Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ما موارد فراتر از 1 میلیون; استرالیا مرگ و میر می ایستد در 88 به عنوان کوئینزلند واکسن در آزمایشات نشان می دهد وعده

ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino و مشاغل وزیر مارتین Pakula در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در ملبورن است که شما می توانید پخش زنده زیر.

بالای دستور کار خواهد بود آقای Merlino پاسخ دولت فدرال را 3 میلیارد دلار تشویقی به صورت مستقل و کاتولیک مدارس برای بازگشایی کلاس های درس خود را به همه دانش آموزان به عنوان ویکتوریا دارای شرکت در تعطیلی مدارس.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan ضربه امواج رادیو و تلویزیون دوباره امروز صبح به پشته فشار بیشتر بر ویکتوریا تکرار این پیام است که کودکان امن برای بازگشت به مدرسه.

این می آید به عنوان دولت فدرال ارائه می دهد پاداش های مالی برای مدارس خصوصی برای بازگشایی شده است.

صحبت کردن در ایستگاه های رادیویی 3AW, آقای Tehan گفت: هدف این باید به دانش آموزان در تمام کلاس های درس تا پایان مارس.

“ما نمی خواهیم به یک قانون برای یک دولت و یک حکومت دیگر” او گفت:.

ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino است که با توجه به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بسیار در مدت کوتاهی که ما آن را به شما زندگی می کنند.

برتر Daniel Andrews مقاومت کرده است تماس, برای دانش آموزان به بازگشت به چهره به چهره آموزش به عنوان دولت تجربیات یک کاهش در نرخ جدید کروناویروس موارد است.

آقای Tehan گفت که نگه داشتن مدارس دولتی بسته شد تا به ایالات اما آقای اندروز می تواند حرکت به بازگشایی آنها از آوریل 11.

“این تصمیمی است که دولت ویکتوریا ساخته شده است حق خود را به این تصمیم. ما به همان اندازه کردم و درست وقتی که می آید به غیر از مدارس دولتی.”

سلطنتی ملبورن نمایش لغو شده است با توجه به COVID-19 فقط برای سومین بار در آن 165 سال تاریخ.

سلطنتی ملبورن نشان شده است delighting ویکتوریایی پس از سال 1855 Flemington showgrounds شد با توجه به استقبال جمعیت از سپتامبر 19-29 سال جاری است.

نشان می دهد تنها نامیده شده است در دو مناسبت های قبلی: اولین بار زمانی که ملبورن Showgrounds شد requisitioned برای تلاش های جنگی در سال 1915 و دوباره در جنگ جهانی دوم بین سال های 1940 تا 1945.

The Royal Melbourne Show has been cancelled.

سلطنتی ملبورن نمایش لغو شده است.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

در بیانیه ای در روز چهارشنبه صبح برگزارکنندگان گفت: “با توجه به ادامه coronavirus همه گیر در خاص اجتماعی فاصله اقدامات و جرم جمع آوری محدودیت در محل رویال جامعه کشاورزی از ویکتوریا ساخته شده است که تصمیم به لغو 2020 سلطنتی ملبورن نشان می دهد در بهترین منافع سلامت عمومی است.”

گوگل به تازگی گزارش ضعیف ترین آن فصلنامه رشد درآمد در نزدیک به پنج سال به عنوان همه گیر رانده رکود شروع به خشک شدن آن تبلیغات فروش.

ژانویه و مارس درآمد برای گوگل, پدر و مادر الفبا ارائه در نگاه اول چگونه آگهی دیجیتال بازار شانس در میان گسترده مستند سفارشات در سراسر جهان است.

Google's growth has slowed as coronavirus hits ad revenue.

گوگل رشد به عنوان coronavirus بازدید آگهی درآمد.اعتبار:دومینو Postiglione

کسانی که محدودیت داده اند تبلیغ بیشتر انگیزه کمی برای بازار محصولات و خدمات خود را.

آن را به یک تصویر ناقص به دلیل تبلیغ تقاضا در اکثر نقاط جهان نبود آمار تا اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

الفبا برای اولین بار در سه ماهه درآمد حاصل از افزایش 13 درصد از زمان مشابه در سال گذشته به $US41.2 میلیارد دلار ($63.4 میلیارد دلار).

در حالی که اکثر شرکت ها را جشن می گیرند که در نوع خود از رشد آن کاهش قابل توجهی برای گوگل است که به طور منظم تولید درآمد سه ماهه سود 20 درصد به 25 درصد است.

