Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا سوابق 17 موارد جدید سرو گوشت خوشه خوشه

الکترونیک و سخت افزار غول پیکر, JB Hi-Fi شاهد یک جهش در فروش, در سن خرده فروشی خبرنگار Dominic پاول گزارش تشکر به تعداد بی سابقه ای از مردم در حال کار از خانه.

JB Hi-Fi گفت: سرمایه گذاران در روز چهارشنبه که فروش شد تا 11.3 درصد در سه ماه منتهی به ماه مارس نسبت به حالت عادی یکی از بالاترین-تا کنون قابل مقایسه ارقام رشد برای یک چهارم.

JB Hi-Fi has reported a bumper sales result for the third quarter of the financial year.

JB Hi-Fi به گزارش سپر نتیجه فروش برای سه ماهه سوم سال مالی.اعتبار:جاستین McManus

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

وجود دارد هیچ مورد جدید از COVID-19 شناسایی شده در کوئینزلند یک شبه پس از 2457 آزمون انجام شد.

شده اند وجود دارد 1043 افراد آلوده از ژانویه و 985 از کسانی که پس از بهبود.
برتر Annastacia Palaszczuk می گوید: 52 موارد “فعال”.

وجود دارد و نه مردم در بیمارستان های کوئینزلند چهار نفر از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه. همه از بستری COVID-19 بیماران در ساحل طلا و بریزبن.

رئیس بهداشت افسر جینت جوان می گوید بیشتر محدودیت برداشته خواهد شد اگر اعداد پایین ماندن. بیمار Queenslanders باید در خانه بمانند و کسانی که نیاز به نگه دارید تا فیزیکی, فاصله, او می گوید.

شما می توانید به تماشای Ms Palaszczuk را اینجا به روز رسانی:

این اندروز دولت ارائه خواهد شد $1500 JobKeeper-سبک پرداخت برای خدمات عمومی گاه به گاه کارگرانی که شغل خود را از دست داده با توجه به همه گیر.

خزانه دار تیم پالاس اعلام کرد که “فوری” روابط صنعتی گروه ضربت بوده است تشکیل شده توسط دولت برای حمایت از گاه به گاه به طور منظم و قرارداد کارگرانی که شغل خود را از دست و به نقل کارگران به بخش خدمات عمومی مانند بهداشت و درمان که در آن تقاضا بالا بود.

Victorian Treasurer Tim Pallas.

ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس. اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

این 1500 دلار پرداخت خواهد شد ارائه شده به حدود 3000 گذاشته و کارگران بسیاری از آنها مشغول به کار در بخش عمومی سازمان ورزشی و فرهنگی بخش است.

کارگران از جمله شنا مدرسان و کارکنان موزه نمی خواهد نیاز به یک شهروند استرالیایی را به واجد شرایط.

شورای کارگران نخواهد بود واجد شرایط و آقای پالاس گفت: شوراهای خواهد بود قضاوت با موکلین خود در مورد نحوه شورای کارگران تحت درمان در این بیماری همه گیر. هزاران نفر از شورای کارگران سراسر شده اند ایستاده بود پایین و یا فسخ به عنوان دولت های محلی در تلاش برای جذب ویرانگر اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این منصفانه نیست بگوییم همه شوراها در حال انجام کاری اشتباه است اما این منصفانه است که می گویند آنها می تواند انجام بیشتر,” او گفت:.

پرداخت خواهد شد backdated از مارس 27 و گسترش تا سپتامبر است.

این روابط صنعتی گروه ضربت شامل اتحادیه های کارگری و دولت کار خواهد کرد به سرعت نقل و کارگران به مناطق از خدمات عمومی به دنبال افزایش ظرفیت.

یکی دیگر از 17 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در ویکتوریا از جمله چهار نفر متصل به سرو گوشت خوشه.

هفت تن از بیماران جدید در حال مسافران خارج از کشور که در حال قرنطینه در هتل ها و شش مورد باقی می ماند تحت بررسی است. تعداد کل موارد در دولت است که در حال حاضر در 1440.

دو مورد بیشتر از coronavirus آوردند و قرارداد از طریق جامعه انتقال با تعداد کل بیماران با منابع ناشناخته از عفونت در 145.

هشت نفر باقی مانده در بیمارستان از جمله شش نفر در بخش مراقبت های ویژه خزانه دار تیم پالاس گفت: این صبح است.

این موارد جدید مربوط به سرو گوشت کشتارگاه در حومه غربی به معنی وجود دارد در حال حاضر 49 نفر در خوشه.

تا کنون 162,000 افراد آزمایش شده اند در اطراف ویکتوریا است که تا 10,000 در روز گذشته تعداد.

ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس ارائه یک به روز رسانی این صبح است. سازمان دیده بان آن را در اینجا:

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت ادعا کرده است او برداشته شد از پست خود پس از مقاومت در برابر تلاش برای “سیل” شهرستانها عمده ما با به طور بالقوه خطرناک coronavirus مواد مخدر و امتناع جایزه پر سود قراردادهای دولتی بر اساس “ارتباطات سیاسی و cronyism”.

اتهامات موجود در 89-صفحه whistleblower شکایت ریک روشن, رئیس سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا).

Rick Bright is pushing to be reinstated to his old position and for a full investigation.

ریک روشن است فشار به ابقاء به سن و موقعیت خود را و برای یک تحقیق کامل.

روشن می گوید او سعی کرد به منظور بالا بردن زنگ مورد COVID-19 ژانویه – از جمله نیاز ما به ذخیره فولاد ماسک و هواکش – مواجه می شوند اما مقاومت از مقامات ارشد که به جای عنوان آن را انتخاب کنید.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اولین مورد از coronavirus در سرو گوشت شناسایی شد بیش از یک ماه پیش در آوریل 2, اما مقامات در نظر نمی بروکلین کشتارگاه در ملبورن غرب قرار گرفتن در معرض سایت به این دلیل که فرد آلوده گفت: آنها تا به حال کار شده اند.

دوم و سوم موارد تشخیص داده نمی شد تا بیش از سه هفته بعد یکی از آنها یک کارگر که با حضور آفتاب در بیمارستان با یک قطع انگشت که قبل از نشان دادن هر گونه علائم.

وجود دارد در حال حاضر 45 امتیاز مثبت coronavirus موارد مرتبط با تسهیلات.

Cedar Meats in Brooklyn has closed its doors for extensive cleaning, while its staff remain isolated.

سرو گوشت در بروکلین بسته شده است درهای خود را به صورت گسترده تمیز کردن در حالی که کارکنان آن جدا باقی می ماند.اعتبار:Simon Schluter

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

جنوب استرالیا را از بالا, دکتر, زنگ خطر به صدا بیش از کروناویروس جدید موارد که از ایالتی به عنوان دولت آماده برای باز کردن تا منطقه نمونه گردشگری.

دولت رئیس بهداشت عمومی افسر استاد نیکولا Spurrier می گوید بزرگترین COVID-19 خطر است و در حال حاضر از ضروری کارگران و دیگر مسافران از بین ایالتی.

برتر استیون مارشال قصد دارد به آسانسور هشدارها و محدودیت در مورد سفر در جنوب استرالیا اما استاد Spurrier به نام برای هوشیاری در مرزهای.

“ما بزرگترین خطر در حال حاضر در جنوب استرالیا است که مسافران آینده به دولت” استاد Spurrier گفت: تبلیغ.

“ما نمی خواهیم حتی یک مورد جدید و یا دیدن یک کلاستر جدید در جنوب استرالیا پس از آن واقعا مهم است ما نمی خود راضی می شوند. اجازه دهید لغو همه خوب است.”

AAP

نه اضافی coronavirus موارد شناسایی شده در NSW در آخرین گزارش روزانه دوره پس از بیش از 7000 آزمون تکمیل شد.

یکی از این موارد بود یک عضو ستاد در Newmarch خانه وسترن سیدنی مرکز مراقبت از سالمندان که در حال حاضر تبدیل به کشور دوم-کشنده ترین شیوع این ویروس به عنوان اعلام شده توسط NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار دیروز.

There have been 16 deaths connected to Newmarch House.

شده اند وجود دارد 16 میر متصل به Newmarch خانه.اعتبار:AAP

دو تا از این موارد بازگشت از خارج از کشور اقامت مسافران در هتل ها و یک تماس از یک مورد شناخته شده است. پنج باقی مانده عفونت هنوز تحت بررسی است.

شده اند وجود دارد 3042 موارد ثبت شده در کشور پس از آغاز شیوع.

“اگر شما حتی خفیف ترین علائم اگر شما در کار با افراد در معرض خطر اگر شما کار در هر نقطه و شما نگران هستید لطفا به جلو آمده و آزمایش” Ms Berejiklian گفت.

“لطفا می دانم که ما محدودیت در طول ماه مارس به عنوان تاپیک بیشتر فعالیت – این که آیا آن را در مدرسه آیا آن را رها کردن کودکان, آیا آن را بیشتر خرده فروشی مردم از دیدن هر یک از دیگر در خانه های خود را – ما می دانیم که سطح فعالیت معنی است که به احتمال زیاد بیشتر موارد. همین دلیل است که ما واقعا نیاز به هر کسی که حتی خفیف ترین علائم حتی خفیف ترین علائم به جلو آمده [و آزمایش می شود].”

Ms Berejiklian گفت: برخی از مردم ممکن است فکر می کنم آنها یک سرماخوردگی یا آنفولانزا را به زمستان اما این همه هنوز هم نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19.

Dr شعار گفت: دولت جدید هدف این بود که برای انجام 10,000 آزمون در روز است.

NSW برتر Gladys Berejiklian ارائه به روز رسانی در coronavirus. سازمان دیده بان آن را در اینجا:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de