Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا پرونده مرگبارترین آخر هفته به عنوان NSW, تایلندی, سنگ Wetherill پارک خوشه ای رشد می کند, استرالیا مرگ و میر در 155

صفحات اول مقالات ما امروز صبح نگاه بالقوه کاهش مالیات مبرم تاثیر coronavirus رکود اقتصادی در استرالیا در 20s و 30s و نا امید GPs که می گویند آنها شده اند در کنار مبارزه با COVID-19.

‘بریزد پایین فانتزی’: سریع تر کاهش مالیات برای میلیون ها نفر از کارگران هزینه تا $28 میلیارد دلار در طول سه سال آینده با توجه به پارلمانی تحلیل رئیس ما سیاسی خبرنگار دیوید کرو گزارش. هزینه وحی ميگيرد یک ردیف بر اینکه موریسون دولت باید در آغوش طرح را به جلو کاهش مالیات برای کمک به بهبود هزینه های خانوار.

Treasurer Josh Frydenberg arrives wearing a mask for his address to the National Press Club of Australia in Canberra on Friday.

خزانه دار جاش Frydenberg می رسد با پوشیدن یک ماسک برای آدرس خود را به باشگاه مطبوعات ملی استرالیا در کانبرا در روز جمعه.اعتبار:Alex Ellinghausen

از دست رفته در انتقال: یک دکتر محلی که تحت درمان با ال-تقوا دانشجویان در ملبورن گفت: سن او می تواند کمک کرده اند شامل شیوع کروناویروس – اگر تنها DHHS به او گفته بود وجود دارد یکی در مدرسه. او در میان تعدادی از حومه پزشکان که می گویند آنها شده اند در کنار همه گیر پاسخ.

پزشکان هشدار می دهند که بسیاری از استرالیایی ها مشکلات بهداشتی مشترک است که آنها را بیشتر در معرض خطر آسیب از coronavirus ما خبرنگار بهداشت عایشه داو می نویسد.

مرگ ویکتوریا در 40s خود را بیش از آخر هفته می ایستد به عنوان تنها دوم coronavirus مرگ و میر از یک فرد جوان تر از 50 در استرالیا. در مارس 42 ساله عضو خدمه از Artania کشتی کروز درگذشت پرت بیمارستان.

تقریبا تمام 155 استرالیایی که فوت شده اند سالخورده در 60s به 90s.

اما مردم در 20s و 30s در حال ابتلا به کروناویروس در اعداد بزرگتر در مقایسه با دیگر گروه های سنی در حالی که افراد جوان هنوز هم اغلب نیاز به مراقبت های ویژه بستری است.

Dr Aidan بارل رئیس ICU در بیمارستان آلفرد گفت: در حالی که مردم می تواند اطمینان آنها خواهد بود و پس از نگاه آن را یک تجربه لذت بخش به بستری در بیمارستان و قرار دادن بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی.

“واقعا بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که جلوگیری از مردم را از طریق آمدن به مراقبت های ویژه در وهله اول,” او گفت:.

به تازگی منتشر شده نشان داده بیماری محروم به طور متوسط 14 تا 17 سال از زندگی از هر استرالیا به مرگ از آن است.

اینجا بیشتر بخوانید.

ارشد Berejiklian وزرای دولت به طور فزاینده ای در خوش بینانه دولت خواهد بود قادر به مهار جامعه انتقال COVID-19 به عنوان مورد اعداد پایدار باقی می ماند.

NSW ثبت 14 مورد جدید در روز یکشنبه از جمله شش مربوط به تایلند راک رستوران در غرب سیدنی است.

NSW Premier Gladys Berejiklian.

NSW برتر Gladys Berejiklian.اعتبار:رنه Nowytarger

اواخر دیروز, NSW سلامت نشان داد ژرژ رودخانه مدرسه دستور زبان در ژرژ سالن که نزدیک به تمیز کردن پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت به COVID-19.

کودک مرتبط است مراسم تشییع جنازه و خدمات کلیسا در جنوب غربی سیدنی بین جولای 16 و 19 جولای.

تایلندی, سنگ شیوع حالا شده مربوط به 67 موارد پس از گسترش به آن Potts Point رستوران بعد از یک عضو هیات داخلی-شهرستان محل برگزاری تست مثبت است.

Thai Rock at Potts Point.

تایلندی سنگ در Potts Point.اعتبار:نقشه های گوگل

NSW بهداشت با صدور بخشنامه برای هر کسی که بازدید تایلندی سنگ در Potts Point برای دو ساعت یا بیشتر در بین جولای 15 و 25 ژوئیه به طور کامل تست شده و از خود جدا برای 14 روز پس از آنها گذشته وجود دارد بدون در نظر گرفتن علائم.

یک زن و شوهر با یک نتیجه مثبت در روز شنبه با حضور دو رستوران در حالی که عفونی. کسانی که در رستوران بودند یک رستوران Bankstown در جولای 23 از 9-11 و قهوهای مایل به زرد ویتنام Noodle House (با نام مستعار Crispy Chicken Noodle House) Cabramatta در جولای 22, از 1-2pm.

هر کسی که با حضور در هر یک از رستوران ها در آن زمان باید برای نظارت بر علائم و بلافاصله منزوی و آزمایش می شود اگر علائم ظاهر می شود NSW بهداشت گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

اجازه دهید به نوبه خود توجه ما را به بازگشت به خانه که در آن ویکتوریا متاسفانه ثبت آن مرگبارترین آخر هفته پس از همه گیر آغاز شد و پس از پنج مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه و 10 روز یکشنبه.

یک مرد در 40s خود را جوانترین ویکتوریا به مرگ از COVID-19.

هفت نفر از 10 مرگ و میر گزارش شده در یکشنبه متصل شدند به رشد شیوع بیماری در سن مراقبت از امکانات. وجود دارد در حال حاضر 560 فعال موارد در مراقبت از سالمندان – 24 بیش از شنبه – در سراسر حداقل 38 خانه.

Premier Daniel Andrews on Sunday.

برتر Daniel Andrews در روز یکشنبه.اعتبار:اسکات McNaughton

برتر Daniel Andrews آشکار نیست جزئیات قربانی در 40s اما هشدار داد همه مستعد ابتلا به این ویروس.

آخرین روزانه شمارش از 459 عفونت های جدید دوم-بالاترین رکورد در ویکتوریا فقط کوتاه از 484 موارد اعلام کرد. وجود دارد در حال حاضر 228 نفر در بیمارستان از جمله 42 در بخش مراقبت های ویژه.

وجود دارد 4233 فعال موارد که 1253 معتقد هستند و به عنوان یک نتیجه از جامعه انتقال است.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

اینجا بیشتر بخوانید.

کره شمالی اعلام کرد اضطراری ملی و قفل شده است و پایین شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی در روز یکشنبه پس از چه چیزی می تواند شمال اولین COVID-19 مورد دولتی کره مرکزی خبر داد.

کره شمالی گفته است که آلوده بیمار به طور غیر قانونی از مرز کره جنوبی در هفته گذشته.

In this photo provided by the North Korean government, Kim Jong-un attends an emergency Politburo meeting in Pyongyang on Saturday, July 25, 2020.

در این عکس ارائه شده توسط کره شمالی دولت کیم جونگ سازمان ملل متحد, اجلاس اضطراری جلسه دفتر سیاسی در پیونگ یانگ روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. اعتبار:AP

یک coronavirus شیوع را در برخواهد داشت خطر قابل توجهی به کره شمالی فقیر نظام سلامت که فاقد پایه های حفاظتی تجهیزات و لوازم پزشکی. آگاه از تهدید این کشور جدا شده است مهر و موم شده خود را حتی بیشتر از جهان خارج به عنوان coronavirus گسترش به مناطق نزدیک مرز با چین است.

در اوایل ماه ژانویه در این کشور تعطیل مرزی سفر با چین و روسیه اگر چه انجام این کار به شدت محدودیت کسب و کار خود را با این کشورها. آن را قرار داده است دیپلمات ها و اتباع خارجی در این کشور موثر تحت بازداشت خانگی و محدود داخلی سفر.

اینجا بیشتر بخوانید.

تجدید حیات از coronavirus موارد در چندین کشور اروپایی تند اعتماد به نفس است که سخت ضربه قاره می تواند به دفع موج دوم می نویسد: ما اروپا خبرنگار بیوان سپر.

خوشه های ثبت شده در اسپانیا و فرانسه و آلمان به عنوان سفر تابستانی سرعت جمع آوری و دولتها سعی کنید به اعتصاب تعادل بین مدیریت تازه شیوع و اجازه می دهد برای بهبود اقتصاد از خرد کردن تاثیر اولین موج مرگبار در مارس و آوریل.

در فرانسهمقامات اعلام کرد همه پیشرفت از کشور های سخت مستند بود کاسته شده بود از دست داد در میان “روشن افزایش” تعداد موارد بیش از روزهای اخیر.

Tourists enjoy the beach in Cadiz, Spain, amid a spike in coronavirus cases.

گردشگران لذت بردن از ساحل در کادیز, اسپانیا, در میان سنبله در coronavirus موارد است.اعتبار:AP

“ما باید بازگشت به سطح قابل مقایسه با کسانی که در پایان مستند دوره” کشور و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

“ما در نتیجه پاک شده بخش زیادی از پیشرفت های ساخته شده در طول اولیه هفته از مستند برداشته شد.”

فرانسه موفق به کاهش تعداد روزانه موارد به پایین صدها نفر در ماه ژوئن و به عنوان کم به عنوان 82 در یک روز در اواخر ماه – اما در حال حاضر ضبط بیش از 1000 مثبت آزمون در روز است.

بیشتر در جنوب اسپانیا در مورد رای دادن رسیده 39.4 برای هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با فقط 8.8 مورد در هر 100,000 در آغاز ماه ژوئیه.

در مقابل این میزان در بریتانیا و فرانسه است 14.6 و 5.0 در ایتالیا. تنها سوئد و رومانی یک نرخ بالاتر از اسپانیا.

دولت بریتانیا شوکه مسافران در شنبه شب به طور ناگهانی اعلام کرد انگلیسی ها برای تعطیلات در اسپانیا را به خود منزوی برای 14 روز پس از بازگشت به انگلستان است.

“داده های ما در روز جمعه نشان داد که یک جهش بزرگ در سراسر سرزمین اصلی اسپانیا. بود که پس از آن ارزیابی بعد از ظهر روز گذشته و ما در زمان تصمیم گیری به عنوان به سرعت به عنوان ما می گفت:” وزیر امور خارجه Dominic Raab.

اینجا بیشتر بخوانید.

اول در اینجا برخی از کلید تحولات از خارج از کشور در حالی که استرالیا در خواب:

ایالات متحده اندکی فقط خجالتی از 1000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در روز شنبه پس از چهار روز خط چهار رقمی مرگ عوارض. این کشور گزارش داد بیش از 67,000 عفونت بالا بردن هفت روز به طور متوسط به 66,752.

ایالات متحده حساب برای حدود یک چهارم از عفونت های گزارش شده و یک پنجم مرگ و میر.

و میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد بود سمت چپ برزخ زمانی که مزایای بیکاری قطع در چند روز.

Doctors and nurses at United Memorial Medical Centre in Houston, Texas, battle to save a patient's life.

پزشکان و پرستاران در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون, تگزاس, نبرد برای نجات زندگی بیمار. اعتبار:AP

به پیچیده در حال حاضر وخیم پزشکی وضعیت طوفان هانا غرش ساحل تگزاس ساحل در شنبه ترک یک مسیر از تخریب در منطقه در حال حاضر ویران شده توسط coronavirus عفونت.

Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت: متحده ضربه سخت توسط ویروس در هفته های اخیر نیاز به توقف یا معکوس خود را reopenings در حالی که آنها دست و پنجه نرم کردن با عفونت موج.

در طول یک مصاحبه زنده با واشنگتن پست, Fauci گفت: coronavirus واکسن احتمالا نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس است تا چند ماه به 2021.

Dr Anthony Fauci, head of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases.

دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.اعتبار:بلومبرگ

همانطور که از شنبه شب هفت روز به طور متوسط برای موارد جدید آمار تازه اوج در هاوایی و پورتوریکو, کنتاکی, آلاسکا, می سی سی پی, Missouri, ایندیانا, کانزاس و کالیفرنیا. کالیفرنیا ایالت کارولینای جنوبی و جورجیا و تگزاس و فلوریدا سوابق خود را برای هفت روز به طور متوسط روزانه مرگ و میر.

اینجا بیشتر بخوانید.

صبح بخیر و خوش آمدید به ما نورد پوشش coronavirus همه گیر در این دوشنبه. این ماریسا Calligeros اینجا و من با شما خواهد بود برای دو ساعت بعد از آوردن شما از آخرین تحولات.

بیش از 16 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با بیش از 646,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی تصور می شود به مراتب بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

اما وجود دارد یک شماره به لبخند مورد – 9.3 میلیون نفر بهبود یافته اند از ویروس.

شما می توانید داده های ما مرکز (در زیر) برای آخرین آمار در سراسر جهان:

یکشنبه روکش: استرالیا مرگبارترین روز می بیند 10 مرگ و میر 459 جدید COVID-19 موارد برای, Victoria, سیدنی, سیاه, زندگی, موضوع, اعتراض, اعتراض در دیوان عالی کشور

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü