استرالیا منجر خواهد شد فشار برای سازمان جهانی بهداشت داده می شود همان قدرت از بازرسان سلاح های به زور وارد یک کشور برای جلوگیری از تکرار COVID-19 جهانی همه گیر.

این حرکت را تعمیرات اساسی عملیات جهانی بهداشت بدن است که در حال حاضر نمی توان برای رفتن به یک کشور به بررسی یک بیماری شیوع مگر اینکه آن را ابراز رضایت از این که ملت و دولت است.

Scott Morrison will push for reform of the WHO to give the body the powers of weapons inspectors.

اسکات موریسون فشار برای اصلاحات از این که به بدن قدرت از بازرسان سلاح های.اعتبار:Alex Ellinghausen

که تحت انتقاد برای هشدار به جهان هر چه زودتر به جهانی همه گیر از طریق بسیاری از ژانویه و مواجه اتهامات از سیاستمداران ارشد در استرالیا و ایالات متحده است که آن را بیش از حد نزدیک به چین است.

[دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا]

معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: فقط چهار COVID-19 موارد تا به حال شناسایی شده در استرالیا پس از 3 بعدازظهر دیروز بالاترین ارقام پس از 6 مارس.

Mr کلی گفت: در حال حاضر وجود دارد 6649 موارد با توجه به افزایش چهار. ارقام علامت اولین بار تعداد موارد جدید در استرالیا شده است در تک رقمی پس از 8 مارس.

“ممکن است بیشتر بعد, اما ما قطعا به نظر می رسد مسطح منحنی که بسیار با موفقیت در لحظه” Mr کلی گفت.

Mr کلی پذیرفته شده وجود دارد برخی از سردرگمی با آمار و ارقام با ABC گزارش هفت مورد جدید امروز.

“این است که پس از سه-o-clock دیروز آن را به خوبی ممکن است یک زمان چیز” Mr کلی گفت. “ما در حال دیدن بیشتر موارد هر روز من حدس می زنم این نقطه بسیار مهم است وجود دارد بسیاری از آن را به خوبی ممکن است پس از 7 صبح دیروز.”

جدید از همکار من بن Preiss:

Victorian Treasurer Tim Pallas is predicting a catastrophic loss of jobs in the state.

ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس به پیش بینی های فاجعه بار از دست دادن شغل در دولت است.اعتبار:AAP

دولت را از دست بدهند تا 9 درصد آن تمبر درآمد, با خزانه دار تیم پالاس اذعان تاثیر اقتصادی ویکتوریا coronavirus همه گیر می تواند بدتر از حد انتظار است.

ویکتوریا بودجه است که به شدت وابسته به تمبر از ملک فروش و قیمت خانه در حال حاضر انتظار می رود به جست و خیز کردن توسط 9 درصد است. دولت انتظار دارد که تقریبا همان درصد کاهش تمبر درآمد.

آقای پالاس گفت: هر دو ارزش ملک و حجم فروش کاهش به همه گیر ویران اقتصاد است.

[دفعات بازدید: داستان کامل از بن در اینجا]

معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: کشورهای مشترک المنافع ارائه کرده است Newmarch خانه نامحدود حمایت از نیروی کار و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به عنوان مرکز مراقبت از سالمندان همچنان به مبارزه با خوشه ای از COVID-19 موارد است.

در حال حاضر سه نفر از مرکز مراقبت از سالمندان در نزدیکی پنریته اند و به عنوان یک نتیجه.

Deputy Chief Medical Officer Professor Paul Kelly.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی.اعتبار:Alex Ellinghausen

دولت فدرال فرستاده خصوصی ارائه دهنده خدمات به انجام تست از کارکنان و ساکنان در تاسیسات, او گفت:.

“این یک وضعیت پیچیده” آقای کلی گفت. “تعدادی از کارکنان [در تاسیسات] تا به حال به غایب خود را از کار.”

Mr کلی گفت: یک جلسه برگزار خواهد شد فردا بین مقامات دولت افراد مسن, حمایت شبکه و اعضای خانواده از ساکنان به بحث در مورد نگرانی های فعلی.

نوه باید نگه دارید ‘خاموش’ در بازدید از پدربزرگ و مادربزرگ: معاون CMOBy سارا Keoghan

معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی توصیه کرده است نوه مایل به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود را خاموش نگه دارید در حالی که برای دیگر تا اجتماعی فاصله مشاوره آرام است.

Mr کلی گفت: نوه باید فکر می کنم در مورد اتصال با پدربزرگ و مادربزرگ خود را از طریق دیجیتال بدان معنی است قبل از مراجعه حضوری.

Deputy Chief Medical Officer Professor Paul Kelly

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلیاعتبار:Alex Ellinghausen

“به عنوان یک همکار به من گفت: امروز فقط به خاطر اینکه شما در حال کاهش معنا نیست که شما را از چتر نجات قبل از اینکه شما فرود آمد” آقای کلی گفت. “به طور کلی ما فقط گفت: نگه داشتن یک کمی طولانی تر برای محافظت از کسانی که مردم آسیب پذیر…بیایید ببینید که چگونه ما در چند هفته.”

