Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: بریتانیا سبقت ایتالیا با اروپا بالاترین مرگ و میر

نگاهی به نیویورک پیشرفت در برابر coronavirus را از معادله و اعداد نشان می دهد بقیه از ما در حال حرکت است در جهت اشتباه با عفونت نرخ افزایش است و حتی به عنوان متحده حرکت می کند به بلند خود مستندات یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت و در روز سه شنبه.

منطقه متروپولیتن نیویورک متشکل از حدود 20 میلیون نفر در سراسر حدود دو دوجین از شهرستانهای استان از جمله شهرستان های شمالی حومه لانگ آیلند و شمال نیوجرسی شده است که سخت ترین ضربه کرنر از کشور, حسابداری حداقل یک سوم از این کشور 70,000 مرگ و میر.

Using social distancing practices, moviegoers wait in line at the concession stand at the Stars and Stripes Drive-In Theatre that reopened in New Braunfels, Texas.

اجتماعی با استفاده از فاصله شیوه علاقمندان به سینما انتظار در خط در پایه امتیاز در ستاره ها و خطوط رانندگی در تئاتر است که بازگشایی در نیو برونفلس, Texas.اعتبار:AP

زمانی که هنوز قفل شده-پایین شهری است که شامل عفونت های جدید در ایالات متحده به نظر می رسد کاهش با توجه به AP تجزیه و تحلیل. آن را یافت که پنج روز نورد متوسط برای موارد جدید از کاهش 9.4 در هر 100000 نفر در 9 آوریل به 8.6 در روز دوشنبه.

اما با در نظر گرفتن منطقه متروپولیتن نیویورک از تجزیه و تحلیل تغییرات داستان. بدون آن میزان موارد جدید در آمریکا افزایش بیش از مدت مشابه از 6 در هر 100 ، 000 نفر به 7.5.

اینجا بیشتر بخوانید.

در اینجا سن صفحه اول روز چهارشنبه.

عمده coronavirus داستان عبارتند از:

  • نخست وزیر اسکات موریسون مقصر تعطیلی مدارس و ممنوعیت تجمعات عمومی برای برخی از بزرگترین آسیب را به اقتصاد فشار دولت و قلمرو رهبران به سهولت خود را coronavirus محدودیت. برتر دانیل اندروز می گوید: او را محکم نگه دارید تا در حداقل ممکن است 11.
  • قوانین جدید به گوشت گاو تا حفاظت محیط زیست اقتدار را قدرت سرکوب محیط زیست مجرم شده اند با تاخیر بیش از یک سال است. بن Preiss گزارش قوانین به تعویق افتاده اند بیشتر از 12 ماه به عنوان بخشی از “اتوبوس” coronavirus قانون دولت تصویب در اورژانس نشسته از دولت و مجلس در ماه گذشته.

جورج برندیس استرالیا, کمیساریای عالی به انگلستان, گفت که ملکه او را فرستاده بود “بهترین آرزوها” در گفتگو با اسکات موریسون در اوایل امروز.

آقای برندیس گفت که ملکه الیزابت دوم صحبت با نخست وزیر در مورد استرالیا پیشرفت در پاسخ به COVID-19 همه گیر و همچنین تلاشهای این کشور در bushfire و خشکسالی بازیابی.

“اعلیحضرت او می فرستد و او بهترین آرزوها برای همه استرالیایی” این سناتور سابق در حساب توییتر خود نوشت.

اینجا بیشتر بخوانید.

شهر نیویورک مقامات بهداشتی هشدار داده اند غیر معمول و به طور بالقوه جدی بیماری التهابی احتمالا مربوط به COVID-19 که آنها دیده اند در 15 بیمارستان بستری کودکان است.

کودکان در سن دو تا 15 تجربه کرده تب مداوم و بالا التهابی شبیه به یک شناخته شده به عنوان سندرم کاوازاکی بیماری است. بیش از نیمی حال, بثورات جلدی, شکم درد, استفراغ و یا اسهال. کمتر از نصف تا به حال علائم تنفسی.

تمام بيماران شرح داده شده در یک بولتن صادر شده در دوشنبه بستری شد به مراقبت های ویژه و مورد نیاز قلبی یا تنفسی از جمله پنج که نياز به تهويه مکانيکی. هیچ یک فوت کرده اند.

Doctors are not sure whether the illness is linked to the coronavirus pandemic.

پزشکان مطمئن نیستند که آیا این بیماری مرتبط است به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ملی بریتانیا اقتدار بهداشت صادر مشابه هشدار در اواخر ماه آوریل هشدار از یک “آشکار افزایش تعداد کودکان در تمام سنین ارائه با چند سیستم التهابی دولت نیاز به مراقبت های ویژه در سراسر لندن و همچنین در مناطق دیگر”.

پزشکان در سراسر کشور تاکید کرد که اعداد که به نمایندگی از کودکان بستری در این شهرستان از مارس 17 مه 1 بسیار کوچک هستند.

آنها تاکید کرد که اکثریت قریب به اتفاق کودکان مبتلا رمان coronavirus دارای علائم خفیف و یا هیچ در تمام. آنها همچنین اشاره کرد که آنها در اوایل تحقیقات خود را و که این امکان وجود دارد که بیماری التهابی ممکن است ناشی از چیزی غیر از COVID-19.

چهار نفر از این کودکان در شهر نیویورک آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در حالی که 11 نیست.

“این امر می تواند یک اشتباه وحشتناک برای پدر و مادر نگران باشید. فرصتی برای یک کودک تا به این نقطه از تبدیل شدن به شدت بیمار بسیار نادر” گفت: Jeffrey سوختگی ارشد مراقبت ويژه در بیمارستان کودکان بوستون.

کریگ Sable دانشیار رئیس بخش قلب و عروق در کودکان, نظام سلامت در این منطقه گفت: بسیاری از کودکان با مشابه بیماری شرح داده شده توسط همکاران اروپایی بهبود یافته اند اما این معلوم نیست که آیا آنها را به رنج می برند هر دراز مدت عواقب.

“اعداد بسیار کوچک هستند و به دنبال یو پی اس بیش از حد کوتاه” او گفت:.

کاوازاکی بیماری به طور سنتی بر کودکان زیر سن 5 و شامل التهاب عروق خونی در سراسر بدن است. وجود دارد هیچ درمان, اما پزشکان شده اند بسیار موفق در استفاده از ابزار مانند ضد انعقاد و آنتی بادی برای کمک به بسیاری از کودکان بهبود می یابند.

Demetre Daskalakis معاون کمیسر برای کنترل بیماری در شهر نیویورک و وزارت بهداشت خواست پزشکان با دیدن چنین مواردی بلافاصله پس از گزارش آنها.

واشنگتن پست

پرو جمهور مارتین Vizcarra تایید کرد که روز سه شنبه تایید کرد موارد جدید کروناویروس در حال حاضر بیش از 50 ، 000.

Vizcarra گفت: در مجموع 50,189 موارد شده بود شناسایی و در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایتخت لیما و تایید 1444 مرگ و میر.

مس غنی از پرو یکی از اولین کشورهای آمریکای لاتین به تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس در عین حال با این وجود ظرف مدت ده روز دیدم دو برابر شدن آن موارد تایید شده برای تبدیل شدن به منطقه دوم بدترین ضربه ملت پس از برزیل.

اقتصاد برزیل و مکزیک در حال تنظیم قرارداد حداقل 10 درصد در این سال اقتصاددانان در اقتصاد سرمایه گفت: در آنچه در میان اکثر پیش بینی های غم انگیز و در عین حال برای آمریکای لاتین دو قدرتمند ترین اقتصاد.

در یک یادداشت تحقیقاتی با عنوان “برزیل و مکزیک برای دو رقمی انقباضات” آنها ذکر شده به طور فزاینده ای ویرانگر اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس و انزوای اجتماعی اقدامات برای مبارزه با آن است اما نه به خاص پیش بینی.

A street performer dressed as Batman takes a selfie during a protest in Mexico City.

خیابانی مجری در لباس بتمن طول می کشد یک عکاسی از خود در طول یک تظاهرات در شهر مکزیک.اعتبار:AP

در ما اقتصاد است و وضعیتی وخیم از سراسر کشور مستندات به سرعت گسترش COVID-19.

دولت آمریکا هفته گذشته گزارش که تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است در یک 4.8 درصد annualised نرخ در سه ماهه اول شدیدترین سرعت انقباض در خروجی پس از سه ماهه چهارم سال 2008.

اقتصاددانان بر این باورند که اقتصاد وارد رکود در نیمه دوم ماه مارس زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات اثر صورت گرفت.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی خصوصی موسسه تحقیقات عنوان داور از ما در رکود نیست, تعریف رکود اقتصادی به عنوان دو دوره متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی واقعی به عنوان قاعده کلی در بسیاری از کشورها است.

آن را به نظر می رسد برای کاهش فعالیت در سراسر اقتصاد و به مدت بیش از چند ماه.

ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت: سلامت بالا, رسمی, Anthony Fauci به نظر می رسد در هفته آینده قبل از یک پنل در جمهوریخواهان کنترل سنای آمریکا بررسی کشور coronavirus پاسخ اما نمی تواند شهادت به دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید با دفاع از تصمیم خود برای جلوگیری ملت بیماری های عفونی متخصص از ظاهر شدن قبل از خانه گفت که او در حال راه اندازی توسط دموکرات ها که از او نفرت دارم و می خواهید را به نفع خود به کاخ سفید در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

Dr Anthony Fauci addresses the press as President Donald Trump looks on.

دکتر Anthony Fauci, آدرس مطبوعات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد.اعتبار:AP

Fauci که هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است و بخشی از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار برنامه ریزی شده است به نظر می رسد ممکن است 12 قبل از سنا سلامت آموزش و پرورش و کار و حقوق بازنشستگی کمیته همراه با دیگر آمریکا مقامات بهداشتی.

“خانه راه اندازی شده است. خانه یک دسته از تهمت متنفرم. آنها هر تهمت hater در کمیته” جمهوری خواه رئیس جمهور گفت:.

“خانه آنها باید شرمنده از خود و رک و پوست کنده دموکرات باید شرمنده چون آنها نمی خواهند ما را به موفقیت. آنها می خواهند ما را شکست به طوری که آنها می تواند برنده انتخابات است که آنها در حال رفتن به برنده شدن” اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه است که نظارت بر برنامه های بهداشت تا به حال شده به دنبال شهادت از Fauci برای مه 6 شنیدن اما کاخ سفید در هفته گذشته گفت: او ظاهر خواهد بود “غیرسازنده است.”

غذا و دارو کمیسر Stephen هان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield و بهداشت و خدمات انسانی, معاون وزیر برت Giroir نیز برنامه ریزی شده به نظر می رسد قبل از سنا در جلسه هفته آینده با تمرکز بر “با خیال راحت بازگشت به کار و … مدرسه” با توجه به این کمیته ،

ایسنا

حتی کوچک ‘بازگشت به حالت عادی” در ایتالیا می تواند از بند باز کردن موج دوم مرگ و میر که به مراتب بیش از آنچه در برخی از شهرستانها در حال حاضر تجربه با توجه به جدید که برجسته سازی مشکلات در احیای اقتصاد در حالی که کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایتالیا اجرا شده در جهان برای اولین بار در سراسر کشور مستند به دو ماه پیش است اما در حال حاضر به آرامی کاهش محدودیت تعداد مرگ و میر در بیمارستان پذیرش و تایید موارد قرار می گیرند.

Italy is taking its first cautious steps out of a nationwide lockdown it introduced two months ago.

ایتالیا است که مصرف آن محتاط گام در سراسر کشور مستند آن را معرفی دو ماه پیش.اعتبار:بلومبرگ

جدید مدل سازی توسط یک بسیار تاثیرگذار تیم از محققان از کالج امپریال لندن هشدار داده است که 20 درصد افزایش در تحرک’ در طول هشت هفته می تواند باعث موج دوم این بیماری همه گیر است که ممکن است ادعا می کنند زندگی بیشتر در برخی از استان ها از فاز اول که تاکنون به 30000 نفر.

“تاثیر COVID-19 در ایتالیا شده است غم انگیز اما پاسخ گرفته شده برای محدود کردن تاثیر این بیماری موفق بوده است و بیماری کنترل شده است و اساسا به دست آورد گفت:” این گزارش منجر نویسنده Dr سمیر Bhatt.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بریتانیا coronavirus تلفات افزایش یافت و به تصویب رسید که از ایتالیا آن را بدترین آمار کشور در اروپا به عنوان یک نماینده مجلس ابراز تاسف از عدم تست در مراحل اولیه وقوع.

در حالی که بین المللی مقایسه آنها دشوار است داده ها از مقامات بریتانیا نشان داد COVID-19 در حال حاضر مشکوک به بازی نقش مهمی در مرگ و میر ناشی از 32,290 مردم است. که بالاتر از تعداد تایید مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی سخت ترین ضربه توسط ویروس.

گریم نقطه عطف اضافه خواهد شد به فشار بر بوریس جانسون که دولت مواجه شده است و بررسی بیش از آنچه برخی سیاستمداران و دانشمندان هشدار داده بود آهسته پاسخ به همه گیر.

انگلستان رفت و به مستند در مرحله بعد نسبت به دیگر کشورها بیشترین بحث برانگیز از تمام رها شده و تلاش ها برای تست آهنگ و ردیابی موارد coronavirus.

صحبت در روز سه شنبه دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel, اذعان کرد که این ساخته شده بود به مبارزه با ویروس سخت تر است.

“احتمالا در مراحل اولیه و به من گفت: قبل از این اگر ما موفق به سطح شیب دار تا تست ظرفیت سریعتر این امر مفید بوده است,” او گفت: یک کمیته پارلمانی. “روشن است شما نیاز به مقدار زیادی از تست برای این است.”

Blue palace hotel اصرار داشت آن را “کاملا اشتباه” می گویند آزمایش شد و “پاسخ” برای اجتناب از مرگ و میر با این استدلال که بسیاری از اقدامات مورد نیاز در یک بار. اما در هفته های اخیر وزیران را به طور چشمگیری یافت انگلستان تست ظرفیت از حدود 10 ، 000 هر روز در آغاز ماه آوریل به بیش از 100 ، 000 در روز تا پایان ماه.

مقامات در حال حاضر به صورت سوال و بیش به همین دلیل آنها را افزایش نمی, تست ظرفیت در اوایل سال قبل از COVID-19 شروع به گسترش آزادانه در انگلستان با توجه به این که این ویروس به وضوح یک تهدید.

بلومبرگ

صبح به خیر. خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای امروز چهارشنبه 6.

راشل ادی در اینجا شما را از طریق تحولات روز است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 255,000. وجود دارد بیش از 3.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1.1 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 97 و وجود دارد 6847 موارد تایید شده.

در اینجا پیشرفت های عمده ای از سراسر جهان در یک شب در حالی که استرالیایی ها خواب بودند:

  • حتی کوچک ‘بازگشت به حالت عادی” در ایتالیا می تواند از بند باز کردن موج دوم مرگ و میر که به مراتب بیش از آنچه در برخی از شهرستانها در حال حاضر تجربه با توجه به جدید مدل سازی.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سلامت بالا, رسمی, Anthony Fauci به نظر می رسد قبل از جمهوریخواهان کنترل سنای آمریکا بررسی کشور coronavirus پاسخ اما نمی تواند شهادت به دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان.
  • اقتصاد برزیل و مکزیک در حال تنظیم قرارداد حداقل 10 درصد در این سال اقتصاددانان در اقتصاد سرمایه گفت.
  • بریتانیا coronavirus تلفات افزایش یافت و به تصویب رسید که از ایتالیا آن را بدترین آمار کشور در اروپا است.
  • شهر نیویورک مقامات بهداشتی هشدار داده اند غیر معمول و به طور بالقوه جدی بیماری التهابی احتمالا مربوط به COVID-19 که آنها دیده اند در 15 بیمارستان بستری کودکان است.

ما باید بیشتر در این همه مدت کوتاهی.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de