Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا مراقبت از سالمندان بحران همچنان به عنوان دولت COVID-19 مورد افزایش; Potts Point خوشه ای رشد می کند در NSW استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 167

در اینجا این است که جدول زمانی برای مطبوعات امروز صبح همایش که همه ما خواهد بود livestreaming در اینجا در این وبلاگ:

10: کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان و معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استیون مایلز در بریزبن.

ساعت 10.30 صبح: نخست وزیر اسکات موریسون خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر, وزارت بهداشت, استاد برندان مورفی.

11: NSW برتر Gladys Berejiklian و NSW بهداشت, Dr جرمی McAnulty خواهد شد و به دولت روزانه coronavirus به روز رسانی.

11: کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk.

11: Northern Territory وزیر Michael توپچی عرضه خواهد کرد و این سرزمین را COVID-19 گزارش مالی

تا آنجا که من می دانم یک زمان نبوده است اعلام کرد برای ویکتوریا به روز رسانی روزانه در این مرحله است. یک بار در زمان تایید من خواهد شد به روز رسانی این پست.

من خواهد شد ارسال فید های ویدئویی در این وبلاگ نزدیک به زمان به عنوان به خوبی.

همه کارکنان در سنت بازیل خانه برای سالمندان در Fawkner دستور داده شد از این تسهیلات توسط ویکتوریا در بخش بهداشت و درمان ایجاد یک “وضعیت اضطراری” تضمین این که ساکنان داده شد مراقبت.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت 3AW نیل میچل که تسهیلات باقی مانده بود بدون کارکنان پس از عفونت در میان کارگران ساخته شده است آن را بیش از حد دشوار است برای تعیین این که چه کسی باید جدا شود.

آقای هانت گفت: این تصمیم در اواخر شب, اما او نمی دانست اگر ساکنان تنها مانده بود در حالی که کارکنان جدید آورده بودند.

“وجود دارد یک تماس فوری. آنچه ما منتقل شد به سرعت ما مطمئن ساخته شده است که رئیس پرستاری افسر که مشغول به کار در اینجا کمک ویکتوریایی بود-سایت… و ما هم کشیده کارکنان پشتیبانی,” او گفت:.

Health Minister Greg Hunt

وزیر بهداشت گرگ شکاراعتباری:

آلیسون مک میلان دولت فدرال ارشد پرستاری و مامایی افسر زودتر گفت: ABC Radio ملی که او تا به حال “قابل توجهی نگرانی” در مورد مراقبت های داده شده به ساکنان در خیابان ریحان.

شده اند وجود دارد گزارش از اعضای خانواده از ساکنان بودن تغذیه و مدفوع در سمت چپ تخت در تاسیسات.

آقای هانت گفت که ویکتوریا دولت موافقت کرده بود که برنامه انتقال در مراقبت از سالمندان در خانه های که در آن تعداد قابل توجهی از کارکنان آلوده شدند و یا مجبور به جدا.

در اینجا این است که جدول زمانی برای مطبوعات امروز صبح همایش که همه ما خواهد بود livestreaming در اینجا در این وبلاگ:

10: کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان و معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استیون مایلز در بریزبن.

ساعت 10.30 صبح: نخست وزیر اسکات موریسون خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر, وزارت بهداشت, استاد برندان مورفی.

11: NSW برتر Gladys Berejiklian و NSW بهداشت, Dr جرمی McAnulty خواهد شد و به دولت روزانه coronavirus به روز رسانی.

11: کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk.

11: Northern Territory وزیر Michael توپچی عرضه خواهد کرد و این سرزمین را COVID-19 گزارش مالی

تا آنجا که من می دانم یک زمان نبوده است اعلام کرد برای ویکتوریا به روز رسانی روزانه در این مرحله است. یک بار در زمان تایید من خواهد شد به روز رسانی این پست.

من خواهد شد ارسال فید های ویدئویی در این وبلاگ نزدیک به زمان به عنوان به خوبی.

شش نیروی دفاع استرالیا پرستاران مستقر شده اند به یک خانه سالمندان در ملبورن شمالی با 40 بیشتر به منظور اعزام به سراسر مشکل سالخورده به بخش مراقبتهای.

سرتیپ مت با مته سوراخ کردن که رفتن تا COVID-19 پاسخ گفت 3AW نیل میچل که ADF پزشکان مشغول به کار بود در تست سایت در سراسر ویکتوریا قبل از انفجار از موارد در مراقبت از سالمندان در خانه.

وجود دارد در حال حاضر 1500 ADF پرسنل مستقر در ویکتوریا از جمله 100 کمک در قرارداد ردیابی و دیگران منینگ مستند ایستگاه های بازرسی.

دو نفر از اعضای ADF در یک مرکز آزمایش قرارداد ویروس. یکی از کسانی که علامتی دیگر بود تماس نزدیک که بعد از تست مثبت است.

“این بسیار در حال تحول و وضعیت و چالش برای تمام اعضای ADF,” او گفت:.

شرکت کنندگان در یک سالن ناخن در سیدنی جنوبی شده اند تماس گرفته و پس از آن تایید شد یک کارمند در فروشگاه تست مثبت به COVID-19.

زن مشغول به کار در Professionail در وستفیلد Hurstville در ژوئیه 22 و 23 Dr ویکی Sheppeard معاون مدیر جنوب شرقی سیدنی بهداشت محلی منطقه عمومی واحد بهداشت گفت.

همه مخاطبین از این مورد شناسایی شده اند و به کارگردانی خود جدا برای 14 روز. گاه به گاه تماس اند نیز شناسایی و گفت: برای نظارت بر علائم.

Dr Sheppeard گفت: وجود دارد هیچ خطر گسترده تر برای افرادی که بازدید وستفیلد Hurstville و کسب و کار است انجام تمیز کردن عمیق.

مورد بوده است در ارتباط با جنوب غرب سیدنی تشییع جنازه خوشه.

کوئینزلند مقامات بهداشتی انجام می دهند “آنچه باید انجام شود” پس از یک کارمند در یک مدرسه در بریزبن آزمایش مثبت برای coronavirus معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفته است.

زن کارمند در یک لوگان مدرسه خصوصی در جنوب بریزبن, آزمایش مثبت اواخر روز سه شنبه و دستور داده شد به انزوا در حالی که او در مدرسه پارک کالج مسیحی بسته شد برای تمیز کردن در روز چهارشنبه.

“برداشت من این است که [این] کوئینزلند بهداشت عمومی واحد انجام می دهند دقیقا چه باید انجام شود,”,,,, Dr Coatsworth گفت.

“این واقعیت است که آن را [مدرسه] بسته شده است که عمیق تمیز بودن قرار گرفته است که وجود خواهد داشت آزمایش های گسترده و تماس با ما-ردیابی است که مستقیما از راهکار است.

“البته یک مورد است که یک زنجیره [انتقال] و امیدوارم ما قادر خواهید بود برای به دست آوردن که تحت کنترل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“و ما می توانید ببینید که دقیقا همان نتایج که در ولز جنوبی جدید که در آن وجود دارد تعداد کمی از موارد هر روز اما به نظر می رسد آنها به نگه داشتن آن را تحت کنترل تنها با یک یا دو و عواملی زنجیر انتقال است.”

Dr Coatsworth گفت: او آگاه بود کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk و کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان شد به طور مداوم به دنبال در این که آیا بین مرزهای مورد نیاز برای بسته می شود یک بار دیگر.

“آنچه ما دیده ایم این است که ما نیاز به محدود کردن جنبش در سراسر کشور وجود دارد مقدار زیادی از COVID-19 در بخش های خاصی از آن را,” او گفت:.

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفته او همچنان امیدوار در مورد شیوع کروناویروس در مراقبت از سالمندان امکانات در ویکتوریا بودن تحت کنترل در آورد.

این می آید به عنوان بیشتر حمایت دولت فدرال به ارمغان آورده است به “رهبری فاصله” و به کارکنان به طور منظم خود را کامل خود انزوا دوره در برخی از دولت بدترین متاثر از سایت های.

“این یک وظیفه بزرگ است و کار زیادی, اما ما در حال گرفتن برخی از نتایج وجود دارد,” او گفت: ABC اخبار صبحانه امروز صبح.

“هنگامی که ما صحبت در مورد مسکونی سالخورده مراقبت از امکانات این خانه از این استرالیایی این ویکتوریایی و ما باید تلاش خود را قادر به مراقبت از آنها در خانه های خود در آن, امکانات,”,,,, Dr Coatsworth گفت.

Ambulances outside St Basil's Home for the Aged in Fawkner where there has been a large COVID-19 outbreak.

آمبولانس خارج St ریحان را برای سالمندان در Fawkner که در آن شده است وجود دارد زیادی COVID-19 شیوع.اعتبار:Paul Jeffers

“اما که در آن است که ممکن نیست پس ما باید گزینه های دیگر را به مطمئن شوید که آنها را برای مراقبت به استاندارد است که ما آلیسون (McMillan, دولت فدرال ارشد پرستاری و مامایی افسر) و من انتظار می رود.”

در حال حاضر وجود دارد 769 فعال موارد coronavirus در سراسر بیش از 80 ویکتوریا مراقبت از سالمندان امکانات.

“ما میزان مرگ و میر شده است تا حدودی کمتر از میانگین بین المللی است و نمی شود بیش از حد به راحتی به کسی که مسن-تحت تاثیر نسبی” دکتر Coatsworth گفت.

“بنابراین کلیدی در اینجا این است که برای ما به این بیماری تحت کنترل به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است و این بدان معناست که در سراسر ویکتوریا در مسکونی سالخورده به بخش مراقبتهای اما [آن را نیز بدان معنی] در جامعه است.”

این مستند از ملبورن و رشد نگرانی در مورد شیوع کروناویروس در سیدنی که منجر به از دست دادن شغل و غلت مصرف کننده با اعتماد به نفس زنان تحمل فشار اقتصادی رسید.

حقوق و دستمزد مشاغل به عنوان اندازه گیری توسط اداره آمار استرالیا کاهش 0.6 درصد در سراسر کشور در هفته بین ژوئیه 4 و 11 به عنوان ویکتوریا شروع به معرفی حومه-با-حومه مستندات به توقف گسترش coronavirus.

Melbourne's usually bustling Bourke Street Mall at a standstill.

ملبورن معمولا شلوغ Bourke بازار خیابان در وقفه.اعتبار:بلومبرگ

ویکتوریا رنج می برد بسیار بزرگتر رها با حقوق و دستمزد مشاغل پایین 1.4 درصد در هفته به 2.2 درصد کمتر از اواسط ماه ژوئن. این اداره گفت: مجموع حقوق و دستمزد مشاغل پایین 7.3 درصد در دولت از اواسط ماه مارس بدترین از هر دولت و یا خاک.

اشتغال نیز کاهش یافت و در NSW 0.7 درصد بین ژوئیه 4 و 11 بعد از 0.3 درصد در نظرسنجی قبلی پوشش اواخر ماه ژوئن. مشاغل پایین با 5.3 درصد از اواسط ماه مارس.

بحران در ویکتوریا صنعت گوشت بدتر شده است با یکی دیگر از روز به شدت رو به افزایش جدید کروناویروس موارد به عنوان گوشت اتحادیه هشدار داد تعطیلی این صنعت می تواند باعث کمبود و بی درنگ وحشت خرید.

عفونت های متصل به meatworks را تبدیل به دومین مشکل بهداشت عمومی در دولت پس از مراقبت از سالمندان مراکز با ترکیب 32 موارد جدید در روز سه شنبه مربوط به چهار بزرگترین شیوع بیماری.

The JBS site has been linked to a major COVID-19 cluster.

این JBS سایت مرتبط شده است عمده COVID-19 خوشه.اعتبار:جو Armao

اما گاو شورای استرالیا به دنبال اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود گوشت در خیر و سوپر مارکت ها با وجود موج دوم از عفونت در ویکتوریا. این شورا رئیس جمهور تونی Hegarty گفت: این صنعت معرفی کرده بود “جامد شیوه” به ادامه تامین بازارهای داخلی و بین المللی.

“هنگامی که گیاهان را تعطیل همکاران صنعت در بخش پردازش را تصویب پروتکل های دقیق به طور موثر حل مشکل توقف گسترش بیشتر ویروس,” او گفت:.

خوشه در گیاهان مربوط به Bertocchi, JBS و سامرویل خدمات خرده فروشی در ملبورن شمال و غرب و استرالیا بره شرکت در کلک باید به دنبال یک الگوی مجموعه در خارج از کشور که در آن meatworks را تبدیل به یک منبع قابل توجهی از COVID-19 موارد است. این موارد جدید را دنبال کنید زودتر شیوع بزرگ در سرو گوشت.

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفته او موافق نبود با ویکتوریا برتر Daniel Andrews’ انتقاد از سالخورده به بخش مراقبتهای روز سه شنبه پس از او گفت که او خواهد بود خوشحالم که مادر خود را در یک مرکز مراقبت از سالمندان در دولت است.

“نظرات دیروز من فکر می کنم که واقعا “تاسف” آقای Colbeck گفت: امروز صبح.

“آنها را منعکس نمی کند به درستی سالمندان-مراقبت بخش به طور گسترده تر و مشکل این است که همه ما در حال مبارزه با این ویروس با هم. این نیست که ما در مقابل آنها ویکتوریا در مقابل کشورهای مشترک المنافع; در این معنا, آن را همه ما در مقابل این ویروس است.”

Minister for Aged Care Richard Colbeck

وزیر سالخورده مراقبت ریچارد Colbeckاعتبار:Alex Ellinghausen

آقای Colbeck گفت: دولت فدرال و ویکتوریا دولت تا به حال یک مسئولیت مشترک برای این وضعیت در مراقبت از سالمندان امکانات در ویکتوریا. وجود دارد در حال حاضر موارد در بیش از 80 امکانات.

او گفت که او با حمایت ویکتوریا تصمیم دولت برای تعلیق اعمال جراحی الکتیو و رد دولت فدرال شد ارسال در AUSMAT پزشکان خیلی دیر با استناد به فرم های دیگر از کمک های فدرال.

“نظامی مردم شده اند در کمک به ما برای یک دوره از زمان,” او گفت:. “ما تا به حال برخی از ADF پرستاران شاغل در ویکتوریا کمک با تست. ما نام آنها را قبلا در این هفته و با آنها رفت و به یکی از سالخورده مراقبت از امکانات و آنها انجام یک کار درخشان. آنها روز را نجات داد.”

آلیسون مک میلان دولت فدرال ارشد پرستاری و مامایی افسر می گوید: او تا به حال برخی از “نگرانی های قابل توجهی” در مورد مراقبت های داده شده به ساکنان در خیابان ریحان خانه برای سالمندان در Fawkner به خانه سالمندان در مرکز COVID-19 بحران است.

شده اند وجود دارد گزارش از اعضای خانواده از ساکنان بودن تغذیه و مدفوع در سمت چپ تخت در تاسیسات. استاد McMillan تعبیه شده با ویکتوریا در بخش بهداشت و درمان کمک آن پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

Hazadous waste is removed during a deep clean of St Basil's Aged Care in Fawkner.

Hazadous زباله های برداشته شده در طول تمیز کردن عمیق سنت بازیل مراقبت از سالمندان در Fawkner. اعتبار:Chris هاپکینز

“در روز یکشنبه من در رفت و ما اضافه شده منابع بیشتری را به این مرکز به عنوان ما در حال حرکت بودند تعداد قابل توجهی را به عنوان” استاد McMillan گفت: ABC Radio ملی.

“من اذعان کرد که وجود دارد برخی از موارد که در آن مراقبت نیست به عنوان خوب به عنوان من می خواهم برای دیدن.”

استاد McMillan گفت: هیچ شخصی به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی در خیابان ریحان اما حصول اطمینان از آن به درستی استفاده می شود هنوز هم یک چالش است.

“بله, وجود دارد, PPE, من تو را دیدم که در خیابان ریحان. اما آن را پیچیده و آن را یک روش سخت است و هنگامی که شما آن را می پوشند در تمام طول روز به مراقبت از مسئولین و پرستاران باید انجام دهید آن است که بسیار خسته کننده است,” او گفت:.

“ما سعی می کنید برای راه اندازی یک سیستم دوستان که در آن شما به تماشای هر یک از دیگر, اما آن چیزی است که ما به طور معمول انجام دهد.”

در حالی که لیگ برتر Daniel Andrews روز سه شنبه گفت که او نمی خواهد می خواهید مادر خود را به زندگی می کنند در برخی از ویکتوریا مراقبت از سالمندان و خانه استاد McMillan دفاع پاسخ برخی از امکانات.

“نمونه های بسیاری وجود دارد در ویکتوریا که در آن مثبت وجود دارد موارد که در آن شده است به خوبی مدیریت شده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de