Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ما مرگ و میر سبقت ایتالیا به پاپ می گوید عید می دهد و امیدواریم که در تاریک ترین زمان ها’

بازگشت از گرگ مورتیمر مسافران شده است یک داستان بزرگ در اروگوئه مسافر ویرایشگر آنتونی دنیس گزارش با Uruguyans ماندن تا از طریق شب به تماشای پوشش از تخلیه از کشتی.

A plane from Uruguay carrying Australian passengers from the Antarctica Cruise ship The Greg Mortimer lands at Melbourne Airport.

یک هواپیما از اروگوئه حمل مسافران استرالیا از قطب جنوب کروز کشتی گرگ مورتیمر اراضی در فرودگاه ملبورن. اعتبار:AAP

آن را تبدیل به یک موضوع بسیار زیاد غرور ملی به عنوان اروگوئه شده است و تنها کشور در جنوب امریکا آماده برای کمک به رشته مسافران کروز.

شب گذشته استرالیا مسافر جان کلیفورد گفت: “ما هنوز هم می تواند در دریاها اگر آن را برای اروگوئه و خود را خیرخواه نگرش نسبت به ما هستند و آنها باید تشکر کرد از هر راهی که من می توانم آن را می گویند.”

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan و افسر ارشد پزشکی برندان مورفی در حال ارائه به روز رسانی.

برتر Daniel Andrews گفت: وضعیت پزشکی پرواز از استرالیا از اروگوئه کردن گرگ مورتیمر بود “قابل مقایسه نیست” با روبی شاهزاده کشتی کروز.

حدود 70 درصد از کسانی که در گرگ مورتیمر کشتی کروز مثبت برای COVID-19 و پرواز وارد در ملبورن در روز یکشنبه صبح.

بیش از 100 استرالیایی از بازگشت از کشتی با مسافران قرار داده می شود به 14 روز هتل قرنطینه مگر اینکه آنها نیاز به توجه پزشکی در یک بیمارستان است.

موارد مثبت در هیئت مدیره را شامل نمی شود در ویکتوریا coronavirus شمارش. اگر هر آزمون مثبت در حالی که آنها در قرنطینه از شرکت در آنها گنجانده خواهد شد در دولت اعداد.

“این افراد مورد آزمایش قرار گرفتند و شناخته شده به مثبت باشد و هیچ یک از این افراد اجازه داده شده است به جامعه,” او گفت:.

بیش از 16 نفر بودند که در روبی شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر از درگذشت COVID-19 بعد از آن از منوی view در سیدنی.

ویکتوریا پلیس انجام 550 نقطه چک در خانه کسب و کار و خدمات غیر ضروری بیش از 24 ساعت گذشته با راگبی و فوتبال بازیکنان در میان کسانی که جریمه برای نقض انزوای اجتماعی قوانین.

یک سخنگوی پلیس گفت: در میان کسانی که جریمه شد و نه نفر در یک Wyndham Vale رزرو گرفتار بازی راگبی و هفت نفر در آسیاب پارک stung بازی فوتبال.

دیگر نه مردم بودند که با حضور در اجاره کوتاه-اقامت آپارتمان در سوتبنک گرفتار شده بودند توسط پلیس با افراد جریمه $1652 در نقطه ای برای نقض.

پس از 21 مارس, ویکتوریا, پلیس انجام داده اند در مجموع 19,303 نقطه چک.

وزیر بهداشت روانی مارتین فولی دلار اعلام 59.4 میلیون بسته برای کمک به پاسخگویی به تقاضا برای خدمات بهداشت روان در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

اولین فاز از یک رول از 170 اضافی جوانان و بزرگسالان حاد سلامت روان تخت شروع خواهد شد با دولت حمایت $17.8 میلیون دلار برای ارتقاء یک توصیه از سلامت روانی سلطنتی کمیسیون.

بودجه نیز جریان به خدمات بهداشت روانی با وزیر فولی اشاره کرد که فراتر از آبی تا به حال تجربه یک “عظیم بالا بردن تقاضا” برای خدمات خود را با یکی از چهار تماس مربوط به کوروناویروس.

“آنها در حال پاسخ دادن به تماس در روز در روز را از اضطراب و نگران است و به طور فزاینده ای ناخوش ویکتوریایی در رابطه با سلامت روان و تندرستی” او گفت:.

دولت همچنین اعلام کرد که 6 میلیون دلار کمک مالی به Orygen یک ارائه دهنده سلامت روان.

برتر Daniel Andrews گفت: فقط سه اضافی coronavirus موارد ثبت شده در روز شنبه نشان داد که محدودیت های اعمال شده برای ویکتوریا مشغول به کار بودند.

“ما به شدت ردیابی شیوع و مطمئن شوید این ویروس می کند نه دور از ما. اگر آن را ندارد, ما در نظام سلامت به سادگی خواهد بود تاخت و تاز و مردم خواهد مرد” او گفت:.

“ما می دانیم آن است که عمیقا ناراحت کننده و خسته کننده است که ما نمی توانیم مردم را پایان تاریخ است.”

بیست و هشت نفر باقی مانده در بیمارستان با بیشتر از 16 در بخش مراقبت های ویژه.

برتر Daniel Andrews, تمدید وضعیت اضطراری در نیمه شب در 11 مارس و “ممکن است به خوبی ادامه خواهد داد فراتر از آن است.

برتر اندروز گفت: این اقدامات می تواند در محل باقی می ماند به خوبی گذشته که تاریخ.

“این بی سابقه است اما این قدرت به تصویب مجلس و … اجرا و اطمینان از استراتژی ما در محل است.”

او گفت که این اقدامات بودند “حفاظت از سیستم بهداشت و صرفه جویی در زندگی” با جایگزین در مکان هایی مانند نیویورک “چیزی نیست که ما می خواهیم برای دیدن تکرار در اینجا”.

“به همین دلیل مهم است که برای رفتن و حفظ آن تنظیمات” برتر اندروز گفت.

یک شبه سه ویکتوریایی تشخیص داده شد با کروناویروس اما وجود دارد بیشتر مرگ و میر.

“مردم در حال از دست دادن مقدار زیادی و مقدار زیادی برای هر یک از دیگر” آقای اندروز اذعان کرد.

برتر Daniel Andrews و وزیر مارتین فولی ارائه خواهد شد به روز رسانی.

People just want to be reunited with their families

مردم فقط می خواهند پیوست با خانواده های خود

ما خواسته که در آن شما در سفر خواهد بود زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

استرالیا در حال معروف پرماجرا مسافران اما در پاسخ این سن خوانندگان فقط در حال انتظار برای روز آنها می توانید بروید و ببینید خانواده های خود در استرالیا یا خارج از کشور.

دنی فقط می خواهد برای رفتن به شرق حومه کریدن چرا که او نتواند خود را خواهر و برادرزاده.

اولین سفر Gabriela را به سیدنی به دیدار او پدر و مادر مسن و “آنها را در آغوش بگیرید زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار! من می خواهم به اطمینان 100 درصد از هر تعطیلات من در استرالیا برای پنج سال آینده حداقل. من از دست هر اشتها برای انجام یک کار بزرگ ایالات متحده آمریکا سفر جاده یا کروز از هر نوع”.

هارتلی و همسر خود را می خواهید به عقب بر گردیم به تانزانیا: “من و همسرم به خانواده در تانزانیا, مسن, پدر و مادر و خواهر و برادر من دارای دو فرزند زندگی می کنند وجود دارد, من دختر یک پسر وجود دارد. بدیهی است که خواهد شد که اولین مقصد ما.”

اولین چیزی که Sopeto می خواهد به انجام است که سعی کنید برای پیدا کردن یک پرواز بازگشت به خانه اش در تایلند است. “ما تا به حال به پرواز به ملبورن برای یک اورژانس خانواده تنها یک روز پس از اجباری 14-روز قرنطینه در آمد و پس از چهار هفته در اینجا ما هیچ ایده زمانی که ما به عقب بر گردیم.”

Jas امیدوار است او را از دیدن پدر و مادر خود را در هند “و یا آنها می توانید به اینجا مراجعه کنید”.

رویاهای تعطیلات بیشتر محلی – به goldfields برای تشخیص به Daylesford برای ناهار دریاچه به Mallacoota به دیدار دوستان به Warburton برای دوچرخه سواری در کوهستان و آبشار نهر به اسکی.

خانواده ها نباید انتظار محدودیت های اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات لازم برای برداشته شود هر زمان به زودی با دولت نگران موج دوم شیوع بیماری از coronavirus.

خزانه دار جاش Frydenberg گفت که در حالی که منحنی شده است پهن افزایش نمایی شد فقط چند هفته پیش با موارد افزایش بیش از 20 درصد در یک روز و در کشورهای دیگر که محدودیت برداشته تا به حال دیده می شود شیوع بیماری های جدید.

“من فکر می کنم مردم استرالیا در حال آماده شده برای محدودیت زمانی که در آن طول می کشد به صداقت زیرا ما باید به توصیه های پزشکی” آقای Frydenberg گفت: ABC خودی. “آن را در خدمت ما هست.”

او گفت: سنگاپور و ژاپن هر دو فکر می کردند که تا به حال موفقیت های بزرگ با توقف coronavirus اما در حال حاضر دیده می شود موج دوم از موارد و سوئد با نیمی از جمعیت استرالیا تا به حال 10 بار تعداد مرگ و میر.

“ما باید به توصیه های پزشکی. آن است که بسیار خطرناک و غیر واقعی – به حرکت جلوتر از توصیه های پزشکی,” او گفت:, و اضافه کرد که نخست وزیر اسکات موریسون آماده کرده است این کشور برای شش ماه از محدودیت حداقل وجود دارد اما در “توپ کریستال”.

“به عنوان نخست وزیر گفت: صبر یک فضیلت است. خوشنودی یک مشکل است. و هر کس نیاز به درک این است که بسیار سیال و وضعیت دشوار است.

“هنگامی که شما به اطراف نگاه بقیه جهان در ایالات متحده و اروپا و بخش هایی از آسیا و حتی نزدیک به خانه ما نمی خواهیم به کسانی که تجارب و تا کنون تیم پزشکی و کارشناسان و کسانی که در خط مقدم هستند که قهرمانان واقعی این بحران است.”

جزئیات دانا مک کالی در پانل متخصص مشاوره در مورد زمان و نحوه لغو محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im