Coronavirus: چرا فرانسه کارگران به دنبال حمایت از دولت بعید است که به دریافت کمک های مالی

در فرانسه که در آن فحشا است تا حدودی criminalised آن را غیر قانونی است به خرید خدمات جنسی اما قانونی برای یک زن یا یک مرد به فروش ، و فروش هر کسی که رابطه جنسی باید مالیات پرداخت مانند هر کس دیگری. اما بسیاری از مردم در فحشا – که برخی از آنها که خود را “کارگران جنسی” و به همین دلیل معتقدم که آنها باید حق را به حقوق کارگران و حفاظت – در حال حاضر واجد شرایط برای دولت درآمد پشتیبانی با وجود دیدن درآمد خود را ناپدید می شوند به عنوان یک نتیجه از سراسر کشور COVID-19 مستند.

سکس کارگر, سازمان در حال حاضر با دعوت از دولت برای ایجاد یک صندوق اضطراری برای کمک به آسیب پذیر ترین در میان تعداد آنها زنده ماندن از بحران. آشنایی با فرانسه در زمان فحشا سیاست کمک می کند تا توضیح دهد که چرا از آن است که بعید است دولت به توافق برسند.

مانند بسیاری از کشورهای فرانسه معرفی کرده است اقدامات بی سابقه برای مبارزه با گسترش Covid-19: شهروندان ملزم به ماندن در خانه و جلوگیری از تماس های اجتماعی و غیر ضروری کسب و کار یا بسته و یا روشن به کار از خانه. برای مردم در فحشا این قوانین جدید منجر به از دست دادن قابل توجهی از درآمد به عنوان کارگران جنسی و مشتریان خود را منزوی در خانه.

در سال 2016 یک قانون معرفی شد که ممنوع خرید و نه فروش خدمات جنسی. قانون طراحی شده برای سیگنال های دولت باور است که روسپیگری یک شکل از خشونت علیه زنان و خلاف کرامت انسانی است.

اما جامعه در گروه سلامت باید مورد انتقاد قرار قانون برای افزایش ننگ اطراف و آسیب پذیری از کسانی که مشغول به کار در فحشا. آنها استدلال می کنند که کارگران جنسی و به خصوص کسانی که به ویژه آسیب پذیر مانند مستند نشده مهاجران و مردم مبارزه با سوء مصرف مواد داشته اند به اتخاذ طور فزاینده ای ناامن از شیوه های کار به منظور زنده ماندن. رقابت برای کمتر مشتریان برخی از آنها تقاضا شرایط خطرناکی مانند رابطه جنسی محافظت نشده باعث می شود مردم بیشتر آسیب پذیر است. نیاز به پنهان کردن از پلیس برای محافظت از مشتریان خود را نیز در معرض کارگران جنسی به افزایش خشونت است.

به تازگی سازمان را برجسته کرده اند افزایش ناامنی تجربه کارگران جنسی قادر به کار به دلیل جدید سلول اقدامات است. گزارش های پدید آمده از کارگران جنسی که خارج از خانه خود را به دلیل آنها نمی توانیم اجاره و کمتر آسیب پذیر مردم در حال رسیدن به جامعه سلامت سازمان غذا و یا کمک های پزشکی. آن است که یک مشکل خاص به فرانسه و موارد مشابه گزارش شده در سراسر جهان از جمله انگلستان است.

سایه کارگران

در پاسخ به COVID-19 مستند دولت موافقت کرده است به شروطي تا 84 درصد از کارکنان دستمزد و معرفی €1 ٬ 500 در هر ماه کمک مالی برای خود اشتغالی. کارگران جنسی که از حق زندگی و کار در فرانسه و در حال ثبت به عنوان خود اشتغالی ممکن است قادر به درخواست برای این طرح.

اما کسی کار غیر قانونی در آنچه از آن به عنوان “زیرزمینی” یا “سایه” اقتصاد است که از مطالعه حذف از کارگران مزایای از جمله درآمد پشتیبانی با وجود اینکه ملزم به پرداخت مالیات. در فرانسه هر کسی که بدست آورده پول از طریق قانونی و غیر قانونی به معنی به پرداخت مالیات. اما تنها کسانی که از نظر قانونی کارگران در منافع – از جمله جدید COVID-19 درآمد پشتیبانی می کند.