Mr کلی گفت: این دستورالعمل به احتمال زیاد تغییر بعد از چهار هفته دوره به پایان رسیده است اما توصیه سالخورده امکانات مراقبت در برابر کامل مستند برای ساکنان.

“ما همیشه به حال این نظر است که در حالی که این مهم است برای محافظت از ما مردم آسیب پذیر این بدان معنا نیست که به طور کامل قفل کردن” او گفت:.

دولت استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلیفراهم می کند به روز رسانی در COVID-19.

دولت استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی, پروفسور پل کلی است که ارائه یک به روز رسانی در COVID-19 در چند دقیقه زمان – ما شما را livestream. در ارتباط باشید.

امروز قسمت لطفا توضیح کاهش یافته است نه بیش از حد طولانی پیش. هر هفته عصر و صبح سیدنی هرالد تولید یک پادکست با ارشد ما روزنامه نگاران و یک خبرنامه که خلاصه بعد تحولات کلیدی.

امروز قسمت: به عنوان پدر و مادر در سراسر کشور سعی کنید دست خود را در مدرسه در منزل و از راه دور یادگیری ملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر چک در با صبح سیدنی هرالد آموزش و پرورش ویرایشگر جردن بیکر به بحث در مورد NSW طرح به ارسال بچه ها را برای یک روز در هفته است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

یک تیم می تواند در ادامه بازی در قرنطینه هاب حتی اگر یکی از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 تحت اولیه پیشنهاد مرتبط با تست مشخص شده توسط AFL به باشگاه در روز سه شنبه پیتر Ryan گزارش.

این بازیکن را به انزوا و تحت نظارت های پزشکی و تمام افرادی که در تماس با این بازیکن و یا رسمی خواهد بود مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود که ویروس به حال منتقل شده است.

Teams could play on under the proposal, provided no one else returns a positive test.

تیم می تواند در بازی بر اساس پیشنهاد ارائه شده هیچ کس دیگری بازده مثبت تست.اعتبار:AAP

باشگاه بودند روز سه شنبه داده شده نشانه ای از تست پروتکل های است که می تواند – به تصويب دولت – در محل قرار پس از فصل رزومه به امید بعد از این سال به فعال کردن آن به ادامه بی وقفه یک بار توپ را منعکس است.

[دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا]

کمیسیون ویژه تحقیق به روبی شاهزاده کشتی های کروز بازگشت از ناهار در NSW و همچنان گرفتار مشکلات فنی به نا امیدی از همه.

Dr Isle Von Watzdorf speaking at the Special Commission of Inquiry into the Ruby Princess on Wednesday.

Dr جزیره فون Watzdorf سخنانی در کمیسیون ویژه تحقیق به روبی شاهزاده خانم در روز چهارشنبه.اعتبار:NSW Gov

کشتی, ارشد, دکتر, Dr Ilse فون Watzdorf گفته است که این کمیسیون آن را نمی خواهد درست می گویند هیچ کس در هیئت مدیره نشان دادن نشانه هایی از HLB-19 مارس 18 و 19 سال 2020 در مدت کوتاهی قبل از آن وارد سیدنی.

“هر کسی که گفت چیزی شبیه به این خواهد بود که در نظر شما بسیار اشتباه به انجام این کار. که خواهد بود؟” کمیسر برت واکر خواسته Dr فون Watzdorf

“این امر می تواند بسیار اشتباه رفتار با یک فرد با دانش شما تا به حال در 18 و 19 مارس برای گفتن وجود دارد هیچ کس در هیئت مدیره نشان دادن نشانه هایی از علائم COVID-19?”

“بله” پاسخ دکتر فون Watzdorf.

این کمیسیون شنیده گذشته بشر “گزارش سلامت” ارائه شده به مقامات استرالیا قبل از مسافران متحرك ناقص بود و نه شامل همه مسافران و خدمه که تا به حال ارائه شده حاد تنفسی و یا آنفولانزا مانند علائم.

این بود تنها پس از مسافر بود و متحرك است که یک به روز رسانی ورود به سیستم ارائه شد به NSW Health در مارس 20, بازتاب واقعی تعدادی از مسافران و خدمه با “غیر اختصاصی” علائم
سازگار با COVID-19.

در یک ایمیل عصاره خوانده به دادرسی Dr فون Watzdorf عذر خواهی کرد به مقامات در 20 مارس گفته بود او زمان برای ارسال به روز ترین ورود به سیستم قبل از مسافران دلپذیر است.

“من شما را به ارسال آن در حال حاضر با عرض پوزش من را فراموش کرده. که یکی از آخرین بود از صبح آن پس بود دیوانه,” او نوشت.

به روز شده در گزارش گنجانده شده اضافی از مسافران بود که با حضور در مرکز پزشکی حاد تنفسی و آنفولانزا مانند علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im