Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ما مرگ و میر پیشی گیرد ایتالیا را نشانه ای از امید در اسپانیا در یکشنبه عید پاک

ما انتظار می رود به روز رسانی سلامت بعد از این صبح و آنها را به شما به همان سرعتی که ما می توانیم. دیروز به ما آموخته است که در دهه هشتاد در بیمارستان درگذشت مصرف ویکتوریا coronavirus تلفات به 14. 15 وجود دارد مردم برای درمان این بیماری در بخش مراقبت های ویژه. تعداد کل coronavirus (COVID-19) در موارد دولت در روز شنبه بود 1265 – افزایش 24 از دیروز.

در اینجا استرالیا عفونت مرتب شده بر اساس سن از 9 ساعت در شب گذشته:

و در اینجا این است که چگونه ما در حال پیگیری دولت توسط دولت

All quiet on the Rosebud foreshore as Melbourne and beyond brace for rough weather.

همه آرام در پشت موج شکن به عنوان ملبورن و فراتر از بریس برای آب و هوا.اعتبار:Simon Schluter

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار اعلام کرده است که رفتار استرالیایی بیش از شکستن عید پاک را دیکته کند که چگونه به زودی دولت های ایالتی می توانید شروع به کاهش COVID-19-اجتماعی فاصله گرفته است.

عید پاک قطعا احساس آرام در جیب کوچک من از ملبورن – صرفه جویی در صف در اطراف بلوک در نانوایی – اما به عنوان بهداشت فدرال خبرنگار دانا McCauley , گزارش یک متخصص گروه ضربت ساخته شده تا بیش از 80 پیشرو دانشگاهیان از استرالیا گروه هشت دانشگاه تعمق مشکل پیچیده از زمانی که به اجازه می دهد استرالیایی بیشتر آزادی حرکت و آنچه که دقیقا می تواند به ما بدون شتاب خود ما coronavirus عفونت نرخ.

کارشناسان در حال تقسیم در چه سطحی از محدودیت باید حفظ شود و برای چه مدت اما بسیاری معتقدند که این ممکن نخواهد بود برای حفظ یک مستند برای 12 تا 18 ماه از آن است که انتظار می رود برای پیدا کردن یک واکسن.

دانشگاه ملبورن استاد اپیدمیولوژی تونی Blakely می گوید که جزئیات آن محدودیت می تواند برداشته شود, چگونه به زودی و به چه منظور نامشخص باقی مانده به عنوان مدل سازی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده بر روی تاثیر هر یک از لایه های اجتماعی فاصله.

“یکی از وظایف ما در هفته آینده است که به جمع آوری این لیست به ترتیب اولویت:” استاد Blakely می گوید آفتاب-هرالد و یکشنبه عصر.

جزئیات مورد بحث در اینجا.

Taking it to the streets … chamber musician Josephine Vains plays a social distancing “concert” for her neighbourhood in Melbourne’s Brunswick.

مصرف آن را به خیابان ها … مجلسی نوازنده ژوزفین Vains نقش اجتماعی فاصله “کنسرت” را برای او محله در ملبورن Brunswick.اعتبار:Chris هاپکینز

آن است که در این دوران تاریک که اعمال محبت و شفقت و سبک سری و اتصال مانند کنسرت نوازنده ژوزفین Vains بازی به همسایگان در نیوبرانزویک – ایستادگی کردن بهترین. در آخر این هفته پادکست نویسنده از ویژگی های کنراد مارشال, مذاکرات در مورد تمام راه های که مردم سعی می کنید برای اتصال در حالی که ما باید از هم جدا ماندن.

برتر Daniel Andrews خواستار اطمینان از نخست وزیر اسکات موریسون که یک هواپیمای حامل 80 رشته در استرالیا مسافران کشتی کروز شما با COVID-19 می تواند فرود در ملبورن بدون به خطر انداختن سلامت ویکتوریایی.

پرواز از اروگوئه بود که با توجه به لمس کردن در Tullamarine اوایل روز یکشنبه حمل حدود 112 مسافران بسیاری از زده گرگ مورتیمر کشتی کروز است که تاکنون به رشته در آمریکای جنوبی برای بیش از دو هفته است.

کشتی اپراتور تایید این هفته 128 از 217 نفر در هیئت مدیره نزدیک به 60 درصد در حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

اینجا کلیک کنید برای خواندن کل داستان.

سن شده در آینده روزانه بدون توجه به آنچه که در طول مستند. در اینجا یک صفحه امروز.

Health workers cry during a memorial for their co-worker Esteban, a male nurse that died of the coronavirus disease, at the Severo Ochoa Hospital in Leganes in Leganes, Spain, Friday, April 10, 2020.

سلامت کارگران گریه طول یک بنای یادبود برای co-worker Esteban یک پرستار مرد است که در اثر این بیماری کروناویروس در سورو اوچوا بیمارستان در لگنس در لگنس اسپانیا سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. اعتبار:AP

اسپانیا گزارش کمترین افزایش در مرگ و میر مربوط به کروناویروس در بیش از یک هفته حتی به عنوان همه گیر مجبور رهبران اروپا بزرگترین اقتصاد به گسترش مستندات.

مقامات می گویند تعدیل روزانه مرگ و میر نشان می دهد که محدودیت هایی قانع کننده میلیون ها اروپایی به ماندن در خانه مشغول به کار هستند. در همان زمان آنها هشدار می دهند که آرامش محدودیت بیش از حد به زودی می تواند از بند باز کردن یک افزایش در موارد.

ایتالیا با مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگری در اروپا را گسترش مستند تا مه 3 و در روز شنبه گزارش شده بیشترین تعداد موارد جدید در یک هفته. اسپانیا طولانی مدت و محدودیت های آن از طریق پایان ماه آوریل در حالی که انگلستان با توجه به نگه داشتن محدودیت در محل و کشور از آلبانی به ترکیه تشدید کنترل. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است به احتمال زیاد به اعلام یک فرمت در روز دوشنبه.

“اگر عملکرد ما در حال حاضر ما می خطر به عنوان کارشناسان ما به ما بگویید که از دست دادن تمام نتایج مثبت ما تا کنون به دست آورد” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. او به نام Vittorio Colao سابق مدیر اجرایی Vodafone Group Plc به سر یک نیروی کار بررسی راه هایی برای خروج از این مستند.

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa اذعان پیشرفت اما گفت: تعداد بالایی از عفونت “نشان می دهد سلول لازم است. ما آن را می دانم سخت است. ما می دانیم که این یک فداکاری برای مردم است. اما ما باید آن را,” او گفت:.

تعداد محدودی از کارکنان در ایتالیا و اسپانیا و جاهای دیگر مجاز خواهد بود به بازگشت به کار در روزهای آینده به دولت ها سعی کنید برای جلوگیری از جرم ورشکستگی و بیکاری است. کسانی که کارگران را به دنبال سخت پروتکل های بهداشت در کارخانه ها و فروشگاه های تأمین اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و غالبا. اتریش و دانمارک و نروژ نیز در دوره به تدریج به حالت عادی بازگشت.

-بلومبرگ

آن را تیره و تار عید پاک در آمریکا به عنوان کشور نشانه بیشترین مرگ و میر در جهان در چهار شنبه – بیش از 20 ، 000 شکل برخی از کارشناسان بر این باورند که دست کم گرفت.

Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت که او امیدوار است برای “یک درجه نرمال” در ماه نوامبر.

نیویورک فرماندار اندرو کومو می گوید: تعداد زیادی از مردم در بیمارستان در سراسر کشور در حال انتوبه – جدی ترین درمان برای coronavirus – در حال کاهش است.

کومو گفت: داده ها نشان داد گسترش coronavirus در سراسر کشور – بدترین آمار در آمریکا – تا به حال plateaued.

اما او گفت جدید روزانه مرگ و میر, 783, مصرف کلی تلفات به 8627 شد بیشتر “اخبار وحشتناک” در “کابوس” است که این بیماری همه گیر.

“است که یک بار و شما می توانید ببینید که این تعداد تا حدودی افت داشته اما از آن است که ثبات در وحشتناک, نرخ,” او گفت:.

“این فقط اعداد باور نکردنی به تصویر می کشد باور نکردنی از دست دادن.”

کرملین گفت: “هجوم عظیمی” از coronavirus بیماران شروع به قرار دادن فشار در بیمارستان در مسکو روسیه گزارش داد شمار تلفات افزایش یافت و به بیش از 100.

رویترز گزارش داد یک حساب کاربری از یک راننده آمبولانس منتظر 15 ساعت در خارج از بیمارستان به رها کردن یک بیمار مشکوک به داشتن ویروس.

A municipal worker wearing protective suit sprays disinfectant an empty children's playground in Moscow.

یک کارگر شهرداری با پوشیدن کت و شلوار محافظ اسپری ضد عفونی کننده خالی زمین بازی کودکان در مسکو.اعتبار:AP

“وضعیت در مسکو و سنت پترزبورگ اما عمدتا در مسکو است زمان به دلیل تعداد افراد بیمار در حال رشد است” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی روسیه آژانس های خبری گزارش شده است.

“وجود دارد یک هجوم عظیمی از بیماران. ما در حال دیدن بیمارستان در مسکو کار بسیار به شدت در قهرمانانه حالت اضطراری است.”

روسیه اصرار داشت به عنوان اواخر به عنوان اواخر ماه مارس است که آن را تا به حال هیچ بیماری همه گیر در کشور در تضاد کامل با کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه بود که در حال ویران جدید بیماری است.

اما رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اعلام کرد یک مستند نزدیک به دو هفته پیش از پذیرش این بیماری بیشتر گسترده تر شده بود رسما اذعان کرد.

با توجه به آخرین آمار و ارقام روسیه 13,584 موارد این ویروس و مرگ و میر می ایستد در 106 زیر 12 کروناویروس جدید-مرگ و میر مرتبط.

صبح به خیر فینال به سن coronavirus وبلاگ در این مفرد یکشنبه. با تشکر از شما برای خواندن و لطفا به من ایمیل در mgriffin@theage.com.au خود را با افکار و مشارکتهای.

Easter services in the time of pandemics will be livestreamed.

عید پاک خدمات در زمان بیماری های همه گیر خواهد شد livestreamed.اعتبار:AP

علامت امروز ما در یک نقطه عطف تاریخی در این بیماری همه گیر در سال سکوت خود جدا عید پاک. برای اولین بار در نسل کلیساها در سراسر جهان در حال توقیف; کشیش را انجام مناسک مقدس ترین روز از تقویم مسیحی برای livestreams و پخش.

در بیت المقدس, کلیسای مقبره مقدس بسته است برای هفته دفاع مقدس برای اولین بار از سال 1349 با توجه به ادیب Joudeh حافظ از درب های arrow – به عقب هنگامی که طاعون سیاه جاروب جهان شناخته شده است.

این مراسم آتش مقدس در کلیسا های باستانی معمولا تساوی جمعیت داد و بیداد کن تا 25,000 اما به جای آن دیده می شود توسط یک تعداد انگشت شماری از روحانیت ارتدوکس. آتش خواهد شد و سپس منتقل شود و تحت اسکورت پلیس به فرودگاه و پرواز به خالی کلیسا در یونان, روسیه, اوکراین, گرجستان بلغارستان و قزاقستان و صربستان و قبرس.

در واتیکان پاپ فرانسیس را جشن می گیرند جرم در آمریکای لاتین و یونانی در 7pm AEST, 11am روم در زمان قبل از کوچک خدمه در محراب صندلی در کلیسای سنت پیتر.

در ملبورن جرم در سنت پاتریک خواهد بود زنده جریان در ساعت 11 صبح در قلمرو مذهبی اسقف اعظم سایت http://melbournecatholic.org.au/Mass در حالی که سنت پل کلیسای جامع کلیسای آنگلیکان جریان است خدمات خود را در زبان انگلیسی و ماندارین در آن Facebook صفحه و کانال یوتیوب.

آن را در حال حاضر شده است غم انگیز و عجیب و غریب فصح را برای جامعه یهودی با بسیاری از خاموش از خانواده خود را. ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد در کمتر از دو هفته اما بدون افطار جشن که شکستن سریع در شب های دیگر سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو