روز شنبه, دانمارک را انتشار جوانترین شهروندان از یک ماه مستند در یک حرکت است که در حال حاضر سوخت قابل بحث.

Denmark Prime Minister Mette Frederiksen has won praise for her handling of the pandemic.

دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen برنده ستایش برای دست زدن به این بیماری همه گیر.اعتبار:AP

بچه ها را به مهد کودک مراکز مهد کودک باز خواهد شد درهای خود را, و مدارس ابتدایی را در سر کلاس درس برای کودکان تا سن 13.

دولت می گوید این حرکت که به شرح زیر نشانه هایی که دانمارک در اوایل COVID-19 محدودیت پرداخت خواهد اجازه پدر و مادر تمرکز بر شغل خود و نگه داشتن اقتصاد رفتن.

اما این مدل کشیده شده است یک معامله خوب از انتقاد. یک Facebook گروه از پدر و مادر به سرعت بیش از 40,000 حامیان با موضوع “فرزند من نمی تواند یک آزمایشگاه موش!”

بلومبرگ

ملبورن ارکستر سمفونیک گفته است که نوازندگان آن خواهد شد که آنها ایستاده بود پایین و بدون پرداخت هفته آینده با استناد به نگرانی های این سازمان ممکن است زنده ماندن نیست coronavirus مستند.

این MSO را حفظ خواهد کرد تنها “ضروری” کارکنان در کارکنان در طول مستند MSO صندلی مایکل Ullmer گفت: در نامه ای به کارمندان در روز سه شنبه و این امر را 20 درصد حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

Sir Andrew Davis conducting the MSO.

آقا اندرو دیویس انجام MSO.

با این حال MSO در نظر دارد به تمام کارکنان از جمله نوازندگان پس از بحران است که بیش از یک سخنگوی گفت.

“هدف مهم ما این است که برای حفظ این سازمان بزرگ به طوری که آن را می توانید رستگار به آینده” Ullmer گفت: در این نامه است. “این مهم است که زمانی که ما recommence عادی عملیات MSO است نه در جبران ناپذیر و تهی دولت است.

داستان به عنوان خوانده شده اینجا.

سن ارائه دهندگان مراقبت های در حال التماس برای 1.3 میلیارد دلار فدرال بسته نجات به نگه داشتن بخش شناور به عنوان آنها شانه هزینه نگه داشتن ساکنان و مراقبت در منزل گیرنده امن از COVID-19.

ارائه دهندگان می گویند اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس مانند به کارگیری concierges به اجرای دقیق قوانین ملاقات و افزایش قیمت برای تجهیزات حفاظت شخصی در حال ضربه در حال حاضر کشیده بودجه.

Unions have warned that casual workers may feel they have no other option but to go to work with cold-like symptoms.

اتحادیه هشدار داده اند که گاه به گاه کارگران ممکن است احساس کنند که هیچ گزینه ای دیگر اما برای رفتن به محل کار با علائم سرد مانند.اعتبار:ویرجینیا ستاره

“ما نیاز به مداخله اورژانس به اطمینان حاصل شود که ما می تواند باز بماند و همچنان به نگه داشتن مردم امن” سالخورده و خدمات اجتماعی استرالیا اجرایی پت گنجشک گفت: Tاو سن. “ما در حال حاضر تحت فشار است. وجود دارد هزینه های اضافی به ما نگه داشتن مردم در امن و این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

گسترش ممنوعیت تجمع جرم در فرانسه تا اواسط ماه جولای را مجبور به تعویق افتادن Tour de France و به خطر انداخته فرمول 1 فرانسه جایزه بزرگ.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز دوشنبه تمدید فرانسه را مستند به دلیل COVID-19 شیوع تا مارس 11 با creches و مدارس به تدریج بازگشایی پس از آن.

The Tour de France has been postponed amid the coronavirus epidemic.

تور فرانسه به تعویق افتاده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.اعتبار:AP

اما کافه ها و رستوران ها باقی خواهد ماند و بسته خواهد بود وجود دارد هیچ جشنواره های تابستانی “قبل از اواسط ماه جولای.” هر دو تور و F1 مسابقه قرعه کشی عظیم جمعیت با 135,000 مردم حضور سال گذشته خودرو مسابقه است.

تور بزرگترین مسابقه در دوچرخه سواری, دوچرخه سواری بود, برنامه ریزی برای شروع در ژوئن 27 در خوب و end در تاریخ 19 ژوئیه در پاریس با خودرو مسابقه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28 نزدیکی مارسی. شده است وجود دارد هنوز هیچ اعلام رسمی در هر رویداد.

“داده است که آن را در حال حاضر غیر ممکن است که این تور شروع می شود در آن تاریخ برنامه ریزی شده ما در حال مشورت با [بین المللی دوچرخه سواری, اتحادیه] سعی کنید برای پیدا کردن تاریخ های جدید,” سازمان دهندگان مسابقه گفت: در روز سه شنبه.

تور گذشته بود به نام خاموش در سال 1946 با فرانسه هنوز هم در بازیابی از جنگ جهانی دوم است.

آن را نیز برگزار نشد و در طول جنگ جهانی اول یکی از گزینه ها برای لغو مسابقه آشکار این سال, اما برگزارکنندگان امید به پیدا کردن یک تاریخ بعد و آنها به احتمال زیاد به نفع برگزاری مسابقه بدون هزاران نفر از طرفداران که خط کنار جاده.

واشنگتن پست

فرماندار نیویورک اندرو کومو گرفته به صبح تلویزیون را نشان می دهد در آمریکا به عقب راندن داعش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای “کل” اقتدار برای بازگشایی ملت ویروس-متوقف اقتصاد اشاره کرد که یک رئیس جمهور است و نه یک پادشاه مطلق.

“ما لازم نیست که یک پادشاه” کومو ” در ان بی سی امروز. “ما یک رئیس جمهور. که یک تصمیم بزرگ. ما دور زد از داشتن یک پادشاه جورج واشنگتن رییس جمهور شد نه شاه واشنگتن است. بنابراین رئیس جمهور ندارد و در مجموع قدرت.”

این فرماندار دموکرات که دولت تبدیل به کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده بود در واکنش به تهمت ادعای روز دوشنبه به وقت محلی (سه شنبه AEST) که “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است”.

“جواب منفی” کومو گفت.

وقتی پرسیده شد که در سی ان ان روز جدید آنچه او می خواهد در صورتی که حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دستور داد او را به بازگشایی نیویورک اقتصاد کومو گفت: “اگر او دستور داد مرا به بازگشایی در راه است که می اندازد سلامت عمومی مردم از دولت من, من آن را انجام نمی. و ما باید یک قانون اساسی چالش میان دولت و دولت فدرال و که رفتن به دادگاه و خواهد بود که بدترین چیزی که ممکن است او می تواند انجام دهد در این لحظه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات خود را در واکنش به حرکت توسط فرمانداران در سواحل هر دو در روز دوشنبه به صورت چند حالت فشردگی به هماهنگی بازگشایی در میان جامعه جهانی و همه گیر.

بیش از 10 ، 000 نفر در ایالت نیویورک درگذشت از coronavirus کومو گزارش روز دوشنبه.

AP

همه ویکتوریا پدر و مادر که می خواهند به فرستادن فرزندان خود به مدرسه و در طول مدت دو را مجبور به پر کردن یک فرم در هر هفته و اعلام کتبی که فرزندان خود را نه بیمار قبل از آنها می توانند با شرکت در کلاس در فرد است.

Victorian schools will start a term of remote learning on Wednesday.

ویکتوریا مدارس شروع خواهد شد یک دوره آموزش از راه دور در روز شنبه.اعتبار:جو Armao

اما این فرم نیازی نیست که پدر و مادر به لیست دلایل خود را برای درخواست کری آدم ،

دولت حرکت می آید به عنوان معلمان تقلا برای شناسایی که چگونه بسیاری از دانشجویان را به حضور در مدرسه برای اولین بار بعد از مدت دو امروز.

بسیاری از مدارس هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا همه دانشجويان به منابع کافی در خانه – از جمله اتصال به اینترنت – قادر به یادگیری آنلاین.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دکتر Anthony Fauci, دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی متخصص می گوید: ما هنوز باید بحرانی تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد کشور اضافه کردن یک دوز از احتیاط به طور فزاینده ای خوش بینی از کاخ سفید است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

Dr Anthony Fauci said a May 1 target for reopening the US economy is "a bit overly optimistic".

دکتر Anthony Fauci گفت: ممکن است 1 هدف برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است “کمی بیش از حد خوش بینانه”.اعتبار:بلومبرگ

Fauci نظر می آیند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت وزن چگونه به سرعت کسب و کار می تواند بازگشایی و آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار هفته پس از سریع گسترش coronavirus اساسا متوقف اقتصاد ما است. مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است که امکان بازگشایی برخی مناطق 1 مه و گفت: او می تواند اعلام توصیه هایی به محض این هفته است.

Fauci گفت: ممکن است 1 هدف است “کمی بیش از حد خوش بینانه” برای بسیاری از مناطق کشور است. هر گونه کاهش کردن سخت اجتماعی-دورى قوانین در جای خود در این کشور را به رخ می دهد در یک “نورد” اساس نه همه در یک بار او گفت: بازتاب راه COVID-19 زده نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف.

در میان Fauci بالا نگرانی که وجود دارد خواهد بود شیوع بیماری های جدید در مکان های که در آن اجتماعی فاصله کاسته است اما مقامات بهداشت عمومی نیست و در عین حال دارای قابلیت های به سرعت در حال تست این ویروس منزوی کردن هر گونه موارد جدید و پیگیری کردن هر کس که یک فرد آلوده به تماس با.

“من به شما تضمین می کنند هنگامی که شما شروع به عقب کشیدن وجود خواهد داشت با عفونت. این چگونه شما را در مقابله با عفونت است که می گذرد تعداد” Fauci گفت.

کلید “گرفتن مردم از گردش خون اگر آنها آلوده به دلیل هنگامی که شما شروع به گرفتن خوشه و سپس شما واقعا در مشکل,” او اضافه شده است.

AP

مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایتالیا افزایش بیشتر 602 روز سه شنبه از 566 روز قبل از ارسال متوالی دوم روزانه افزایش می دهد.

اما عفونت های جدید آهسته به 2972 از 3153 کوچکترین روزانه شمارش از مارس 13.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 گل رز به 21,067 مدنی سازمان حفاظت گفت: دومین در جهان پس از ایالات متحده است.

A Red Cross worker visits to the home of a COVID-19 patient in Bergamo, Italy.

صلیب سرخ کارگر بازديد به خانه از یک COVID-19 بیمار در برگامو, ایتالیا.اعتبار:گتی ایماژ

تعداد رسمی مورد تأیید صعود به 162,488 سوم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا.

وجود دارد 3186 مردم در بخش مراقبت های ویژه روز سه شنبه در برابر 3260 روز دوشنبه – یک 11th متوالی روزانه کاهش است.

از کسانی که در اصل آلوده 37,130 اعلام شد بهبود در برابر 35,435 یک روز پیش از آن.

ایسنا

برجسته انگلیسی خیریه گفت: کروناویروس جدید است که باعث “ویرانی” در این کشور خانه های پرستاری به عنوان آمار رسمی نشان داد که صدها نفر از مردم با COVID-19 فوت کرده اند نسبت به ثبت شدند در دولت بریتانیا روزانه شمارش.

دفتر آمار ملی گفت: 5979 مرگ و میر رخ داده است که در انگلستان تا آوریل 3 درگیر COVID-19 15 درصد بیشتر از 5186 مرگ و میر اعلام شده توسط خدمات بهداشت ملی برای همان دوره است.

A patient is taken from an ambulance at St Thomas' Hospital in London.

یک بیمار گرفته شده است از یک آمبولانس در خیابان Thomas’ بیمارستان در لندن است.اعتبار:گتی ایماژ

از سه شنبه به وقت محلی دولت گزارش در مجموع 12,107 ویروس های مربوط به مرگ و میر در سراسر انگلستان است.

این مرگ و میر شکل است که روزانه به روز شده تنها شامل افراد آلوده به ویروس coronavirus که درگذشت در بیمارستان. بالاتر تعداد هفته منتشر شده توسط دفتر آمار شامل مرگ و میر که در خانه های سالمندان و یا هر محیط دیگر و همچنین موارد که در آن ویروس مشکوک شد اما آزمایش نشده است.

کارولین ابراهیم مدیر موسسه خیریه سن انگلستان گفت: دولت به روز رسانی روزانه “هستند airbrushing افراد مسن مانند آنها مهم نیست”.

سن و سال در بریتانیا و دیگر موسسات خیریه باید نوشته شده به وزیر بهداشت مت, Hancock, خواستار مراقبت اجتماعی “از غفلت خط مقدم” در این ویروس همه گیر.

“ما وحشت زده توسط ویرانی که coronavirus باعث شده است در سیستم مراقبت و ما تمام شده است هولناک با جان تماس از مردم حمایت می کنیم بنابراین ما خواستار مراقبت جامع بسته برای حمایت از مراقبت اجتماعی از طریق همه گیر گفت:” سازمان های خیریه که شامل مراقبت از انگلستان و انجمن آلزایمر.

دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد که تا مارس 3, فقط کمتر از 10 درصد از مرگ و میر مربوط به COVID-19 رخ داده در خارج از بیمارستان. این گفته وجود دارد 217 مرگ و میر مربوط به این ویروس در مراقبت از خانه در هفته به مارس 3, ده برابر افزایش از هفته گذشته است.

AP

استرالیا تحمل آن اقتصادی بزرگترین ضربه پس از شروع رکود بزرگ صندوق بین المللی پول هشدار داد که با نرخ بیکاری بالا باقی می ماند برای حداقل دو سال بیشتر در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

انتشار پیش بینی برای اقتصاد جهانی یک شبه صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد استرالیا خواهد قرارداد با 6.7 درصد در این سال یا حدود 130 میلیارد دلار است. این امر می تواند بزرگترین ضربه پس از سال 1930 زمانی که اقتصاد تخمین زده شده است قرارداد با 9.5 درصد به عنوان رکود بزرگ در مجموعه.

اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath گفت: اقتصاد جهانی بود و به احتمال زیاد قرارداد با 3 درصد در این سال پس از رشد 2.9 درصد از طریق 2019.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد است که در این سال اقتصاد جهانی خود را تجربه می کنند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ گردیده است که دیده می شود در طول بحران مالی جهانی از یک دهه پیش” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل از شین رایت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو