Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: دولت بریتانیا دفاع ارشد و مشاور بیش از مستند نقض; 6 میلیون دانلود COVIDSafe برنامه; استرالیا مرگ و میر می ایستد در 102

برتر Daniel Andrews و وزیر بهداشت جنی Mikakos در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی.

ویکتوریایی جدید را داشته باشد (قدیمی) آزادی از دوشنبه, ژوئن 1 – این است که تنها هفت روز از امروز برای کسانی که در حال شمارش است.

در اینجا برخی از تغییرات مهم اعلام شده توسط نخست وزیر این روز که خواهد آمد به اثر از ژوئن 1:

 • گردهمایی در خانه های خصوصی در حال حاضر می تواند تا 20 نفر از جمله اعضای یک خانواده است. برای یک خانواده پنج نفری است که به معنی 15 بازدید کنندگان است.
 • مجامع عمومی (داخلی و خارجی) افزایش خواهد یافت و به 20 نفر است.
 • یک شبه باقی می ماند اجازه خواهد داشت در هر دو خصوصی ساکنان و هتل ها.
 • Campgrounds کاروان پارک توریستی و اقامت مجاز به بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان حمام مشترک و امکانات آشپزخانه استفاده می شود.
 • زیبایی, درمان, برنزه, اپیلاسیون, ناخن سالن و چشمه های معدنی تو سرو و سرو مارس بازگشایی تا 20 مراجعان.
 • کافه ها و رستوران ها و بارها ممکن است به وعده های غذایی برای 20 نفر است.
 • گالری ها و موزه ها و باغ وحش های تاریخی بازی های آرکید رانندگی در سینما و پارک های تفریحی را بازگشایی تا 20 مراجعان در هر فضا.
 • مراسم عروسی اجازه خواهد داشت تا به 20 نفر به علاوه برگذار و زن و شوهر است.
 • مجالس ترحیم می تواند افزایش به 50 نفر (داخل و خارج از منزل).
 • مذهبی خدمات ممکن است افزایش تا 20 نفر به علاوه کسانی که مورد نیاز برای انجام این مراسم است.
 • Bootcamps می تواند افزایش به 20 نفر به علاوه یک مربی.
 • خانه حراج املاک و مستغلات مزایده باز و بازرسی خانه را افزایش می دهد 20 نفر است.
 • کتابخانه های مراکز جوانان و دیگر امکانات جامعه مجاز به بازگشایی با بیش از 20 نفر در یک منطقه به علاوه کسانی که نیاز به عمل فضای.

شده است وجود دارد یکی از جدید کروناویروس در مورد ویکتوریا از دیروز آوردن تعداد کل موارد در دولت به 1603.

پس مارس 11, 174,000 آزمون تکمیل شده است که 24,000 بیش از هدف دولت و یک هفته جلوتر از برنامه.

A mobile COVID-19 testing station at Bunnings in West Footscray.

یک موبایل COVID-19 تست ایستگاه در Bunnings در غرب Footscray.اعتبار:Jason جنوبی

“من نمی خواهم به کار در این نقطه بیش از حد, اما این واقعا مهم است” برتر Daniel Andrews گفت.

“بیشتر مردم که تست بیشتر گزینه های ما برای ایجاد تغییرات بر اساس حدس و گمان اما در عوض برای ایجاد تغییرات بر اساس چه داده است به ما گفتن.

“با چند تا از جامعه انتقال و, بسیار, تست ما در حال حاضر قادر به بیشتر سهولت محدودیت در بسیاری از بخش های مختلف است.”

این خواهد بود خبر خوش برای بسیاری از افراد به خصوص کسانی که از جان گذشته برای بازدید از زیبایی خود درمانگر.

ویکتوریا زیبایی و مراقبت های شخصی خدمات مانند ناخن سالن و چشمه های معدنی و تو سرو خواهد بود قادر به بازگشایی و تا 20 مشتریان در هر فضا از 1 ژوئن. سالن و سالنهای مورد نیاز خواهد بود برای حفظ اطلاعات مشتری برای تماس با ردیابی.

مزایده و باز برای بازرسی را نیز به 20 نفر محدود – به علاوه کسانی که مورد نیاز برای انجام فعالیت با عوامل و همچنین نیاز به نگه داشتن اطلاعات تماس با هر کس که حضور.

غیر غذایی و نوشیدنی بازار اصطبل همچنین قادر خواهد بود برای بازگشایی از 1 ژوئن.

اگر جامعه نرخ انتقال همچنان پایین باقی بماند و تست نرخ همچنان بالا باقی می ماند دولت نگاه کنید به بیشتر استراحت محدودیت در ورزشگاه و گردهمایی های اجتماعی از 22 ژوئن.