این یک پارادوکس: همه آثار همه پرداخت مالیات (در تئوری) اما تنها برخی از کارگران حقوق و حفاظت. در وضعیت فعلی کسی در اقتصاد زیرزمینی کار خود را از دست می دهد اما هیچ فایده ای ندارد. این به این معنی است که تمام اقدامات کاهش معرفی شده برای کمک به مردم با درآمد خود را در طول مستند بی فایده به بخشی از جمعیت.

موضوع مطرح شده توسط گروه مبارز است که این فشار را آسیب پذیر کارگران جنسی به کار ادامه خواهد داد برای به دست آوردن پول و قرار دادن بهداشت عمومی اقدامات در خطر از آنجا که آنها نمی تواند دسترسی درآمد پشتیبانی می کند. این سازمان ها استدلال می کنند که راه اندازی یک صندوق اضطراری برای مردم در این موقعیت خواهد اطمینان حاصل شود که آنها می توانند در خانه بمانند و خود منزوی و بدون تبدیل شدن به بی بضاعت.

اگر چه تعداد دقیق آن را سخت برای تعیین وجود دارد که حدود 30000 نفر درگیر در فحشا در فرانسه که 93 درصد اعتقاد به خارجی ها (مستند یا نه) و بسیاری از آنها آسیب پذیر هستند و قادر به جلب حمایت از دولت است.

بسیاری از کار در فحشا خواهید بود به رسمیت شناخته شده به عنوان کارگران به حق و حقوق و حمایت. شاتر

سلامت جامعه گروه ها و سازمانهای کارگری را آغاز کرده اند جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز. آنها نیز نوشته شده به رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای بودجه اضطراری برای حمایت از کارگران جنسی در این مستند به این سازمان قادر به پاسخگویی به تقاضای خود را برای کمک به.

نمایندگان مجلس همچنین نوشته شده به Marlène Schiappa, وزیر امور خارجه, برای برابری جنسیتی برای برجسته کردن وضعیت اسفناک کارگران جنسی در طول بحران. تمام استدلال می کنند که حمایت از دولت است حیاتی برای تضمین این که افراد آسیب پذیر مجبور هستند به خارج از سلول به کسب درآمد با قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر است.

فحشا سیاست

تا کنون دولت حاضر به ارائه کمک ویژه به این کارگران جنسی. Schiappa اعلام کرده است که این امر می تواند “بسیار پیچیده” برای دولت به جبران افراد کار غیر قانونی از جمله اعلام نشده کارگران جنسی. پس از پایان جنگ جهانی دوم دولت فرانسه در نظر همه کسانی که مشغول به کار در فحشا (اکثریت فرض به زنان) به عنوان قربانیان بهره برداری نیاز به امداد و نجات و توانبخشی و تنها مراحل را برای کمک به کسانی که مایل به ترک فحشا.

دولت پشتیبانی از افرادی که مایل به جلوگیری از فروش جنس از طریق برنامه های اجتماعی و کمک های مالی تحویل از طریق موسسات خیریه معتبر و حقوق زنان سازمان. اما تحقیقات اخیر نشان می دهد این بسته حمایتی همچنان با کمبود بودجه روبرو شده و به طور یکنواخت اعمال می شود. آن را نیز مورد انتقاد قرار گرفته است برای کمک به کمتر از 100 نفر در هر سال خروج فحشا از برنامه معرفی شد در سال 2017.

اگر دولت فرانسه خود را حفظ سیاست های فعلی و موقعیت آن است که بعید است برای جبران آسیب پذیر کارگران جنسی برای درآمد از دست رفته اگر آنها مایل و یا قادر به ترک فحشا. به جای آن ادامه خواهد داد برای هدایت مردم به سوی خروج از برنامه و یا سازمان های خیریه برای حمایت از. در عین حال سیاست هایی که نه آدرس کارگران جنسی نیازهای رفاهی و یا کسانی که از مردم پاینده در “سایه” اقتصاد به طور کلی بیشتر به احتمال زیاد به مخاطره می اندازد زندگی و تضعیف گسترده بهداشت عمومی اقدامات با هدف جلوگیری از بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im