Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا سوابق 17 موارد جدید; فدرال پروب به COVID-19 خوشه در گوشت کار می کند; خرده فروشان آهنگ کار ضرر و زیان به عنوان هزینه های ورقه

پزشکان می تواند دریافت هشدار زود هنگام در مورد مشکوک به شیوع کروناویروس پس از آن آشکار شد مقامات فرصت از دست رفته برای گرفتن آغاز سرو گوشت خوشه.

اولین COVID-19 عفونت در یک کارگر در بروکلین کشتارگاه شناسایی شد بیش از یک ماه پیش اما meatworks نبود تلقی می شود قرار گرفتن در معرض سایت به این دلیل که کارگر گفت که او تا به حال شده است در این مرکز به صورت “ماه” قبل از او علامتی.

The Cedar Meats outbreak has become the subject of increased scrutiny, as cases grow.

سرو گوشت شیوع تبدیل شده است موضوع افزایش موشکافی به عنوان موارد رشد.اعتبار:Chris هاپکینز

“ما فقط می تواند در آنچه که ما در حال گفت” ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton گفت: روز چهارشنبه در حالی که اعتراف او بود آگاه نیست اگر گوشت پردازش شرکت خواسته شد در مورد کارگر حضور و غیاب.

Dr Sutton گفت: خوشه و شیوع بیماری می تواند هنوز هم انتظار می رود “برای برخی از زمان به آمده” اما نکته مهم این بود که ویکتوریا در ادامه به دیدن یک روند به سمت کمتر coronavirus موارد در جامعه است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

نخست وزیر اسکات موریسون فقط پیچیده یک Q&A on اخبار.com.au.

در اینجا چند خلاصه امتیاز:

  • ما تغییرات را مشاهده کنید اما آنها را به تدریج اتفاق می افتد وجود دارد. از ظ گفت: “آنها همه در حال رفتن به اتفاق می افتد در یک بار. من نمی خواهم به prejudge هر یک از این تصمیمات که Premiers را در روز جمعه است.”
  • PM بستری شده بود وجود برخی از ابهامات در اطراف مدارس پس از او پرسیده شد که چرا بچه ها می توانند به مدرسه بازگشت اما نمی تواند یک جشن تولد.
  • او همچنین اذعان کرد که آموزش آنلاین نمی تواند برای آموزش و پرورش کودکان.
  • چرا زمین های بازی شده اند بازگشایی نشده است: این هم یک محل که در آن پدر و مادر جمع و…که نیست دیده می شود به عنوان امن به خصوص در اوایل.”
  • PM گفت: بدیهی است که وجود بود COVID-19 مورد در یک شماره از محل کار هنگامی که ما بازگشت به کار
  • PM گفت: خود بچه ها خواهد بود رفتن به مدرسه پنج روز در هفته از دوشنبه
  • تا زمانی که یک واکسن آن ممکن نخواهد بود برای همه چیز را به بازگشت به 100% نرمال
  • این ساعت نیز وجود دارد گفت: یک نگرانی واقعی است که نخست وزیر بوریس جانسون می میرند از COVID-19 اما می گوید او در حال حاضر پر از لوبیا
  • سیاستمداران را به طور معمول مجلس در نشست هفته آینده

پدر و مادر که در خانه تحصیل و کار تمام وقت در طول COVID-19 همه گیر هستند به همان اندازه در افزایش خطر ابتلا به فرسودگی شغلی به عنوان خط مقدم پزشکی کارکنان – بسته به نوع شخصیت.

افرادی که “وظیفه شناس و با وجدان و تمایل به سوی کمال” – به خصوص دستاوردهای بالا رانده شدند و رقابتی هستند بیشتر احتمال دارد دچار فرسودگی شغلی از کسانی که با بی خیال شخصیت می یابد تحقیقات جدید به رهبری دانشگاه NSW علمی پروفسور گوردون پارکر.

Scientia Professor Gordon Parker

علمی پروفسور گوردون پارکراعتبار:دانشگاه UNSW

این تحقیق نشان میدهد فرسودگی شغلی نیز می تواند بر هر کسی که در پرداخت یا عدم پرداخت از جمله داوطلبان و کسانی که مراقبت از خانواده است. این debunks اسطوره تداوم در بسیاری از مطالعات از جمله کسانی که با تمرکز بر پزشکان است که آن را تنها اعتصابات حرفه ای در مشاغل سخت.

بسته به شخصیت و فرسودگی شغلی می تواند سنبله برای سلامت کارکنان در خط مقدم – حتی مدیران – که در معرض ویروس و رانده شده به کار بیش از حد ساعت گفت: پروفسور پارکر بالینی روانپزشک که در حال مطالعه فرسودگی شغلی.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

منحصر به فرد از ملی ما علم گزارشگر لیام Mannix:

استرالیا فاقد امکانات می دانند که چگونه به آن را همه گیر واکسن یک گزارش به دولت هشدار داد که افزایش ترس ما ممکن است باید صبر کنید سال برای یک کشور دیگر به ما عرضه با COVID-19 واکسن.

دکتر کریگ Rayner نویسنده سرب از یک گزارش تهیه شده برای دفاع گروه سه سال پیش گفت: آن را باید یک بیدارباش برای استرالیا به افزایش آن واکسن و دارو و توسعه زیرساخت های قبل از یک بیماری همه گیر را شکست.

CSL grows the influenza virus in chicken eggs before using it to produce flu vaccine.

CSL رشد ویروس آنفلوانزا در تخم مرغ و مرغ قبل از استفاده از آن برای تولید واکسن آنفولانزا.

Dr Rayner گزارش به سفارش وزارت دفاع, علوم و فناوری, سازمان مورد تجزیه و تحلیل استرالیا توانایی به منظور توسعه پزشکی “اقدامات متقابل” – واکسن و دارو – برای تهدید از جمله بیماری های همه گیر اشعه و مواد شیمیایی و bioweapons.

در این گزارش اشاره کرد استرالیا به حال “محدود” امکانات تولیدی و یک تعداد کافی از کارشناسان که می تواند مواد مخدر از کشف از طریق به پایان رسید محصول و فاقد ملی هماهنگ رهبری برای تبدیل علم به محصولات.

خواندن کل داستان در اینجا.

مقامات فدرال را بررسی COVID-19 خوشه در ملبورن کشتارگاه به عنوان تعداد موارد مثبت از سرو گوشت شیوع رسیده 49 و گسترش ارتباط بود به یک دوم مکان های مختلف.

وزیر بهداشت جنی Mikakos است با شور و نشاط در دفاع از دولت در پاسخ به شیوع بیماری در بروکلین کسب و کار گفت: آن را به حال شده است به کار گرفته شود “کاملا” به عنوان مخالفت با دوبله خوشه “ویکتوریا روبی شاهزاده” و خواستار تحقیق به شیوع ریشه.

Chief Health Officer Brett Sutton at a media briefing on Wednesday afternoon.

رئیس بهداشت افسر برت ساتون در یک کنفرانس رسانه های روز چهارشنبه بعد از ظهر. اعتبار:جو Armao

به عنوان دولت ویکتوریا در روز چهارشنبه تایید کرد چهار مورد جدید مرتبط با خوشه در سرو گوشت و دولت فدرال تحقیقات برای تعیین اگر مشترک المنافع گوشت بازرسان ممکن است گسترش این ویروس به دیگر امکانات پس از چک کردن کشتارگاه در ماه آوریل است.

دولت مخالف است و خواستار جداگانه تحقیق در ریشه های شیوع, که دیدم 350 کارگران فرستاده شده به قرنطینه و گفت اندروز کار دولت “کاهش یافته است توپ” در ردیابی تماس از یک کارگر از سرو گوشت که تست مثبت در 2 آوریل.

خواندن این در حال توسعه داستان در اینجا.

سال آینده استرالیا باز می شود می توانید پیش بروید و با بهترین بازیکنان جهان است اما هیچ تماشاگران خارج از کشور تحت یک سناریو در نظر گرفته شده توسط سازمان.

در حالی که استرالیا می تواند در عین حال مجبور به حرکت از خود باارزش ژانویه سانس های “بدترین سناریو” خواهد بود برای این رویداد به اوراق از 2021 تقویم.

چگونه بقیه 2020 فصل تنیس آشکار باقی مانده است دیده می شود – ویمبلدون لغو شده است و شک و تردید فراگیر باز فرانسوی و ما باز با تنیس استرالیا بررسی چهار سناریو های مختلف برای آن گرند اسلم رویداد.

Sofia Kenin after winning this year's Australian Open.

صوفیه Kenin پس از برنده شدن در این سال استرالیا باز می شود.اعتبار:AP

“ما باید به آماده شدن برای همه آنها. ما باید برای ساخت یک مدل مالی برای همه آنها” گفت: تنیس استرالیا اجرایی کریگ Tiley.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بانک مشترک المنافع را به طور موقت نزدیک 114 شاخه حدود 12 درصد از شبکه خود را از روز شنبه به عنوان صنعت در پاسخ به شیرجه رفتن در تعداد زیادی از مردم انجام بانکی خود را در فرد.

به عنوان یک نتیجه از شوک اقتصادی تحمیل شده توسط coronavirus همه گیر بانک ها شده اند غرق با استعلام از مشتریان به دنبال خود پرداخت معوق در ماه های اخیر در همان زمان به عنوان ترافیک پا در شعب به شدت کاهش یافته و با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Commonwealth Bank will re-deploy 500 branch staff to call centres and online operations.

بانک مشترک المنافع را دوباره استقرار 500 شعبه و کارکنان مراکز تماس و آنلاین عملیات.اعتبار:دین Lewins

زیر مشابه تعطیلی از رقبای CBA در روز چهارشنبه تایید کرد آن را نقل و در حدود 500 شعبه کارکنان به کار در مراکز تماس و یا آنلاین عملیات و به طور موقت نزدیک شعبه در سراسر کشور است.

“پس از همه گیر اعلام شد در اوایل ماه مارس ما دریافت کرده اند بیش از یک میلیون تماس و درخواست آنلاین برای کمک به. در خصوص تماس با ما مشکلات خط که با افزایش 800 درصد نسبت به دوره قبل از همه گیر” یک سخنگوی بانک.

بیشتر بخوانید از clancy’s داستان در اینجا.

سالمندان و مراقبت از تنظیم کننده راه اندازی کرده است اقدام علیه اپراتور Newmarch خانه وسترن سیدنی خانه سالمندان در کانون شیوع کروناویروس در NSW.

سالمندان و مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسیون داده است Anglicare تا پنج شنبه بعد از ظهر به موافقت با مراحل از جمله انتصاب مشاور مستقل و یا در صورت داشتن مجوز خود را به کار تاسیسات لغو.

Flowers at the entrance to Anglicare’s Newmarch House, where 16 residents have died from COVID-19.

گل در ورود به Anglicare را Newmarch خانه که در آن 16 ساکنان درگذشت از COVID-19. اعتبار:کیت Geraghty

در آن متوجه به Anglicare این کمیسیون اظهار داشت: آن “را شناسایی کرده است که فوری و شدید خطر به سلامت ایمنی و رفاه مراقبت گیرنده” در Newmarch خانه.

در علاوه بر این به پذیرش انتصاب مستقل مشاور Anglicare باید اعتراف هر ساکنان جدید تا زمانی که آن را می توانید نشان می دهد “که این خطر جدی برای مراقبت کنندگان در این سرویس شده است به طور موثر خطاب”.

مراقبت از سالمندان کمیسر جانت اندرسون اشاره شنبه اقدام به دنبال قبلی اداری جهت به دنبال عدم رعایت مقررات.

“این کمیسیون را تشدید کرده ما اجرای به عنوان یک نتیجه از ادامه شواهدی از عدم موثر کنترل عفونت و فوری و شدید خطر برای ایمنی و سلامت و رفاه ساکنان در Newmarch خانه” خانم اندرسون در بیانیه ای گفت.

وزیر سالخورده مراقبت ریچارد Colbeck گفت: این اقدام نظارتی “فراهم می کند پشتیبانی به Anglicare در قالب ظرفیت اضافی حمایت از نظارت Newmarch.”

زمانی که Anglicare قادر به حفظ کافی نیروی انسانی دولت در پا و ارائه منابع به اعداد به یک سطح مورد نیاز برای مقابله با COVID-19 شیوع.

شده است وجود دارد هیچ محدودیتی قرار داده شده در این منابع” وزیر Colbeck گفت.

یک سخنگوی Anglicare اذعان اقدام نظارتی و که “از آنجا که شیوع ما حمایت سخاوتمندانه از ارائه دهندگان خدمات در مراقبت از سالمندان بخش از جمله کشورهای مشترک المنافع و NSW دولت ها و سازمان های مختلف.

“در حالی که شیوع بیماری در Newmarch خانه ثابت شده است بسیار چالش برانگیز برای همه درگیر این وضعیت به طور قابل توجهی بهبود یافته است. ما همچنان به همکاری با ذینفعان کلیدی به عنوان ما را از طریق چالش های ادامه در هفته آینده” سخنگوی گفت.

این کشور بزرگترین خرده فروشان را دوخته خرده فروشی بازیابی در استرالیا دوباره به شغل و نگه داشتن نرخ بیکاری پایین با برخی از هشدار این بخش ممکن است در غیر این صورت در صورت تمدید ضعیف هزینه های مصرف کننده و بدبینی خریداران اعتماد به نفس.

در حالی که مدیران ارشد در حال تقسیم در مورد اینکه آیا مشتریان خواهد بود مایل به خرج کردن در ماه های آینده توافق همه مردم به کار ضروری بود اما گفت کامل “نرمال” بعید می تواند به دست آورد تا یک واکسن کشف شده است.

Retailers are keeping a close eye on unemployment figures as the initial spike in spending that occurred amid the coronavirus wanes.

خرده فروشان در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی نرخ بیکاری به عنوان اولیه و افزایش هزینه های رخ داده است که در میان coronavirus دیگر کم.اعتبار:Paul Rovere

“ما آمده ایم از یک سن ناز و نعمت به سن صرفه جویی و ریاضت اقتصادی” آیا Meij مدیر اجرایی 5 میلیارد دلار برای مواد غذایی سریع غول دومینو گفت: سن و صبح سیدنی هرالد.

خود شرح داده شده خوش گفت آن است که به احتمال زیاد مصرف کنندگان خواهد بود محتاط و کمتر دفع به هزینه های دیگر برای شش تا 12 ماه به عنوان یک واکسن است که توسعه یک چشم انداز است که ممکن است به طور قابل توجهی مانع استرالیا پس از coronavirus بهبود اقتصادی.

جزئیات دومینیک داستان کامل در اینجا.

برخی از خبر خوب برای افراد مبتلا به تب کابین.

Bourke خیابان بازار آغاز شده است شبیه به شکوه سابق خود را به عنوان Melburnians بازگشت به شهر در افزايش تعداد.

ترافیک پا در بازار بین 1 بعد از ظهر و 2 بعد از ظهر روز چهارشنبه بود تا 81 درصد در نمونه شماره عابر پیاده برای همین زمان از روز در چهار هفته گذشته در شهر ملبورن داده ها را نشان می دهد.

Pedestrians outside the Target store on Wednesday.

عبور و مرور در خارج هدف فروشگاه در روز چهارشنبه.اعتبار:Chris هاپکینز

خریداران کارگران و ساکنان می تواند دیده می شود در مجاورت نزدیک به یکدیگر در خارج هدف در Bourke, خیابان, در حالی که بیشتر پایین خیابان بازار نگاه شلوغ تر از هفته های اخیر.

عابر پیاده اعداد در CBD کاهش یافت در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس.

جزئیات چوپان کل داستان در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de