یک چهارم از مردم استرالیا در حال کار کمتر ساعت با توجه به کروناویروس ضربه به اقتصاد اداره آمار استرالیا پیدا کرده است در حالی که همچنین کشف اکثر مردم مطیع اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

یک بررسی خاص توسط این اداره امروز منتشر شد نشان می دهد که در هفته اول ماه مارس در حدود 4.6 میلیون نفر گزارش کار کمتر ساعت در حالی که حدود 2.3 میلیون و گفت: آنها کار بیشتر ساعت.

شصت و چهار درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که مشغول به کار بود پرداخت می شود ساعت ها در هفته اول ماه مارس. با هفته اول ماه مارس این افتاده بود به 56 درصد است.

نیز وجود دارد یک آسانسور در سهم مردم بدون پرداخت که از رشد 34 درصد در اوایل ماه مارس به 37 درصد در اوایل ماه آوریل است.

در شروع این ماه بیش از دو سوم از مردم گفت: آنها هر دو نگران و یا بسیار نگران در مورد بهداشت شخصی خود را به دلیل coronavirus.

اداره, مدیر برنامه, برای خانواده, نظرسنجی, Michelle Marquardt گفت: این بررسی نشان داد استرالیایی بودند مطیع اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

“اکثر استرالیایی ها در حال پیوستن به دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با 98 درصد تمرین های اجتماعی فاصله و 88 درصد اجتناب از فضاهای عمومی و حوادث,” او گفت:.

“ما نیز در بر داشت که یکی در شش استرالیایی در حال پوشیدن یک ماسک به عنوان یکی از اقدامات پیشگیرانه است.”

بررسی برجسته تاثیر رو به گردشگری و سفر, صنایع. بیش از نیمی از آنها تا به حال تغییر و یا لغو برنامه سفر از آنجا که از virus.

پنجاه و هفت درصد بود لغو و یا تغییر مسافرت داخلی در حالی که 26 درصد در حال انجام همین کار را برای مسافرت های بین المللی.

نود درصد گفت: آنها تا به حال تغییر و یا لغو سفر شخصی نسبت به 3 درصد بود که خود را اصلاح کار مربوط به سفر.

نیوزیلند در حال حاضر ثبت شده نه روز مستقیم از زیر 20 جدید COVID-19 موارد تشدید امیدوار است این کشور مستند را سست می شود.

روز دوشنبه مقامات بهداشتی اعلام کرد تازه نه موارد آوردن در سراسر کشور شمارش به 1440.

New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern at a press conference earlier this month.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این ماه.اعتبار:گتی

که 974 نفر بهبود یافته اند از ویروس.

با هیچ مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در این کشور کشته می ایستد در 12.

نیوزیلند کابینه در جلسه روز دوشنبه به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش مستند و یا کاهش طاقت فرسا ترین محدودیت.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام خواهد شد تصمیم گیری در 2pm AEST.

AAP

نوزده بیشتر خدمه در هیئت مدیره روبی شاهزاده خانم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 شبه آوردن تعداد کل موارد در میان خدمه کشتی به 202.

از این 12 خدمه در حال درمان در بیمارستان است. دیگران باقی می ماند در کشتی که باقی خواهد ماند در Port Kembla تا تست کامل شده است.

یکی دیگر از اعضای خدمه که آزمایش مثبت برای COVID-19 نیز دریافت درمان در بیمارستان.

حدود 1100 خدمه مشغول به کار بودند در روبی شاهزاده هنگامی که آن را برای اولین بار لنگر انداخت در سیدنی در مارس 19, پیاده 2700 مسافر.

پس از آن وجود داشته است بیش از 600 گزارش COVID-19 موارد در میان مسافران و 21 مرگ و میر.

شده اند وجود دارد 369 موارد COVID-19 ثبت شده در میان NSW مسافران است.

در یکشنبه, NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت: آزمایش های گسترده ای از خدمه کشتی انجام شده است سرنشین و او امیدوار است که نتایج خواهد بود “نهایی در چند روز آینده”.

