Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا رود به رکورد جدید بیش از 600 COVID-19 موارد به عنوان سالخورده مراقبت از بحران همچنان ادامه دارد; QLD, مرز, نزدیک به بیشتر سیدنی استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 190

هنگامی که مراقبت از سالمندان سلطنتی کمیسیون در زمان نگاهی به آنچه در مواجه با افراد مسن فکر نیاز به مراقبت از آن را توصیف سیستم به عنوان “ترسناک مقابله و گیج کننده است”. یک بار ساکن وارد یک خانه سالمندان حتی قبل از COVID-19 آمد این بود: “بی رحمانه و مضر سیستم” کمیسیون گفت.

در حال حاضر به عنوان استرالیا در تلاش برای آمدن به شرایط با این سرعت و وسعت فاجعه ضربه ویکتوریا خانه های پرستاری آن است که از علاقه حاد به هر کس که چگونه سیستم کار می کند که این بازیکنان هستند که مقصر آن گناهان.

A patient is removed from St Basil's Homes for the Aged in the Melbourne suburb of Fawkner on July 25.

یک بیمار برداشته شده است از سنت بازیل خانه برای سالمندان در حومه ملبورن Fawkner در جولای 25.اعتبار:پنی است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: برخی از خصوصی سالخورده مراقبت از امکانات آمار COVID-19 شیوع “من نمی خواهد اجازه دهید من در برخی از این مکان ها من فقط نمی خواهد.” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار ضربه از طرف مراقبین که در امکانات و گفت آنها نگاه کرده بود بعد از پدر خود شد و “فوق العاده انسان و من نمی شنیدن یک کلمه در برابر آنها”.

پس چرا در خانه های سالمندان به طور ناگهانی موضوع این جنگ از کلمات ؟ که بودجه و اجرا می شود آنها را ؟ چگونه باید آنها را تبدیل به مرکز COVID-19 بحران ؟ و مهمتر چه شده است بهترین راه برای رفع آنها ؟

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مبین.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews ذکر شده به COVID-19 روز رسانی در ساعت 11 صبح AEST و ما قصد داریم به یک جریان زنده در حال اجرا است که برای کنفرانس مطبوعاتی.

گزارشات اخیر نشان می دهد ویکتوریا است به رکورد هفت کشته و 627 مورد جدید امروز اما این تعداد هنوز به تایید شود.

کوئینزلند یک ثبت جدید COVID-19 مورد یک شبه برتر Annastacia Palaszczuk می گوید.

جدید بیمار 27 ساله از ایپسویچ تاون در حومه Bellbird Park, south-west بریزبن که مربوط به یک فرد که برای بازدید از Madtongsan IV رستوران در سوننیبنک در جولای 23.

کره ای رستوران یکی از مکان های بازدید شده توسط سه زن که در بازگشت از ملبورن حمل COVID-19 و دروغ به مرز افسران.

این سه نفر متهم شده اند توسط پلیس کوئینزلند.

جدید نیست و این پرونده مربوط به یکی از سه زن است مربوط به شخص دیگری که برای بازدید از رستوران کره ای در همان روز به عنوان یکی از سه COVID مثبت زنان است.

مرد جوان در قرنطینه و کوئینزلند بهداشت کار به تایید می کنند که خود را از بستگان که بازدید که رستوران کره ای منبع خود عفونت.

نسبی خود در بولتون کلارک مرکز مراقبت از سالمندان در Pinjarra تپه در بریزبن در جنوب غرب و تسهیلات گرفته شده اقدامات لازم برای اطمینان از این ویروس گسترش است به کارکنان و یا ساکنان.

معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استیون مایلز گفت: وجود 11 فعال موارد در کوئینزلند و دولت در مجموع می ایستد در 1083.

پنج نفر از کسانی که فعال موارد در بیمارستان است.

آقای مایل همچنین گفت: 9076 Queenslanders تست شده برای COVID-19 در 24 ساعت گذشته است که یک “شکستن رکورد” شکل است.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk ذکر شده است به یک COVID-19 روز رسانی همراه با چند تن از مقامات ارشد دولت در 10 AEST.

یک منبع با آگاهی از آمار بهداشت گفت: ویکتوریا است به رکورد 627 موارد جدید یک شبه و همچنین 7 مرگ و میر.

که مورد شمارش خواهد بود بدترین دوم این بیماری همه گیر پشت تنها 723 موارد ثبت شده در روز پنج شنبه.

شماره امروز است که هنوز به صورت رسمی تایید کرد. ویکتوریا برتر Daniel Andrews ذکر شده است به صحبت می کنند به رسانه ها در 11 بعد از ظهر.

ما شما را تایید آمار و ارقام به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس هستند.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk و چند تن دیگر از مقامات دولتی در حال برنامه ریزی برای صحبت با رسانه ها در 10 AEST.

ما هنوز در انتظار زمان برای ویکتوریا روزانه COVID-19 روز رسانی و هر ولز جنوبی جدید به روز رسانی.

ABC رافائل اپستاین گزارش ویکتوریا شمارش خواهد شد 627 موارد جدید امروز اما زمان خواهد شد بگویید اگر که نهایی شماره.

