جولیان آسانژ وکلا خواهد شد درخواست برای آزادی او به قید وثیقه به دلیل خطر ابتلا به کروناویروس در حالی که در زندان ویکی لیکس می گوید.

Julian Assange will seek bail over coronavirus concerns

جولیان آسانژ به دنبال وثیقه بیش از coronavirus نگرانی های اعتباری:PA

به بنیانگذار ویکی لیکس است که برگزار می شود در یک زندان در لندن در یک استرداد حکم برای انتشار اطلاعات طبقه بندی شده در مورد عراق و افغانستان شده است.

“در شنبه 25 مارس جولیان آسانژ وکلا را به قید وثیقه نرم افزار در وست مینستر بدوی دادگاه” ویکی لیکس در بیانیه ای گفت.

ایسنا

سن صحبت کرده است به ارشد منابع در بانکداری و پیش بینی بخش که گفت: تجزیه و تحلیل آنها نشان داد استرالیا به رهبری بود برای نرخ بیکاری 15 درصد یا بیشتر است. آن را در حال حاضر می ایستد در 5.1 درصد است.

یک منبع که نمی تواند نام تجاری-در-اعتماد به نفس گفت: دلایل بیکاری در آن سطح معنی بیش از 2 میلیون استرالیایی از کار. آن خواهد بود که بالاترین نرخ بیکاری از سال 1932.

خزانه دار جاش Frydenberg نخواهد بود کشیده شده بر بیکاری بینی روز دوشنبه اما گفت تا 1 میلیون نفر را می تواند پرداخت ویژه coronavirus پرداخت خواهد شد که رفتن به موجود و جدید دریافت کنندگان بیکاری پشتیبانی می کند. این شامل تنها معامله گران. بخش مهمان نوازی به تنهایی استخدام بیش از 10 درصد از استرالیایی ها.

Palacio de Hielo بازار به 1800 متر مربع المپیک به اندازه یخ یخ بازی کردن در مادرید ارائه کرده است محل خود را به عنوان یک سردخانه های شهرستان سالن سخنگوی گفتگو کرد.

این repurposing از فضا خواهد بود با هماهنگی مادرید دولتی و نظامی واحد اورژانس که مستقر شده اند در سراسر اسپانیا طی هفته گذشته برای کمک به مقابله با کروناویروس بحران است.

تعداد موارد در پایتخت افزایش به 10,575 و 1263 مرگ و میر مقامات شهرستان در روز دوشنبه گفت:.

Health workers prepare to receive the first patients with coronavirus at IFEMA exhibition complex in Madrid, Spain.

سلامت کارگران آماده به دریافت اولین بيماران مبتلا به کروناویروس در IFEMA مجموعه نمایشگاهی در مادرید اسپانیا است. اعتبار:جزوه

کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن توکیو 2020 Summer Games به دلیل coronavirus همه گیر IOC عضو دیک پوند گفته است که ایالات متحده آمریکا امروز.

People cycle past a banner for the Tokyo Olympics on March 13, 2020 in Tokyo, Japan.

مردم چرخه گذشته یک بنر برای بازی های المپیک توکیو در 13 مارس سال 2020 در توکیو ژاپن است.اعتبار:گتی

عمده ورزشی کشورهای استرالیا و کانادا در حال حاضر در خارج در روز دوشنبه به عنوان برگزارکنندگان آمد جهانی تحت فشار برای به تعویق انداختن این رویداد برای اولین بار در بازی های المپیک’ 124-سال تاریخ مدرن است.

این اولین بار نیست که رویدادهای جهان را متوقف المپیک است. 1940 توکیو المپیک لغو شد.

این وضعیت به سرعت در حال تحول در بریتانیا است که در حال حاضر ثبت 335 مرگ و میر.

نخست وزیر بوریس جانسون را بسیار غیر معمول تلویزیونی ‘بیانیه به این کشور در ساعت 8.30 به وقت محلی (ساعت 7: 30 صبح AEST) از خیابان داونینگ.

داشتن تا کنون در برابر برخی از اقدامات سخت گیرانه وضع شده توسط کشورهای دیگر مانند ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا و جانسون در حال حاضر انتظار می رود به منظور مستند از حداقل لندن و کاملا احتمالا کل کشور است.

که تنها خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها و پمپ بنزین ها می تواند باز باقی می ماند. معلوم نیست که آیا مردم خواهد بود دستور داد به ماندن در خانه های خود. ممنوعیت بازدید از پارک ممکن است پس از استرالیایی ها رنگی به فضای سبز و بازار بیش از آخر هفته با وجود coronavirus تهدید.

آن را تنها یک هفته پیش که جانسون گفت: هر کسی که می تواند کار از خانه باید و توصیه های عمومی برای جلوگیری از بارها و رستوران ها در صورتی امکان پذیر است. اما او منظور نیست تعطیلی. او همچنین گفت: مدارس که نزدیک به طور نامحدود از پایان هفته.

روز جمعه او دستور داد تا کافه و رستوران ورزشگاه و موزه ها به دنبال شواهد حدیثی که عمومی بود و نه پیوستن به مشاوره به دور ماندن.

وزیر امور خارجه Dominic Raab نیز گفت: همه انگلیسی, مسافران خارج از کشور برای بازگشت به کشور در اسرع وقت, هشدار, گزینه های پرواز به سرعت در حال بسته شدن است.

Coronavirus همه گیر است “شتاب” با موارد در حال حاضر ثبت شده در تقریبا در هر کشور در جهان از سوی سازمان بهداشت جهانی می گوید.

Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: در آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به اولین 100,000 موارد; 11 روز برای دومین 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:AP

“اما ما نمی زندانیان به آمار. ما درمانده تماشاگران. ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر” Tedros گفت: یک شبه به وقت استرالیا.

به نام او برای جهانی تعهد سیاسی برای تغییر مسیر از همه گیر ترغیب کشورها به دفاعی و حمله به اقدامات.

“درخواست مردم برای ماندن در خانه و اجتماعی دیگر فاصله اقدامات مهم در راه کاهش گسترش ویروس و خرید زمان, اما آنها اقدامات دفاعی,” او گفت:.

“برای برنده شدن ما نیاز به حمله ویروس ها با استفاده از تهاجمی و هدفمند تاکتیک های تست هر مظنون مورد جداسازی و مراقبت از هر مورد تایید شده و ردیابی و quarantining هر تماس نزدیک.”

در مورد بازی های المپیک 2020 با توجه به در توکیو برگزار شد مایک رایان سر که در شرایط اضطراری برنامه گفت: این که تغذیه به مذاکرات توسط کمیته بین المللی المپیک, دولت ژاپن و توکیو 2020 کمیته.

استرالیا و کانادا گفت: در حال حاضر آنها در حال خروج از 2020 بازی ها و سازمان ها رو به افزایش فشار برای به تعویق انداختن آنها را برای اولین بار در 124-سال تاریخ مدرن است.

“من معتقدم که تصمیم گیری خواهد شد بسیار به زودی” رایان گفت.

او گفت: هر گونه تصمیم برای به تعویق انداختن بازی خواهد بود ساخته شده توسط ژاپن و کمیته ملی المپیک اضافه کرد: “ما باید از هر اعتماد به نفس است که دولت و کمیته بین المللی المپیک را با هر بازی باید آنها را خطرناک برای ورزشکاران و تماشاگران است.”

ایسنا

خوب صبح میشل گریفین در اینجا در سن‘s وبلاگ به شما در حفظ و به روز در این دوران عدم قطعیت.

یک شبه در استرالیا فدرال به تصویب مجلس coronavirus اقتصادی و اقدامات طراحی شده برای کوسن پتک ضربه از coronavirus.

یک سری از لوایح تصویب شد و سه شنبه شب با دو بسته به ارزش $17.6 میلیارد دلار و 66 میلیارد دلار در قلب موریسون دولت پاسخ.

بیش از 2 میلیون استرالیایی می تواند از کار در این سال به عنوان هزاران نفر صف برای رفاه.

و در اروپا و تعداد مرده در حال بالا رفتن سرعت به بیش از 300,000 موارد ثبت شده در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im