دکتر Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کاخ سفید coronavirus گروه ضربت تحت فشار قرار دادند در برابر معترضان نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات و گفت: ما اقتصاد بازیابی نخواهد شد تا زمانی که این ویروس این است که “تحت کنترل است.”

Dr Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.اعتبار:بلومبرگ

Dr Fauci گفت: پیام خود را به معترضان این است که “این چیزی است که صدمه زدن از نقطه نظر اقتصاد” اما که دوباره باز کردن بیش از حد به زودی می تواند باعث آسیب حتی بیشتر. نظرات خود را در صبح بخیر امریکا در تقابل با اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تشویق شد.

“مگر ما این ویروس را تحت کنترل بهبود واقعی اقتصادی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد,”,,,, Dr Fauci گفت. “بنابراین چه چیزی شما را اگر شما پرش تفنگ و رفتن به یک وضعیت که در آن شما باید یک سنبله, شما در حال رفتن به راه خود را به عقب.”

او اذعان می توان آن را “دردناک” به دقت دنبال دستورالعمل های فدرال توصیه یک مرحله ای re-opening اما عدم انجام این کار است “قصد نافرجام است.”

اعتراضات فوران در میشیگان و مینه سوتا تگزاس و کشورهای دیگر خواستار آن است که فرمانداران آسانسور سخت اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های است که باید کتک اقتصاد ایالات متحده. برخی از مخالفان Fauci را شلیک.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق به تظاهرات, به tweeting که معترضان باید “آزاد” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است. رئیس جمهور گفت: او به تماشای فیلم از شلوغ تظاهرات آنها را به نام “منظم” و گفت: مردم “شد و تمام شش فوت از هم جدا است.”

“برخی رفته اند بیش از حد برخی از فرمانداران رفته اند بیش از حد” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد توصیه های خود را به معترضان. “برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در حال شاید نه چندان مناسب است.”

بوریس جانسون است که مقاومت در برابر فشار به سهولت انگلستان coronavirus مستند بیش از حد به زودی از ترس موج دوم این بیماری همه گیر می تواند آمار کشور یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

نخست وزیر که هنوز به بازگشت به کار پس از اصابت به ویروس خود را صحبت با همکاران از جمله معاون وزیر امور خارجه Dominic Raab در اواخر روز جمعه به بیان احتیاط با توجه به این فرد که نخواست شناسایی شود چرا که مکالمات خصوصی شد.

Foreign Secretary Dominic Raab.

وزیر امور خارجه Dominic Raab.اعتبار:AP

دولت با آن مواجه است تماس به محدودیت در حرکت است که آورده اند به اقتصاد بریتانیا به نزدیک متوقف و باعث افزایش furloughs و رفاه برنامه های کاربردی. در آوریل 16, آقای Raab تمدید مستند به مدت سه هفته در میان نشانه های وقوع است در نزدیکی و یا در اوج خود وجود دارد اما در حال حاضر بحث باز در دولت در مورد چگونگی و زمانی که به سهولت.

“نگرانی بزرگ این است که یک دوم اوج” آقای جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: در تماس با خبرنگاران در روز دوشنبه. “اگر شما حرکت بیش از حد به سرعت این ویروس می تواند شروع به گسترش نمایی دوباره.”

شل گفت: آقای جانسون است که با تمرکز بر روی بهبودی خود را در Chequers خود در کشور محل اقامت و در حالی که او دریافت به روز رسانی روزانه او انجام نشده و دولت کار می کنند.

دولت نیز در حال افزایش فشار به توضیح عناصر پاسخ آن از جمله تاخیر در گرفتن حیاتی تجهیزات و تست سلامت کارگران و دیگران برای ویروس. روز یکشنبه دولت صادر خشمگین دفاع از آقای جانسون را از دست داده و بحران است.

پس از گزارش فایننشال تایمز نخوری تهیه هواکش و یک بار یکشنبه داستان که پیشنهاد آقای جانسون موفق به گرفتن ویروس به طور جدی در مراحل اولیه دولت منتشر جداگانه rebuttals یکی 2900 کلمات طولانی و دیگر 2100 کلمات طولانی است.

“این مقاله شامل مجموعه ای از دروغ و خطا و به طور فعال غلطی مقدار زیادی از کار که قرار بود در دولت” پاسخ به ساندی تایمز آغاز شد. آن رفت و به سوال چند تن از اظهارات در این قطعه است.

پس آقای جانسون اعلام کرد در پایان ماه فوریه که این ویروس بود که دولت اولویت وزرای تلاش برای رساندن خود به خود اهداف با کمبود آزمون و تجهیزات حفاظتی برای سلامت کارگران است. یکشنبه بعد از ظهر 16,060 مردم با کروناویروس مرده بود در بیمارستان. تعداد کسانی که فوت کرده اند در جای دیگر به خصوص در مراقبت از خانه ها هنوز در حال شمارش است.

واشنگتن پست

ملت های خلیج فارس وجود دارد گفت: تا به حال شده یکی دیگر از 1122 موارد COVID-19 سراسر 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 10,484.

A chart of Saudi Arabia's COVID-19 cases over time.

یک نمودار از عربستان سعودی COVID-19 موارد در طول زمان است.

تا کنون 1490 از کسانی که بهبود یافته اند و شده اند وجود دارد فقط شش ثبت مرگ و میر.

ما دموکرات ها و جمهوری خواهان بودند در نزدیکی توافق روز دوشنبه برای پول اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر کوروناویروس یک قانونگذار جمهوری خواه گفت: اما او را متهم دموکرات از برگزاری یک معامله است.

“ما می تواند انجام شده است دیروز, اما دموکرات ها همچنان به نگه دارید تا حتی اگر ما توافق کرده تمام اعداد” نماینده Kevin McCarthy, خانه, رهبر اقلیت گفت: فاکس نیوز.

President Donald Trump joined by House minority leader Kevin McCarthy.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست توسط خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی.اعتبار:AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمهوری خواهان بودند “نزدیک” به یک توافق با دموکرات ها که اکثریت در مجلس و پیشنهاد وجود دارد می تواند یک قطعنامه در روز دوشنبه.

“مقدار زیادی از کار خوب در جریان بوده است. ما می تواند یک پاسخ به فردا” جمهوری خواه رئیس جمهور گفت:.

اعضای این دو احزاب شده اند به گرفتن عکس در یکی دیگر بیش از این تاخیر بیشتر در کسب و کار کوچک کمک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان شده اند برگزاری تظاهرات در برابر سفارشات برای آمریکایی ها به ماندن در خانه و کسب و کار بسته باقی می ماند برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال اضافه کردن 250 میلیارد دلار ($A393 میلیارد دلار) به یک کسب و کار کوچک برنامه وام تاسیس شده در ماه گذشته به عنوان بخشی از یک $2.3 تریلیون دلار ($A3.62 تریلیون) coronavirus اقتصادی طرح امداد. که صندوق در حال حاضر فرسوده شده است.

رهبران دموکرات می خواست پول بیشتری برای کسب و کارهای کوچک اما با اقدامات حفاظتی برای اطمینان از اعتبار می رسد جوامع محروم. آنها همچنین به دنبال بودجه بیشتر برای دولت و دولت های محلی و بیمارستان ها و همچنین به عنوان مواد غذایی برای کمک به فقرا.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 165,000. وجود دارد بیش از 2.4 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 625,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر همچنان در 71 پس از مرگ ثبت شد در روز دوشنبه.

ادامه مطلب: فقط 26 coronavirus موارد تایید شده در سراسر استرالیا در روز دوشنبه

وجود دارد 6619 موارد تایید شده.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو