سر از استرالیا COVID-19 کسب و کار گروه ضربت است که اصرار دولت های ایالتی و فدرال به دنبال مالیاتی و تنظیم تغییرات ارائه خواهد شد که “فوری و لگد” به اقتصاد و ساخت بیشتر اعتماد به نفس پس از همه گیر.

نویل قدرت رئیس ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون نامزد انگیزه برای کسب و کار سرمایه گذاری reskilling و نقل و انتقال از کارگران آواره و ارزان تر و قابل اعتماد گاز به عنوان اولویت برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

Neville Power, Chair of the National COVID-19 Coordination Commission.

نویل قدرت صندلی های ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون.اعتبار:Alex Ellinghausen

آقای قدرت, مدیر عامل سابق شرکت معدن Fortescue فلزات گفت: در حالی که او با موافقت بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو که تغییرات به مالیات و روابط صنعتی قانون شدند “زمین بارور”, کمیسیون خود را اولویت بندی اقدامات کمک خواهد کرد که کسب و کار خود را بازیابند پا جلوتر از دراز مدت اصلاحات ساختاری.

“وجود دارد یک حس قوی است که بسیاری از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای سرعت بخشیدن به راه اندازی مجدد اقتصاد چیزهایی هستند که باید نگاه شده است و قبلا بررسی توسط مردم مانند بهره وری و کمیسیون های مختلف اسلحه از دولت,” او در مصاحبه با سن.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

نخست وزیر اسکات موریسون گفته است به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صبح روز چهارشنبه که در آن آنها مورد بحث و بررسی اهمیت بهبود سازمان جهانی بهداشت.

آنها بحث مربوطه پاسخ به این ویروس نیاز به اقتصاد خود را تا و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اهمیت شفافیت و نیاز به کار با هم برای بهبود توانایی جامعه بین المللی – از جمله این که برای پاسخ به بیماری های همه گیر.

آقای موریسون نیز مطرح استرالیا تمرکز بر حمایت از کشورهای منطقه به خصوص در اقیانوس آرام و آسیای جنوب شرقی با رئیس جمهور ایالات متحده.

“فقط با تلفن با رئیس جمهور ایالات متحده” آقای موریسون هنوز توییتی.

“ما تا به حال بسیار سازنده بحث بر سلامت ما پاسخ به #COVID19 و نیاز به بازار ما به رهبری و مراکز کسب و کار اقتصاد و دوباره در حال اجرا.

“ما همچنین در مورد @که در همکاری با یکدیگر برای بهبود شفافیت و تاثیر بین المللی پاسخ به بیماری های همه گیر.

“استرالیا و آمریکا هم از آمپول و ما همچنان به چین تلاش های ما به عنوان ما به سمت بهبود در طرف دیگر این ویروس است.”

یک کاوشگر به روبی شاهزاده افتضاح است و برگزاری آن جلسه برای اولین بار در سیدنی امروز.

ارشد دکتر در هیئت مدیره کشتی کروز گفت: او شگفت زده شد کشتی اجازه داده شد به پیاده 2700 مسافر در سیدنی در مارس 19, در حالی که COVID-19 نتایج آزمون از تعدادی از مسافران هنوز در انتظار.

Bret Walker SC is leading the inquiry.

برت واکر SC است که منجر به پرس و جو.اعتبار:دولت NSW

Dr Ilse فون Watzforf است گفت: کمیسیون ویژه تحقیق به روبی شاهزاده او را منتظر دریافت نتایج آزمون با توجه به تعداد مسافران با نشانه های سازگار با بیماری ها از جمله COVID-19.

“من شگفت زده شد ما مجاز به انجام این کار بدون انتظار برای نتایج به آمده از طریق” او گفت:.

در عبور از معاینه توسط مشاور کمک ریچارد Beasley SC او گفت: “اگر این تصمیم من بود, من می خواهم که شاید منتظر است.”

