Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر

NSW برتر Gladys Berejiklian وزیر بهداشت براد Hazzard و افسر ارشد پزشکی کری شعار دادن یک به روز رسانی در coronavirus وضعیت.

نخست وزیر اسکات موریسون انجام شده است دور از صبح زود مصاحبه های رسانه ای پیش از اعلام دولت بسته محرک.

آقای موریسون می گوید بسته است “به خوبی هدفمند” با اقدامات طراحی شده برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار و برخی از پرداخت های نقدی برای مردم به احتمال زیاد بلافاصله پس از صرف پول است.

“ما به ماندن بگیرید پیش اما مهمتر از همه استرالیایی ها باید به نگه داشتن سر خود را” آقای موریسون گفت: کانال 7 طلوع برنامه.

آقای موریسون گفت: اگر چه اثرات coronavirus در اقتصاد معنیدار اقتصاد استرالیا در خطر است.

“این یک بحران بهداشتی آن را نه یک بحران مالی است.”

او را رد نکرد کمک بیشتر اقدامات در آوریل بودجه و یا در زمان های دیگر.

“ما در یک موقعیت به سطح شیب دار است که بیشتر” آقای موریسون گفت.

آقای موریسون خواسته مردم را به وحشت در مورد ویروس و گفت که او نگران بود نه در مورد خود و یا اعضای خانواده اش ابتلا به آن است.

“گوش دادن به توصیه های پزشکی به توییتر” آقای موریسون گفت: در کانال نه در امروز نشان می دهد.

سنت پاتریک Marist College در Dundas است به بازگشایی امروز پس از سه روز بسته شدن باعث تشخيص دو سال 10 دانش آموزان و پدران خود را با COVID-19.

مدرسه بسته است روز دوشنبه همراه با Willoughby دختران دبیرستان که بازگشایی دیروز پس از یک سال و 7 دانش آموز و مادر خود را آزمایش مثبت است.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: به طور موقت از مدرسه تعطیل خواهد شد “تبدیل به هنجار در چند هفته آینده” به عنوان ویروس گسترش می یابد.

دانشگاه صلیب جنوبی را بازگشایی دو دانشگاه این بسته برای تمیز کردن و اقدامات پیشگیرانه در روز چهارشنبه پس از بازدید عضو هیات تشخیص داده شد با COVID-19.

این دانشگاه گفت: آن سخن گفته بود با 47 کارکنان و دانش آموزان شناسایی شده به عنوان داشتن در تماس با فیلیپین بر اساس که آزمایش مثبت در مارس 10 پس از بازگشت به کشور از یک سری از کارگاه های آموزشی در دانشگاه ساحل طلا و لیسمر دانشگاه در هفته گذشته.

“این کارکنان و دانش آموزان را نمی خواهد خواست برای بازگشت به دانشگاه تا اتمام 14 روز انزوا دوره عقد در 20 مارس سال 2020” این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

“این اجازه می دهد تا دانشگاه با خیال راحت به بازگشایی لیسمر و گلد کوست دانشگاه.

“همه مناطق مربوطه از هر دو دانشگاه شد, جامع تمیز و بازرسی مربوط به بهداشت و درمان بخش است.”

رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان است “10 بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی,” دولت ایالات متحده بالا بیماری های عفونی رسمی است گفت: در یک جلسه که در آن او هشدار داد که ما باید جدی کاهش تلاش های در حال حاضر.

“خط پایین: آن را به بدتر” موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت: خانه نظارت و کمیته اصلاحات.

“اگر ما نمی بسیار جدی کاهش در حال حاضر چه اتفاقی خواهد افتاد این است که ما در حال رفتن به ماه پشت” در شامل گسترش, او گفت:.

"We've got to be prepared to take whatever action is appropriate to contain and mitigate the outbreak," said National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID) Director Anthony Fauci.

“ما آماده کردم به هر اقدام مناسب برای جلوگیری و کاهش شیوع” گفت: موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مدیر Anthony Fauci.اعتبار:AP

Fauci گفت: ما باید حد هجوم این ویروس از خارج از کشور و اقداماتی برای مهار آن در داخل کشور از جمله محدود کردن اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی.

او گفت: یک واکسن است که هنوز حداقل یک سال دور. پاسخ به سوالات Fauci گفت که او نمی تواند به یک برآورد دقیق از چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده ممکن است آلوده.

“این است که کاملا وابسته به چگونه ما به آن پاسخ دهند, بنابراین من می تواند به شما یک شماره” Fauci گفت.

“اگر ما راضی و آیا واقعا مهاجم مهار و کاهش تعداد می تواند راه را و درگیر در بسیاری از میلیون ها نفر. اما اگر ما به دنبال شامل ما می تواند کاهش آن است.”

آمریکا در حال حاضر بیش از 1100 مورد تایید عفونت توسط COVID-19 ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز, شمارش, که همچنین نشان می دهد 29 مرگ و میر در کشور است.

بلومبرگ

تعداد زیادی از مردم در انگلستان که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش یافته است به هشت پس از مرگ دو نفر از افراد سالمند, سلامت, مقامات گفت.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر بریتانیا افزایش یافت به 456 وزارت بهداشت گفت: در اوایل روز چهارشنبه تا از 373 روز قبل است.

ایسنا

برگزارکنندگان این تابستان توکیو المپیک به دنبال برطرف کردن سردرگمی بیش از اینکه بازی را ادامه دهید به عنوان برنامه ریزی شده پس از یک عضو کمیته سازماندهی محلی گفت که او توصیه می کنم به تعویق انداختن این رویداد تا دو سال به دلیل شیوع کروناویروس.

در میان افت رشد عدم اطمینان در جهانی چشم انداز ورزش در مورد اینکه آیا حوادث که در قرعه کشی جمعیت زیادی باید ادامه Yoshiro موری رئیس کمیته سازماندهی توکیو برگزار شد در یک کنفرانس خبری به تکرار موقعیت محلی برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک که بازی های باقی مانده در مسیر باز در اواخر ماه جولای.

“ما موضع عمومی است که در ادامه با ما آماده سازی و برگزاری امن المپیک” موری گفت.

نیویورک تایمز

می تواند ما را به طور فزاینده ای cashless society کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus? بحث پدید آمده در مورد اینکه آیا دست زدن به پول نقد می تواند یک خطر.

سر از آلمان رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی می گوید: دست زدن به اسکناس مطرح نیست یک خطر خاص برای پیمانکاری coronavirus.

“(Virus) انتقال از طریق اسکناس هیچ خاص اهمیت” RKI سر Lothar Wieler به رویترز گفت و اضافه کرد که قطرات از افراد آلوده شد اصلی خطر ابتلا به عفونت.

سخنان خود به نظر می رسد در تضاد با کسانی که از سازمان بهداشت جهانی مقامات که توصیه کرده اند که مردم را به شستن دست های خود را پس از دست زدن به اسکناس.

“ما می دانیم که پول دست تغییر اغلب و می توانید انتخاب کنید تا تمام انواع باکتری ها و ویروس ها و چیزهایی مانند این که” چه کسی گفت: با توجه به تلگراف.

این که به صراحت می گویند که پول به طور خاص مرتبط است coronavirus.

اما آژانس می گویند این “توصیه به استفاده از پرداخت تماس برای کاهش خطر انتقال” از تلگراف گزارش.

سه فرمول یک پرسنل امروز خود در انزوا و در حال آزمایش برای coronavirus در حالی که استرالیا جایزه بزرگ شرکت را رد کرده است پیشنهادات این لابی دولت فدرال به تاخیر ایتالیا سفر بان اجازه می دهد تا تیم فراری به استرالیا.

مقامات از هاس و مک لارن فرمول یک تیم تایید اعضای خدمه خود را رفت و به انزوا روز چهارشنبه پس از نشان دادن علائم ویروس.

استرالیا جایزه بزرگ و فراری به دقت فرار بی سابقه سفر بان کی مون در ایتالیا اجازه می دهد که 60 میلیون دلار نژاد و بیش از 300,000 تماشاگران به فایل به ملبورن با وجود رشد coronavirus نگرانی.

اخبار خدمه رفتن به انزوا آمد ساعت پس از قهرمان محلی Daniel Ricciardo لغو یک برنامه ریزی حامی مالی و رسانه ای ظاهر برای رنو به دلیل برگزارکنندگان نمی خواهید او را به معرض یک جمعیت از مردم در یک فضای محصور شده است.

وال استریت دست و پنجه نرم شیب دار بیشتر ضرر و زیان در روز چهارشنبه به عنوان افزایش قیمت نفت جنگ مرکب سرمایه گذار وحشت در مورد کوروناویروس’ سفت گرفتن در اقتصاد آمریکا بدون هیچ مسیر روشنی اقتصادی به حمایت از کاخ سفید است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 1340 امتیاز و یا در حدود 5.4 درصد در اواسط بعد از ظهر تجاری. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص کاهش یافته 4.2 درصد و نزدک است پایین 4.7 درصد است.

آن را به روز دیگری می افتد برای استرالیا sharemarket با قراردادهای آتی در 5.10 هستم AEST با اشاره به کاهش 160 امتیاز یا 2.7 درصد در باز است. روز چهارشنبه ASX کاهش 3.6 درصد است.

Wall Street was grappling with more steep losses on Wednesday.

وال استریت بود دست و پنجه نرم کردن با بیشتر تند و زیان در روز چهارشنبه.اعتبار:AP

اما در واکنش به این ویروس به معنای واقعی کلمه دارای پتانسیل برای تعطیل کردن اقتصاد با سفر قطع و جلسات کسب و کار لغو” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در تفسیر.

“چرخ اقتصاد نمی تواند ادامه دهد به نوبه خود به عنوان سریع اگر کل کشور اجتناب تعامل اجتماعی و تلاش برای زندگی آنلاین از طریق اینترنت. با کمتر فروشگاه ترافیک تجار ممکن است به واقع کاهش قیمت به جای بالا بردن آنها.”

واشنگتن پست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im