Coronavirus: چه شانس ما تغییر رفتار ما در پی?

جهان به عنوان ما آن را می دانم ممکن است هرگز همان خواهد بود. اقتصاد جهانی کاهش پیدا کرده است و مردم در حال زندگی در انزوا و مرگ و میر از یک قاتل نامرئی است افزایش نمایی. Coronavirus همه گیر تحمیل کرده است یک واقعیت تلخ سوگ بیماری و بیکاری است. بسیاری از مردم در حال حاضر رو به مشکلات مالی و عدم اطمینان از آینده شغلی چشم انداز.

آمار اولیه نشان می دهد که فوری تاثیر روانی این بیماری همه گیر است که قابل توجه است. نیز وجود دارد که بیشتر نشاط بخشی, تجزیه و تحلیل, اما نشان می دهد این تجربه ممکن است به ما کمک تغییر شیوه زندگی ما بهتر است. اما انسان حتی قادر به پایدار رفتار را تغییر دهید ؟

ما می دانیم که بحران می تواند منجر به خشم و ترس است. در یک جامعه سطح این احساسات می تواند فرود به اعمال قربانی, stigmatisation و تبعیض است. شوک های زیست محیطی و شیوع نیز ممکن است باعث جوامع برای تبدیل شدن به بیشتر “خودخواه”, انتخاب رهبران مستبد و نشان دادن تعصب نسبت به خارجی ها.

ما همچنین می دانیم که موجود اجتماعی نابرابری – که تهدیدی برای بهداشت روانی – اقتصاد ایران پس از حوادث غم انگیز. هر گونه ناراحتی روانی گرایش به تقویت در کسانی که کمتر خوش شانس.

برای تغییر رفتار ما برای بهتر ما نیاز به غلبه بر این چالش ها و افزایش رفاه است. در طول سه سال گذشته گروه ما داده خیلی فکر کردم به “خوب بودن”. تعریف ما از این به مثبت اتصال به خودمان و جوامع ما گسترده تر از محیط زیست است.

در یک سطح پایه سلامت مثبت رفتارهای مهم هستند برای رسیدن به فردی خوب بودن مانند غذا خوردن سالم, در حال خواب خوب و ورزش. یک حس قوی از معنا و هدف است که به ویژه مهم برای غلبه بر رویدادهای مهم زندگی و تحقق “post-traumatic رشد”. در کلمات از یکی از همکاران ما – که غلبه بر مولتيپل اسکلروزيس – ما باید متعهد به “مثبت بودن هدف و عمل” در طول بحران های شخصی. این شامل حرکت فراتر از خودمان و خدمت چیزی بیشتر.

مثبت روابط اجتماعی و جوامع هستند لذا ضروری است. روابط اجتماعی غیر روحانی پایه و اساس هویت شخصی و احساس ما از ارتباط با دیگران است. این افزایش می دهد به احساسات مثبت در یک مارپیچ رو به بالا ارتباط است.

تحقیقات اخیر و آثار علمی نیز نشان می دهد که ما نیاز ذاتی به ارتباط با طبیعت و دیگر اشکال زندگی به احساس خوب است. افرادی که به طور منظم صرف زمان در طبیعت تمایل به شادتر و بیشتر احساس معنا در زندگی است.

طبیعت ما را خوشحال می کند. Song_about_summer/شاتر

متاسفانه, آن است که دیگر ممکن است به بحث در مورد ارتباط بین محیط زیست و شادی بدون در نظر گرفتن تهدید عمده است که تغییرات آب و هوایی انسانی. این می تواند منجر به احساس “solastalgia” – دولت از غم و ناامیدی و افسردگی ناشی از منفی زیست محیطی را تغییر دهید.

این مشترکات coronavirus همه گیر و تغییر آب و هوا هستند استارک. هر دو چالش نمایندگی “محیط زیست” مشکلاتی که از نظر اجتماعی هدایت می شود. یک تفاوت عمده این است که ما جهانی در پاسخ به یکی دیگر نه.

ماهیت انتزاعی تغییر آب و هوا همراه با ناتوانی ما احساس می کنیم در رابطه با آن, کمک به ما “نشسته در دست ما و انجام هیچ چیز”. این پدیده شناخته شده به عنوان “Giddens پارادوکس”. شاید پوشش نقره ای در اینجا چیزی است که coronavirus می تواند و باید به ما یاد می دهد که تعهد به اقدام منجر به تغییر.

تغییر امکان پذیر است

چینی ها کلمه “بحران” شامل دو شخصیت یکی برای خطر و دیگری برای فرصت. در طول همه گیر بسیاری از مردم مجبور شده اند به کار از خانه – کاهش قابل ملاحظه ای زمان صرف رفت و آمد و همچنین آلودگی هوا. این ممکن است ادامه, اگر نگاه ما به ارزش آن است.