در بیشتر خوش آمدید, اخبار, از, برتر, سرگرمی و مکانهای فرهنگی مانند گالری ها و موزه ها و درایو در سینما و سایت های تاریخی خواهد بود قادر به بازگشایی درهای خود را در ماه ژوئن 1.

باغ وحش ها و پارک های تفریحی نیز قادر خواهد بود به بازدید کنندگان خوش آمدید. فیزیکی فاصله و محدودیت تا 20 مراجعان در فضای اعمال خواهد شد در حالی که داخل سالن مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن مشتری اطلاعات تماس.

Victorians can go to the drive-in from June 1.

ویکتوریایی می توانید به درایو از 1 ژوئن.اعتبار:Craig Sillitoe

محدودیت ما در مهم ترین مراسم برداشته خواهد شد, با 20 نفر مجاز در مراسم عروسی – به علاوه برگذار و زن و شوهر است.

به 50 نفر اجازه خواهد داشت در یک مراسم تشییع جنازه در علاوه بر این به کسانی که مورد نیاز برای انجام این مراسم است. تا 20 خواهد بود مجاز در دیگر مراسم مذهبی در علاوه بر این به کسانی که مورد نیاز برای انجام خدمات.

کتابخانه های مراکز جوانان و دیگر امکانات جامعه قادر خواهد بود برای باز کردن با بیش از 20 نفر در یک منطقه به علاوه کسانی که نیاز به عمل فضای. این بدان معناست که مردان میریزد و هنر و صنایع دستی در کلاس می تواند از سر گرفت.

برتر اعلام تغییرات بزرگ به کروناویروس محدودیت های این صبح است.

از نیمه شب یکشنبه آینده (31 مه), ویکتوریایی اجازه خواهد داشت که در مجموع 20 نفر در خانه خود را. برای یک خانواده پنج این به این معنی 15 بازدید کنندگان است.

عمومی, گردهمایی همچنین می توانید افزایش به 20.

یک شبه باقی می ماند می تواند رزومه در خوابگاه های خصوصی. و از همه مهمتر برای ما در صنعت گردشگری بنابراین می تواند یک شبه باقی می ماند در محل اقامت.

ما شما را بیشتر به عنوان نخست وزیر در کنفرانس مطبوعاتی همچنان ادامه دارد.

برتر Daniel Andrews و وزیر بهداشت جنی Mikakos در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی.

شش میلیون استرالیایی در حال حاضر دریافت دولت COVIDSafe ردیابی برنامه کمتر از یک ماه آن را راه اندازی شد.

این بدان معنی است که دولت این است که لبه و نزدیک به هدف خود را از داشتن 40 درصد از همه استرالیایی ها با گوشی های هوشمند اتخاذ آن است. با توجه وجود دارد که حدود 16 میلیون استرالیایی با گوشی های هوشمند 40 درصد خواهد بود ملاقات با 6.4 میلیون دانلود.

Six million Australians have the COVIDSafe app on their phone.

شش میلیون استرالیایی باید COVIDSafe برنامه را بر روی تلفن خود را.اعتبار:Alex Ellinghausen

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار نشان داد که آخرین رقم از طریق توییتر صبح امروز گفت: این برنامه در حال پخش است نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر و چندین کشور ابراز علاقه به یادگیری از اثرات مثبت آن.

تنها دولت و قلمرو مقامات بهداشتی دسترسی به اطلاعات تماس از نرم افزار است که باعث شده است که مردم می آیند و در تماس نزدیک با فرد مبتلا به این ویروس است که 1.5 متر و یا کمتر به مدت 15 دقیقه یا بیشتر.

خدمات دولت وزیر استوارت رابرت گفت: این را از COVIDSafe برنامه دانلود شد سریع تر از هر دیگر دولت استرالیا برنامه و همواره باقی ماند و در این سه نرم افزار در استرالیا فروشگاه برنامه.

“میلیون ها نفر از مردم استرالیا در حال انجام کمی خود را به عنوان بخشی از سلامت ما پاسخ گفت.

با AAP

بیایید برای یک لحظه مکث نگاهی به این تصویر قدرتمند در صفحه اول امروز نیویورک تایمز.

نیویورک تایمز منتشر کرده است به نام سنین و شرح مختصری از 1000 COVID-19 قربانیان در صفحه اول آن روزنامه یکشنبه به عنوان coronavirus همه گیر مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک به 100,000.

یکی بود 65 ساله خیاط از کنتاکی شناخته شده برای خود را “سخت کار قوی و نظرات”; دیگری بود, نیویورک, مرد, 33, که “بی امان شور بود برای خانواده و دوستان است”.

وجود دارد شیکاگو زن 73 بود که برای اولین بار در خانواده او فارغ التحصیل دانشگاه است. فلوریدا مرد 63 بود به یاد, به سادگی به عنوان “آرام قهرمان”.

