Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا سوابق 723 جدید COVID-19 موارد و 13 مرگ و میر, ماسک صورت ساخته شده اجباری در سراسر دولت; QLD به مرز نزدیک به سیدنی بیشتر

ویکتوریا روزانه coronavirus به روز رسانی با برتر Daniel Andrews و وزیر بهداشت جنی Mikakos است که انتظار می رود برای شروع در ساعت 11 صبح.

شما می توانید آن را به زندگی می کنند در زیر:

Daniel Andrews بود فقط خواسته در مورد اینکه آیا اقدامات انجام شده امروز به اعمال محدودیت های جدید در منطقه ای ویکتوریا باید زودتر اتفاق افتاده. کلک است یک شهر در این منطقه در اطراف جیلان شده است که در مبارزه موارد با شهردار محلی خواستار مستند.

“به طور ضمنی این محدودیت ها یک روز پیش یک هفته پیش یک ماه پیش, اما آن را تحویل داده اند بسیار متفاوت نتیجه است نه عمومی و توصیه های بهداشتی و در واقع بهداشت عمومی مشاوره متفاوت است که” او گفت:.

او گفت: مردم “می توانید نظرات خود را در مورد این که خوب است”.

“اما نکته کلیدی این است که مشاوره به من است به این مراحل و است که چرا ما آنها را گرفتن و اگر توصیه به تغییر وجود دارد و مراحل بیشتر به آنها را ما نیز آنها را.”

R تعداد مقدار متوسط مردم هر فرد می رود و برای آلوده کردن یک کلید شکل.

Daniel Andrews بود فقط پرسید چه شکل است در حال حاضر.

او گفت: آن را “معلق در هوا در اطراف یک”.

او افزود که به معنی اعداد اقامت نسبتا پایدار و بدون کاهش.

“نکته کلیدی در اینجا این است که تا زمانی که ما فقط می توانید در هر ثانیه یا هر شخص ثالث آلوده شخص دیگری نمی خواهد ما را ببینید این اعداد پایین آمده است.”

اولین سوال از رسانه ها در ویکتوریا روزانه coronavirus به روز رسانی شد در مورد دلیل جهش بزرگ در شماره امروز با مجموع 723 موارد ثبت شده است.

نخست وزیر گفت که او “میلی به رفتن به جزئیات بیش از حد چون من رک و پوست کنده نمی خواهید آن را به عنوان خوانده شده به عنوان یک انتقاد از هر یک از بخش”.

“مسئله این است که من است که شده است وجود دارد – وجود دارد و تعداد موارد مثبت در مراقبت از سالمندان و در نتیجه آنها منعکس شده در این شماره است. که یک نقطه است.

“مسئله دیگر در اطراف هدف آزمایش که در آن وجود دارد قابل توجه شیوع بیماری بیشتر شیوع بیماری شما باید بیشتر تست شما انجام و شما را پیدا خواهد کرد موارد است.”

“وجود ندارد 700-plus جامعه انتقال موارد,” او گفت:.

بعد تا برتر پرسیده شد که چگونه جامعه می تواند احساس امروز.

به عنوان بخشی از پاسخ آقای اندروز گفت: “من می توانم درک مردم نگران هستند. ما همه نگران به عنوان به خوبی.”

او سپس در ادامه به تقویت خود نقطه اصلی امروز: “شما نمی توانید به رفتن به محل کار اگر شما بیمار هستید. شما به سادگی نمی تواند. همه شما را انجام خواهد داد این است که گسترش این ویروس و قرار دادن مردم در معرض خطر است.”

وجود دارد و 18 مورد جدید از COVID-19 تایید در NSW در روز پنج شنبه صبح.

دو تا از این موارد بودند در بازگشت مسافران در هتل قرنطینه.

در 24 ساعت 8 بعد از ظهر روز چهارشنبه 27,147 آزمايشات انجام شده به خوبی از 18,543 و 16,009 آزمایشات انجام شده در دو گزارش قبلی دوره.

بیشتر پاپ آپ تست کلینیک های باز در درون سیدنی و حومه شرقی به عنوان Potts Point شیوع بیماری را افزایش می دهد.

ما شما را به یک استراحت از آخرین شماره به عنوان ما دریافت جزئیات بیشتر.

مرگ و میر در NSW باقی مانده است در 52. ویکتوریا مرگ و میر در حال حاضر دو برابر NSW مرگ و میر در 105.

شده است وجود دارد افزایش موارد در جیلان راهرو که باعث شده است تا محدودیت های جدید در این مناطق.

منطقه ای ویکتوریا دارای 255 فعال موارد با 159 در شش محلی مناطق اطراف جیلان.

“”این گام های پیشگیرانه آنها فراوانی-از-احتیاط رویکرد اگر شما می خواهم. از آن خواهد شد ناخوشایند برای برخی از,” او گفت:.

“این قانون تغییرات لازم را برای حفاظت از این وضعیت منحصر به فرد است که در منطقه ویکتوریا برخوردار است به حسد محافظت از کسانی که به تعداد کم و به نگه داشتن آنها را پایین.

“است که بسیار مهم است. و من عذر خواهی برای هر زحمتی که کسانی که ترتیبات ممکن است باعث شود.”

در حالی که اکثر انتقال اتفاق می افتد در محل کار آقای اندروز گفت که برخی از آن در خانواده ها اتفاق می افتد.

همین دلیل است که کسب و کار مهمان نوازی هستند باز ماندن اما مردم نمی توانند بازدید کنندگان در خانه های خود.

“من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد به من گفت: عقل است که شما می توانید رفتن به میخانه اما شما نمی توانید به همسر خود جای اما در نهایت این که دیسک های اطلاعات که تصمیم” او گفت:.

“که در آن انتقال است. آن را در کافه ها و رستوران های, اما از آن است که در اعداد کوچک در خانه های مردم. یک خانواده را به دیگری.”

برتر Daniel Andrews گفت: امروز هشدار دهنده در مورد افزایش رانده است بیشتر از مراقبت از سالمندان, اما او هنوز هم فکر می کند بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم به محل کار هنگامی که آنها را نشانه.

“بیش از حد بسیاری از مردم در حال رفتن به محل کار و حتی برخی از زمانی که آنها یک نتیجه تست مثبت,” او گفت:.

“که تعداد کمی ، من فکر می کنم از یک عدد بزرگتر هستند و مردم هستند که بین داشتن تست گرفته شده و نتایج آنها هنوز ارائه به کار می کنند. و تا زمانی ادامه می دهد که پس از آن ما ادامه خواهد داد برای دیدن اعداد بالا برود.

“تنها راهی که اعداد پایین خواهد آمد و انجام این کار به طور پیوسته است و اگر مردم زمانی که آنها در حال ناخوشی حتی بسیار کمی ناخوش رفتن و تست شده و تست شده به سرعت.”

برتر Daniel Andrews تا شروع کنفرانس مطبوعاتی خود را با یک به روز رسانی وضعیت در مراقبت از سالمندان و چگونه کسانی که امکانات موفق بودن در این زمان بحران است.

او گفت: St ریحان برای سالمندان است که در حال حاضر موفق توسط Eastern, سلامت, چشم انداز باغ های در حال اجرا توسط موناش بهداشت و اپپینگ باغ های گرفته شده توسط Austin سلامت.

“به اعضای خانواده به ساکنان لطفا می دانم و درک ما در یک حس مشترک انجام همه چیز ما می تواند احتمالا به ارائه مراقبت و پشتیبانی است که شما یا یک دوست نیاز دارد,” او گفت:.”که کار آسانی نیست. اما تلاش کاملا زیاد است.”

شما می توانید به تماشای کنفرانس مطبوعاتی زندگی می کنند – این است که در این پست در این وبلاگ.

برتر Daniel Andrews اعلام کرده است که از 11.59 ب. ظ روز یکشنبه ماسک اجباری خواهد بود که مردم خانه های خود را ترک در سراسر کشور.

“من درک می کنم این خواهد بود که یک گام بزرگ برای برخی از. اما با پوشش صورت خود را, شما در حال حفاظت از جامعه خود و حفاظت از آن اضافی آزادی جامعه خود برخوردار است,” او گفت:.

او همچنین اعلام کرد وجود خواهد داشت محدودیت های جدید برای تعدادی از زمینه های منطقه ای.

کسانی که قوانین معنی خواهد بود که مردم در این کلک-Otway, Greater Geelong, گشت و گذار ساحل Moorabool طلایی دشت و قصبه Queenscliffe شورای مناطق دیگر قادر خواهد بود به بازدید از مردم و یا بازدید کننده در خانه های خود.

“طبعا وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات در مورد این که چرا این و نه آن. به همین دلیل شما می توانید شام را با هم در یک رستوران – اما نه در یک همسر است ، و این حقیقت ساده است که داده ها”.

ساکنان آن منطقه شش شوراهای نمی قادر خواهد بود برای برگزاری مراسم عروسی و یا مجالس ترحیم در خانه های خود.

آنها می توانند با بازدید از رستوران ها و کافه ها حضور جامعه ورزشی و بازدید از ورزشگاه.

ویکتوریا ثبت کرده است 723 جدید کروناویروس موارد یک شبه دولت کمترین تک روز و در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در مجموع 13 نفر کشته شده اند از این ویروس از دیروز آوردن دولت COVID-19 تلفات به 105.

در حال حاضر وجود دارد 5385 فعال coronavirus موارد در ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفته است.

ویکتوریا روزانه coronavirus به روز رسانی با برتر Daniel Andrews و وزیر بهداشت جنی Mikakos است که انتظار می رود برای شروع در ساعت 11 صبح.

شما می توانید آن را به زندگی می کنند در زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de