به عنوان جهان روش 2.5 میلیون coronavirus موارد برخی از مناطق رسیده و اوج این ویروس و تعداد موارد و مرگ و میر رو به کاهش است.

این شامل نیویورک ، کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است. آن را تا به حال تقریبا 15000 مرگ و میر تا کنون, اما از دیدن مرگ و میر کمتر در هر روز. در ضمن در مورد اعداد در اروپا پیشی گرفته اند یک میلیون نفر با ویروس این ادعا بیش از 100,000 زندگی می کند تا کنون. اما تعداد در حال حاضر رو به کاهش است.

در بسیاری از مناطق آن را خیلی زود به بلند مستند محدودیت اما برنامه ریزی برای این جریان است. طی هفته گذشته در گفتگو کارشناسان از سراسر جهان تحویل داده اند مشاوره به دولت ها بر اساس روند محلی تهدید و منابع در دسترس است.

وضعیت متفاوت است برای هر منطقه اما اکثر کارشناسان معتقدند هر گونه خروج نیاز به یک صحنه و پاسخ با تمرکز قوی بر روی تست و ردیابی برای جلوگیری از موج دوم از عفونت است.


این است که ما خلاصه هفته از متخصص اطلاعات در مورد کوروناویروس.

مکالمه یک نه برای سود گروه کار می کند با طیف گسترده ای از دانشگاهیان سراسر شبکه های جهانی خود. ما با هم تولید مبتنی بر شواهد تجزیه و تحلیل و بینش از سراسر دانشگاه ها. مقالات رایگان به عنوان خوانده شده – وجود دارد هیچ paywall – و دوباره.


این هفتمین ستون هفتگی توسط تیم ما از بهداشت بین المللی سردبیران برجسته برخی از تازگی مقالات منتشر شده از مکالمه را در شبکه جهانی است.

استراتژی خروج ملاحظات

برخی از کشورها به نظر می رسد که رسیده به اوج خود coronavirus موارد اما قبل از کاهش محدودیت های آن مهم است برای اطمینان از آن را فقط به طور موقت سرکوب موارد است.

در اینجا چیزی است که دولت باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که برنامه ریزی خود را استراتژی خروج:

 • عجله نکنید آن. بدون یک واکسن یا درمان های موثر و آرامش بخش این مستند خیلی زود می تواند منجر به موج دوم از عفونت. به عنوان Jasmina Panovska-Griffiths از UCL هشدار داد: در گذشته برخی از بیماری های همه گیر موج دوم کشته شدن بیشتر مردم از اول.

 • یادگیری از کشورهای دیگر. به جای کل مستند کره جنوبی به اجرا در مرز تعطیلی گسترده اجتماعی فاصله و با تمرکز بر تست و ردیابی تماس, توضیح می دهد, Alex van den Heever و همکارانش در دانشگاه Witwatersrand در آفریقای جنوبی. این اجازه را به نگه داشتن نسبت بیشتری از آن اقتصاد باز است.

آرامش محدودیت خیلی زود می تواند منجر به موج دوم از عفونت. Sipa ایالات متحده آمریکا Jorge Sanz/SOPA تصاویر/AAP
 • کار کردن که به ایمنی. اقتصاد را می توان به تدریج و با دقت بازگشایی توسط تست کنید که آلوده شده است در گذشته و توسعه ایمنی استدلال اریک Muraille و همکاران (در فرانسه) از دانشگاه آزاد بروکسل. آنها می گویند کسانی که با ایمنی می تواند بازگشت به کار به حداقل رساندن خطر اضافی امواج در حالی که دیگران در خانه بماند.

 • خیاط پاسخ. نیوزیلند از جمله دقیقترین مستند اقدامات در محل و مقیاس این محدودیت ها از آوریل 28. این اعتصاب تعادل بین حق حفاظت از سلامت مردم و معیشت می نویسد: مارتین Berka از دانشگاه مسی.

یک گام به جلو دو گام به عقب

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی متوقف ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به “mismanaging و پوشش گسترش” ویروس.

آدم Kamradt-اسکات از دانشگاه سیدنی هشدار چنین کاهش می تواند باعث شود که به ورشکسته در وسط یک بیماری همه گیر. این به معنی داشتن به اخراج کارکنان و کمتر قادر به کمک به تلاش ها در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

برخی از کشورها فقط در شروع خود coronavirus ویروس همه گیر خواهد شد و با تکیه بر این سازمان بهداشت جهانی. اقیانوس آرام پرس/Sipa ایالات متحده آمریکا/AAP

چگونه باید کشور پاسخ تا کنون ؟

ما می شنوید زیادی در مورد کوروناویروس پاسخ در انگلستان و آمریکا و چین و بخش هایی از اروپا است. اما آنچه این وضعیت در سایر نقاط جهان ؟

 • تماس برای کمک در اندونزی. Coronavirus آمار اندونزی سخت – آن را در حال حاضر دارای بالاترین مرگ و میر در جنوب شرق آسیا. چین متعهد به کمک به اندونزی اما برای ایجاد یک تفاوت واقعی این نیز باید شامل ارسال با تجربه کادر پزشکی و فن آوری های تست استدلال محمد ذوالفقار Rakhmat از Universitas Islam اندونزی.

 • برخی از شگفتی در یونان. یونان به نظر می رسد شده اند به آرامی ضربه coronavirus با بیش از 100 مرگ و میر تا کنون با وجود فقط بیرون آمدن از ده سال بحران مالی است. استلا Ladi از کوئین مری دانشگاه لندن توضیح می دهد که این کشور آموخته شده از بحران مالی و عمل به سرعت نزدیک به مدارس, ممنوعیت تجمعات عمومی و اطمینان از سازگار پیام.

 • محدودیت های مالی در کوبا. کوبا موفقیت در نگه داشتن صورت تعداد به بیش از 1000 تا کنون می توان به آن کامل برنامه ریزی سریع پاسخ و توانایی به مقیاس اقدامات به عنوان مورد نیاز است. اما چه اتفاقی می افتد بعدی بستگی به دسترسی به آن برای تست کیت نوشتن امیلی موریس و ایلن Kelman از UCL.

کوبا coronavirus پاسخ تا کنون چشمگیر بوده است. ارنستو Mastrascusa/سازمان حفاظت محیط زیست/AAP
 • رفاه بافر در موریس. کوچک کشور جزیره موریس شده است تحت یک حکومت نظامی پس از مارس 24 و تاثیر coronavirus را ویران کرده است اقتصاد آن است. اما با سیستم رفاه اجتماعی را سر به این بیماری همه گیر در یک جای پای قوی تر از بسیاری از کشورهای جنوب صحرای آفریقا استدلال Myriam Blin از چارلز Telfair پردیس در جزیره موریس.

چه آخرین شواهد در COVID-19 و حیوانات خانگی ؟

شما لازم نیست به نگرانی در مورد گرفتن coronavirus از حیوان خانگی خود را. شاتر
 • حیوانات خانگی آسیب پذیر هستند از راه های دیگر بیش از حد. بیشتر مردم اتخاذ حیوانات خانگی به نگه داشتن آنها را به شرکت در حالی که در انزوا. اما این حیوانات در معرض خطر هستند رها بعد از مستندات سهولت و صاحبان یا دیگر آنها را می خواهید و یا نمی توانیم به نگه داشتن آنها را می نویسد هدر فریزر از دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند در استرالیا و همکاران او.

درس از تاریخ

 • در تئوری های توطئه. با وجود علم ارائه پاسخ های بیشتر در مورد کوروناویروس هر روز تئوری های توطئه وجود دارد. انسان باید همیشه در بر داشت توضیحات برای ناشناخته می نویسد: هانا Tervanotko از دانشگاه مک مستر در کانادا و ما می توانید نگاه کنید که چگونه اسرائیل باستان در برخورد با همه گیر برای کمک به درک چرا.

 • یادگیری از اشتباهات. این دوره از تاریخ بشر شکل گرفته است توسط بیماری های عفونی و بحران کنونی قطعا نخواهد بود آخرین بار. دیوید گریفین از Doherty, موسسه و جاستین Denholm از ملبورن سلامت در استرالیا طرح آنچه که ما آموخته ام از گذشته بیماری های همه گیر.

ما شروع به سر در برخی از جنبه های COVID-19 دلیل آنچه که ما آموخته از سارس و MERS. LaPresse/Sipa ایالات متحده آمریکا/AAP
 • چگونه وضعیت اجتماعی و اقتصادی خود را تحت تاثیر قرار coronavirus خطر. در این بیماری همه گیر فقیر هستند بسته بندی شده به محله های زندگی و اجبار به نمایش نگه دارید تا به کار در حالی که ثروتمند کار از راه دور و فرار خود را به خانه دوم. این است وهم آور شباهت به چه غنی واکنش نشان داد و در دوران طاعون توضیح می دهد که کاترین مک کینلی از دانشگاه مریلند بالتیمور کانتی در ایالات متحده است.

دریافت آخرین اخبار و مشاوره در COVID-19 مستقیم از کارشناسان در صندوق پستی خود را. پیوستن صدها نفر از هزاران نفر که اعتماد کارشناسان با اشتراک در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو