بر اساس UK- بار مالی داده نگار جان رایت-مرداک شده است ردیابی تعداد coronavirus مرگ و میر و موارد در هر کشور در طول زمان پس از شروع شیوع.

نمودار شده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده چرا که آنها انجام یک کار بزرگ برای نشان دادن اینکه آیا مرگ روزانه بالغ در حال افزایش کاهش یا تثبیت.

نمودار برجسته چقدر پایین تر مرگ و میر شده است در استرالیا در مقایسه با کشورهای دیگر است.

او به تازگی به روز رسانی نمودار با داده ها از دیروز:

ایتالیا پس از آن که کانون coronavirus همه گیر شده ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر پس از 17 مارس است.

ایتالیا تلفات افزایش 415 به 26,384 مدنی سازمان حفاظت گفت. تعدادی از عفونت های جدید نیز به کمترین میزان در پنج روز در 2357.

ایتالیا جهان دوم-بالاترین گزارش مرگ و میر پس از ایالات متحده است. نیویورک فرماندار اندرو کومو روز جمعه گفت که این ویروس وارد شده به دولت از طریق اروپا به جای چین است.

ایتالیا برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد بود در فوریه 21 و اعتقاد بر این است که وارد شده است از ووهان چین که در آن همه گیر نشات گرفته است.

یک دانشگاه موناش مطالعه نشان می دهد که یک شپش سر مواد مخدر جان COVID-19 ویروس باعث شده است تا هشدارهای از دیگر محققان این سطح از مواد مخدر مورد نیاز بود تا 100 برابر بالاتر از تصویب انسان دوز.

انتشار این مطالعه منجر به افزایش تقاضا برای ایورمکتین در سراسر جهان را وادار به غذا و داروی آمریکا به مسئله فوق العاده هشدار دهنده خواست مردم را به مواد مخدر هشدار می داد آن “می تواند باعث آسیب جدی به مردم است.”

A microscope image of the virus that causes COVID-19.

میکروسکوپ تصویر از ویروس است که باعث COVID-19.اعتبار:AP

مطالعه منتشر شده در مارس 3, نشان می دهد برخی از غلظت ایورمکتین می تواند کشتن ویروس است که باعث COVID-19 در سلول ها در یک لوله آزمایش.

اما این مقدار مواد مخدر در یک فرد نیاز را برای رسیدن به آن سطح است تا حدود 100 بار تایید دوز دارو و حدود 10 برابر بالاتر از سطح تا کنون مورد مطالعه در انسان دو مستقل دانشمندان می گویند.

دفعات بازدید: داستان کامل

بریتانیا, صفحه اصلی, منشی, توصیف کرده است این کشور coronavirus 20,000 مرگ و میر به عنوان “ویرانگر” و اثبات این که بریتانیا “نه از جنگل است.”

“به عنوان مرگ و میر ناشی از این ویروس وحشتناک دیگری منتقل می کند وحشتناک و غم انگیز نقطه عطف تمام ملت هایی است که” Priti پاتل خبرنگاران گفت: در شماره 10. “ما نه از جنگل هنوز ما واقعا نه.”

شما می توانید به تماشای کنفرانس مطبوعاتی زیر (شروع می شود در حدود هفت دقیقه علامت)

ماه گذشته استفان Powis از بیمه خدمات درمانی یکی از دو مقامات بهداشتی که گفت: نگه داشتن مرگ و میر زیر 20,000 خواهد بود “نتیجه خوب است.”

“ما تاکید است که این بار در یک قرن بهداشت جهانی چالش” Powis از وی خواست تا در مورد آخرین آمار و ارقام.

“حرکت گذشته از 20 ، 000 مرگ و میر فقط به یاد همه آن است که هنوز هم کاملا حیاتی است که ما همچنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل از آنجا که ما در حال دیدن مزایای” Powis گفت.

“متاسفانه این موضوع در حال رفتن به چیزی است که ما در چند هفته آینده.

“این است که با حداکثر سرعت دویدن این خواهد بود که یک مسابقه دو ماراتون در برخورد با این ویروس است.”

بریتانیا شاهد یک کاهش در تعداد افراد بستری شدن coronavirus به خصوص در لندن است که سخت ترین ضربه.

اما نشانه هایی وجود دارد که انگلیسی ها در حال رشد خسته از پنج هفته مستند. ترافیک حرکات از طریق لندن به طور پیوسته افزایش یافته است و چندین عمده خرده فروشان اعلام کرده اند که آنها در حال بازگشایی.

در اینجا صفحه اول نسخه امروز از یکشنبه سن:

Coronavirus-مربوط به مقالات در صفحه اول امروز:

ویکتوریا اجماع سیاسی در آموزش از راه دور در طول همه گیر هم پاشیده است با دولت مخالف خواستار اندروز دولت بلافاصله بازگشایی مدارس به همه دانش آموزان است. دفعات بازدید: داستان کامل.

کشورهایی که موفقیت در مقابله با عفونتها مانند استرالیا و بسیاری از چالش های مختلف اما یک دشمن مشترک – coronavirus. ما در پنج دیگران که عمل اولیه و تست شده به طور گسترده ای در مبارزه با این بیماری همه گیر. دفعات بازدید: داستان کامل.

بریتانیا تبدیل شدن به پنجمین کشور, به گزارش بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی ثبت شده 813 جدید مرگ و میر مصرف کلی تلفات به 20,319.

ماه گذشته استفان Powis پزشکی مدیر خدمات بهداشت ملی انگلستان گفت: اگر انگلستان تلفات ماند زیر 20,000 خواهد بود که یک نتیجه خوب است.

“اگر آن را کمتر از 20000… خواهد بود که یک نتیجه خوب اگر هر مرگ یک تراژدی است اما ما نباید از خود راضی که در مورد” Powis گفت: در آوریل 28.

آمریکا و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و دیگر کشورها به ثبت بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.

انگلستان جهان پنجم بیشترین تلفات و جهان پنجم-بالاترین میزان مرگ و میر.

مقامات شناسایی 148,377 عفونت از 517,836 آزمون.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 200,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

ایالات متحده حساب برای یک چهارم از تمام مرگ و میر با مرگ و میر بیش از 52,000. ایالات متحده نیز با نزدیک شدن نزدیک به 1 میلیون و تایید عفونت پس از انجام بیش از 5 میلیون نفر آزمون.

اما همه کشورهای دیگر گزارش مرگ عوارض بالاتر از 20,000 – ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلستان – در اروپا هستند.

صبح بخیر و تشکر برای پیوستن به من برای امروز coronavirus وبلاگ زندگی می کنند. من نام کریگ و من خواهد بود پیگیری به روز رسانی تا حدود 1.30 ساعت قبل از توزیع بیش از یک همکار خواهد شد که بیش از این وبلاگ تا زمانی که آن را خاموش و به روز در مورد 10pm.

و همچنین به عنوان یکی از این سن زنده-وبلاگ نویسان من نیز داده نگار بنابراین انتظار می رود خیلی بیشتر نمودارها و نقشه ها در این وبلاگ بیش از حد معمول این صبح!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو