Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا مراقبت از سالمندان در بحران به عنوان دولت COVID-19 موارد همچنان به خروش; QLD به مرز نزدیک به سیدنی بیشتر ساکنان

وجود ندارد هر کلمه در عین حال تا آنجا که من می توانم بگویم در زمانی که روزانه coronavirus به روز رسانی برای ویکتوریا یا نیو ساوت ولز برگزار خواهد شد. کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 10am

هنگامی که این برنامه می آید به تمرکز من در این پست به روز رسانی در وبلاگ. من دوخته و آن را به بالای وبلاگ, بنابراین شما ممکن است نیاز به به روز کردن پنجره مرورگر خود را در مورد آن را نمی کند به طور خودکار به روز رسانی.

در اینجا زمان, جدول زمانی:

10: کنفرانس مطبوعاتی با کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk معاون برتر استیون مایلز و رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان است.

ما گفته شده است که ویکتوریا ممکن است ثبت بیش از 700 مورد امروز و یک رکورد در روز برای مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

این تعداد رسمی نیست.

ما باید این رقم را برای شما به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.

در روز هنگامی که من در راس این سن و صبح سیدنی هرالد‘s live وبلاگ من سن‘s مقیم اطلاعات روزنامه نگار و تمرکز بر نوشتن مقالات است که امیدواریم به توضیح و آمار قرار داده و به زمینه.

این قطعه من نوشت: چند روز پیش که برجسته برخی از کلید coronavirus اعداد در ویکتوریا است که بسیار مهم خواهد بود در روزهای آینده به عنوان به خوبی به عنوان برخی از چیزهای مهم در نظر گرفتن هر زمان که شما در حال خواندن روزانه آمار و ارقام.

اگر یک چیز وجود دارد که ویکتوریایی آموخته اند در مورد تغییرات روزانه coronavirus تعداد بیش از چند هفته گذشته از آن که وجود ندارد از یک الگوی به داده های روزانه.

یکی از نمودار کمک می کند که حس روزانه مورد اعداد است که این یکی از دیکین دانشگاه اپیدمیولوژی صندلی استاد کاترین بنت است که توضیح داده شده در مقاله:

من شده است به گرفتن برخی از نظرات و سوالات در مورد داده ها بر روی قطعه و اگر این وبلاگ را کند می کند اوایل این بعد از ظهر من امیدوار به پاسخ به برخی از آنها.

وجود ندارد هر کلمه در عین حال تا آنجا که من می توانم بگویم در زمانی که روزانه coronavirus به روز رسانی برای ویکتوریا یا نیو ساوت ولز برگزار خواهد شد. کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 10am

هنگامی که این برنامه می آید به تمرکز من در این پست به روز رسانی در وبلاگ. من دوخته و آن را به بالای وبلاگ, بنابراین شما ممکن است نیاز به به روز کردن پنجره مرورگر خود را در مورد آن را نمی کند به طور خودکار به روز رسانی.

در اینجا زمان, جدول زمانی:

10: کنفرانس مطبوعاتی با کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk معاون برتر استیون مایلز و رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان است.

بیش از 600000 نفر عبور کرده اند NSW-ویکتوریا مرز پس از آن بسته شد در جولای 8.

در بیانیه صبح امروز, NSW Police گفت: آنها تا به حال صادر شده فقط سه مجازات نقض اعلامیه برای عبور بهداشت عمومی سفارشات در مرز.

Police stop and question drivers arriving from Victoria at a checkpoint in Albury, NSW.

پلیس متوقف و سوال رانندگان ورود از ویکتوریا در یک ایست بازرسی در آلبری NSW. اعتبار:گتی

فقط یک نفر متهم شده است در مرز: 34 سال Barnawartha مردی که به اتهام تلاش برای عبور از NSW/ویکتوریا در نزدیکی مرز Corowa بدون مجوز معتبر در جولای 8.

فرد دیگری متهم شده است پس از نقض محدودیت: COVID-19 نظریه پرداز توطئه شمعون Cassar که ادعا چپ قفل شده-پایین ملبورن و عبور از مرز NSW محاصره در اعتراض به مرز تعطیلی در کانبرا جایی که او دستگیر شد و متهم در اوایل این ماه.

ترکیبی از تماس با سریع ردیابی و ثروت خوب است متوقف NSW افزایش در جامعه انتقال COVID-19 از انفجار فراتر از آن دو رقمی روزانه مورد اعداد به ویکتوریا سطوح.

حدود 10 روز به آن سنبله در محلی عفونت NSW بود از نزدیک زیر ویکتوریا اوایل مسیر. اما در حالی که مورد تعداد تقریبا سه برابر شده بین 10 و 16 بعد از دو رقمی عفونت در ویکتوریا افزایش آنها کمتر از 60 درصد طول همان دوره در NSW.

Mary-Louise McLaws استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه UNSW و مشاور سازمان جهانی بهداشت در COVID-19 عفونت پیشگیری و کنترل گفت: NSW است که مبارزه بسیار متفاوت شیوع را که در ویکتوریا.

“این فرصت خوبی است که ما نداشته شیوع بسیار متصل به آن همه در مورد توانایی تماس ردیاب برای رسیدن به هر یک [به طور بالقوه آلوده] فرد در عرض سه روز به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند جدا شده و ماندن در انزوا” استاد McLaws گفت.

وجود دارد برخی از علت “خوشبینی محتاطانه” در راه ویکتوریا روزانه coronavirus شماره پیگیری دانشيار نیک گولدینگ یک بیماری همه گیر modeller در دانشگاه Curtin گفته است.

“اگر چه ما تا به حال یک پرش در موارد دوشنبه مدلسازی نشان داد تعداد آنها پایین آمدن” او گفت:.

“اگر ما فقط نگاه روزانه مورد اعداد آنها را به پرش در اطراف بسیاری از آنها خواهد شد تا حتی زمانی که تعداد زیادی از عفونت ها در حال پایین آمدن. چرا که آنها نه گزارش تعدادی از عفونت است که در طول روز و یا یک تنظیم وقت پیش اما مثبت جدید, نتایج آزمون است که می تواند به دلیل تماس با ردیاب پیدا کرده اند یک دسته کامل از موارد جدید.”

صحبت با رادیو ملی دانشیار گولدینگ گفت: آن زمان دیگر برای مردم به قفل کردن در ملبورن دومین بار در ماه جولای به معنی جامعه انتقال نرخ باید کاهش یابد تا آنجا که امیدوار است.

او گفت که موثر تولید مثل شماره (R) شماره گیری چقدر این بیماری در حال گسترش به دیگران بود پایین آمدن بود و در یک یا اندکی پایین تر از یک است.

هنگامی که آن را در آن نشان می دهد که افراد مبتلا به کروناویروس در حال آلوده کردن دو نفر دیگر به طور متوسط است که می تواند اعداد برای شروع دو برابر در عرض چند روز. هنگامی که آن را در زیر یک, مردم در حال آلوده کردن دیگران و روزانه مورد اعداد باید شروع به کاهش است.

او گفت: اگر تولید مثل تعداد کمی زیر یکی از موارد جدید کاهش خواهد یافت اما هنوز هم وجود دارد “صدها نفر از موارد یک روز” برای برخی از زمان.

دو جوان 19 ساله که باعث بهداشت عمومی هشدار در جنوب شرق کوئینزلند پس از آوردن COVID-19 به دولت شناسایی شده اند.

اولیویا Muranga و دیانا Lasu شده اند به نام نه اخبار به عنوان نوجوانان که با هواپیما به بریزبن از ملبورن از طریق سیدنی در جولای 21.

آنها هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19 – یکی از اواخر روز شنبه و اوایل روز چهارشنبه – قبل از تایید مقامات بهداشتی 22 سال بود که در تماس نزدیک از این جفت ارز از طریق YMCA چتسوود تپه در خارج از ساعات مدرسه و مراقبت نیز به این ویروس در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

Ms Muranga و Ms Lasu گفته قادر به بگویید کوئینزلند مقامات مرزی شده اند اعلام کرد کانون و ارائه اطلاعات نادرست به مقامات مرزی.

پلیس کوئینزلند راه اندازی یک بررسی است اما هیچ اتهام گذاشته شده است.

AUSMAT پزشکان باید در آغاز کار در ویکتوریا امروز به عنوان فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید دولت است “پله به عنوان یک کشور برای کمک به یک دولت است که در مواجهه با یک چالش عمیق”.

“ویکتوریا یک کار عظیم” آقای هانت گفت: 2GB این صبح است. “ما به شدت در, ما در حال کمک به آنها. اما ما می دانیم که می آید بسیار زیاد انسانی و هزینه یک بار این بیماری را در جامعه در راه قابل توجه.”

حدود 950 موارد در مراقبت از سالمندان تایید شده اند در ویکتوریا موج دوم در سراسر 87 امکانات. بیش از 46 سالخورده مراقبت از ساکنان فوت کرده اند.

St Basil's Home for the Aged in Fawkner, where a large number of residents have tested positive for coronavirus.

St ریحان را برای سالمندان در Fawkner که در آن تعداد زیادی از ساکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس.اعتبار:سن

در مورد خواسته کوئینزلند تصمیم به بستن مرز خود را به Sydneysiders آقای هانت گفت: این اقدام نه مشاوره فدرال پزشکی متخصص پنل. وزیر بهداشت همچنین گفته است که دو زن که در مرکز ممکن است شیوع بیماری در لوگان در نزدیکی بریزبن که خود منزوی پس از سفر به ملبورن و پس از آن آزمایش مثبت است.

“[ما] می تواند یک زندگی را نجات دهد و یا در معرض خطر زندگی با اعمال ما. برای کسانی که زیر این قوانین, آنها, بازی,” او گفت:. “این تصمیم گیری به معنای واقعی کلمه است که می تواند عواقب فاجعه بار برای سالمندان استرالیایی.”

ویکتوریا, پلیس, گیر افتاد, یک مرد رانندگی 100km/h بیش از حد سرعت در ملبورن حاشیه به عنوان او تلاش برای جلوگیری از یک مستند پاسگاه.

در یک بیانیه ویکتوریا پلیس گفت: یک هولدن کومودور کشف شد و به سمت شهر در شاهزادگان آزادراه سفر در 110km/h و در 100 متر/ثانیه, منطقه مورد 2am این صبح است.

این خودرو سپس با شتاب آن را به عنوان نزدیک پاسگاه.

“ماشین سوار گذشته پلیس و با سرعت به 200 کیلومتر/ثانیه,” بیانیه ای گفت:.

The man's car was clocked going about 200km/h

مرد ماشین بود با سنجش زمان رفتن حدود 200km/hاعتباری:بانک رابرت

پلیس موفق به متوقف کردن خودرو در نزدیکی Werribee چند دور زدن و صحبت به 36 سال Norlane ،

“او گفت پلیس گفته است که او رهبری نسبت به ملبورن برای رفتن به کلک از طریق بالار جاده برای جلوگیری از جیلان پاسگاه” در بیانیه ای گفت:.

“مرد که آیا باید یک دلیل معتبر برای سفر انتظار می رود که به اتهام احضار با چندین ترافیک جرائم از جمله سرعت خطرناک بیش از حد سرعت و رانندگی در حالی که رد صلاحیت شده.”

پلیس گفت: ناخدا که متعلق به مرد, عمه ، خاله, توقیف شد.

باندی گشت و گذار استحمام کننده صرفه جویی در زندگی در سیدنی شرق بسته شده است امروز پس از چهار نفر از اعضای آن dined در آپولو رستوران در Potts Point.

سه نفر از اعضای بازگشته اند منفی نتایج آزمون, باشگاه, رئیس جمهور گفت, اخبار پارسیان, اما این باشگاه باقی مانده است بسته به خارج از احتیاط است.

The Apollo restaurant in Potts Point.

آپولو رستوران در Potts Point.اعتبار:Dominic Lorrimer

چهارمین عضو است انتظار برای دریافت نتیجه خود را امروز.

NSW بهداشت توصیه می کند هر کسی که dined در آپولو بین شنبه 22 جولای و یکشنبه 26 جولای باید خود جدا بلافاصله و تست شده حتی اگر آنها علائم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de