رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری یک کنفرانس خبری در این کشور coronavirus پاسخ, که در آن او اعلام کرده اضطراری ملی به رها کردن دولت جدید قدرت.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت من رسما اعلام اضطراری ملی. دو بسیار بزرگ کلمات” او گفت:.

“عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به $50billion بسیار مهم است مقدار زیادی از پول برای کشورها و مناطق و محلات ما در مبارزه مشترک دوباره این بیماری است.

“من اصرار هر دولت برای راه اندازی عملیات اضطراری مراکز موثر بلافاصله. I”m نیز درخواست هر بیمارستان در این کشور برای فعال کردن آن آمادگی اضطراری برنامه ریزی به طوری که آنها می تواند نیازهای آمریکایی ها در همه جا.”

اروپا در حال حاضر تبدیل به مرکز یک بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده 5000 زندگی در سراسر جهان “غم انگیز نقطه عطف” سازمان بهداشت جهانی گفت: یک شبه.

بیش از 132,000 مورد از این ویروس گزارش شده در 123 کشور پس از آن ظهور در ماه دسامبر در مرکز چینی ها در شهر ووهان که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:AP

“اروپا در حال حاضر تبدیل شدن به کانون همه گیر با بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین گفت:” در ژنو است.

Tedros اعلام کرد که بود که راه اندازی یک coronavirus همبستگی طرح پاسخ. این اجازه می دهد مردم و سازمان ها به منظور کمک به صندوق کمک به ماسک و دستکش و روپوش و عینک ایمنی برای سلامت کارگران و همچنین به عنوان کیت تشخیصی و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه از جمله برای واکسن.

اجتماعی فاصله است “سعی و آزمایش روش” به سرعت گسترش یک ویروس اما “نه نوش دارو” است که به توقف انتقال که بالا اورژانس متخصص دکتر مایک رایان گفت.

هر کشور باید تصمیم خود را در آن اقدامات برای محافظت از جمعیت خود را, او گفت:, و اضافه کرد: “اما ما همچنین به طور مداوم گفت که پتو مسافرتی اقدامات در حق خود انجام خواهد شد هیچ چیز برای محافظت از یک فرد و دولت است.”

تشخیص و جداسازی افراد آلوده و همچنین ردیابی تماس های خود را و گسترده تر تست باید بخشی از یک استراتژی جامع رایان گفت.

“به عنوان بخشی از یک کلی استراتژی جامع وجود دارد – به خصوص در داخل مرزهای ملی – به صورت بالقوه در محدود کردن جنبش بین مناطق ما به عنوان دیده می شود در مکان های خاصی,” او گفت:.

“اما به ندرت وجود دارد توجیهی برای پتو ممنوعیت مگر اینکه البته زمینه و خطر را تعریف می کند که.”

ایسنا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای اعلام ملی اضطراری بیش از coronavirus شیوع استناد به استافورد اقدام به باز کردن درب به بیشتر فدرال برای کمک به دولت ها و شهرداری ها با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار به عنوان فرمانداران و شهرداران در ایالات متحده گام تا اقدامات برای کاهش گسترش بسته شدن مدارس و لغو رویدادهای عمومی.

رئیس جمهور گفت که برگزاری یک کنفرانس خبری در 3 بعدازظهر روز جمعه در واشنگتن (6 صبح AEST شنبه). ما شما را به پوشش زنده این کنفرانس را در اینجا به عنوان به زودی به عنوان آن اتفاق می افتد.

Donald Trump is set to declare a national emergency to free up funds to fight coronavirus.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام اورژانس ملی برای آزاد کردن منابع مالی برای مبارزه با کروناویروس.اعتبار:استخر

حزب دموکرات خواسته اند که تهمت به استناد استافورد عمل می کنند و دیگر فاجعه اعلام درخواست آنها می گویند را آزاد خواهد بود تا بیش از $US42 میلیارد دلار ($67 میلیارد دلار) در بودجه برای دولت, موجود در امداد رسانی صندوق.

اضطراری اعلام خواهد اجازه می دهد دولت به درخواست 75 درصد فدرال هزینه-به اشتراک گذاری برای هزینه های که شامل کارکنان اورژانس, پزشکی, آزمون, لوازم پزشکی, واکسن, امنیت برای تجهیزات پزشکی و بیشتر با توجه به نامه دموکرات ها فرستاده رئیس جمهور در اوایل این هفته.

تنها چند اضطراری اعلان عمومی برای تهدید سلامت ساخته شده اند پس از دهه 1960 و تنها دو باید هدفمند بیماری شیوع زمانی که رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 2000 اعلام شرایط اضطراری در نیویورک و نیوجرسی در پاسخ به این ویروس نیل غربی.

ضمن ایالت لوئیزیانا به تعویق افتاد و خود را دموکرات و جمهوریخواه در انتخابات مقدماتی در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, وزیر امور خارجه, Kyle Ardoin گفت: در روز جمعه.

دولت است که برنامه ریزی شده برای برگزاری نامزدی مسابقات در مارس 4 را فشار آنها را دو ماه به 20 ژوئن “به بهترین حفاظت از سلامت و ایمنی لوئیزیانا رای دهندگان و رای گیری مقامات” Ardoin گفت: در یک کنفرانس خبری.

مقامات خواهد شد در نظر گرفتن مراحل ضد عفونی کردن رای گیری تجهیزات قبل از موکول اولیه Ardoin گفت.

بلومبرگ با مهر

سهام شد و چنگ زدن به برخی از آنها اخیر ضرر و زیان در روز جمعه در پایان یک هفته از فروش به عنوان گسترش coronavirus افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

دستاوردهای که در عین حال یکی دیگر از روز آشفته تجارت دنبال بدترین اسلاید برای بازار ایالات متحده پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987 و یکی از بدترین قطره برای اروپا در تاریخ ثبت شده.

اولیه افزایش خرید فروکش کرد در اطراف ظهر اما پس از آن دوباره حرکت اواسط بعد از ظهر ترک عمده شاخص تا حدود 4 درصد یا 900 امتیاز در میانگین صنعتی داو جونز. آنها تا به حال شده است تا آنجا که 6 درصد زودتر. داو را 10 درصد افت یک روز زودتر بود و بدترین حالت آن در بیش از 30 سال است.

سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت آمریکا برای مبارزه با اقتصادی از شیوع ویروس. خبری که کاخ سفید و کنگره در حال نزدیک شدن به اعلام یک توافق در یک بسته با هدف اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست و دیگر منابع کمک افزایش بازار است.

AP

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, یک هفته پس از ظاهر شدن در یک پانل در لندن با سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد.

سوفی Gregoire ترودو شد کمی بد این هفته و پزشکان آزمایش او برای این ویروس پس از او یک تب پایین است که پس از تصویب رسید. او و همسرش به طور داوطلبانه جدا شده خود را در روز پنج شنبه.

Sophie Gregoire Trudeau, left, was on a panel with Julia Gillard and Leona Lewis in London last week.

سوفی Gregoire ترودو سمت چپ بود در یک پنل با جولیا گیلارد و Leona Lewis در لندن هفته گذشته است.اعتبار:گتی ایماژ

هفته گذشته Gregoire ترودو با حضور در یک رویداد خیریه در بریتانیا و بخشی از یک پنل با گیلارد و خواننده Leona Lewis. او همچنین مطرح شده به صورت یک عکس در یک گروه کوچک که شامل لوئیس همیلتون در فرمول یک راننده و بازیگر Idris Elba.

این رویداد در تاریخ 4 مارس برگزار شد, سازمان توسعه, موسسه خیریه, ما, یک سازمان است که برای آن Gregoire ترودو به عنوان یک سفیر. او در صحنه معرفی شد توسط لوئیس که به استقبال او با در آغوش گرفتن. تصویری از این رویداد نیز خود را نشان می دهد بوسیدن گیلارد.

کانادا تعطیل مجلس و توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر به خارج از کشور در حالی که نخست وزیر جاستین ترودو اداره از راه دور و از خانه اش در خودخواسته قرنطینه بعد از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر نیز توصیه های اجتماعی بیشتر فاصله بدون دست دادن و بوسه در حالی که دولت کانادا توصیه لغو مراسم بزرگ مانند کنسرت و وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: کشتی های کروز با بیش از 500 نفر را نمی خواهد بود قادر به داک در کانادا تا ژوئیه 1.

Justin Trudeau is in home isolation after his wife tested positive for COVID-19.

جاستین ترودو در خانه انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.اعتبار:AP

پرواز در خارج از کشور از بازگشت به کشور کانادا نیز محدود به تعداد کمی از فرودگاه.

کانادا در مجلس عوام رای به تعطیل برای حداقل پنج هفته برای کمک به اطمینان از قانونگذاران انجام و کمک به گسترش ویروس.

حرکت یک روز پس از ترودو را آزمایش مثبت است. نخست وزیر خود شده است در خودخواسته قرنطینه.

“من باقی خواهد ماند در خود انزوا برای 14 روز. من می خواهم برای روشن باشد. من هیچ علائم و من احساس می کنم بسیار خوب” ترودو گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از محل اقامت خود در اتاوا.

“تکنولوژی اجازه می دهد تا به من برای کار از خانه.”

همه احزاب در پارلمان به توافق تعلیق که بدان معنی است که قانونگذاران را از دست دو هفته از جلسات پس از آنها قبلا برنامه ریزی شده بود به دور بعدی هفته و دو هفته در ماه آوریل است. خانه برنامه ریزی شده است برای دیدار بعدی در مارس 20.

AP

یونان کمیته ملی المپیک در گفت و گو با لغو مانده از المپیک مشعل رله از طریق این کشور برای جلوگیری از جذب جمعیت است که می تواند افزایش خطر ابتلا به کروناویروس سرایت.

توکیو 2020 المپیک مشعل رله در راه است روز پنج شنبه هنگامی که شعله روشن شد توسط اشعه خورشید در باستانی المپیا در یک مراسم که کوچک شده و در صورت بیماری همه گیر کوروناویروس.

شعله سفر در یونان بوده است با توجه به آخرین هفت روز است. روز جمعه آن را وارد در پلوپونز شهر اسپارت که در آن اسکاتلندی بازیگر Gerard Butler, ستاره 2009 فیلم 300نیز فرار به torchbearer.

Gerard Butler runs as a torchbearer during the Olympic torch relay.

Gerard Butler اجرا می شود به عنوان یک torchbearer در طول المپیک مشعل رله. اعتبار:AP

صدها نفر از مردم جمع شده بودند به سازمان دیده بان به عنوان مشعل به تصویب از طریق.

یونان کمیته ملی المپیک گفت: باز کردن پا از رله به خود جلب کرده بود به طور غیر منتظره بالا جمعیت وادار کردن آن به حالت تعلیق باقی مانده متوقف می شود و پس از مشاوره با یونانی وزارت بهداشت و کمیته بین المللی المپیک.

تحویل شعله به توکیو بازی برگزارکنندگان برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در یونان سرمایه آتن در مارس 19 – بدون تماشاگر.

ایسنا

2020, کارشناسی ارشد, مسابقات گلف, اولین مسابقات قهرمانی بزرگ و ماراتن بوستون تبدیل شده اند آخرین عمده رویدادهای ورزشی بین المللی به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

کارشناسی ارشد, مقامات اعلام کرد که این رویداد نه شروع در 9 آوریل را به عنوان برنامه ریزی شده و ارائه شده هیچ جدول زمانی در زمانی که آن را ممکن است دوباره.

“ما امیدواریم که این تعویق افتادن ما را در بهترین موقعیت با خیال راحت به میزبان استادان مسابقات و ما تازه حوادث در برخی از تاریخ بعد” فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی در بیانیه ای گفت:.

لحظاتی بعد شهردار بوستون Martin J والش اعلام کرد که 124 ماراتن بوستون خواهد بود تا سپتامبر به تعویق افتاد 14.

The Boston Marathon has been postponed due to coronavirus.

ماراتن بوستون به تعویق افتاده است با توجه به کوروناویروس.اعتبار:AP

“ما انتظار و امید در حال حاضر این است که در این روز ما را به امن تر تاریخ” والش گفت.

مسابقه تغییر داده شده است تنها یک بار در تاریخ خود در سال 1918 در طول جنگ جهانی اول کارشناسی ارشد برگزار شده است در آگوستا هر سال از سال 1934 به جز 1943 طریق به سال 1945 هنگامی که آن را لغو شد به دلیل جنگ جهانی دوم است.

ضمن لیگ برتر انگلیس متوقف شده است پس از سه باشگاه قرار داده و کل بازی جوخه های خود در انزوا به دلیل coronavirus.

لیگ تا به حال انتظار می رود برای ادامه یک برنامه کامل این هفته با طرفداران اما بعد تصمیم گرفت به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا آوریل 3 “در اولین.”

همان تعلیق شامل سه بخش پایین تر نظارت فارسی لیگ فوتبال و به انگلستان برترین زنان بخش.

واشنگتن پست با سیم

اسپانیا را در یک وضعیت اضطراری برای 15 روز آینده برای مبارزه بهتر با coronavirus نخست وزیر پدرو سانچز گفت: در یک افزایش چشمگیر به سیاست پاسخ است که به مقامات اجازه می دهد تا با محدود کردن مردم و جیره بندی کالا.

وضعیت اضطراری که سانچز گفت: امر به طور رسمی تصمیم گرفت جلسه کابینه در روز شنبه را به دولت قدرت را گسترده اقدامات از جمله به طور موقت اشغال کارخانه ها و یا هر گونه محل دیگر به جز خانه های خصوصی.

An employee stands at an empty cafe in Barcelona.

یک کارمند می ایستد در خالی کافه در بارسلونا.اعتبار:بلومبرگ

“دولت اسپانیا برای محافظت از تمام شهروندان و تضمین حق زندگی شرایط به سرعت همه گیر با ناراحتی به عنوان کوچک که ممکن است” سانچز گفت.

او نمی طلسم چه اقدامات خاص دولت را.

مدارس در حال حاضر تعطیل در سراسر کشور با بسیاری از سینما تئاتر و یا زمین های بازی نیز بسته و دادگاه به حالت تعلیق در مناطق مختلف به صورت عادی زندگی را به توقف آمد در منطقه یورو چهارمین اقتصاد است.

اسپانیا دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا پس از ایتالیا. فعلی اسپانیایی شمارش می ایستد در 4209 تا حدود 1000 نفر از پنج شنبه و هفت بار تا آنجا که در روز یکشنبه. حدود 120 نفر کشته شده اند.

ایسنا

دانمارک وزارت امور خارجه در روز جمعه توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در دانمارک و دیگر کشورها است.

“این پیام را به دانمارکی است که هر دو ساده و جدی است. شما باید سفر در خارج از کشور مگر اینکه مطلقا لازم است” وزیر خارجه Jeppe Kofod در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که همه دانمارکی ها در خارج از کشور باید برای بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de