این زن در 70 منتقل شد به طور مستقیم به بیمارستان از روبی شاهزاده که لنگر انداخت در سیدنی در مارس 19, درگذشت در بیمارستان بود ،

“این بیمار یکی از اولیه سه مسافر که تایید شد به COVID-19 مثبت زیر تست حفظ نمونه از پردازنده روبی شاهزاده” NSW بهداشت گفت.

او هفتمین فرد در NSW و هشتمین فرد در سراسر کشور به مرگ با کوروناویروس.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: مدلسازی تخمین نشان داد پتانسیل برای نیمی از جمعیت یا بیشتر آلوده شدن. او گفت: سناریو مورد بدتر خواهد پایمال دولت ظرفیت. او گفت: اگر ما منزوی کردن مردم “ما کاملا می تواند تغییر بدترین مدل سازی سناریو… ما اصلا به موضوع که سرنوشت”.

اوج دولت coronavirus عفونت رای می تواند در ماه مه یا ژوئن Ms Mikakos هشدار می دهد.

او التماس کرد با ویکتوریایی به منظور کاهش از دست دادن زندگی با پیروی از رسمی مشاوره. “از آن تاثیر بر شما دوستان و خانواده خود را. فکر می کنم در مورد آنها و انجام کار درست” او گفت:.

41 COVID-19 تشخیص در زمینه های منطقه ای نشان داد coronavirus بود فقط یک ملبورن مشکل است. وی تاکید کرد: همه ویکتوریایی به practic اجتماعی فاصله.

او گفت: دولت در تلاش بود به منبع مطلب هواکش و حتی هواپیماهای چارتر را انتخاب کنید تا بیشتر از خارج از کشور در صورت لزوم. در حال حاضر دولت ramping تا محلی ظرفیت تولید از جمله در شپپرتن.

برخی از غیر ضروری کسب و کار در حال حاضر باز در مرحله یک ترتیبات می تواند به زودی بسته شود, Dr Sutton گفت.

بیشتر ویکتوریا رو در بالا از بحران و یا مسطح منحنی’ از عفونت های دیگر که محدودیت گسترش – “بهتر است ما دیگر آن ممکن است تبدیل به” او گفت:.

Ms Mikakos تصریح کرد که ویکتوریا نمی خواهد نزدیک مرزهای خود را به عنوان South Australia, استرالیا کوئینزلند و قلمرو شمالی در حال حاضر انجام می شود.

ملی کابینه را در نظر بستن بیشتر غیر ضروری کسب و کار. اگر وجود دارد که مرحله اول آن به شرح زیر خواهد بود وجود دارد یک مرحله دو, او گفت:.

ما باید از یک نسخه تا به سرعت و به خبرنگار ما Sumeyya Ilanbey ارائه به روز رسانی های زنده.

در اینجا Facebook جریان:

تازه از کنفرانس مطبوعاتی: 64 موارد جدید – از جمله قبل از سن مدرسه کودک – از coronavirus تایید شد در ویکتوریا در روز دوشنبه که شامل 36 مرد و 27 زن (یکی در حال بررسي است).

دو نفر که آزمایش مثبت به کروناویروس هستند در بخش مراقبت های ویژه به عنوان مجموع تعداد موارد در ویکتوریا صعود به 411.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: 12 نفر نیاز به بستری در دوشنبه افزایش شش روز قبل از. وجود دارد در حال حاضر 41 نفر در این مناطق به عنوان دور به عنوان میلدورا.

حدود 100 پرستار بازنشسته در حال حاضر در حال آموزش برای پیوستن به نیروی کار در هفته در حالی که “مهم” تعداد بازنشسته امدادگران نیز امضا برای بازگشت به خط مقدم.

“ما در حال رفتن به انبوه مقیاس ما ICU (مراقبت شدید واحد) ظرفیت” Ms Mikakos گفت. “هیچ مجموعه ای سرنوشت در اینجا. ما در حال برنامه ریزی برای بدترین امید برای بهترین.”

Ms MIkakos گفت: ویکتوریا رفته بود “بالاتر و فراتر از” ملی استانداردهای تست و ساخت آن را آسان تر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به آزمایش می شود. او گفت: دولت همچنین افزایش خدمات مانند مراقبت از کودکان را به مطمئن شوید که پزشکان و پرستاران می تواند به کار.

“پول است نه یک شیء در اینجا” Ms Mikakos گفت که دولت نکته بیشتر در اگر و زمانی که مورد نیاز است.

بیشتر به آمده است.

به جریان زندگی تا به حال مسائل فنی بنابراین ما در حال حاضر جریان از طریق Facebook در یک پست بالاتر.

قلمرو شمالی ثبت کرده است ششمین مورد از coronavirus با 75 سال تشخیص داده شد.

این مرد تا به حال به تازگی از خارج از کشور بود و به دنبال توصیه های بهداشتی پروتکل های.

همه NT را شش مورد شامل مسافران خارج از کشور وجود دارد و هیچ جامعه گسترش COVID-19 در این زمان دولت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

شده است خود جدا شد و کم خطر برای جامعه است اما متخصصان بهداشت هنوز ردیابی حرکات خود را وزیر بهداشت ناتاشا Fyles اضافه شده است.

-AAP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز دوشنبه برای جلوگیری از احتکار و قیمت قصاص حیاتی لوازم پزشکی مورد نیاز برای مبارزه مرگبار coronavirus در حالی که دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که وزارت دادگستری در حال حاضر راه اندازی احتکار تحقیقات به انجام سفارش.

U.S. president Donald Trump outlaws hoarding

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قانون شکنان احتکار اعتبار:سازمان حفاظت محیط زیست

“این را می فرستد یک پیام قوی – ما نمی خواهد اجازه دهید کسانی که احتکار منابع حیاتی و قیمت gougers برای آسیب رساندن به سلامت آمریکا در این ساعت از نیاز” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در توییتر نوشت پیش از آن در شب است.

“اگر شما عرضه کاغذ توالت در خانه شما, این چیزی است که شما مجبور به نگرانی در مورد. اما اگر شما در حال نشستن در یک انبار با…فولاد ماسک های شما خواهد بود با شنیدن یک دست کشیدن بر روی درب خود را” هشدار داد Barr.

بیشتر در اینجا

ایسنا

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos و رئیس بهداشت افسر برت Sutton خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 1 بعد از ظهر است که شما می توانید جریان زندگی می کنند در وبلاگ ما. ما از شنیدن ویکتوریا پلیس چیزی را می گویند بعد از این بعد از ظهر احتمالا در مورد کوروناویروس مستند خانه احزاب است.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار هشدار داد که محدودیت بیشتر در استرالیا’ جنبش خواهد بود در نظر گرفته و در سه شنبه شب تیم ملی در جلسه هیئت دولت ضربه در گزارش که مردم عبور اجتماعی فاصله مورد نیاز با برگزاری تجمعات در خانه.

“این ایده که برخی از آنها تا به حال از خانه احزاب – آنها خارج است”.

“آنها هستند. اجازه بدهید من کاملا روشن است.”

وی استرالیایی مبتلا به کروناویروس به “مستقیم به خانه بروند”.

“بسیاری وجود دارد به معنی اطمینان حاصل شود که شما در حال ارائه شده با هر دو پزشکی مراقبت بحرانی لوازم و تجهیزات پزشکی” او گفت و اشاره کرد که داروخانه تحویل در دسترس بوده است گذشته در هفته است.

دوچرخه ویکتوریا به ما فرستاده راهنمای خود را به دوچرخه سواری در طول یک تعطیل است که آنها وارد شده و پس از مشاوره با سلامت و مقامات دولتی. آن است که به ما می گویند به طور منظم در حال حاضر موضوع را تغییر دهید.

Cycling alone to the shops or the chemist is OK during the current shut-down restrictions but the peloton is banned.

دوچرخه سواری به تنهایی به مغازه ها و یا شیمیدان خوب است در طول زمان shut-down محدودیت اما peloton ممنوع است. اعتباری:با Traynor

دوچرخه شبکه است توصیه زیر می آید به سوار دوچرخه خود را در خارج از منزل اگر شما اجتماعی فاصله اما نه خود به خود منزوی:

  • نیست در هر دسته سواری در آینده نزدیک
  • دریافت بر روی دوچرخه خود را برای سواری و یا سواری با مردم از همان خانواده
  • اگر شما در حال رفتن به مغازه ها, کار, شیمیدان, شما می توانید با دوچرخه
  • اگر شما برای سوار شدن, جلوگیری از متوقف کردن اگر شما می توانید و فکر که در آن شما محل خود را کلاه, عینک, دستکش,. نگه داشتن آنها را با دوچرخه خود را و یا در فرد خود را به جای قرار دادن آنها را در جایی مانند یک نیمکت
  • هنگامی که شما در بازگشت از یک سوار دست خود را کاملا بشویید و پاک کردن دوچرخه خود را کلاه و هر دنده
  • نگه داشتن یک فاصله حداقل 1.5 متر از هر فرد دیگری می بینید در حالی که بر روی دوچرخه خود را.

اگر شما خود منزوی و احساس خوب, راه اندازی یک دوچرخه ثابت با یک مربی داخلی اگر شما یکی. اما بیرون رفتن برای یک دوچرخه سوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو