Coronavirus هفتگی: به عنوان ویروس گسترش می یابد, اقتصاد خرد کردن برای توقف

حتی به چین و کره جنوبی و سنگاپور را کنترل جدید coronavirus گسترش آن را افزایش می دهد زنگ خطر در بسیاری از نقاط جهان به عنوان پاتوژن تلفات بر سلامت انسان و اقتصاد جهان صعود.

در هفته گذشته بسیاری از شهروندان مجبور به ماندن در خانه به این امید که نرخ ابتلا به عفونت می تواند آهسته برای جلوگیری از سلامت سیستم در حال غرق شده است. سقوط در فعالیت های مصرف کننده ارسال کرده است بازارهای سهام swooning باعث دولتها و بانکهای مرکزی به گام برای نرم کردن ضربه از یک انتظار رکود جهانی.

در همان زمان مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان در حال تدوین استراتژی برای جلوگیری از گسترش امید به جلوگیری از مخمصه بدترین ضربه کشورها مانند ایران و ایتالیا که در حال حاضر تا به حال مرگ و میر بیشتر از چین از ویروس.

در گفتگو سردبیران کار کرده اند از نزدیک با متخصصان دانشگاهی در طیف وسیعی از رشته ها از سراسر جهان برای انتقال دامنه از این حرکت سریع داستان و برای کمک به خوانندگان در درک آنچه در آن تمام معنی است. در این ستون هفتگی در اینجا برخی از تم ها ویراستاران در گفتگو شبکه بین المللی پوشش داده شده است.


این است که ما خلاصه هفته از متخصص اطلاعات در مورد کوروناویروس.

مکالمه یک نه برای سود گروه کار می کند با طیف گسترده ای از دانشگاهیان سراسر شبکه های جهانی خود. ما با هم تولید مبتنی بر شواهد تجزیه و تحلیل و بینش. مقالات رایگان به عنوان خوانده شده – وجود دارد هیچ paywall – و دوباره. نگه دارید تا تاریخ با آخرین تحقیقات خواندن ما عضویت در خبرنامه رایگان.


بهداشت عمومی پاسخ

بهداشت عمومی سازمان را در پاسخ به بحران در راه بسیار متفاوت. کارشناسان ما توضیح داد که چگونه مهم آن تفاوت ها به هر کشور سیر تا کنون و به طور بالقوه در آینده است.

 • سنگاپور, مدل پاسخ ؟ سنگاپور که رنج می برد از شیوع بیماری سارس در اوایل 2000s تا به حال بسیار سازمان یافته پاسخ است که در میان چیزهای دیگر اجتناب شود یک مستند. صندلی های کنترل عفونت برای دانشگاه ملی سنگاپور دیل فیشر توضیح می دهد که چگونه این کشور آن را انجام داد و این درس را برای کشورهای دیگر است.

 • کره جنوبی تماس با ردیابی. کره جنوبی هم برگزار شده است تا به عنوان یک مدل جهانی. یکی از جنبه های جالب از پاسخ آن است که پذیرش آن از سیستم های نظارت ویژه دوربین مدار بسته و ردیابی کارت بانکی و استفاده از تلفن همراه برای کنترل گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

 • تصویر در آفریقا است. شده اند وجود دارد در مقایسه تعداد کمی از موارد گزارش شده در آفریقا تا کنون. Akebe لوتر کینگ Abia, تحقیق دانشمند از دانشگاه KwaZulu-Natal در آفریقای جنوبی توضیح می دهد چرا که ممکن است اضافه کرد که کشورهای این قاره نیاز به انجام خیلی بیشتر برای آماده سازی خود را در سیستم های بهداشتی و عمومی پاسخ. در میان بسیاری از مردم آفریقای جنوبی, شوخی یک راه مشترک برای مقابله.

گریم چشم انداز اقتصادی

حتی به عنوان دولت های مقابله با این بیماری همه گیر آنها در حال تلاش برای ممانعت از آنچه انتظار می رود به طور گسترده اقتصادی درد ناشی از توقف بسیاری از فعالیت های اقتصادی. در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید و کنگره به دنبال تحریک فعالیت های اقتصادی از طریق اقدامات متعدد از جمله کاهش مالیات کسب و کار وام و توزیع پول به خانواده ها در دستور US$1,200 هر مالیات دهندگان.

