Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا انتظار جدید COVID-19 مورد نتایج پس از مرگبارترین روز در ضبط; QLD, مرز, نزدیک به بیشتر سیدنی استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 190

نخست وزیر اسکات موریسون و ویکتوریا برتر Daniel Andrews باید اظهارنظر بیشتر مستند شدید اقدامات زیر را بزرگترین و تنها بعد از مثبت COVID-19 نتایج در روز پنج شنبه.

آقای موریسون و آقای اندروز برگزار شد اضطراری مذاکرات در روز پنج شنبه شب که شامل امکان محدودیت بیشتر بر جنبش در ملبورن و بالقوه خاموش کردن همه غیر ضروری صنایع روم تنها سوپر مارکت ها و پمپ بنزین ها و ارائه دهندگان خدمات پزشکی باز است.

Victoria Premier Daniel Andrews.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews.اعتباری:با Traynor/گتی ایماژ

منابع مختلف گفت: سن و صبح سیدنی هرالد که روز جمعه اعداد خواهد بود انتقادی به هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است که می توانید ببینید این شهرستان اتخاذ نیوزیلند-سبک مستند برای چند هفته.

ملت متخصص پزشکی پانل بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته است که انتظار می رود به روز شده در مشاوره برای رهبران در ویکتوریا وضعیت به عنوان اوایل به عنوان امروز است.

دولت و قلمرو رهبران ملحق خواهد شد آقای موریسون در یک برنامه ریزی تلفن قلاب تا روز جمعه برای بحث در مورد مسائل امنیتی.

جلسه رسمی نیست ملی کابینه بحث به عنوان انتظار نمی رود که به طور مستقیم کرباس بیشتر مستندات.

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck حال زوم تماس شب گذشته با تقریبا 100 بستگان افرادی که تا به حال شده است در مراقبت از سالمندان امکانات.

“آنها ناراحت بودند و مضطرب بعضی ها عصبانی بودند. آنها به دنبال پاسخ در مورد اتفاقاتی که رخ داده بود در این تاسیسات در leadup به شیوع گفت:” امروز.

A sign outside St Basil's Aged Care, Fawkner on Friday.

نشانه خارج St ریحان سالخورده مراقبت Fawkner در روز جمعه.اعتبار:جو Armao

“آنها می خواستند بدانند که چه گزینه های خود را در حال حاضر بسیاری از اعضای خانواده خود را در بیمارستان.”

کوئینزلند پرستار که رفت به ویکتوریا برای کمک به محلی مقامات بهداشتی سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور دارای قرارداد coronavirus خودش.

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان تایید تشخیص در ABC Radio بریزبن در صبح روز جمعه و می گوید Queensland Health است که کار کردن با پرستار برای بازگرداندن او به بریزبن.

دکتر جوان می گوید کوئینزلند ثبت کرده است بیشتر COVID-19 موارد یک شبه اما او نمی خواهد رفتن به جزئیات در مورد تعداد تنها آشکار آن کمتر از 10.

وجود دارد یک کنفرانس رسانه های, برنامه ریزی برای 10 صبح در بریزبن که در آن مقامات انتظار می رود به فاش کردن تعداد دقیق و دکتر جوان می گوید: سلامت کارگران در حال تلاش برای تایید که چگونه موارد جدید قرارداد ویروس.

مکزیکی, فرمول یک راننده سرجیو پرز را از دست روز یکشنبه جایزه بزرگ بریتانیا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 خود نقطه مسابقه تیم گفت.

کانادا متعلق به برگ گفت: 30 سال است که راننده اول به تست مثبت پس از همه گیر-آمار نجومی آغاز این ماه بود “از نظر جسمی خوب و روحیه خوب”.

Sergio Perez will not race at Silverstone because of the coronavirus.

سرجیو پرز نخواهد نژاد در Silverstone به دلیل coronavirus.اعتبار:گتی ایماژ

آنها گفتند که برنامه ریزی شده به جای او برای مسابقه در Silverstone.

با بریتانیا گسترش ویروس انزوا دوره به 10 روز از هفت روز پنج شنبه پرز همچنین به نظر می رسد به از دست سالگرد 70 جایزه بزرگ – مسابقه پنج – در همان مدار در زیر آخر هفته.

ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور مایکل کید گفت: روز گذشته مورد جدید تعداد “بسیار نگران کننده” با وجود محدودیت هایی که در محل باقی می ماند با امکان محدودیت بیشتر بلندی.

“دیروز AHPPC [استرالیا, حفاظت از سلامت مدیر کمیته] ملاقات و صحبت در مورد ممکن است توصیه هایی برای اقدامات اضافی و … نخست وزیر و [ویکتوریا] برتر داشته اند بیشتر بحث های شبانه,” او گفت: ABC اخبار صبحانه در صبح روز جمعه.

دکتر کید گفت: در حالی که ممکن است اقدامات جدید در حال تصمیم گیری برای دولت ویکتوریا, آنها تا به حال ارائه مشاوره در چه کار به خوبی در سراسر کشور و خارج از کشور.

“این واقعا مهم است که ما از تجربه یادگیری است که اتفاق می افتد در هر شیوع COVID-19 رخ داده در استرالیا و به خصوص شیوع بیماری اتفاق می افتد در چنین بحرانی مناطق مسکونی به عنوان سالخورده مراقبت از امکانات و ما اعمال کسانی که آموخته به عنوان ما به همراه سایر تنظیمات نیز هست. “

او افزود که با پوشیدن یک ماسک صورت در مناطقی که بالا جامعه انتقال مانند بخش هایی از سیدنی و بریزبن باید در نظر گرفته شود.

خزانه دار جاش Frydenberg برنامه ریزی شده است به آدرس رسانه ها در 9 AEST.

اقتصاد آمریکا دچار آن بزرگترین ضربه پس از رکود بزرگ در سه ماهه دوم به عنوان COVID-19 همه گیر خرد مصرفی و هزینه های کسب و کار و نوپای بازیابی است در معرض خطر از یک تجدید حیات در موارد جدیدی از کروناویروس.

بخش عمده ای از عمیق ترین رکود در حداقل 73 سال گزارش شده توسط وزارت بازرگانی در روز پنج شنبه (ما هم) رخ داده است در ماه آوریل زمانی که فعالیت تقریبا زمین به توقف ناگهانی بعد از رستوران ها و کارخانه ها در میان دیگران بودند توقیف در اواسط ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

The US economy has been hammered by the pandemic

اقتصاد ایالات متحده شده است با چکش توسط pandemicاعتبار:AP

بیش از پنج سال از رشد شده اند از بین برود. با بهبود متزلزل و فشار روزافزون برای کاخ سفید و کنگره برای توافق بر سر یک دوم بسته محرک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتهایی دموکراتیک رقیب و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در, نظر, نظر سنجی, گفت: او در هیچ عجله. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه مطرح شده امکان به تأخیر انداختن نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری.

“این سخت است برای فرو برد و گفت: Jason نی استاد امور مالی در دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج بازرگانی. “در حال حاضر اقتصاد آمریکا این است که به سرعت به سمت پرتگاه مالی. نه تنها ما نیاز آمریکایی ها به اقدام جدی جلوگیری از گسترش این بیماری است اما ما نیز باید در کنگره به توافق بر روی یکی دیگر از بسته محرک و به سرعت.”

ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مدیریت COVID-19 شیوع در ملبورن سالخورده مراقبت از امکانات شده است یک چالش دشوار.

برای مثال او گفت که وضعیت در اپپینگ باغ 20 کیلومتری شمال ملبورن CBD متفاوت بود از آن در Newmarch خانه در سیدنی غرب است.

St Basil's Aged Care in Fawkner on Friday morning.

St ریحان مراقبت از سالمندان در Fawkner در صبح روز جمعه.اعتبار:جو Armao

“در Newmarch کارکنان نبودند ایستاده بود پایین… اما نبود یک جامعه شیوع در سراسر Newmarch” آقای موریسون گفت.

“راه که رخ داده بود و کمی متفاوت است.”

آقای موریسون گفت: Epping باغ است نسبت به عنوان یک تثبیت وضعیت با نخست وزیر برای دریافت به روز رسانی در این مرکز در 30 دقیقه.

“هنگامی که شما سطح جامعه شیوع است که ما دیده ایم در ویکتوریا و سپس آن را به هر محل کار,” او گفت:.

“سطح جامعه شیوع و انتقال در ویکتوریا چالش بزرگ وجود دارد و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام و ما در بالا از آن نشده است.”

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید شده است وجود دارد هیچ “تفکر” از ویکتوریا برتر Daniel Andrews مراجعه قدرت خود را به کانبرا.

“ما همیشه آماده برای حمایت از آنها [ویکتوریا] با درخواست آنها ساخته شده اند و بیشتر ارائه می دهد:” آقای موریسون گفت: 2GB.

“کسانی که همه چیز شده اند در تفکر.”

اوایل امروز ویکتوریا لیبرال MP تیم اسمیت گفت: افراد فاقد اعتماد به نفس در آقای اندروز و نام او را به مراجعه قدرت خود را به کانبرا.

آقای موریسون گفت که او علاقه مند بود در هر سیاست و نه کار او این بود که برای کار با premiers و وزرای ارشد در سراسر استرالیا به نگه داشتن مردم بی خطر است.

“من می دانم که وجود داشته است از چند داستان و در مورد تلاش برای مبالغه برخی از تنش است. من می توانم به شما بگویم که هر کس به چیدن همراه, هر کس صحبت کردن به هر یک از دیگر همه می پرسیدن سوالات آنها نیاز به درخواست هر یک از دیگر,” او گفت:.

“مردم در حال کار با هم به دلیل این است که آنچه ما انتخاب را انجام دهد.”

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: فعال COVID-19 موارد در NSW همه مربوط به گونه های در گردش در ویکتوریا.

در برخی موارد مانند چهارراه هتل خوشه مقامات بهداشتی شده اند قادر به تعیین محل دقیق منبع عفونت او گفت: 2GB.

NSW Chief Health Officer Dr Kerry Chant.

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار.اعتبار:Edwina ترشی

مقامات بهداشتی معتقدند تایلند راک رستوران در Wetherill پارک و Potts Point شیوع بیماری نشات گرفته از همان منبع و انتظار برای نتایج بیشتر از توالی ژنتیکی برای تایید لینک به آپولو رستوران نیز در Potts Point.

Dr شعار گفت: مرز محدودیت ها در آن رفت و آمد بین NSW و ویکتوریا تا به حال شده است در یک تصمیم دشوار اما یکی بود که ضروری در جلوگیری از شیوع بیشتر.

“ما نمی خواهیم افرادی که ندانسته آلوده کردن و تنظیم کردن زنجیره ای از عفونت در NSW,” او گفت:.

“مقامات بهداشت همه تشخیص و جلوگیری از حرکت مردم از یک منطقه که در آن شما باید نرخ بالای بیماری به نرخ پایین از بیماری یکی از کنترل شما نیاز به در محل قرار داده.”

Dr شعار خواست جامعه برای به حداقل رساندن تماس با دیگران خوب عمل بهداشت دست و پوشیدن ماسک زمانی که قادر به اجتماعی فاصله در حالی که NSW سلامت “قرار دادن نقطه آتش”.

او همچنین گفت: هر کسی که تا به حال علائم باید نه به جامعه و نه آنها باید بروید و تست شده است.

چند ساعت بعد از پلیس گذاشته اتهام حمل جریمه های سنگین و ممکن است زمان زندان در برابر سه زن متهم به دروغ گفتن به مقامات مرزی فرد دیگری تلاش کرده است به جلو و همان ترفند در کوئینزلند/New South Wales مرز.

کوئینزلند معاون کمیسر پلیس استیو Gollschewski می گوید آن را “فوق العاده دشوار است” به بررسی که در آن مردم بوده است و اینکه آیا آنها در حال راستگو قبل از اجازه دادن به آنها را در سراسر مرز بین ایالتی.

“حتی در اوایل صبح زمانی که فرد در تلاش برای دریافت از طریق اعلام نادرست در Coolangatta آنها داده شد $4000 خوب و تبدیل به اطراف پس از بیرون آمدن از Fairfield, در, سیدنی,” او می گوید ABC Radio بریزبن.

“سیستم در حال کار است اما همیشه وجود دارد رفتن به افرادی که سعی در فریب ما.”

این می آید به عنوان ABC گزارش های خبری, Queensland, کارآگاه به دنبال به اینکه سه زن جوان در مرکز دولت COVID-19 ترساندن مربی شد توسط یک organised crime syndicate برای پوشش دادن آهنگ خود در مرز.

“که مطلق خبری به من” معاون کمیسر Gollschewski می گوید ABC Radio بریزبن در پاسخ.

“وجود دارد در حال انجام تحقیقات هستند اما این نوع از چیزهایی که ما هر روز با معامله نمی کنم به نظر بیشتر است.”

معاون کمیسر Gollschewski می گوید تمام زنان را همکاری با کارآگاهان و فاش واقعی خود را در جنبش های ایالتی و پس از بازگشت خود به کوئینزلند.

یکی از زنان بود و نه همکاری در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net