نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, یک هفته پس از ظاهر شدن در یک پانل در لندن با سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد.

سوفی Gregoire ترودو شد کمی بد این هفته و پزشکان آزمایش او برای این ویروس پس از او یک تب پایین است که پس از تصویب رسید. او و همسرش به طور داوطلبانه جدا شده خود را در روز پنج شنبه.

Sophie Gregoire Trudeau, left, was on a panel with Julia Gillard and Leona Lewis in London last week.

سوفی Gregoire ترودو سمت چپ بود در یک پنل با جولیا گیلارد و Leona Lewis در لندن هفته گذشته است.اعتبار:گتی ایماژ

هفته گذشته Gregoire ترودو با حضور در یک رویداد خیریه در بریتانیا و بخشی از یک پنل با گیلارد و خواننده Leona Lewis. او همچنین مطرح شده به صورت یک عکس در یک گروه کوچک که شامل لوئیس همیلتون در فرمول یک راننده و بازیگر Idris Elba.

این رویداد در تاریخ 4 مارس برگزار شد, سازمان توسعه, موسسه خیریه, ما, یک سازمان است که برای آن Gregoire ترودو به عنوان یک سفیر. او در صحنه معرفی شد توسط لوئیس که به استقبال او با در آغوش گرفتن. تصویری از این رویداد نیز خود را نشان می دهد بوسیدن گیلارد.

کانادا تعطیل مجلس و توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر به خارج از کشور در حالی که نخست وزیر جاستین ترودو اداره از راه دور و از خانه اش در خودخواسته قرنطینه بعد از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر نیز توصیه های اجتماعی بیشتر فاصله بدون دست دادن و بوسه در حالی که دولت کانادا توصیه لغو مراسم بزرگ مانند کنسرت و وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: کشتی های کروز با بیش از 500 نفر را نمی خواهد بود قادر به داک در کانادا تا ژوئیه 1.

Justin Trudeau is in home isolation after his wife tested positive for COVID-19.

جاستین ترودو در خانه انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.اعتبار:AP

پرواز در خارج از کشور از بازگشت به کشور کانادا نیز محدود به تعداد کمی از فرودگاه.

کانادا در مجلس عوام رای به تعطیل برای حداقل پنج هفته برای کمک به اطمینان از قانونگذاران انجام و کمک به گسترش ویروس.

حرکت یک روز پس از ترودو را آزمایش مثبت است. نخست وزیر خود شده است در خودخواسته قرنطینه.

“من باقی خواهد ماند در خود انزوا برای 14 روز. من می خواهم برای روشن باشد. من هیچ علائم و من احساس می کنم بسیار خوب” ترودو گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از محل اقامت خود در اتاوا.

“تکنولوژی اجازه می دهد تا به من برای کار از خانه.”

همه احزاب در پارلمان به توافق تعلیق که بدان معنی است که قانونگذاران را از دست دو هفته از جلسات پس از آنها قبلا برنامه ریزی شده بود به دور بعدی هفته و دو هفته در ماه آوریل است. خانه برنامه ریزی شده است برای دیدار بعدی در مارس 20.

AP

یونان کمیته ملی المپیک در گفت و گو با لغو مانده از المپیک مشعل رله از طریق این کشور برای جلوگیری از جذب جمعیت است که می تواند افزایش خطر ابتلا به کروناویروس سرایت.

توکیو 2020 المپیک مشعل رله در راه است روز پنج شنبه هنگامی که شعله روشن شد توسط اشعه خورشید در باستانی المپیا در یک مراسم که کوچک شده و در صورت بیماری همه گیر کوروناویروس.

شعله سفر در یونان بوده است با توجه به آخرین هفت روز است. روز جمعه آن را وارد در پلوپونز شهر اسپارت که در آن اسکاتلندی بازیگر Gerard Butler, ستاره 2009 فیلم 300نیز فرار به torchbearer.

Gerard Butler runs as a torchbearer during the Olympic torch relay.

Gerard Butler اجرا می شود به عنوان یک torchbearer در طول المپیک مشعل رله. اعتبار:AP

صدها نفر از مردم جمع شده بودند به سازمان دیده بان به عنوان مشعل به تصویب از طریق.

یونان کمیته ملی المپیک گفت: باز کردن پا از رله به خود جلب کرده بود به طور غیر منتظره بالا جمعیت وادار کردن آن به حالت تعلیق باقی مانده متوقف می شود و پس از مشاوره با یونانی وزارت بهداشت و کمیته بین المللی المپیک.

تحویل شعله به توکیو بازی برگزارکنندگان برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در یونان سرمایه آتن در مارس 19 – بدون تماشاگر.

ایسنا

2020, کارشناسی ارشد, مسابقات گلف, اولین مسابقات قهرمانی بزرگ و ماراتن بوستون تبدیل شده اند آخرین عمده رویدادهای ورزشی بین المللی به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

کارشناسی ارشد, مقامات اعلام کرد که این رویداد نه شروع در 9 آوریل را به عنوان برنامه ریزی شده و ارائه شده هیچ جدول زمانی در زمانی که آن را ممکن است دوباره.

“ما امیدواریم که این تعویق افتادن ما را در بهترین موقعیت با خیال راحت به میزبان استادان مسابقات و ما تازه حوادث در برخی از تاریخ بعد” فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی در بیانیه ای گفت:.

لحظاتی بعد شهردار بوستون Martin J والش اعلام کرد که 124 ماراتن بوستون خواهد بود تا سپتامبر به تعویق افتاد 14.

The Boston Marathon has been postponed due to coronavirus.

ماراتن بوستون به تعویق افتاده است با توجه به کوروناویروس.اعتبار:AP

“ما انتظار و امید در حال حاضر این است که در این روز ما را به امن تر تاریخ” والش گفت.

