Coronavirus تضعیف چین قدرتمند تبلیغات

پکن است که بهره برداری از آن تبلیغ قدیمی راهکار آن را به عنوان جنگ بی امان coronavirus شیوع بزرگترین چالش برای مشروعیت خود را در دهه. رسانه های دولتی پر کردن گوشی های هوشمند و امواج رادیو و تلویزیون با تصاویر و قصه های وحدت و ایثار با هدف متحد کردن مردم پشت پکن قانون است. و حتی آن را به طور خلاصه ارائه شده تا کارتون کثافت نام Jiangshan Jiao و Hongqi مرد شخصیت به معنای به هم بزنید احساسات میهنی در میان جوانان در طول بحران.

این مشکل برای رهبران چین: این زمان نیست این کار را به خوبی.

آنلاین, مردم آشکارا نخوری رسانه های دولتی. آنها را به شدت محکوم کرد داستان از فرد قربانی که خط مقدم پرسنل پزشکی هنوز فاقد منابع اولیه مانند ماسک. آنها فریاد زد پایین Jiangshan Jiao و Hongqi ، آنها را نشانه رفته تمسخر بر روی تصاویر از زنان با سر پرسیدن که آیا این زنان بودند تحت فشار به آن را انجام دهد و تعجب که چرا تصاویر مشابه از مردان نیست ظاهر می شود.

یکی از مهم وبلاگ پست با عنوان “پوشش خبری باید جلوگیری از تبدیل شدن یک جنازه به یک عروسی.”

دیزی Zhao, 23, پکن ساکن گفت: او هنگامی که اعتماد به رسانه های رسمی. در حال حاضر او دود بیش از این گزارش که برچسب هشت پزشکی کارگران که در تلاش برای هشدار در مورد کوروناویروس تهدید به عنوان rumourmongers. تصاویر و ویدئوها عمومی خود را توبیخ شده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین.

“رسمی رسانه” ژائو گفت: “از دست داده است مقدار زیادی از اعتبار.”

چین را تبلیغ ماشین به طور فزاینده ای پیچیده عملیات کمک کرده است که حزب کمونیست باقی ماندن در قدرت برای چند دهه با آن مواجه است یکی از بزرگترین چالش است.

دولت بود آهسته به افشای تهدید coronavirus کرده و برای سرکوب صدای کسانی که در تلاش برای هشدار دادن به کشور است. در انجام این کار, آن را تضعیف آن ضمنی و مقابله با آن مردم که در آنها تجارت خود را به حقوق فردی برای وعده امنیتی است.

به اهلی خشم پکن مصمم است برای ایجاد یک “خوب افکار عمومی محیط زیست است.” فرستاده است و صدها نفر از دولت حمایت روزنامه نگاران به ووهان و در جای دیگر به بوسیله اسباب گردنده از قلب-عمل کشیدن داستان در مورد خط مقدم پزشکان و پرستاران و فداکارانه پشتیبانی از چینی ،

چین تبلیغات ریسندگی برخی از رقابت دشوار است. مردم چین را دیده اند تصاویر یک زن جوان گریه “مامان! مامان!” عنوان بدن او و مادرش دور رانده شد. آنها دیده اند کوبیدن یک خانه گونگ از بالکن در حالی که التماس برای یک تخت بیمارستان. آنها دیده اند خسته پرستار شکستن و زوزه.

و آنها را همه دیده اند چهره Li Wenliang دکتر که سعی در هشدار چین در مورد ویروس بسیار که او را کشتند.

بحران در معرض بسیاری از مردم به خصوص جوانان را نگران کننده جنبه های زندگی تحت یک دولت استبدادی. در خاموش کردن افرادی مانند Li آنها را به خطر در سرکوب آزادی بیان. در قلب wrenching آنلاین درخواست برای کمک از بیماران و بیمارستان ها را ببینید در گذشته نمای یک قادر مطلق دولت است که می تواند هر چیزی انجام می شود.

پکن در حال انجام است همه چیز را می توانید آن را به روایت. رسانه های دولتی ارائه شده است ثابت پوشش از افرادی که ترک کمک های مالی در ادارات دولتی و سپس فاصله قبل از هر کسی می تواند به آنها اعتبار بدهد. یکی از “کاهش کمک های نقدی و فرار” عناوین شمارش 41 از آنها.

داستان های دیگر از ویژگی های پزشکان که به خط مقدم بعد از “مادر گذشت” و یا فرد “فقط به حال یک نوزاد.” ضرب و شتم, ضرب, داستان همان صدا.

A makeshift memorial to Dr Li Wenliang, who tried to warn China about the coronavirus before it killed him, in Hong Kong on Feb 7, 2020. The New York Times

موقت یادبود به دکتر لی Wenliang که سعی در هشدار چین در مورد کوروناویروس قبل از آن کشته شدن او در هنگ کنگ در فوریه 7 سال 2020 است. نیویورک تایمز

برخی از آنها پرهیاهو و باور نکردنی است. یک روزنامه در شهر شیان عذر خواهی کرد پس از آن نوشته شده در مقاله این ادعا که یک پرستار نوزاد دوقلو خواسته پدر خود را که در آن مادر خود شد و گفت آن را ویرایش و اشتباه است. یکی دیگر از روزنامه نوشت که پس از یک پرستار رفت و به خط مقدم شوهر او که تا به حال شده است در یک حالت رویشی پس از سال 2014 را به لبخند هر زمان که نام او را ذکر “را به عنوان اگر او می دانست که همسرش مشغول بود و در تلاش.” داستانی که بعدها حذف شد.

در چین تحسین در خط مقدم پزشکی کارگران گسترده است و صادقانه. اما رسانه های دولتی را پوشش نشان نمی دهد این واقعیت است که بسیاری از کسانی که کارگران فاقد دنده محافظ. بیش از 3000 از آنها آلوده شده اند.

“فداکاری باید به خاطر” نوشت: یک کاربر در Weibo یکی از چین محبوب ترین سایت های رسانه های اجتماعی. “ما باید مطمئن شوید که این فجایع اتفاق نمی افتد دوباره نه برجسته” قربانی با شکوه است.'”

دنگ Xueping یک وکیل که نوشت: “مراسم تشییع جنازه به یک عروسی” پست وبلاگ با ذکر یک داستان در مورد یک بیمار مرخص از موقت بیمارستان در ووهان در مرکز شیوع. او دوست داشت این بیمارستان بسیار, داستان گفت که او تمایلی به ترک.

“زمانی که بسیاری از بیماران در ووهان شد تلاش برای درمان تلویزیون ما دوربین را انتخاب کرد و به نوبه خود به یک خوشحال سرپایی” دنگ نوشت. “توسط ذره بین یک فرد شادی در حالی که پنهان کردن درد و رنج بسیاری از مردم وجود دارد, آن را سخت به می گویند چنین پوشش صادق بود در مورد این بیماری همه گیر.”

مردم نیز در مورد عصبانی دولت حساب های رسانه های از زن های پزشکی کارگران که تراشیدن سر خود را. در یک ویدئو ویروسی بیش از یک دوجین زن کارگران بیمارستان در شمال غرب استان گانسو در راه خود را به هوبئی استان مرکز شیوع تا به حال سر خود را تراشیده است. برخی گریه کرد.

که پرسش آنلاین در مورد اینکه آیا زنان تحت فشار بوده است به تراشیدن سر خود را و چرا مردان نمی شد انجام همان. بیمارستان در استان گانسو در پاسخ آن است که زنان آن را انجام داده بود به طور داوطلبانه.

بزرگترین شکست برای حزب را تبلیغ ماشین آمد در هفته گذشته زمانی که جوانان کمونیست لیگ رونمایی Jiangshan Jiao و Hongqi مرد خواهر و برادر کثافت در سنتی چینی. نام خود را — “jiangshan” برای کشور چین و “hongqi” برای حزب پرچم قرمز — مشتق شده از یک شعر توسط کمونیست سابق رئیس مائو تسه تونگ.

“بیا تشویق جوانان لیگ بت” لیگ خواست در رسانه های اجتماعی.

مردم نه تشویق. لیگ حذف پست ساعت بعد به عنوان منتقدان را متهم کرد که حزب نهاد در تلاش برای روشن کردن ارتباط بین این کشور و شهروندان آن را به یکی از بين سرگرمی بت و طرفداران خود را. یک نظر — “من خود را شهروند خود را از طرفداران” — بیش از 50 ، 000 را دوست دارد.

این واکنش ممکن است نشان می دهد نگرش جدید در میان نسل جوان نسبت به دولت است.

“در ماه گذشته بسیاری از افراد جوان شده اند با خواندن بسیاری از اطلاعات دست اول و در عمق گزارش های رسانه ها در مورد این بیماری همه گیر در اینترنت گفت:” استفانی Xia, 26, که زندگی در شانگهای. آنها عصبانی بودند و اشتباه آنها چه آموخته, او گفت:.

“وجود دارد برخی از شکاف بین آنچه که مردم واقعا دوست دارند و چه دولت معتقد است آنچه که آنها مانند” Xia اضافه شده است.

با وجود رشد متحمل حزب و دولت اتحاد گسترده محبوب پشتیبانی می کند. در حالی که افراد مسن که تکیه بر رسانه های دولتی را تشکیل می دهند بخش عمده این حزب هنوز شمارش در حمایت از غیر سیاسی افراد جوان مانند Lu Yingxin.

لو گفت: او را لمس گزارش در مورد فداکاری از خط مقدم سلامت کارگران و مردم عادی اهدای پول به ووهان. او غمگین در مورد عبور از لی و خوشحال بود که پلیس او را متهم کرد از گسترش شایعات.

هنوز هم او است نه نا امید با دولت است. آن را به یک صفحه کامل برای مقابله با او ،

“حتی اگر من می گویند که من نمی اعتماد دولت چه می توانم انجام دهم؟” لو گفت. “به نظر می رسد هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید.”

هیچ راه علمی برای ارزیابی احساسات عمومی در چین است. اما او است که احتمالا به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته نگرش و یکی که دولت چین می خواهد به پرورش.

برای دریافت وجود دارد پکن تشدید سانسور اینترنت در چند هفته گذشته. حساب های رسانه های اجتماعی حذف شده و یا به حالت تعلیق درآمد. شروع شنبه, آنلاین, سیستم عامل خواهد بود موضوع به مقررات جدید است که می تواند اطمینان حاصل شود حتی سخت تر محدودیت.

برخی از نسل های قدیمی تر نگران هستند که این بیماری همه گیر خواهد شد را فراموش کرده اید درست مثل بسیاری دیگر از فجایع در چین است.

“اگر ما نمی تواند تبدیل به یک whistleblower مانند Li Wenliang سپس اجازه دهید یک فرد که می تواند صدای سوت باد,” یان Lianke یک رمان نویس گفت: در یک سخنرانی در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری در فوریه.

“اگر ما نمی تواند صحبت کردن با صدای بلند و سپس بیایید تبدیل شدن به یک نجوا کن” یان گفت. “اگر ما نمی تواند یک نجوا و سپس بیایید تبدیل شدن به یک سکوت کسی که به یاد نگه می دارد و خاطرات … بیایید تبدیل شدن به یک فرد با گور در قلب ما است.”

در تلاش برای ساخت یک حافظه جمعی هزاران نفر از افراد جوان در حال ایجاد آرشیو دیجیتال آنلاین, پست, فیلم ها و رسانه ها داستان در مورد این بیماری همه گیر شده اند که یا به احتمال زیاد حذف شده و ارسال آنها را بر روی اینترنت در خارج از کشور است.

برخی از افراد جوان در حال حاضر “قبرها در دل خود” که یان مراجع و می خواهید برای اطمینان از افراد جوان باید آنها را بیش از حد.

ژائو پکن ساکن گفت که پس از شاهد polarising آنلاین گفتمان در طول شیوع او تصمیم گرفت به دنبال یک حرفه ای در آموزش و پرورش است.

“در مورد مراقبت از جهان است. در مورد مراقبت از مردم در آن” او گفت: در Weibo post.

Xia که Weibo account has been suspended برای 30 روز برای او اپیدمی-پست های مرتبط, گفت که او مصمم به حفظ و صحبت کردن مهم نیست چگونه تنگ سانسور خواهد شد به طوری که نسل بعدی خواهد به یاد داشته باشید.

“صحبت می کنند تا آنجا که شجاعت خود را اجازه می دهد تا” او گفت:. “در پایان, آن را بهتر از گفتن هیچ چیز نیست.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im