اگر چه بدون چالش های آن, محاکمه از کار انعطاف پذیر الگوهای مانند چهار روز کار در هفته نیز نشان می دهد آرایه ای از مزایای منحصر به فرد بودن است.

Coronavirus begs سوال: چرا ما می خواهیم به طور کامل بازگشت به معتاد وضعیت موجود که هدف نهایی را می توان در راه های مختلف حمایت از رفاه و بهره وری و پایداری محیط زیست? هر کوچک و تغییر مثبت به ما کمک می کند احساس قدرت بیشتر. این بیماری همه گیر است, بعد از همه, ما آموخت که ما می توانیم بدون خرید بیش از حد و رفتن در مسافت های طولانی پرواز برای تعطیلات.

شواهدی وجود دارد که ما می توانیم تغییرات رفتاری پس از یک بحران است. ما می دانیم که برخی از اقدامات پیشگیرانه مانند تنفسی و بهداشت دست می همیشگی زیر ویروسی همه گیر. تحقیقات همچنین نشان داده است که ساکنان نیوجرسی, ایالات متحده تبدیل شد به احتمال زیاد به حمایت از سیاست های زیست محیطی پس از دو طوفان ویرانگر. تجارب جاری شدن سیل در انگلستان به طور مشابه نشان داده شده است منجر به تمایل به صرفه جویی در انرژی. در ضمن bushfires در استرالیا را افزایش داد سبز فعالیت.

حفظ تغییر

که گفت: تحقیقات نشان می دهد که تغییر مثبت به طور کلی کاسته طول زمان است. در نهایت ما اولویت بازسازی اجتماعی توابع و نه از نرم افزار-محیط زیست اقدامات است. حفظ هر گونه تغییر در رفتار دشوار است و بستگی به عوامل بسیاری از جمله انگیزه عادات منابع خودکارآمدی و اجتماعی را تحت تاثیر قرار.

مثبت روانی تجارب و احساسات و حس تازه کشف شده از هدف ممکن است کلید به رانندگی غیر آگاهانه انگیزه نسبت به رفتارهای سازگار با محیط زیست پایدار. در حال ظهور شواهد نیز نشان می دهد که آموزش های زیست محیطی و طبیعت مبتنی بر فعالیت ها می تواند تسهیل pro-اجتماعی و جامعه ارتباط.

خوشبختانه مداخلات ساده مانند پیاده روی و “فکر یادگیری” توجه به در حال حاضر نشان داده شده است برای ترویج آزادی به سمت ایده های مربوط به همپوشانی بین انسان و طبیعت است. این چیزها می تواند کمک به حفظ تغییرات رفتاری.

درک است که ما روانی ، اجتماعی ، اقتصادی و طبیعی جهان هستند بخشی از یک سیستم به هم پیوسته نیز تسهیل زیست محیطی اخلاق نسبت به محافظت و حفظ جهان طبیعی است.

برای رسیدن به این مداخلات مبتنی بر پرورش مثبت, محبت و قدردانی می تواند موثر باشد. ما می دانیم که این کارها منجر به پایدار مثبت انتقال. مدیتیشن با تمرکز بر عشق و محبت نیز قادر می سازد تا احساسات مثبت و حس شخصی جامعه ارتباط.

نگه داشتن یک مجله در خارج از منزل می تواند انگیزه. Teechai/شاتر

مداخله دیگری که می تواند به کاهش استرس و ارتقاء سلامت روانی این است که نگه داشتن یک مجله. این حتی می تواند افزایش pro-زیست محیطی رفتار در هنگام تکمیل شده در طبیعت است.

این مسئولیت دولت است

برخی از مشکلات به سادگی غیر ممکن است برای فرد به رفع تنهایی اما – از این رو Giddens تناقض است. تغییر مثبت با افراد به احتمال زیاد خواهد شد به طور موقت و یا ناچیز اگر نه تقویت سیاست و یا قوانین و مقررات. سازمان صنعت و دولت باید یک مسئولیت بزرگ برای ترویج تغییر مثبت است.

اولین گام خواهد بود برای فعال کردن رفاه همه شهروندان با غلبه بر تهدیدات نابرابری بیگانه ستیزی و اطلاعات غلط پس از همه گیر. اگر ما موفق به انجام این کار, ما در نهایت غفلت از فرصت ها برای تغییر مثبت و خطر بقای گونه های ما. آنچه که ما تصمیم به انجام امروز و پس از بحران کنونی از اهمیت پارامونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de