تست شماره ها به 431,734 در استرالیا با 6619 مورد تأیید و 71 مرگ و میر.

نیویورک: آتی نفت را فرو برد زیر صفر برای اولین بار در تاریخ به عنوان تقاضا برای انرژی فرو می ریزد و در میان coronavirus همه گیر و معامله گران به دنبال جلوگیری از داشتن خام با جا به آن را ذخیره کنید.

سهام نیز لغزش در وال استریت در معاملات بعد از ظهر روز دوشنبه به وقت محلی با S&P 500 به پایین 1.8 درصد از دست دادن برخی از دستاوردهای بزرگ از اول آن به صورت هفتگی افزایش از ماه فوریه.

Demand for oil continues to fall due to the new coronavirus outbreak.

تقاضا برای نفت همچنان در حال سقوط با توجه به شیوع کروناویروس. اعتبار:AP

اما بازار دراماتیک ترین عمل شد و تا کنون در روغن که در آن معیار نفت خام ایالات متحده برای ماه مه تحویل کاهش یافت و به منفی $US37.60 در هر بشکه (منهای $59.34) از 4 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

آن را نزدیک به $US60 در شروع سال, قبل از اینکه کسب و کار-خاموش کردن سفارشات جاروب جهان و idled کارخانجات و دفاتر و خودرو.

مقدار این افت به قلمرو منفی بود chalked به دلایل فنی – مه تحویل قرارداد نزدیک به انقضای پس از آن شاهد کمتر حجم معاملات است که می تواند باعث تشدید نوسانات.

اما قیمت برای تحویل و حتی بیشتر به آینده که بزرگتر دیدن حجم معاملات نیز سقوط کرد.

تقاضا برای نفت سقوط کرده است بسیار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که امکانات برای ذخیره سازی نفت خام تقریبا کامل است.

[دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا]

سان فرانسیسکو: Facebook گفت: آن را حذف کرده است حوادث در نبراسکا نیوجرسی و کالیفرنیا ترویج اعتراض به ماندن در خانه و اقدامات میان COVID-19 اپیدمی ناشی از کروناویروس جدید.

اما شرکت رسانه های اجتماعی است که تحت فشار به پلیس مضر مطالب و اطلاعات مرتبط با این بیماری همه گیر گفت: این امر تنها را ضد قرنطینه در اعتراض به رویدادهای اگر آنها سرپیچی دولت دستورالعمل.

Facebook CEO Mark Zuckerberg.

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ.اعتبار:بلومبرگ

اقامت در خانه, سفارشات, است که کارشناسان می گویند ضروری به سرعت گسترش ویروس اما آن را ضرب و شتم اقتصاد آمریکا تصویب شده در سطح دولت است.

Facebook گفت که چین با آن دستورات و همچنین حذف اتفاقاتی که سرپیچی اجتماعی فاصله دستورالعمل. Facebook است که به دنبال راهنمایی برای روشن شدن محدوده دستور دولت در نیویورک, ویسکانسین, اوهایو و پنسیلوانیا است.

“مگر در مواردی که دولت را ممنوع رویداد در طول این زمان ما اجازه می دهد آن را به صورت سازمان یافته در Facebook” گفت: Facebook سخنگوی اندی سنگ. “و به همین دلیل اتفاقاتی که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله مجاز نیست در Facebook.”

[دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا]

ما بحث بیش از زمانی که به لغو محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس تشدید روز دوشنبه با معترضان توصیف اجباری مستندات به عنوان “استبداد” و سلامت کارگران و مقامات به تصویر کشیدن آنها را به عنوان یک موضوع مرگ و زندگی است.

اقامت در خانه اقدامات است که کارشناسان می گویند ضروری به سرعت گسترش ویروس را زمین اقتصاد به متوقف مجازی و مجبور بیش از 22 میلیون نفر برای درخواست مزایای بیکاری در ماه گذشته است.

Protesters demonstrate at the state Capitol in Harrisburg, Pennsylavania.

معترضان نشان می دهد در دولت و کنگره آمریکا در Harrisburg, Pennsylavania.اعتبار:AP

در پنسیلوانیا که در آن فرماندار دموکرات تام گرگ متعهد به وتوی لایحه در حزب جمهوری خواه به رهبری مجمع عمومی که او را مجبور به بازگشایی برخی از کسب و کار چند صد نفر از معترضان در برخی از اتومبیل های نشان داده شده در پایتخت هریسبورگ.

معترضان که سوار در مقابل کنگره honked خود شاخ برای ساعت.

بسیاری از معترضان ابراز بدبینی نسبت به کارشناسان بهداشت و شک و تردید در مورد مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر در کشور متهم مقامات overreaching و اقدامات بود که باعث بیش از آسیب ویروس خود را.

“تمام پیش بینی های اشتباه بودند اما ما هنوز در حال گفتن مردم به ماندن در خانه و کسب و کار ، این است که قرنطینه این است که ظلم و ستم گفت:” علامت گذاری کوپر 61 ساله و بازنشسته راننده کامیون است.

دیگران به تصویر کشیده stay-at-home اقدامات در مجموع نور متفاوت است. Yetta تیموتی بود که بخشی از یک ضد تظاهرات در هریسبورگ گفت: خانه سالمندان که در آن او تا به حال از دست رفته یک بی حد و حصر تعداد بیماران.

“آنها در حال مرگ هستند روزمره گفت:” 43 ساله, پرستار, گریه و برگزاری یک نشانه است که خواندن “زندگی من در خط است.”

“من فقط نمی توانم باور کنم که همه این اتفاق می افتد که آنها می خواهند به بازگشت به کار.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: دولت فرمانداران باید نهایی می گویند اما مورد علاقه اولیه به پایان مستندات و بسیاری از معترضان در هفته گذشته را sported pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه ها و کمپین دنده.

قانونگذاران جمهوری خواه در چند کشور نیز در حمایت از معترضان که برخی از آنها شکست خورده اند به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله است که مقامات بهداشتی می گویند که کلید به گرفتن ویروس های تحت کنترل است.

ایسنا

ژنو: سازمان جهانی بهداشت برای رئیس جمهور هشدار داد که “بدترین هنوز جلوتر از ما” در coronavirus شیوع احیای زنگ فقط به عنوان بسیاری از کشورهای سهولت اقدامات محدود کننده با هدف کاهش گسترش آن.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:AP

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus مشخص نیست که چرا او معتقد است وقوع است که آلوده به برخی از 2.5 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 166,000 می تواند بدتر شود. او و دیگران, اما قبلا با اشاره به آینده احتمال گسترش این بیماری از طریق آفریقا که در آن سیستم های سلامت به مراتب کمتر توسعه یافته است.

“به ما اعتماد. بدترین هنوز جلوتر از ما” Tedros به خبرنگاران گفت: از کسانی که دفتر مرکزی آن در ژنو روز دوشنبه به وقت محلی. “بیایید جلوگیری از این فاجعه است. این یک ویروس است که بسیاری از مردم هنوز هم نمی فهمم.”

برخی از آسیایی و اروپایی دولت باید به تدریج کاسته و یا آغاز شده آرامش بخش “مستند” اقدامات مانند قرنطينه و مدرسه و کسب و کار تعطیلی و محدودیتی در مجامع عمومی با استناد به کاهش رشد COVID-19 مورد شمارش و مرگ و میر.

[دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا]

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر را تصویب کرده است 168,000. وجود دارد بیش از 2.4 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 643,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 71.

وجود دارد 6619 موارد تایید شده در استرالیا از 3 بعدازظهر دیروز. وجود 26 موارد جدید در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de