پس از تست نهایی شده این روند آغاز خواهد شد برای بازگرداندن خدمه کشتی به بیش از 50 کشور.

تاسمانی ثبت شش مورد جدید از coronavirus مصرف دولت را در مجموع به 195.

مقامات دولتی پیشنهاد کرد در روز یکشنبه که وجود دارد 197 موارد در دولت اما این رقم نادرست بود.

شده است وجود دارد یکی مثبت COVID-19 مورد 79 سال در Melaleuca مرکز مراقبت از سالمندان در شرق Devonport از 500 تست از کارکنان و ساکنان در سه سالخورده مراقبت از خانه ها در ایالت, north-west.

آزمون انجام شد و پس از یک شخص که مشغول به کار در شیفت در همسایه بیمارستان های دولتی و خصوصی در بورنی و سه سالخورده مراقبت از امکانات آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پلیس باید جریمه یکی دیگر از 91 مردم برای عبور مستند محدودیت در 24 ساعت تا 11 شب آخرین شب.

که شامل پنج نفر نوشیدن در 16 مهمانی در یک خانه و یک 20 ساله میلدورا مردی که تا به حال گفته شده است به پنج بار در پنج ساعت در مورد محدودیت.

او متهم شده بود بیش از آن نقض و یو بی اس در بازار به نظر می رسد در میلدورا دادستانی دادگاه در ژوئیه 15.

پلیس هم 819 نقطه چک در خانه کسب و کار و خدمات غیر ضروری در سراسر کشور انجام می شود در مجموع 24,921 از مارس 21.

برتر دانیل اندروز می گوید دیگر رهبران جهان مایل بودند در این موقعیت به تماس برای فوتبال یا گلف به بازگشت.

“[فرماندار نیویورک اندرو کومو] خواسته های او در یک بحث در مورد گلف. بسیاری از رهبران جهان در مشاغل مانند من آرزو می کنم آنها با داشتن یک بحث در مورد گلف. آنها نیست. آنها با داشتن یک بحث در مورد که در آن به طور موقت morgues خواهد شد” آقای اندروز گفت.

“هیچ کس, هیچ کس می خواهم به در گلف بیشتر از من اما من اصلا نیاز به بازی گلف. هیچ کس نیاز به بازی گلف.

می آید پس از ویکتوریا لیبرال frontbencher تیم اسمیت گفت: رئیس بهداشت افسر برت Sutton بود نا مشخص “bulls—” هنگامی که او توصیه می شود گلف نباید برگزار شود.

Dr Sutton گفت Gillon McLachlan, مدیر اجرایی, AFL در حال کار بر روی یک پیشنهاد رسمی در مورد چگونه فصل با خیال راحت می توانید دوباره شروع می شود.

“این نیاز به یک پیشنهاد دقیق است که با این نسخهها کار از طریق دقیقا چگونه خطر است موفق چگونه فیزیکی فاصله است مدیریت و نظارت برای بیماری در بازیکنان موفق است.”

Dr Sutton اضافه شده است که در آن نیاز به یک مکالمه ملی برای مقابله با تیم در حال حرکت در سراسر کشور است.

او گفت: مقامات بهداشتی را پس از تقریبا 2000 تماس نزدیک از coronavirus بیماران که روزانه موارد جدیدی شد و از رسیدن به سطح 110

کوانتاس اتحاد پیوست حمل بین المللی از جمله آمریکا خطوط هوایی دلتا آلاسکا و روح به طور موقت دور انداختن وسط صندلی در پرواز به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

آن را زیر یک آسیب رساندن صدای جیر جیر از یک مسافر در اوایل این ماه بود که هیئت مدیره در یک بسته بندی پرواز در کوئینزلند.

این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت که پروازهای کوانتاس شده اند تنها پرواز حدود 30 درصد تا اجتماعی فاصله شده است اتفاق می افتد به طور پیش فرض.

اما پس از برخی از پروازها شد کامل تر از جمله هواپیما که در آن عکس گرفته شده بود کوانتاس گفت: این امر در حال حاضر ترک کسانی که صندلی باز است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تنیس نواک جوکوویچ است و در برابر هر گونه واکسیناسیون اجباری برای بازیکنان تنیس بازگشت به بازی پس از coronavirus وقفه رویترز گزارش.

Novak Djokovic says he is "opposed" to vaccination.

نواک جوکوویچ می گوید او “مخالف” به واکسیناسیون.اعتبار:AP

“من شخصا مخالف هستم به واکسیناسیون و من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر” جهان شماره 1 گفت: در Facebook چت با چندین همکار صربی ورزشکاران است.

“اما اگر آن را تبدیل به اجباری چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من را مجبور به تصمیم گیری. من افکار خود من در مورد این موضوع و اینکه آیا این افکار را تغییر در برخی از نقطه من نمی دانم.

“فرضی اگر این فصل بود به سر در آگوست یا سپتامبر هر چند بعید است که من درک می کنم که یک واکسن را تبدیل به یک نیاز مستقیم پس از ما از سخت قرنطینه است و هیچ واکسن نشده است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

رئیس بهداشت افسر دکتر برت ساتون می گوید: 58,000 ویکتوریایی می تواند قرارداد coronavirus هر روز اگر همه گیر شد مجاز به گسترش اجتماعی بدون فاصله.

مدلسازی نشان داد که ویکتوریا می توانست تا به حال 650 مرگ و میر در هر روز در اوج اگر سخت محدودیت بودند هرگز در جای خود قرار داده, به طور متوسط 70 تن در روز است. Dr Sutton گفت: 7000 تخت ICU می شده اند مورد نیاز است.

Brett Sutton, Victoria's chief health officer.

برت Sutton, Victoria ارشد بهداشت افسر.اعتبار:Simon Schluter

این مدل سازی بود که با همکاری دانشگاه ملبورن پیتر دوهرتی, موسسه موناش دانشگاه و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“ما برطرف دقیقا این پیش بینی را [پس از سخت اجتماعی فاصله قوانین تصویب شد],” او گفت:.

“آن را با استفاده از فرضیات بر اساس تجربه کشورهای خارج از کشور و همچنین داده ها از استرالیا به اطلاع آنچه ممکن است رخ داده بود و ما فقط تا به حال یک مورد انزوا و تماس فرآیندهای در محل بدون اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما این را دیدم مدلسازی و ما تغییر آینده دو ماه پیش به موجب آنچه ما را دیدم.”

آقای Sutton گفت: قوانین می تواند شروع به آرام تا زمانی که آنها نیست در نتیجه در یک وضعیت که در آن هر فرد آلوده منتقل ویروس بر روی بیش از یک فرد دیگر به طور متوسط. تا زمانی که نرخ تولید مثل باقی می ماند در زیر یک کل موارد باقی خواهد ماند سرکوب شده است.

برتر دانیل اندروز می گوید, میخانه ها, رستوران ها, میله ها و کافه ها را نمی خواهد دوباره باز کردن در هر زمان به زودی, اما دیگر اقدامات دیکته راه مردم می توانند معاشرت می تواند به زودی آرام شود.

آقای اندروز اظهار داشت: 28 نفر همچنان در بیمارستان با کروناویروس از جمله 11 نفر در بخش مراقبت های ویژه. تنها یک مورد تایید شد و پنج دولت در مجموع به 1329.

“من می خواهم به آن را هر چند روشن است که این مفهوم است که بارها باز هستند و هر زمان به زودی – رستوران و کافی شاپ – من فکر نمی کنم که خواهد شد مورد,” او گفت:.

“خطر خواهد بود به مراتب بیشتر از هر پاداش. من فکر می کنم وجود دارد برخی از مناطق که در آن ما ممکن است قادر به ایجاد تغییرات در اطراف راه تعامل مردم در اطراف برخی از بیشتر اجتماعی اقدامات است.

“من درک می کنم که چرا شما می خواهید از من بپرسید 100 سوال در مورد که من نمی باید در پاسخ به کسانی که من سعی می کنم به مردم یک حس وجود دارد که امید است در اینجا. این اعداد خوب هستند. این استراتژی در حال کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو