Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا رود به رکورد بیش از 700 جدید COVID-19 موارد; QLD به مرز نزدیک به سیدنی بیشتر ساکنان

این دو نوجوان که در بازگشت به بریزبن از ملبورن و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19, “عمدا فریب” مقامات مرزی با دروغ گفتن در مورد جایی که آنها بوده است Queensland police ادعا.

محققان برنامه ریزی برای قرار دادن هر دو 19 سال زنان قبل از کوئینزلند دادگاه پس از بهبود از ویروس – آنها همچنان به درمان در امن ward در بریزبن شاهزاده الکساندرا بیمارستان.

اما کوئینزلند معاون کمیسر پلیس استیو Gollschewski می گوید: یکی از زنان جوان است همکاری با کارآگاهان و نشان داد که او در واقع رفت و در ملبورن اما دیگر حاضر به همکاری.

ویکتوریا پلیس شناسایی جفت حضور یک حزب در ملبورن در طول سفر خود را و تمام شرکت کنندگان در آن حزب مشخص شده بعد از پلیس محلی در پاسخ به گزارش اختلال در آدرس.

علاوه بر این, Queensland, پلیس در حال تحقیق در مورد یک شخص سوم که همچنین با حضور همان ملبورن و همچنین متهم به دروغ گفتن به مقامات مرزی پس از بازگشت خود به کوئینزلند.

کوئینزلند کمیسر پلیس کاتارینا کارول می گوید: دو زن جوان رفت و به “طول فوق العاده” برای پنهان کردن جایی که آنها بوده است و انجام “جنایی فریب”.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews و دولت وزیر بهداشت جنی Mikakos خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 11.

ما خواهد بود livestreaming آن را در اینجا و من ارسال خواهد شد خوراک ویدئو در وبلاگ و نزدیک به زمان.

ما در حال شنیدن از یک منبع آشنا با این آمار که دولت تنظیم شده است به رکورد بیش از 700 مورد امروز است.

وجود دارد سه COVID-19 موارد در کوئینزلند یک شبه اما هیچ کدام متصل به دو نوجوان که در بازگشت به بریزبن از ملبورن و موجب بهداشت عمومی هشدار روز چهارشنبه پس از آزمایش مثبت است.

کوئینزلند معاون نخست وزیر و سلامت وزیر استیون مایلز گفت: یک مرد سالخورده را در 20s خود را در بازگشت از ایالات متحده و اتحاد آزمایش مثبت برای COVID-19 در هتل قرنطینه.

دو نفر دیگر از موارد جدید یک بریزبن زن و شوهر که خوردند در آپولو رستوران در Potts Point در سیدنی. محل شناخته شده به عنوان یک ویروس شناخته شده کانون.

زن و شوهر بازگشت به کوئینزلند و تصمیم به خود منزوی در خانه خود با وجود سیدنی بودن اعلام hotspot زمانی که آنها بازگشت به خانه خود دولت است.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk است تقدیر پاسخ از مقامات بهداشت و خدمات اورژانس.

“است که بهترین سناریو ما می تواند امید برای بعد از همه که تست انجام شد و تست در واقع مهم است,” او می گوید.

وجود 6800 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور در روز چهارشنبه همه دیگران باید دوباره منفی.

شما می توانید به تماشای کنفرانس مطبوعاتی در پست زیر این یکی.

یک کنفرانس مطبوعاتی با کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk معاون برتر استیون مایلز و رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان آغاز شده است.

شما می توانید آن را به زندگی می کنند در زیر:

یک زندان در سیدنی, north-west قرار داده شده در مستند پس از یک زندانی آزمایش مثبت برای COVID-19.

زندانی وارد Parklea تادیبی مرکز در جولای 26 بعد از او رد شد وثیقه برای تخلفات رانندگي است. او به تازگی وارد NSW از ویکتوریا بوده و در انزوا در تاسیسات.

“تماس اولیه ردیابی با کارکنان و زندانیان را تایید اهل بیت است و نه تا به حال هر گونه تماس در بازداشت و در حال حمل و نقل و یا در Parklea تادیبی مرکز پس از ورود او مطابق با انزوا پروتکل” اصلاحی خدمات NSW سخنگوی گفت.

زندانی منتقل شد به NSW اصلاحی خدمات COVID-19 بیمارستان در Silverwater پس از بازگشت یک تست مثبت.

این منطقه که در آن زندانی بود و در انزوا بودن است forensically تمیز و خانواده او را مطلع سخنگوی گفت.

این اولین مورد از COVID-19 در میان کارکنان و یا زندانیان در NSW را زندان.

در روز هنگامی که من در راس این سن و صبح سیدنی هرالد‘s live وبلاگ من سن‘s مقیم اطلاعات روزنامه نگار و تمرکز بر نوشتن مقالات است که امیدواریم به توضیح و آمار قرار داده و به زمینه.

این قطعه من نوشت: چند روز پیش که برجسته برخی از کلید coronavirus اعداد در ویکتوریا است که بسیار مهم خواهد بود در روزهای آینده به عنوان به خوبی به عنوان برخی از چیزهای مهم در نظر گرفتن هر زمان که شما در حال خواندن روزانه آمار و ارقام.

اگر یک چیز وجود دارد که ویکتوریایی آموخته اند در مورد تغییرات روزانه coronavirus تعداد بیش از چند هفته گذشته از آن که وجود ندارد از یک الگوی به داده های روزانه.

یکی از نمودار کمک می کند که حس روزانه مورد اعداد است که این یکی از دیکین دانشگاه اپیدمیولوژی صندلی استاد کاترین بنت است که توضیح داده شده در مقاله:

وجود ندارد هر کلمه در عین حال تا آنجا که من می توانم بگویم در زمانی که روزانه coronavirus به روز رسانی برای ویکتوریا یا نیو ساوت ولز برگزار خواهد شد. کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 10am

هنگامی که این برنامه می آید به تمرکز من در این پست به روز رسانی در وبلاگ. من دوخته و آن را به بالای وبلاگ, بنابراین شما ممکن است نیاز به به روز کردن پنجره مرورگر خود را در مورد آن را نمی کند به طور خودکار به روز رسانی.

در اینجا زمان, جدول زمانی:

10: کنفرانس مطبوعاتی با کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk معاون برتر استیون مایلز و رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان است.

بیش از 600000 نفر عبور کرده اند NSW-ویکتوریا مرز پس از آن بسته شد در جولای 8.

در بیانیه صبح امروز, NSW Police گفت: آنها تا به حال صادر شده فقط سه مجازات نقض اعلامیه برای عبور بهداشت عمومی سفارشات در مرز.

Police stop and question drivers arriving from Victoria at a checkpoint in Albury, NSW.

پلیس متوقف و سوال رانندگان ورود از ویکتوریا در یک ایست بازرسی در آلبری NSW. اعتبار:گتی

فقط یک نفر متهم شده است در مرز: 34 سال Barnawartha مردی که به اتهام تلاش برای عبور از NSW/ویکتوریا در نزدیکی مرز Corowa بدون مجوز معتبر در جولای 8.

فرد دیگری متهم شده است پس از نقض محدودیت: COVID-19 نظریه پرداز توطئه شمعون Cassar که ادعا چپ قفل شده-پایین ملبورن و عبور از مرز NSW محاصره در اعتراض به مرز تعطیلی در کانبرا جایی که او دستگیر شد و متهم در اوایل این ماه.

ترکیبی از تماس با سریع ردیابی و ثروت خوب است متوقف NSW افزایش در جامعه انتقال COVID-19 از انفجار فراتر از آن دو رقمی روزانه مورد اعداد به ویکتوریا سطوح.

حدود 10 روز به آن سنبله در محلی عفونت NSW بود از نزدیک زیر ویکتوریا اوایل مسیر. اما در حالی که مورد تعداد تقریبا سه برابر شده بین 10 و 16 بعد از دو رقمی عفونت در ویکتوریا افزایش آنها کمتر از 60 درصد طول همان دوره در NSW.

Mary-Louise McLaws استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه UNSW و مشاور سازمان جهانی بهداشت در COVID-19 عفونت پیشگیری و کنترل گفت: NSW است که مبارزه بسیار متفاوت شیوع را که در ویکتوریا.

“این فرصت خوبی است که ما نداشته شیوع بسیار متصل به آن همه در مورد توانایی تماس ردیاب برای رسیدن به هر یک [به طور بالقوه آلوده] فرد در عرض سه روز به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند جدا شده و ماندن در انزوا” استاد McLaws گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de