مسابقه تغییر داده شده است تنها یک بار در تاریخ خود در سال 1918 در طول جنگ جهانی اول کارشناسی ارشد برگزار شده است در آگوستا هر سال از سال 1934 به جز 1943 طریق به سال 1945 هنگامی که آن را لغو شد به دلیل جنگ جهانی دوم است.

ضمن لیگ برتر انگلیس متوقف شده است پس از سه باشگاه قرار داده و کل بازی جوخه های خود در انزوا به دلیل coronavirus.

لیگ تا به حال انتظار می رود برای ادامه یک برنامه کامل این هفته با طرفداران اما بعد تصمیم گرفت به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا آوریل 3 “در اولین.”

همان تعلیق شامل سه بخش پایین تر نظارت فارسی لیگ فوتبال و به انگلستان برترین زنان بخش.

واشنگتن پست با سیم

اسپانیا را در یک وضعیت اضطراری برای 15 روز آینده برای مبارزه بهتر با coronavirus نخست وزیر پدرو سانچز گفت: در یک افزایش چشمگیر به سیاست پاسخ است که به مقامات اجازه می دهد تا با محدود کردن مردم و جیره بندی کالا.

وضعیت اضطراری که سانچز گفت: امر به طور رسمی تصمیم گرفت جلسه کابینه در روز شنبه را به دولت قدرت را گسترده اقدامات از جمله به طور موقت اشغال کارخانه ها و یا هر گونه محل دیگر به جز خانه های خصوصی.

An employee stands at an empty cafe in Barcelona.

یک کارمند می ایستد در خالی کافه در بارسلونا.اعتبار:بلومبرگ

“دولت اسپانیا برای محافظت از تمام شهروندان و تضمین حق زندگی شرایط به سرعت همه گیر با ناراحتی به عنوان کوچک که ممکن است” سانچز گفت.

او نمی طلسم چه اقدامات خاص دولت را.

مدارس در حال حاضر تعطیل در سراسر کشور با بسیاری از سینما تئاتر و یا زمین های بازی نیز بسته و دادگاه به حالت تعلیق در مناطق مختلف به صورت عادی زندگی را به توقف آمد در منطقه یورو چهارمین اقتصاد است.

اسپانیا دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا پس از ایتالیا. فعلی اسپانیایی شمارش می ایستد در 4209 تا حدود 1000 نفر از پنج شنبه و هفت بار تا آنجا که در روز یکشنبه. حدود 120 نفر کشته شده اند.

ایسنا

دانمارک وزارت امور خارجه در روز جمعه توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در دانمارک و دیگر کشورها است.

“این پیام را به دانمارکی است که هر دو ساده و جدی است. شما باید سفر در خارج از کشور مگر اینکه مطلقا لازم است” وزیر خارجه Jeppe Kofod در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که همه دانمارکی ها در خارج از کشور باید برای بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

ایسنا

بریتیش ایرویز هشدار داده است که بقای خود را در خطر است به عنوان مدیر عامل شرکت گفت: کارکنان برنامه ای برای برش مشاغل و زمین هواپیما برای مقابله با “بدتر شدن وضعیت” ناشی از کوروناویروس.

مدیر اجرایی الکس کروز گفت: BA کارکنان در یک پیام با عنوان “بقای بریتیش ایرویز” در روز جمعه که coronavirus شد و باعث یک بحران “در ابعاد جهانی شبیه هیچ دیگر ما شناخته شده است”, جدی تر از بحران مالی سارس یا 9/11.

British Airways says it is a battle for survival due to the coronavirus pandemic.

بریتیش ایرویز می گوید: این یک جنگ برای بقا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.اعتبار:AP

“لطفا دست کم نگیرید جدیت از این برای شرکت ما” دفعات بازدید: پیام از کروز.

خطوط هوایی در اطراف جهان در حال برش پرواز و هزینه های میان ياوه تقاضا و ما محدودیت های مسافرتی در اروپا مسافر با اروپا و دومین شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به گزارش خواسته اند برای کمک به دولت و کم هزینه حامل نروژی شفاعت برای کمک به.

صنعت آماده برای بیشتر شکست به هیچ عنوان حامل معاف است از درد کوتاه مدت است که در حال حاضر دیده می شود انگلیسی منطقه ای بازیکن Flybe سقوط و نروژی سهام از دست دادن حدود 80 درصد از ارزش خود را در یک ماه.

ایسنا

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از شبه استرالیا زمان:

  • اروپا در حال حاضر تبدیل به مرکز بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده 5000 زندگی در سراسر جهان “غم انگیز نقطه عطف” با توجه به سازمان بهداشت جهانی
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام اورژانس ملی برای سرعت بخشیدن به پاسخ به کوروناویروس. او با توجه به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 6 صبح AEST
  • یک جهش در وال استریت fizzled از گزارش زیر که مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام اورژانس ملی
  • اسپانیا یک شبه اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus
  • از کانادا PM جاستین ترودو دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یک هفته پس از ظاهر شدن در یک میزگرد با سابق استرالیا PM جولیا گیلارد
  • کانادا در مجلس عوام دارای رای به تعطیل برای حداقل پنج هفته برای کمک به اطمینان از قانونگذاران انجام و کمک به گسترش ویروس
  • کارشناسی ارشد گلف مسابقات ماراتن بوستون و لیگ برتر آخرین عمده رویدادهای ورزشی بین المللی به تعویق افتاد با کروناویروس
  • یونان لغو رله مشعل المپیک پس از بیش از حد بسیاری از مردم تبدیل شده تا به تماشای آن

باشید در طول روز, و ما شما را از آخرین تحولات در استرالیا و از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im