The front page of The New York Times on Sunday, May 24.

صفحه اول نیویورک تایمز در روز یکشنبه, مارس 24. اعتبار:NYT

نام – که نشان دهنده فقط 1 درصد از کشته شدگان در ایالات متحده توسط coronavirus – در توضیح این تیتر به عنوان “یک نا معلوم از دست دادن”.

“آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما” تیتر می گوید.

سن آموزش و پرورش خبرنگار کری آدم ما به ارمغان می آورد این خبر امروز: دانش آموزان شده اند کمتر پریشان در حالی که یادگیری از راه دور و تولید بهتر و استاندارد کار از حالت طبیعی در بسیاری از موارد یک نظر سنجی ملی از معلمان پیدا کرده است.

1100 معلمان شرکت کننده در این نظرسنجی اجرا شده توسط دانشگاه ملبورن فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک افت قابل توجه در اختلال درس در حالی که یادگیری از راه دور در هر دو سطح اولیه و ثانویه.

Some students have thrived while learning from home.

برخی از دانش آموزان رونق در حالی که یادگیری از خانه.اعتبار:تانیا Macheda

“مشاهده شده است که دانش آموز تعامل بهبود یافته برای دانش آموزانی که به طور معمول خواهد بود تخريبي و برای آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که تحت تاثیر اختلال در کلاس” گزارش مقدماتی گفت.

دانش آموزان “شده اند بیشتر احتمال دارد به دنبال کمک های که در آن آنها اجتناب شود و در این محیط کلاس درس” در حالی که “برخی از اجتماعی دانش آموزان مضطرب هستند بیشتر درگیر دور از فیزیکی کلاس درس” گزارش یافت می شود.

استاندارد کار دانش آموزان نیز بهبود یافته اگر چه معلمان گفت: ممکن بود این بود که با توجه به پدر و مادر با داشتن بیش از ورودی است.

اما نه همه چیز گلگون در مورد کنترل از راه دور, یادگیری, این گزارش در بر داشت.

بررسی نگرانی است که برخی از دانش آموزان را درگیر نیست با مدرسه در همه پس از آن که به خانه فرستاده مارس در پاسخ به COVID-19 امتناع به نوبه خود بر روی دوربین های دیجیتال و غیر ممکن بودن برای تماس با ما با وجود تلاش مداوم.

دیگران شده اند hobbled با شدت محدود دسترسی به تکنولوژی با برخی از دانش آموزان “صرف تمام روز درگیر شدن با آموزش از راه دور با استفاده از فقط یک تلفن”.

ترس وجود دارد که نقطه ضعف تنها در میان کودکان افزایش یافته که در حال حاضر در خطر سقوط.

اینجا بیشتر بخوانید.

زمانی که 900 یا بیشتر دانش آموزان از CRC Sydenham بازگشت به مدرسه در روز سه شنبه آنها را بیش از اجتماعی دور ترتیبات صندلی و ممنوعیت در گروه های بزرگ در موقع ناهار به آنها یادآوری این نه زمان عادی.

قرار داده شده در میان آنها خواهد بود تعدادی از دوربین های نصب شده بر روی سه پایه که از بیش از یک دوجین از دانش آموزانی که برنامه ریزی شده بود در پیوستن به آنها را در کلاس به جای ورود از صفحه اصلی.

یک شغل پاره وقت کوه در می رم همبرگر در نزدیکی مک دونالد به دست آورده است که در آن دانشجویان برخی از پول جیب اما هزینه آنها را روی لئامت دادن در انزوا پس از آن آشکار شد این هفته که یک راننده تحویل تا به حال آزمایش مثبت به COVID-19.

CRC Sydenham students with principal Brendan Watson prepare for the return to school.

CRC Sydenham دانش آموزان با اصلی برندان واتسون آماده شدن برای بازگشت به مدرسه. اعتبار:Chris هاپکینز

پس از شنیدن اخبار متخصص سال 11 و 12 مدرسه در ملبورن, north-west اتحاد درهم برای تولید یک طرح B برای این کودکان است.

اصلی برندان واتسون گفت که او مصمم به اجازه دهید دانش آموزان آسیب دیده از دست دادن هر زمان کلاس.

او پیش بینی کرد مدرسه خود را نمی خواهد آخرین برای مقابله با پتانسیل قرار گرفتن در معرض COVID-19 این سال است.

“این می تواند طبیعی جدید,” او می گوید از طرح خود برای مخلوط فیزیکی و کلاسهای آنلاین.

“مگر ما دریافت واکسن این در واقع می تواند آنچه که ما در حال زندگی با چه کسی می داند چه مدت.”

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü