Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: که می گوید همه گیر است ‘شتاب’ بازی های المپیک به تعویق افتاد

NSW برتر Gladys Berejiklian به تاکید دوباره است که مدارس باز باقی می ماند اما پدر و مادر باید به فرزندان خود در خانه اگر است.

وزیر آموزش و پرورش سارا میچل گفت: پدر و مادر در حال حاضر تصمیم به نگه داشتن بچه ها در خانه. روزانه به طور متوسط غيبت رای در سراسر کشور حدود 8 درصد است اما در روز دوشنبه مشخص شد 41 درصد است.

با این حال او تاکید کرد که مدارس تعطیل شد نه.

“پیام روشن است مدرسه باز است برای کسانی که می خواهند به حضور” خانم میچل. “هیچ کودک خواهد شد به دور از مدرسه و جامعه است.”

او گفت که او انتظار می رود غایب نرخ افزایش خواهد یافت و حتی بیشتر به عنوان تعطیلات مدرسه با نزدیک شدن.

شده اند وجود دارد پیام های مخلوط در قوانین در اطراف فرستادن کودکان به مدارس با برخی از پدر و مادر گفته بودن با اصول خود که در مدرسه تنها به کودکان در خط مقدم و یا خدمات بهداشتی و درمانی.

خانم میچل گفت: NSW استانداردهای آموزش و پرورش سازمان که اداره HSC که دیدار صبح امروز به بحث در مورد چگونه امتحانات اجرا خواهد شد این سال است.

Ms Berejiklian گفت که او “امیدوار” وضعیت را بهبود پس از عید پاک تعطیلات مدرسه.

“من امیدوار هستم که در زمان تعطیلات عید پاک بیش از این متفاوت خواهد بود و ما می توانیم به بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “اما اگر آنها نمی, حداقل, NSW آماده است. آن است که به دلایل عملی ما این را انجام داده اند. این مهم است که ما این را انجام داده اند. حداقل ما می دانیم که همه فرزندان ما ادامه خواهد داد و سطح آموزش در خانه.”

با اردن بیکر

NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار داده وجود دارد سخت مجازات برای افرادی که مصرف خود انزوا به طور جدی به عنوان NSW سوابق تیز پرش در coronavirus موارد است.

NSW در حال حاضر 818 موارد COVID-19 و افزایش 149 موارد جدید شبه, بزرگترین 14 ساعت پرش.

برتر گفته شده است وجود دارد “قابل توجهی” افزایش موارد جدید یک شب.

رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار وجود دارد گفت: در حال حاضر 13 نفر در مراقبت های ويژه.

Ms Berejiklian گفت: “قلب شکسته” برای کسب و کار است که در بسته ظهر دیروز با خاموش کردن خدمات غیر ضروری.

“قلب من می شکند برای کسانی که کسب و کار که مجبور به بستن درهای خود را. شکسته قلب من برای آن دسته از افرادی که شغل خود را از دست” او گفت:.

او گفت: NSW تا به حال مجموعه ای متفاوت از شرایط به کشورهای دیگر با کمترین تعداد از خارج از کشور ورود و او تا به حال برای اطمینان از همه چیز انجام شد برای کنترل گسترش ویروس.

“بسیاری از کشورها را به برخی از اقدام این در اوایل روند و من نمی خواهم به یک مثال دیگر از یک حوزه قضایی که نمی اقدام در زمان مناسب. من اهمیتی نمی دهند چه انتقاد من من انجام خواهد داد آنچه که حق است برای مردم ما است.”

امدادگران در سراسر کشور در حال تراشیدن ریش خود را برای اطمینان از ماسک محافظ مناسب به درستی در حالی که کار در طول شیوع کروناویروس.

شب گذشته آمبولانس ویکتوریا مدیر عامل تونی واکر عکس به اشتراک گذاشته شده از گراهام لال بازی با نقاب رئیس آمبولانس ویکتوریا لوله و درام گروه انجام کار خود را کمی اصلاح کردن ریش او شده است, ورزشی برای 40 سال.

نخست وزیر بوریس جانسون دستور داده است تا قفل پایین بریتانیا در یک تصمیم گیری است که طول می کشد تا این کشور را از داشتن برخی از آرام ترین محدودیت در اروپا به برخی از سخت ترین در فضای فقط سه روز است.

در یک اتفاق نادر در اواخر شب آدرس به ملت پس از یک افزایش شدید در بریتانیا تلفات جانسون گفت: همه غیر ضروری مغازه های کتابخانه ها و زمین های بازی خواهد پیوستن به رستوران ها و کافه ها در بسته شدن.

صندوق بین المللی پول پس از یک گوشی قلاب-تا G20 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی هشدار میدهد تاثیر اقتصادی coronavirus همه گیر خواهد بود حداقل به عنوان بد به عنوان بحران مالی جهانی.

پشتوانه مختلف اقدامات انجام شده توسط سازمان ملل از جمله استرالیا برای حفاظت از اقتصاد خود را از صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: همه کشورها برای همکاری با یکدیگر برای محافظت از مردم و محدود کردن آسیب های اقتصادی رو به جهان است.

“برای اولین بار چشم انداز رشد جهانی: برای سال 2020 آن منفی است – رکود اقتصادی حداقل به عنوان بد در طول بحران مالی جهانی و یا حتی بدتر,” او گفت:.

“اما ما انتظار بهبود در 2021. به وجود آوردن آن میباشد را به اولویت مهار و تقویت سیستم های بهداشتی – در همه جا. تاثیر اقتصادی است و شدید خواهد بود اما سریع تر ویروس را متوقف می کند, سریعتر و قوی تر بهبود خواهد بود.”

Ms Georgieva گفت: اقتصادهای پیشرفته بودند در یک موقعیت بهتر برای مقابله با این بیماری همه گیر مالی اثرات اضافه کردن در حال ظهور و کشورهای کم درآمد مواجه شده “چالش های قابل توجهی”.

“آنها به شدت متاثر از بیرون گردش سرمایه و فعالیت های داخلی خواهد بود به شدت تحت تاثیر به عنوان کشور پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. سرمایه گذاران در حال حاضر حذف US$83 میلیارد دلار از بازارهای در حال ظهور پس از آغاز بحران در بزرگترین خروج سرمایه ثبت شده,” او گفت:.

نظرات در آمد و به عنوان داو جونز دیگر کاهش یافت و 3 درصد در شبانه تجارت است. آن است که در حال حاضر در مسیر ثبت بدترین حالت آن عملکرد سه ماهه پس از عمق رکود بزرگ.

صدها نفر از هزاران نفر از کودکان در سن مدرسه در NSW شروع اولین روز خود را از راه دور مطالعه در روز سه شنبه اولین روز از چه چیزی می تواند چندین ماه در خانه با توجه به کروناویروس بحران است.

والدین را تشویق به نگه داشتن فرزند خود را در خانه, اما وجود خواهد داشت نظارت در مدرسه اگر آنها نمی تواند.

همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در خانه و یا نظارت در مدرسه را به طور موثر انجام آموزش از راه دور.

برخی از مدارس در حال ارسال صفحه اصلی کتاب و برگه های دیگران آپلود کار در سیستم عامل های مانند گوگل کلاس درس.

NSW توصیه به نگه داشتن کودکان صفحه اصلی متفاوت از مشاوره از کارشناسان پزشکی پیشرو ملی در پاسخ به COVID-19 است که کودکان باید به مدرسه بروند.

بسیاری از والدین به خصوص پدر و مادر تنها با کمی حمایت می گویند آنها گذاشته شده اند اشتباه گرفته متضاد مشاوره و مجبور به انتخاب بین بچه های خود را و کار خود را.

اما معلمان خواستار سخت پروتکل های ایمنی و یا تماس بگیرید برای بیشتر تعطیلی.

استرالیا انجمن پزشکی است در حال کار برای گسترش دسترسی به مشاوره با telehealth به تمامی پزشکان و سایر متخصصان پزشکی تا پایان این هفته است.

دیروز اعلام شد که آسیب پذیر پزشکان سلامت در حال حاضر مجاز به استفاده از پزشکی از راه دور مورد اعداد می توانید با استفاده از پزشکی از راه دور برای مشاوره با بیماران خود را.

AMA president Tony Bartone is pushing for telehealth consultations to be available from all GPs.

AMA جمهور تونی Bartone است فشار برای مشاوره پزشکی از راه دور در دسترس خواهد بود از همه GPs.اعتبار:Alex Ellinghausen

AMA رئیس جمهور دکتر تونی Bartone در بیانیه ای گفت: دیروز که گسترش دسترسی به telehealth حیاتی است شامل coronavirus و برای حفاظت از سلامت خط مقدم پزشکان و بیماران خود را.

Dr Bartone گفت که AMA کار بسیار نزدیک با وزیر بهداشت گرگ شکار برای ارائه بهتر telehealth دسترسی به همه استرالیایی ها به عنوان یک مسئله فوری در این بحران است.

“دولت متعهد به تغییرات بیشتر به مدیکر به پشتیبانی جامع telehealth مدل, مراقبت, و این شامل حال تهیه جزئیات بیشتر telehealth عملیات طریق تلفن و تصویری تا پایان این هفته” دکتر Bartone گفت.

نخبگان هکرها تلاش برای شکستن به سازمان بهداشت جهانی در اوایل این ماه منابع به رویترز گفت بخشی از آنچه ارشد آژانس رسمی گفته بود بیش از دو برابر افزایش در حملات سایبری.

مقامات و کارشناسان امنیت سایبر هشدار داده اند که هکرها از همه راه راه به دنبال سرمایه گذاری بر روی نگرانی های بین المللی بر گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو