Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا سوابق 295 جدید COVID-19 موارد به عنوان QLD مرز بسته به سیدنی بیشتر ساکنان; استرالیا تلفات جهش به 176

یک کنفرانس مطبوعاتی فدرال و وزیر بهداشت گرگ شکار است و با توجه به شروع در 2pm.

شما می توانید آن را به زندگی می کنند در زیر:

حدود 7 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه جولای شده اند سالخورده مراقبت از ساکنان ویکتوریا وزیر بهداشت گرگ شکار کرده است.

این موارد در حال گسترش در سراسر 27 مکان.

“کسانی که امکانات ما که البته ما بیشترین نگرانی” آقای هانت گفت.

بیش از 100 ساکنان مراقبت از سالمندان مراکز که در حال مبارزه با شیوع بیماری های منتقل شده به بیمارستان.

او گفت که عناصر مختلف از دولت را پاسخ طرح از جمله شناسایی خطر انتقال برنامه ها و پشتیبانی از هر دو نیروی دفاع استرالیا و AUSMAT تا به حال منجر به پیشرفت مثبت در بیش از 48 ساعت گذشته است.

“ما شاهد برخی از نشانه های امیدوار کننده خیلی زود به این نتیجه که منحنی مسطح است و در عین حال اما در اوایل امیدوار کننده علائم و ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم.”

جو Buffone سر پاسخ در مدیریت اضطراری استرالیا و اجرایی رهبر ویکتوریا مراقبت از سالمندان مرکز پاسخگویی گفت که چهار نفر در معرض خطر امکانات ارائه شده بود اما چالش های که پاسخ مشترک از دولت و امکانات بیمارستان و دیگر ارائه دهندگان بود تا به وظیفه.

“هر کس در حال انجام است همه چیز ممکن است برای شناسایی به سرعت به سرعت پاسخ کنترل و سپس تمرکز بر پیشگیری از,” او گفت:.

“این چیزی است که همه نقش در.”

آقای Buffone گفت: آنها مطمئن شوید که PPE شد و در حال توزیع به هر مرکز که مورد نیاز آن است.

“ما در حال انجام همه چیز را برای اطمینان از ایمنی خود را پس از نگاه,” او گفت:.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت که امروز دیده بود “سخت تر اخبار” است و بیشتر به آمده است.

به روز شده مرگ و میر در استرالیا 176 با بیش از 15000 کل موارد.

در ویکتوریا وجود داشته است و نه جدید و میر ناشی از کوروناویروس امروز تایید کرد.

“این غمگین اما اجتناب ناپذیر بخشی از عمده شیوع به عنوان دیده می شود در سراسر جهان,” او گفت:.

آقای شکار وجود دارد گفت: تا به حال شده است پیشرفت در رابطه با مسن استرالیایی در شرایط همکاری و حفاظت از اما که وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

“این اعداد هنوز هم بسیار مهم است.”

NSW برتر Gladys Berejiklian تشویق بیشتر استفاده گسترده از ماسک مهمان نوازی در میان کارگران و افراد مسن به عنوان جامعه انتقال COVID-19 در سیدنی را افزایش می دهد.

Ms Berejiklian گفت این بود: “سیاست خوب” برای سالن های مهمان نوازی برای تشویق کارکنان به پوشیدن ماسک به عنوان تعدادی از موارد مربوط به رستوران ها و بارها به افزایش ادامه داد.

NSW Premier Gladys Berejiklian

NSW برتر Gladys Berejiklianاعتبار:بروک میچل

وجود دارد در حال حاضر 85 موارد مرتبط به تایلند راک رستوران در Wetherill پارک در حالی که دو مرتبط به تایلند راک در Potts Point و یک عضو ستاد در آپولو رستوران در Potts Point.

یک مورد جدید گزارش شده در روز چهارشنبه نیز در ارتباط با تقاطع, هتل, شیوع, که تا به حال 57 مورد.

Ms Berejiklian گفت که او تا به حال متوجه شده است که “کارفرمایان که کارکنان به طور منظم در تماس با مشتریان در فضای سرپوشیده هستند پیشنهاد به کارکنان که آنها با پوشیدن ماسک”.

“من فکر می کنم که به طور کامل صدا راه برای ادامه, اگر سالن می خواهید برای انجام این کار این است که یک سیاست خوب,” Ms Berejiklian گفت.

یک کنفرانس مطبوعاتی فدرال و وزیر بهداشت گرگ شکار است و با توجه به شروع در 2pm.

شما می توانید آن را به زندگی می کنند در زیر:

سه تجمع مردم برای یک جشن تولد در Mornington Peninsula در میان 103 نفر جریمه توسط پلیس برای نقض coronavirus محدودیت در روز سه شنبه.

سه نفر از 103 تخلفات صادر شده توسط ویکتوریا, پلیس در بازرسی خودرو و 33 برای افراد عدم پوشیدن چهره و پوشش برای یکی از مورد تایید دلایل.

پلیس جریمه سه نفر که به جشن تولد در Mornington Peninsula است که در این مستند منطقه و چهار نفر بودند که در یک ماشین با هم. هیچ یک از آنها زندگی می کردند در همان آدرس.

Three people on the Mornington Peninsula were fined for gathering at a birthday party.

سه نفر در Mornington Peninsula جریمه شد برای جمع آوری در یک جشن تولد. اعتبار:Stocksy

روز سه شنبه پلیس بررسی 23,396 وسایل نقلیه در نقاط اصلی در راه های شریانی و انجام 5,178 نقطه چک در مردم در خانه کسب و کار و اماکن عمومی در سراسر کشور.

یک نانوایی در سیدنی جنوبی دریافت کرده است $5000 خوب پس نیاز نیست مردم را به ثبت نام در هنگام خوردن غذا در محل.

این Kogarah نانوایی را 34 ساله نر مالک دریافت جریمه پس از St George پلیس منطقه دستور ماموران با حضور در قبل از 12 ظهر روز سه شنبه به عنوان بخشی از یک فعال سلامت به منظور انطباق عملیات.

وجود آنها مشاهده حامی بود که خوردن داخل محل, اگر چه هیچ سابقه ای بود که نگهداری از سفر خود را.

در یکی دیگر از بهداشت و درمان به منظور رخنه در دولت روز گذشته 45 سال بوده است متهم تحت COVID-19 تف و سرفه قوانین زیر یک اختلاف در لیورپول بیمارستان.

زن از بیمارستان مرخص شد, در اوایل صبح روز سه شنبه پلیس به نام وقتی که او حاضر به ترک محل به اتهام سوء استفاده از یک پرستار و کارکنان امنیتی که خواست به ترک.

پلیس ادعا در دادگاه امروز که به عنوان امنیت همراهی او را از ساختمان زن تف در صورت از یکی از نگهبانان و تهدید او کمی دیگر گارد در دست و لگد در آنها و یک پرستار است.

یک رستوران تایلندی در عمده مرکز خرید در جنوب بریزبن بسته شده است درهای خود را در روز چهارشنبه پس از شناسایی شدن به عنوان یک سایت یکی از کوئینزلند جدید COVID-19 مورد بازدید در حالی که ناخوش در جامعه است.

یکی از زنان بازدید اوج رستوران تایلندی در Orion اسپرینگفیلد مرکزی در روز یکشنبه شب GP در حومه توصیه می شود بیماران خود در Facebook.

اولویت بهداشت و درمان مرکز پزشکی گفت: این مرکز خرید در گذشته بود این اطلاعات پس از تماس با Queensland Health. در یک پست خود را در این رستوران مشتریان گفت که این امر می تواند بسته شده در روز چهارشنبه.

این قابل درک است این مرکز خرید باز می ماند در انتظار تحقیقات بیشتر در حال انجام به عنوان بخشی از تلاش های گسترده برای ردیابی حرکات 19 سال زنان در هشت روز پس از آنها پرواز به دولت از ملبورن از طریق سیدنی.

پارک کالج مسیحی که در آن یکی از زنان مشغول به کار به عنوان یک تمیز کننده نیز بسته شده در روز چهارشنبه. یک لیست مفصل از مکان های به بازدید جفت انتظار می رود که منتشر شد بعد از امروز.

جلسه ویژه ای توسط کمیسیون سلطنتی در سن مراقبت از کیفیت و ایمنی با تمرکز بر مراقبت از سالمندان بخش پاسخ به COVID-19 نمی خواهد به طور خاص بررسی ویکتوریا پاسخ به دلیل آن خواهد بود بیش از حد ناراحت کننده برای کسانی که عزادار.

همانطور که دیروز وجود دارد 769 فعال موارد مربوط به شیوع بیماری در 10 سالخورده مراقبت از امکانات در ویکتوریا. بدترین تحت تاثیر قرار می Estia مرکز مراقبت از سالمندان در Ardeer, 88, موارد, St ریحان را برای سالمندان در Fawkner با 86 مورد و اپپینگ باغ مراقبت از سالمندان در اپپینگ, 82 موارد است.

در بیانیه امروز این کمیسیون گفت: هدف از این تحقیق که شروع می شود در 10 آگوست در سیدنی بود “نه به پیدا کردن گسل یا apportion سرزنش”.

“تمرکز خود را تحقیق در ویکتوریا پاسخ در این زمان را بی ارزش منحرف کردن دولت تحت تاثیر سن ارائه دهندگان مراقبت و کسانی که مشغول به کار در داخل تحت تاثیر سن و خدمات مراقبت در مراقبت از سالمندان در سراسر ویکتوریا به طور کلی. از همه مهمتر چنین تمرکز می شود غیر ضروری اضافی استرس و ناراحتی برای کسانی که عزادار از دست دادن عزیزان و کسانی که نگران برای رفاه دیگران است.”

این انتظار را از خانه یاد بگیرند چگونه مسکونی سالخورده مراقبت از امکانات از جمله Newmarch خانه دوروتی هندرسون تسلیم و عقیق مراقبت Bankstown در پاسخ به این بحران چه بیشتر انجام شده می تواند به حمایت از آنها.
مديران و کارکنان کمیسیون سلطنتی شد و نظارت از نزدیک شیوع در ویکتوریا ،

به آنها علاقه مند در چگونه آن را تحت تاثیر قرار مردم دریافت مراقبت از سالمندان خدمات و عزیزان خود.
آینده جلسه شامل بررسی اینکه آیا شده اند وجود دارد سیستمیک شکست و بخش آمادگی برای آشکار بحران در استرالیا.

آن را به تمرکز بر پاسخ به COVID-19 همه گیر در مراقبت از سالمندان و آنچه می تواند از این تجربه آموخته برای پاسخ به آینده بیماری های همه گیر شیوع بیماری های عفونی و یا دیگر شرایط اضطراری.

معاون رئيس جمهور از انجمن پزشکی استرالیا Dr Chris Zappala گفت: آن را “گدا باور” که مردم را به سرپیچی از دستورات به خود منزوی پس از دو زن که اخیرا در ملبورن آزمایش مثبت به کروناویروس در کوئینزلند.

“ما نمی توانیم بیش از هر خواهش و مورد اما در نهایت در صورتی که نتواند به همین دلیل ما باید جریمه و ما باید ثابت قدم در استفاده از آن” دکتر Zappala گفت سیدنی 2GB این بعد از ظهر.

در مورد “ضد ماسک” جنبش Dr Zappala گفت: مردم باید اطمینان داشته باشید که دولت فدرال و دولت مقامات بهداشتی بودند اقدام در بهترین مورد علاقه خود را.

“اگر مردم می خواهند به یک بحث شخصی … به دیدن پزشک عمومی خود را بروید ببینید کسی که شما می توانید چت با” او پیشنهاد شده است.

امروز صبح آما به نام برای خطر فوری چک از هر مرکز مراقبت از سالمندان در ویکتوریا.

Dr Zappala گفت: آن را “نگران کننده” است که چهار در پنج سالخورده مراقبت از کارگران تکمیل نشده دولت فدرال حفاظت شخصی آموزش ماژول اگر چه او فکر نمی کنم وجود دارد موضوع را با اشتیاق.

“من فکر می کنم اکثر مردم می خواهم برای محافظت از خود در محل کار, اگر ممکن است, بنابراین ما نیاز به این [ماژول] از یک سیستم نقطه نظر به عنوان آسان که ممکن است برای آنها.”

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر پروفسور برت Sutton دقیق است چقدر سخت است برای دولت تماس ردیاب گفته اند “خستگی ناپذیر”.

“این کار کاملا خسته کننده و البته روشن است که مردم بر روی گوشی می تواند بسیار نا امید در زمان یا به این دلیل از دولت خود از سلامت روانی خود را دولت در انزوا و یا قرنطینه” او گفت:.

“آن را دشوار است به توان در تلفن روز به روز هم در آن شرایط.

Victoria's Chief Health Officer Brett Sutton.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton.اعتبار:ادی جیم

“اما آنها به معنای واقعی کلمه به برخی از مهم ترین کار است که در کشور در حال حاضر و آنها را مطلق من پشتیبانی می کند.”

ما مشتاق برای مصاحبه با هر کسی که تماس تماس با ردیاب. اگر شما می خواهم به صحبت کردن با یک روزنامه نگار با پر کردن فرم زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>