ممکن است به نوبه خود نه به اندازه کافی. آن نیاز به تزریق بزرگ مبالغ اضافی به بیمه خدمات درمانی و سایر هزینه های مستقیم برای مدیریت این ویروس.

به ناچار این بحران باعث خواهد شد اقتصاد بیشتر به قرارداد و میزان شیب در فعالیت های اقتصادی می تواند بی سابقه ای در زمان صلح و decimating کیفیت زندگی و بازار کار چشم انداز جوان در خاص است.

فقر را می کشد. متی WoitunskiCC BY-SA

با وجود این, نخست وزیر بوریس جانسون با قاطعیت پیشنهاد کرد این کشور قادر خواهد بود به “به نوبه خود جزر و مد” از بحران در سه ماه. این کاملا روشن نیست که اگر او به معنی قله عفونت و یا پایان دادن به بحران, اما این دیدگاه به نظر می رسد بی جهت خوشبو. اسپانیایی flu pandemic (1918-1920) ویژه سه قله پس از رسیدن به طرف دیگر سریعتر به سادگی ممکن است منجر به حرکت صعودی دوم اوج کمی سریع تر است.

زندگی با تهدید

افراد جوان در حال حاضر مبارزه با افسردگی است. در حال حاضر وجود دارد جدید ترس به اضافه کردن به لیست موجود بحران – تغییر آب و هوا Brexit مسکن و حقوق بازنشستگی. که یکی دیگر از زئونوز ویروس همه گیر. اقتصاد را باید برای توسعه انعطاف پذیری که آن را قابل توجه قیمت….

بیشتر چه برای کسانی که شناخته شده به عنوان “کلید کارگران” این یک زمان بسیار بالا استرس شغلی. را جوانتر کلید کارگران سوخته? خطر این است که آنها ممکن است در نظر کامل و حرفه ای در شیوه زندگی و تغییر محل سکونت رفتن به جلو. اگر بدون انگیزه به ماندن قرار داده و آن را بیشتر تنزل انگلستان مقاومتی به یک بحران مشابه.

آن است که معقول و منطقی به سوال چه به احتمال زیاد در مقیاس از این پیامدهای منفی خواهد شد در سراسر نسل های پس از بحران. وجود دارد هر چیزی که ما می تواند انجام دهد در حال حاضر به کمک به صاف می رود خوشه در بیکاری و فقر و مشکلات روحی و روانی و خودکشی در پی این بحران ؟

ما فکر می کنیم که دسترسی به بازآموزی و آموزش بدون همراه بار بدهی مهم خواهد بود. دولت نیز باید در نظر بگیرید نوشتن موجود آموزش و پرورش بدهی و ایجاد اقدامات حمایت جغرافیایی جابجایی در انگلستان و در سراسر مرز. این امر ارائه مبنایی برای فعال کردن آزادی – اجتماعی و جغرافیایی.

دولت باید بدیهی است که آیا هر آنچه در آن می توانید برای محافظت از زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است. اما مهم آن است که چالش COVID-19 نیست قاب به سادگی در شرایط زندگی در معرض خطر از این ویروس در مقابل اقتصاد است. دوره های طولانی از بیکاری استرس شغلی شکنندگی و فقر نیز می تواند ادعا می کنند زندگی می کند. موقع فکر و عمل مورد نیاز است برای کاهش این خطر بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de