ما نیز با شنیدن این 627 است بر روی علامت ما نیز شنیدن دارد هفت جدید مرگ و میر.

مثل همیشه من به شما اجازه می دانم که به زودی به عنوان من می توانم در بیشتر کنفرانس های مطبوعاتی.

در اواخر ماه مارس یوتا جاز بود که تیم ضربه آغاز NBA COVID-19 shutdown بعد از مرکز روبی Gobert و گارد داناون Mitchell آزمایش مثبت به ویروس.

پس از آن بود مناسب Gobert به ثمر رساند اولین امتیاز عنوان NBA از سر آن فصل به طور منظم در یک مرکز در Disneyworld در اورلاندو فلوریدا صبح امروز AEST.

Members of the New Orleans Pelicans and Utah Jazz take a knee before Friday's NBA season resumed.

اعضای New Orleans Pelicans و یوتا جاز را به زانو قبل از روز جمعه NBA فصل از سر گرفت.اعتبار:AP

وجود خواهد داشت دو بازی امروز با شروع جاز رو به New Orleans Pelicans و به دنبال لس آنجلس لیکرز مصرف در لس آنجلس کلیپرز.

لیگ ارسال کرده است 22 تیم, کسانی که هنوز هم تا به حال ریاضی شانس را به پلی آف به hub و آنها را به بازی برخی از بازی فصل و سپس سر به پلی آف.

بازیکنان از یوتا جاز و New Orleans Pelicans متمایل شدن سر خود را و به زانو در طول بازی از ایالات متحده سرود ملی در حالی که با پوشیدن لباس سیاه در زندگی مهم T-shirts به NBA بازگشت و برای اولین بار پس از coronavirus متوقف بازی در ماه مارس است.

مربیان و مقامات پیوست بازیکنان در نظر گرفتن زانو در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس با استرالیا swingman جو اینگلس در میان آنها است.

کمیسر NBA آدم نقره ای منتشر شد یک بیانیه به زودی پس از tip-off تایید لیگ نخواهد قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که در زمان زانو با وجود این لیگ با داشتن یک حکومت نیاز به همه ایستادن برای سرود ملی.

“من احترام تیم واحد عمل اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت اجتماعی و تحت این شرایط منحصر به فرد را اجرا نمی کند ما به مدت طولانی حکومت نیاز به ایستادن هنگام پخش سرود ملی ما” آقای نقره گفت.

سیاه زندگی موضوع نیز نوشته شده است در دادگاه در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در نزدیکی اورلاندو که در آن NBA قصد دارد به پایان آن فصل را با 22 تیم در داخل زیستی امن حباب

ورزشکاران از سراسر جهان متحد باید در همبستگی پشت ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ در ماه مه جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

با مهر

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck حال زوم تماس شب گذشته با تقریبا 100 بستگان افرادی که تا به حال شده است در مراقبت از سالمندان امکانات.

“آنها ناراحت بودند و مضطرب بعضی ها عصبانی بودند. آنها به دنبال پاسخ در مورد اتفاقاتی که رخ داده بود در این تاسیسات در leadup به شیوع گفت:” امروز.

A sign outside St Basil's Aged Care, Fawkner on Friday.

نشانه خارج St ریحان سالخورده مراقبت Fawkner در روز جمعه.اعتبار:جو Armao

“آنها می خواستند بدانند که چه گزینه های خود را در حال حاضر بسیاری از اعضای خانواده خود را در بیمارستان.”

کوئینزلند پرستار که رفت به ویکتوریا برای کمک به محلی مقامات بهداشتی سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور دارای قرارداد coronavirus خودش.

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان تایید تشخیص در ABC Radio بریزبن در صبح روز جمعه و می گوید Queensland Health است که کار کردن با پرستار برای بازگرداندن او به بریزبن.

دکتر جوان می گوید کوئینزلند ثبت کرده است بیشتر COVID-19 موارد یک شبه اما او نمی خواهد رفتن به جزئیات در مورد تعداد تنها آشکار آن کمتر از 10.

وجود دارد یک کنفرانس رسانه های, برنامه ریزی برای 10 صبح در بریزبن که در آن مقامات انتظار می رود به فاش کردن تعداد دقیق و دکتر جوان می گوید: سلامت کارگران در حال تلاش برای تایید که چگونه موارد جدید قرارداد ویروس.

مکزیکی, فرمول یک راننده سرجیو پرز را از دست روز یکشنبه جایزه بزرگ بریتانیا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 خود نقطه مسابقه تیم گفت.

کانادا متعلق به برگ گفت: 30 سال است که راننده اول به تست مثبت پس از همه گیر-آمار نجومی آغاز این ماه بود “از نظر جسمی خوب و روحیه خوب”.

Sergio Perez will not race at Silverstone because of the coronavirus.

سرجیو پرز نخواهد نژاد در Silverstone به دلیل coronavirus.اعتبار:گتی ایماژ

آنها گفتند که برنامه ریزی شده به جای او برای مسابقه در Silverstone.

با بریتانیا گسترش ویروس انزوا دوره به 10 روز از هفت روز پنج شنبه پرز همچنین به نظر می رسد به از دست سالگرد 70 جایزه بزرگ – مسابقه پنج – در همان مدار در زیر آخر هفته.

ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de