 • پرداخت های مستقیم به شهروندان به خصوص مفید برای کم, دستمزد کارگران, بسیاری از آنها صدمه دیده خواهد شد با کاهش مخارج مصرف کننده اقتصاددان می گوید: Steven Pressman از دانشگاه ایالتی کلرادو.

 • پایین به کشورهای با درآمد متوسط آسیب پذیر تر. در سطح جهانی تاثیر coronavirus می تواند بدتر در پایین به کشورهای با درآمد متوسط و آسیب به ویژه افراد آسیب پذیر می گویند استاد سیاست عمومی David Evans از Pardee برامدگی لبه طبقات سنگ تحصیلات تکمیلی و مید بیش از دانشگاه جورج تاون. عنوان قبلی بیماری های همه گیر نشان داده اند که در کوتاه مدت شوک در اقتصاد به طور معمول در ترجمه به کاهش رشد بلند مدت.

در خط مقدم علم

دانشمندان در حال مسابقه برای به دست آوردن درک بهتر از رمان coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2.

 • به دنبال این ویروس را از مبدا. محقق Alexandre Hassanin از دانشگاه سوربن دانشگاه, ISYEB – Institut de Systématique تکامل فراهم می کند برخی از زمینه را برای یکی از مهمترین و دشوارترین سوالات رو دانشمندان: آیا آن سرچشمه در یک خفاش یا pangolin و از کجا ؟ او توضیح اخیر تجزیه و تحلیل ژنتیکی که نشان می دهد که “SARS-Cov-2 ویروس است در نتیجه یک نوترکیبی بین دو ویروس های مختلف.” (برای خواندن مقاله اصلی در اینجا کلیک کنید.)

 • تلاش برای ضد ویروسی درمان است. می تواند داروهای موجود کار می کند ؟ Nevan Krogan که مدیر کمی Biosciences موسسه در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, توصیف کار از 22-آزمایشگاه تحقیقات تیم مشغول به کار در سراسر ساعت به شناسایی امیدوار کننده ترین نامزدها برای خلع سلاح این ویروس جدید است.

 • زیست شناسی چرا بزرگان هستند بیشتر در معرض خطر است. به عنوان دانشمندان تولید اطلاعات جدید در مورد چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد مردم یک نقطه بسیار روشن است: افراد مسن و کسانی که با شرایط پزشکی مزمن هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ. برایان Geiss, دانشیار میکروبیولوژی, ایمونولوژی و آسیب شناسی در دانشگاه ایالتی کلرادو توضیح می دهد که چگونه تغییرات در سیستم ایمنی بدن یک فرد به عنوان سن ما تاثیر می گذارد توانایی خود را برای مبارزه با عفونت ها مانند COVID-19.

تغییرات در زندگی روزمره

برای افرادی که سالم باقی می ماند و در خانه ماندن ویروس دارای طرح میتوانست بسیاری از زندگی.

 • کودکان اشتباه گرفته. کارشناسان رشد کودک از دانشگاه کلگری توضیح دهید که چگونه پدر و مادر می تواند صحبت کردن با کودکان خود در مورد این بیماری همه گیر.

 • پیچیده تصمیم گیری های روزانه. بسیاری از مردم جدا خود در خانه هنوز هم سوالات. آدم Kamradt-اسکات از دانشگاه سیدنی می شود به یک دقیقتر بحث در اطراف اجتماعی فاصله و تلاش می کند برای پاسخ به پرسش های اساسی مانند: می توانم سگ برای پیاده روی ؟

 • روانی تلفات. در نهایت یک موضوع مشترک در سراسر همه کشورها تاکید شده است-از افراد است. نیتا Bharti از مرکز بیماری های عفونی و پویایی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا ارائه می دهد برخی از راهنمایی در مورد چگونه به حفظ سلامت جسمی و روانی در طول این دوره است.


دریافت آخرین اخبار و مشاوره در COVID-19 مستقیم از کارشناسان در صندوق پستی خود را. پیوستن صدها نفر از هزاران نفر که اعتماد کارشناسان با اشتراک در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de