حداقل 21 مرگ و میر در سراسر جهان و بیش از 700 عفونت مرتبط شده اند به کشتی. بیش از 1000 خدمه باقی مانده در کشتی لنگر انداخت خاموش NSW.

Dr فون Watzkorf قبلا اذعان کرد که او به یاد می آورد یک سند صادر شده به مسافران توسط دولت استرالیا قبل از تخلیه آن برشمرد خطرات ناشی از کروناویروس و تعهد از مسافران را به خود منزوی برای 14 روز.

آقای Beasley قرار داده و آن را به دکتر فون Watzkorf که با توجه به “آنچه شناخته شده بود در مورد coronavirus” هشدار داده شده به مسافران و “این واقعیت وجود دارد هنوز هم برجسته COVID-19 سواب برای مسافران در هیئت مدیره … آن را نیز یک خطر اجازه می دهد تا کسانی که مردم را به بیرون رفتن در میان جامعه حداقل تا آن زمان نتایج آزمون شد؟”

“بله,” او گفت:, “من می خواهم با شما موافقم.”

Dr فون Watzkorf است ظاهر می شود از طریق لینک ویدئو از کشتی برای اولین جلسه پرسش است که تحت تاثیر مشکلات فنی در طول صبح.

جلسه قبل از کمیسر برت واکر SC همچنان ادامه دارد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت کرده است که دولت فدرال کمک به تهیه منابع اجازه می دهد تا نیویورک را به دو برابر آن coronavirus تست ظرفیت فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت.

Cuomo, صحبت کردن در یک جلسه مطبوعاتی پس از دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن پیش از آن در روز نیز گفت: رئیس جمهور نشان داد او را به دریافت بودجه فدرال به ایالت در آینده کمک های مالی قانون توسط کنگره به تصویب رسید.

New York Governor Andrew Cuomo.

فرماندار نیویورک اندرو کومو.اعتبار:AP

به عنوان coronavirus مربوط hospitalisations روند کاهش در نیویورک کومو است توجه خود را تبدیل به چالش گسترده تست که او گفته خواهد بود انتقادی به نیویورک بازگشت به کار.

کومو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت کرده بود در کاخ سفید جلسه به دولت فدرال را مسئول تامین امنیت مواد است که تولید کنندگان که عرضه نیویورک دولت labs, تلاش برای تهیه از خارج از کشور.

فرماندار اضافه شده بود که آن را تا به دولت خود را برای کمک به آزمایشگاه خود را افزایش تست ظرفیت و سازماندهی نیروی کار مورد نیاز را به نمونه های بیشتر از جمعیت است.

“است که یک هوشمند تقسیم کار” کومو گفت: جلسه. “اجازه دهید هر سطح از دولت انجام آن.”

کومو گفت: نیویورک خواهد هدف به دو برابر تعداد زیادی از مردم این آزمون در هر روز – از جمله تشخیصی و تست آنتی بادی به 40,000.

او مشخص می شود آن را به عنوان “یک تعهد” که چندین هفته طول بکشد بدون اینکه خاص در زمان.

نیویورک است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده گزارش کرده است 257,000 موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و نزدیک به 20 ، 000 مرگ و میر.

ایسنا

یک رشته از حملات نژادپرستانه رانده ترس در مورد coronavirus نگران کننده است وزیر دفاع استرالیا که برچسب آنها را بزدل.

اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge گفت: گزارش از یک خانواده استرالیایی در ملبورن داشتن نژادپرستانه اسپری گرافیتی در خانه خود را دو شب در یک ردیف بودند هولناک.

Minister Alan Tudge.

وزیر آلن Tudge.اعتبار:Alex Ellinghausen

“عاملان ترسو هستند و امیدوارم آورده شود و به عدالت او گفت:” در توییتر در روز چهارشنبه.

“هیچ خانواده باید به قرار داده تا با این. هیچ نژاد پرستی است که تا کنون قابل قبول در ما بزرگ فرهنگی کشور است.”

کار خواستار دولت برای اجرای یک ضد نژادپرستی کمپین در طول coronavirus بحران است.

آن را اشاره به نقاشی های دیواری حوادث همراه با گزارش های دیگر از دکتر در جیلان بودن دلیل مورد آزار قرار گرفته در حالی که انتظار برای مواد غذایی غذای آماده و یک جفت از دانشجویان بین المللی که حمله در ملبورن CBD.

استرالیا کمیسیون حقوق بشر گزارش کرده است یک چهارم از شکایات مربوط به تبعیض نژادی و تسلیم آن بیش از دو ماه گذشته شده اند مربوط به کوروناویروس.

“این نژادپرستی باید متوقف شود. وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در استرالیا” سایه دادستان علامت دریفوس و مخالفان فرهنگی امور سخنگوی اندرو جایلز گفت.

“ملی ضد نژاد پرستی در مبارزات انتخاباتی هر دو را مقابله با مشکلات موجود از نژاد پرستی و مثبت عمل ما را می تواند به ترویج انسجام جامعه به آینده است.

نخست وزیر اسکات موریسون بود بلانت در پیام خود به مردم نژادپرستانه حملات گفتن آنها را به آن را متوقف کند.

“من می خواهم همه یادآوری شد که در آن چینی و استرالیایی در خاص است که ارائه شده یکی از بزرگترین دفاع ما در آن اوایل هفته” او به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

“آنها کسانی بودند که برای اولین بار رفت به انزوا … و آن را از طریق مراقبت از خود, آن را از طریق تعهد خود صبر و شکیبایی خود را که در واقع استرالیا محافظت شده در موج اول.”

او گفت: همه استرالیایی ها تا به حال به تماس از نژاد پرستی.

AAP

Hoarders از کاغذ توالت و مواد غذایی کنسرو شده را تحویل داده اند بزرگترین یک ماه افزایش خرده فروشی در ضبط با گردش مالی تا 8.2 درصد در ماه مارس است.

اداره آمار استرالیا, انتشار اطلاعات جزئی گفت: افزایش ماه گذشته را تحت الشعاع قبلی رکورد در ماه ژوئن سال 2000 فقط پیش از معرفی GST.

سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی سوار آسانسور همراه با الکل و دیگر تخصصی مواد غذایی. فروش مواد غذایی شد تا 23.5 درصد و یا بیش از $2.7 میلیارد دلار است.

توالت و دستمال کاغذی فروش بیش از دو برابر به عنوان آرد برنج و ماکارونی. وجود دارد که 50 درصد پرش در غذاهای کنسرو تمیز کردن کالاها و محصولات دارویی.

اما این اداره اشاره کرد وجود یک اوج در اواسط ماه مارس قبل از درست کردن توسط پایان ماه. دیگر مناطق بهره مند شدند الکتریکی, سخت افزار و دیگر بخش خرده فروشی به عنوان مردم با عجله به راه اندازی دفاتر خانه.

آن یک داستان متفاوت برای کافه و رستوران و غذای آماده خدمات مواد غذایی, لباس, کفش و فروشگاه های بزرگ با تمام ضبط زیادی می افتد.

آن را به دنبال داده ها از مسکن انجمن صنعت نشان داد که فروش خانه های جدید پایین 23.2 درصد در ماه مارس است.

وجود آبشار بزرگ در سراسر همه کشورها با کاهش فروش با 31.6 درصد در غرب استرالیا. “بهترین” نتیجه در ویکتوریا که در آن خرید و فروش کاهش یافته است 16.9 درصد است.

در نشانه آن است که شرایط در حال بهبود شده قبل از ظهور بیماری همه گیر کوروناویروس فروش از طریق مارس چهارم شد توسط 0.9 در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein اعلام کرد که 3 میلیون دلار بسته برای حمایت از دارندگان ویزای موقت دولت در برخورد با کروناویروس بحران از جمله اقدامات برای کمک به کارگران امن اسکان و اشتغال به کار مجدد.

آقای Gutwein گفت: دولت فدرال و ایالتی امداد بسته های کارگران تا به حال نادیده گرفته دارندگان ویزای موقت که تا به حال ساخته شده “قابل توجهی” کمک به تاسمانی اقتصاد است.

Tasmanian Premier Peter Gutwein has announced a support package for temporary visa holders.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein اعلام کرده است یک بسته حمایتی برای دارندگان ویزای موقت.اعتبار:AAP

“ما حدود 26,000 دارندگان ویزای موقت آمده است که به تاسمانی” آقای Gutwein گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بود ،

“بسیاری از این دانش آموزان است. بسیاری از این کار در میوه چیدن صنعت. بسیاری از آنها کارگران ماهر که کار ما در صنعت مهمان نوازی مانند سرآشپزها و در دیگر بخش های صنعت و همچنین سلامت کارگران به عنوان مثال.

“در بسیاری از مورد با توجه به تعطیلی کسب و کار و محدودیت در محل درآمد خود شده اند متوقف و یا به شدت محدود.”

تاسمانی چهار مرحله بسته شامل فوری پرداخت تا $250 و تا $1000 برای خانواده ها برای دارندگان ویزای موقت است که می تواند نشان می دهد “واقعی مشکلات مالی”.

دولت نیز افزایش کمک های مالی به سازمان های غیر دولتی به ارائه کمک های اضطراری و کمک.

آقای Gutwein گفت: بسیاری از دارندگان ویزای نمی تواند بازگشت به کشور خود با توجه به مرز محدودیت است اما برای کسانی که قادر به انجام این کار دولت خواهد بود “کار با آنها را به ارائه مشاوره سفر … [و] اگر لازم است به ارائه برخی از حمایت های مالی برای کمک به آنها را به خانه”.

“چهارم ما به شما کار با بخش صنعت برای کارفرمایان که می خواهند برای حفظ کارکنان خود را به دلیل مهارت های متخصص در دولت است.”

آقای Gutwein گفت: دارندگان ویزای موقت به حال کمکهای زیادی به کشاورزی و گردشگری و آموزش و پرورش در دولت است.

“این بازدید کنندگان از خارج از کشور کمک کرده اند ساخت یک قوی تر تاسمانی متنوع تر تاسمانی و ماهر تر Tasmania,” او گفت:. “و من می خواهم به وضوح همه یادآوری است که آنها بخشی از جامعه ما است. و این است که یک بار برای مهربانی.”

پلیس باید جریمه یکی دیگر از 95 نفر در 24 ساعت تا 11 شب آخرین شب.

که شامل سه نفر که رزرو محل اقامت کوتاه مدت “به طوری که آنها می تواند قطع و مواد مخدر را” پلیس می گویند.

افراد جوان ترک خانه دوست پس از بازی های ویدئویی نیز جریمه همراه با دو نفر به رانندگی در اطراف جعبه هیل. راننده بود و بدون مجوز و مسافر پیدا شد در اختیار داشتن یک سلاح پلیس ادعا می کنند.

پلیس هم 1043 نقطه چک دیروز در خانه کسب و کار و خدمات غیر ضروری. شده اند وجود دارد در مجموع 26,857 چک نقطه از مارس 21.

ویکتوریا مجموعه به صورت یک “فاجعه بار” رکود اقتصادی با نرخ بیکاری به 11 درصد و قیمت خانه به افت تقریبا 10 درصد با توجه به مدل سازی ارائه شده توسط دولت خزانه دار تیم پالاس.

در مورد 270,000 مردم خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن شغل خود و نرخ بیکاری است به اوج در 11 درصد در ماه سپتامبر سه ماهه. اقتصاد کشور تنظیم شده است به کوچک شدن توسط عظیم 14 درصد در ماه ژوئن سه ماهه نسبت به پیش بینی های قبلی.

Victorian Treasurer Tim Pallas is predicting a catastrophic loss of jobs in the state.

ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس به پیش بینی های فاجعه بار از دست دادن شغل در دولت است.اعتبار:AAP

“این است که اساسا دو بار در این سطح از بیکاری است که ما در حال حاضر تجربه” آقای پالاس گفت: توصیف مدلسازی به عنوان “رک و پوست کنده بسیار فاجعه بار”.

“ما هیچ تلاشی برای sugarcoat این است.”

قیمت ملک در حال انتظار برای سقوط نه درصد تا پایان سال است.

ویکتوریا اقتصاد بود و انتظار می رود به ارزش حدود 226 میلیارد دلار برای شش ماه اول سال اما در حال حاضر انتظار می رود قرارداد به $194 میلیارد دلار است.

آقای پالاس گفت: اگر دولت تصمیم به مداخله برای افزایش فعالیت های اقتصادی و به جای تمرکز بر حفظ آن مازاد بودجه آن را تلخ وضعیت اقتصادی همیشه بدتر است. او گفت که دولت نمی خواهد “نشستن”.

آقای اندروز گفت: آسیب به اقتصاد خواهد بود حتی بدتر اگر بحران بهداشت و درمان مجاز است به بدتر.

“آنچه در این مدل سازی نشان می دهد که این نه تنها بزرگترین چالش های بهداشتی است که ویکتوریا مواجه شده است و در حافظه آن نیز بزرگترین اقتصادی و اشتغال چالش است که ما دولت مواجه شده است و شاید تا کنون,” او گفت:.

“اگر ما نمی تواند سلامت ما مشکل ثابت اگر ما نمی تواند چالش های بهداشتی با برخورد مناسب و سپس ما را در واقعیت ببینید و حتی بیشتر آسیب های اقتصادی.”

اقتصاد را ضربه محکم و ناگهانی به رشد سریع با توجه به دولت است. بلکه آن را سال بهبود می یابند.

آقای پالاس گفت: ویکتوریا رتبه اعتباری AAA اجازه می دهد آن را برای جمع آوری بدهی در نرخ ارزان برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها و دیگر هزینه های پروژه.

او همچنین دقیق چگونه دولت بسته محرک جریان بود به جیب ویکتوریایی. حدود 440 میلیون دلار در بازپرداخت مالیات حقوق و دستمزد پرداخت شده است به 17,000 کوچک و متوسط کسب و کار در حالی که $110 میلیون ارزش حمایت از کمک های مالی پرداخت شده به کسب و کار.

آقای پالاس گفت: حدود 2000 نفر قرار داده شده است در شغل از طریق دولت کار را برای ویکتوریا صندوق.

گردشگری و آموزش و پرورش بین المللی خواهد بود که بدترین آسیب دیده بخش از اقتصاد با توجه به Mr پالاس معنی ویکتوریا رکود می تواند بدتر از کشورهای دیگر به دلیل وابستگی آن به این بخش است. مهمان نوازی نیز به شدت ضربه خزانه دار گفت.

یکی دیگر از دو نفر تست مثبت به کروناویروس در ویکتوریا اما تعداد موارد باقی مانده در 1336 موارد پس از اصلاحات.

“دو حذف شده اند بر این اساس است که آنها اضافه شده اند به ایالتی برگه. که در آن آنها آزمایش مثبت” برتر Daniel Andrews گفت.

“همانطور که می دانید این شماره انجام پرش در اطراف یک کمی روز به روز دارد و گاهی اوقات چند کمی اصلاحات که در حال ساخته شده است.”

بیست و نه نفر باقی می ماند در بیمارستان در کشور از جمله 12 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

آقای اندروز هشدار داد از عمده اقتصادی در کشور ناشی از این بیماری همه گیر

“[این] بزرگترین اقتصادی و اشتغال چالش … تا کنون,” او گفت:.

“بازیابی را سال … وجود خواهد داشت بسیاری از درد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de