اینجا بیشتر بخوانید.

AP

Coles فقط گزارش های عظیم 13 درصد جهش در فروش برای مارس چهارم به عنوان coronavirus وحشت-خرید دیدم مردم با عجله به فروشگاه خود را.

که از 2 درصد رشد فروش در سه ماهه دسامبر.

Australians rushed into supermarkets to hoard supplies in the coronavirus crisis.

استرالیایی ها با عجله به سوپر مارکت ها برای ذخیره کردن منابع در coronavirus بحران است.اعتبار:AAP

اینجا بیشتر بخوانید.

ملبورن شورای شهر ارائه شده است $200,000 در کمک های مالی برای سازمان که حمایت از افراد آسیب پذیر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نه برای سود و یا گروه های اجتماعی دعوت شده به درخواست برای Coronavirus پاسخ کمک های مالی جامعه از بالا تا 5000 دلار به صندوق کمک به پروژه های خود را.

A homeless camp at Enterprize Park in Melbourne.

یک بی خانمان در اردوگاه Enterprize پارک در ملبورن.اعتبار:Paul Jeffers

این می تواند شامل ارائه مواد غذایی ارائه دارو در حال اجرا جدید کلاس های آنلاین و یا کمک به مردم دسترسی به تصویری سیستم عامل به ماندن در تماس با عزیزان.

“به عنوان یک شهرستان است که مراقبت ما نیاز به نگاه پس از مردم در جامعه ما هستند که بیشتر در معرض چالش های ایجاد شده توسط COVID-19 – مانند افرادی که در حال حاضر در صورت مشکلات مالی, سلامت, چالش های, و یا حتی تنهایی” خداوند شهردار سالی Capp گفت.

شما می توانید درخواست برای اعطای اینجا ملبورن است.smartygrants.com.au

به دنبال برخی از خبر خوب ؟

ما می تواند همه را با برخی از خبر خوب در مورد حق در حال حاضر. همین دلیل است که ما راه اندازی کرده اند خبر خوب گروه Facebook, گروه, که در آن ما را به اشتراک بگذارید, نشاط بخشی الهام بخش و مثبت داستان و دعوت از اعضا برای انجام همان. پیوستن به گروه اینجا.

همچنین در کوئینزلند پلیس باید از دست یک تازه معرفی شده خوب به یک زن که گفته تف روی سلامت کارگر و دولت مامور امنیتی در بریزبن پرنس چارلز بیمارستان دیروز.

پلیس ادعا 27-year-old woman تف یک کارگر بهداشت در بیمارستان و هنگامی که از او خواسته شده بود که به ترک او تف دولت مامور امنیتی.

او صادر شد یک نقطه از 1300 دلار جریمه به عنوان بخشی از سرکوب افرادی که عمدا سرفه و عطسه یا تف بر کارگران ضروری است که اعلام شد دولت کوئینزلند در روز دوشنبه.

اگر این موضوع به دادگاه می رود, زن چهره یک پنالتی تا $13,000.

یک بعد از ظهر یکشنبه خیابان, پارتی فرود آمد ارشد پلیس کوئینزلند و دولت سایه پلیس وزیر در آب داغ.

خارج از وظیفه پلیس گروهبان و ارشد پاسبان گفته می شود در خیابان در تووومبا با شرکت-ریخته سایه پلیس وزیر ترور وات.

گشت زنی پلیس در سراسر این تجمع غیر قانونی که در آن 15 نفر نشسته بودند در انتهای یک کوچه بن بست در شرق تووومبا.

کوئینزلند کمیسر پلیس کاتارینا کارول گفت: “نا امید در آن افسران” و “آنها باید بدانند بهتر است”.

خارج از وظیفه افسران شده اند جریمه $1334 و داخلی انضباطی تحقیقات نیز در راه است.

پلیس هنوز در تلاش برای شناسایی 12 نفر دیگر در این جمع.

Mr وات استعفا داد و به عنوان کوئینزلند لیبرال حزب ملی سایه اصلاحی خدمات پلیس و مبارزه با تروریسم وزیر اواخر روز سه شنبه.

او گفت که او پذیرش “مسئولیت کامل” خود را از دست دادند که او را دیدم “نواز با همسایگان” در مربوطه وآمد.

“در آن زمان من در نظر نمی اقدامات در نقض قوانین است. اعمال من نشان داد یک لحظه عدم قضاوت و من حسرت آنها را عمیقا.”

اینجا بیشتر بخوانید.

انگلیسی جنگ جهانی دوم veteran کاپیتان تام مور است که در بسیار ویژه تولد 100 روز پس از آنکه به خوبی wishers از سراسر جهان بازپرداخت شکستن رکورد خود را اعانه با ارسال او ده ها هزار نفر از کارت های تولد.

جانباز به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان کاپیتان تام مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان ملی پس از بالا بردن بیش از £29 میلیون دلار برای انگلستان خدمات بهداشت ملی با راه رفتن دور از باغ خود را در Bedfordshire.

Captain Tom has received more than 125,000 birthday cards.

کاپیتان تام را دریافت کرده است بیش از 125,000 کارت تولد.اعتبار:PA

پس از اتمام 100 دور – شکستن هر دو اولیه 1000 پوند هدف و سپس رکورد جهانی گینس برای یک موسسه خیریه راه رفتن – کاپیتان تام را دریافت کرده است بیش از 125,000 کارت تولد.

“این شگفت انگیز ترین فوران عشق برای یک مرد بزرگ گفت:” جیمز هاجسون headmaster از نزدیک بدفورد مدرسه در انگلستان گرفته شده در این ماموت وظیفه باز کردن و نمایش کارت.

Captain Tom's grandson Benjie stands in the Great Hall of Bedford School where more than 125,000 birthday cards have been sent from around the world.

کاپیتان تام نوه Benjie غرفه در سالن بزرگ بدفورد مدرسه ای که بیش از 125,000 کارت تولد فرستاده شده از سراسر جهان است.اعتبار:PA

کف سالن مدرسه تبدیل شده به یک دریا از حسن نیت پیام را با دقت سرپرستی داوطلبان که ساعت را صرف خواندن آنها در طول هفته گذشته.

“ما تا به حال کارت از سراسر جهان و نه فقط در انگلستان … ما تا به حال کارت از دو ساله و ما تا به حال کارت از 92 ساله,” هاجسون گفت.

حتی به عنوان بیشتر می رسند و هر روز هاجسون گفت: این طرح برای نمایش به عنوان بسیاری که ممکن است و ارسال کاپیتان تام یک عکس از نتایج.

یک دست کشیده کارت از 11 سال Rebekah در ولز جنوبی به عنوان خوانده شده: “به قهرمان من! با تشکر از شما برای همه شما انجام داده اند. شما کمک خواهد کرد که بسیاری از مردم با پول شما مطرح کرده اند.”

به دنبال برخی از خبر خوب ؟

ما می تواند همه را با برخی از خبر خوب در مورد حق در حال حاضر. همین دلیل است که ما راه اندازی کرده اند خبر خوب گروه Facebook, گروه, که در آن ما را به اشتراک بگذارید, نشاط بخشی الهام بخش و مثبت داستان و دعوت از اعضا برای انجام همان. پیوستن به گروه اینجا.

ایسنا

خاموش پشت نگرانی های حریم خصوصی در مورد دولت COVIDSafe برنامه یک پیام جعلی گفتن مردم در آنها تشخیص داده شده اند بیش از حد دور از خانه خود را در گردش شده است.

پلیس فدرال استرالیا را تایید کرده اند آنها در حال بررسی است.

این متن جعلی وانمود آمده از COVIDSafe برنامه مردم هشدار داده بودند شناسایی ضلالت بیش از 20 کیلومتر از خانه های خود را با وجود این نرم افزار نه ردیابی محل.

The hoax message.

جعل پیام.

این پیام خطرناک است که می گوید مردم به ثبت نام خود دلیلی برای سفر در عرض 15 دقیقه

مردم می تواند هزینه بیش از متن وزیر بهداشت گرگ شکار دیروز گفت.

مستقل تاسمانی سناتور Jacqui Lambie گفت که او نگران بود که برنامه باز بود به cyber-حمله با دولت در حال حاضر نمایش ضعیف ضبط زمانی که آن را به حفاظت از استرالیا ” داده است.

دیگر (مطلب طنز) پیام ها شده اند در گردش مثل این یکی:

“این COVIDSafe برنامه شناسایی شما در 300m از دن Murphys. وجود دارد در حال حاضر به ویژه در Toohey فوق العاده خشک است که با توجه به اظهارات بانک و سطل بازیافت شما به نظر می رسد برای لذت بردن از. آن [sic] شما مایل به تغییر خود را مشروب الکلی اولویت لطفا با ما تماس بگیرید در 1300 1MY GOV (1300 169 468) با تشکر از شما.”

با AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de