Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا در چنگال دوم اوج’ به عنوان در سراسر جهان COVID-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 500,000 استرالیا مرگ و میر می ایستد در 104

هفت جدید کروناویروس موارد تایید شده اند در نیو ساوت ولز بیش از 24 ساعت گذشته.

تمام هفت در حال بازگشت مسافران در هتل قرنطینه.

در ضمن هیچ مورد جدید تایید شد در کوئینزلند امروز.

ویکتوریا روزانه coronavirus به روز رسانی برگزار خواهد شد و در ساعت 11 صبح امروز و با ما خواهد بود livestreaming کنفرانس مطبوعاتی در وبلاگ.

پنج شنبه شب مسابقه بین ریچموند و West Coast در ساحل طلا را Metricon ورزشگاه در شک و تردید به دلیل کوئینزلند دولت نگرانی در مورد اجازه دادن به ویکتوریایی به دولت در پی ویکتوریا اخیر coronavirus سنبله.

برخی از ریچموند اعضای مطلع شدند در صبح روز دوشنبه که فروش بلیط برای مسابقه یخ زده شده بود.

Richmond were set to travel to the Gold Coast to play the Eagles at Metricon Stadium this Thursday.

ریچموند شد تا برای سفر به ساحل طلا به بازی بازی های عقاب در Metricon ورزشگاه این پنج شنبه.اعتبار:AAP

ریچموند اعضای دریافت پیام زیر از این باشگاه در صبح روز دوشنبه:
“لطفا توجه داشته باشید که شده است وجود دارد نگه دارید در 9 بلیط فروش برای ما دور پنج بازی در Metricon ورزشگاه در برابر سواحل غرب عقاب.

“ما عذر خواهی برای ناراحتی خواهد شد و در تماس با همه اعضای واجد شرایط با اطلاعات بیشتر به عنوان به زودی آن را به عنوان در دسترس می شود.”

AFL و کوئینزلند در بخش بهداشت و درمان شده اند تماس برای نظر.

دوم نگهبان مراقبت از کودکان مرکز در ملبورن ابلاغ شده است مثبت coronavirus مورد.

یک سخنگوی مهد کودک های زنجیره ای گفت: پدر و مادر در Pascoe ول مرکز در کامبرلند جاده تا به حال فقط نام شده است می آیند و جمع آوری کودکان خود را این صبح است.

او قادر به تایید این که آیا این مورد در یک عضو هیات.

این دومین coronavirus مورد تأييد امروز در یکی از زنجیره ای و مراکز نگهداری از کودکان.

نگهبان Abbotsford مرکز بسته شده است برای تمیز کردن عمیق امروز بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 (دیدن 8.46 am پست).

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: او را درک کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk را اعلام تایید دولت مرزها را بازگشایی در تاریخ 10 ژوئیه “به زودی” زیر سهشنبه ملی در جلسه هیئت دولت.

“او نمی ارائه هر گونه مطلب که در روز جمعه است.” آقای موریسون گفته ری هدلی در 2GB امروز صبح اضافه کردن او خوشحال بود برای دیدن جنوبی استرالیا و تاسمانی تایید reopenings.

“هیچ دلیلی وجود ندارد [چرا که] ما نمی توانیم جلو بروید با این دهانه. آنها باید جلو بروید – آن را هزینه شغل در آن کشور – و بنابراین من خوشحال هستم برای کسانی است که فشرده پیش رو است.”

Prime Minister Scott Morrison

نخست وزیر اسکات موریسوناعتبار:Alex Ellinghausen

نخست وزیر گفت که در حالی که وجود دارد نگرانی در مورد شیوع بیماری در مناطق ملبورن “همه چیز در حال پرتاب در آن” از نظر فدرال منابع به عنوان کمک در پردازش آزمون از کشورهای دیگر.

آقای موریسون گفت: به جای سرزنش اندروز دولت برای وقوع آن مهم است به یاد داشته باشید این منابع از وقوع.

او با شناسایی این منابع به عنوان نقض در هتل قرنطینه باقی مانده موارد از سرو گوشت شیوع و عدم پایبندی به اجتماعی فاصله در برخی از حومه که او گفت آمد در آنچه خود دولت بود تجسم وقتی گفتند انتظار می رود شیوع بیماری به عنوان اقتصاد بازگشایی شد.

“این مسائل است که می تواند اتفاق می افتد و این خطر بزرگ از COVID-19. ما نمی تواند راضی در مورد آن.”

جدید کروناویروس موارد ثبت شده در کوئینزلند بیش از آخر هفته, برتر Annastacia Palaszczuk تایید کرده است.

در یک به روز رسانی ارسال شده به رسانه های اجتماعی, Ms Palaszczuk گفت: روز سوم بدون تشخیص جدید در سمت چپ فقط دو تا از دولت 1067 تایید موارد در نظر گرفته شده فعال:

کوئینزلند قبلا لذت می برد هشت روز بدون هیچ گونه خط جدید کروناویروس موارد ثبت شود. این خط شکسته شد جمعه گذشته هنگامی که یک نیروی دفاع استرالیا کارکنان عضو که تست مثبت در پاپوآ گینه نو به دولت بازگشت.

ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos و رئیس بهداشت افسر برت Sutton ارائه خواهد شد دولت coronavirus به روز رسانی در ساعت 11 صبح بود ،

دیروز ویکتوریا ثبت 49 موارد جدید – بزرگترین-روز افزایش بیش از دو ماه و تمام عفونت های جدید شد به صورت محلی به دست آورد – پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه اعداد در حال ردیابی.

و در 11.15 هستم در جریان کنفرانس مطبوعاتی در سیدنی, نخست وزیر اسکات موریسون NSW برتر Gladys Berejiklian و NSW وزیر حمل و نقل اندرو کنستانس خواهد ساخت زیرساخت اعلام. به عنوان با بسیاری از کنفرانس های مطبوعاتی در حال حاضر آن را بسیار خاص که موضوع coronavirus را عقب سر آن در این یکی!

ما خواهد بود livestreaming هر دو کنفرانس های مطبوعاتی در اینجا در این وبلاگ و من خواهد شد ارسال فید های ویدئویی و نزدیک به زمان.

دولت فدرال استراتژی برای سرکوب گسترش coronavirus بهتر است یک راه حل دراز مدت از تلاش برای از بین بردن بیماری های عفونی در مجموع معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفته است.

سرکوب استراتژی شامل ‘مسطح منحنی’ از عفونت نرخ و سپس له هر موضعی شیوع بیماری که محصول تا در حالی که یک استراتژی حذف با هدف جلوگیری از هر گونه اثری از ویروس در گردش در جامعه است.

“من فکر می کنم که فرض کنیم که یک استراتژی حذف شده اند انجام می شود و ارمغان با چند هفته بیشتر از محدودیت نخواهد بود دقیق” استاد Coatsworth گفت.

“حتی برای کسانی متحده با هیچ مورد در حال حاضر وجود دارد این است که هنوز هم قابل توجه امکان واردات COVID-19. بنابراین سرکوب… و حذف در آن دولت از کجا که ممکن بود من فکر می کنم هنوز هم در دراز مدت ثابت خواهد استراتژی درست.”

مرز نیروی دفاتر در ملبورن در فرودگاه بین المللی Tullamarine تحت عمیق, پاک, امروز بعد از یک تمیز کننده, که با این نسخهها کار در دفتر آزمایش مثبت به COVID-19 روز شنبه.

یک سخنگوی استرالیا مرز زور گفت که این دفاتر که مشترک با وزارت کشاورزی نیست واقع در فرودگاه اصلی ساختمان مورد استفاده مسافران است.

“این بخش توصیه شده بود که دیروز با اموال ما ارائه دهنده خدمات است که یک از کارکنان یکی از تمیز کردن پیمانکاران فرعی آزمایش مثبت به COVID-19 روز شنبه 27 خرداد” او گفت:.

سخنگوی گفت: سلامت از مرز نیروی کارکنان یک “کلید” اولویت ها و اداره امور خانه را به دنبال تمام دستورالعمل داده شده توسط مقامات بهداشتی از جمله احتیاطی پاک در روز دوشنبه.

اخیر شیوع کروناویروس در ویکتوریا نیست با توجه به مردم در هتل قرنطینه که حاضر به آزمایش می شود برای ویروس معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفته است.

“این بیماری در ویکتوریا نیست در نتیجه افرادی که دارای تست شده خروج از قرنطینه,” او در مصاحبه با ABC News صبحانه امروز صبح.

Deputy Chief Medical Officer Nick Coatsworth

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth اعتبار:Alex Ellinghausen

جمعه گذشته دولت معاون بهداشت و درمان افسر Annaliese ون دیمن گفت: حدود یک سوم از کسانی که اقامت در هتل قرنطینه در ملبورن حال حاضر به آزمایش می شود برای کوروناویروس.

“من فکر می کنم ویکتوریایی بود چراغ راه با تست رژیم در قرنطینه داشتن اولیه آزمون در سه روز و آخرین در 11 روز” استاد Coatsworth گفت.

او گفت: وجود انواع دلایل که چرا مردم نمی خواهید به آزمایش می شود از جمله پدر و مادر که مایل نیست سواب آزمون به اجرا در کودکان است.

“اما در حال حاضر مردم باید انتخاب را به آزمایش می شود در پایان قرنطینه یا نه. آن است که فقط اگر آنها را انتخاب کنید به آنها را به ماندن در قرنطینه برای دیگری 10 روز,” او گفت:.

درونی-شهرستان مهد کودک مرکز در ملبورن بسته شده است برای سه روز پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 در آخر هفته.

خانواده نگهبان مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در Abbotsford تماس گرفته خواهد شد توسط وزارت بهداشت اگر فرزندان خود را به تماس با کارکنان عضو یک منشی در مهد کودک گفت.

این مرکز در بازگشایی روز پنج شنبه پس از تمیز کردن عمیق.

شده اند وجود دارد چند موقت مهد کودک تعطیلی مرکز در آذر ماه گذشته با توجه به کودکان و یا کارکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de