Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: سه COVID-19 مرگ و میر در ویکتوریا در 24 ساعت استرالیا تلفات

در اینجا یکی از بزرگ صاحبخانه موافقت خود را برای اجاره امداد. ملک تجاری ویرایشگر کارولین کامینز گزارش:

سوپر مارکت غول Woolworths پرتاب کردن دستکش بلند به خرده فروشی دیگر صاحبخانه با ارائه اجاره امداد و فرصت های شغلی برای کمک به مستاجران در آن 28 مراکز خرید و دیگر خواص خرده فروشی نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

این خواهد آمد به عنوان یک تسکین برای بسیاری از کسب و کار در حومه این مراکز مانند بوتیک ها و کافه ها و رستوران ها و سالنهای سینما و سرگرمی های داخلی خرده فروشان.

Woolworths مدیر اموال رالف Kemmler گفت: مراکز خرید شد بخش مهمی از راه استرالیا از زندگی و بازی در یک نقش ارزشمند در جامعه است. “ما خرده فروشی مستاجران در حال حاضر یکی از مهمترین نهفته قسمت از اقتصاد است و ما می خواهیم به ما کمی برای کمک به آنها را تحت شرایط بسیار دشوار” آقای Kemmler گفت.

این بسته حمایت از این هفته آغاز می شود و ادامه خواهد داد تا از طریق ژوئن که آن را مجددا بر اساس وضعیت که در آن زمان.

گروه فوق العاده ارتدکس یهودی برگزار شد جلسات نماز در ملبورن در این هفته در سرپیچی از سخت اجتماعی-دورى از قوانین طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

Members of the prayer group on Tuesday night.

اعضای نماز گروه سه شنبه شب.

دولت نمایندگان مجلس لعنتی این گروه که در اواخر شب در سالن های کوچک خصوصی برای انجام روزانه “minyan” دعا یک نوع عبادت است که نیاز به حضور 10 یا بیشتر از مردان یهودی.

رهبران یهودی بسته تمام کنیسه چند هفته پیش به خوبی در پیش از دولت توقیف و ممنوع این گردهمایی.

بسیاری از مردم یهودی در حال جمع آوری آنلاین برای نماز برای جلوگیری از چهره به چهره و تماس با ما و یا جمع آوری و در همه.

محلی و MP دیوید ساتویک که ارجاع این موضوع به پلیس گفت: آن را “وحشتناک است که مردم با پیروی از قواعد و قرار دادن جان در خطر است”.

گفته است که چهارشنبه شب ده ها تن از مردان وارد یک طرف ورود به یک خانه در سنت کیلدا شرق.

آنها گفتند مردان, دعا برای بیشتر از یک ساعت در یک حیاط – محافظ زیادی bedsheet که مسدود شده و از نظر تماشاچیان – قبل از پخش پس از 9 ساعت.

نماز گروه در سنت کیلدا شرق سازماندهی شده توسط اعضای Satmar Hasidic فرقه ديدبان Adass گروه بندی.

هفته گذشته خاخام جماعت Adass اسرائیل, خاخام شلومو کوهن Shlita با ارسال نامه ای به جماعت خود را در آموزش آنها را به دعا در خانه و نه در minyanim – quorums از 10 مردان است.

“یکی باید دعا در خانه تا زمانی که پزشکان می گویند این بیماری همه گیر را تصویب کرده است … خطر نفی نیاز به دعا با یک جماعت,” او نوشت.

بیشتر در اینجا

Village Roadshow زده است مقابله با سوپر مارکت اپراتورهای Woolworths و Aldi به نقل به عنوان بسیاری از کارکنان خط مقدم که ممکن است از آن سینما کسب و کار در ویکتوریا و تاسمانی و موضوع آن پارک عملیات در کوئینزلند.

روستای سینما حدود 2000 نفر بیشتر پاره وقت و گاه به گاه کارکنان. تم-پارک کسب و کار حدود 4000.

“ما بسیار خانواده اجرا شرکت” گفت: سینما ایجاد کرد رئیس کرک ادواردز در روز پنج شنبه. “مرتب سازی مردم ما بود و ما اولویت اول است.”

آقای ادواردز گفت: این شرکت برنامه ریزی شده بود به صورت بالقوه shutdown از ژانویه زمانی که دولت چین شروع سفارش سینما به نزدیک است. در نهایت 70,000 سینما در چین بسته شده و تنها در هفته گذشته و یا به طوری که آنها شروع به دوباره باز کردن در هر نوع از اعداد است. وجود دارد در آخرین گزارش حدود 500 سینما باز در چین, اگر مشتریان به نظر می رسد با احتیاط هنوز با جعبه دفتر takings توجه به سختی ثبت نام.

آقای ادواردز گفت: ASX-شرکت ذکر شده توصیه شده است این بازار که از آن انتظار سینما بسته شود حدود هشت هفته یک دوره بر اساس تجربه چین و ایالات متحده قصد دارد به عامل دوباره ممکن است.

“اما ما اذعان وجود دارد به احتمال زیاد مشتری عصبانیت در مراحل اولیه و زمانی که ما آن را باز کنید به احتمال زیاد خواهد شد با دستورالعمل های مشابه به عنوان در محل فقط قبل از اینکه ما تعطیل است,” او گفت: با اشاره به اجتماعی فاصله اقدامات است که محدود به داخل سالن اجتماعات به 25 نفر در هر 100 متر مربع است.

او اضافه کرد که این شرکت انتظار دارد که سینما کسب و کار در”نوسان کامل در ماه سپتامبر یا اکتبر”.

در ضمن حدود 850 روستا کارکنان باید تسلیم برنامه های کاربردی کار با Woolworths و کمی بیشتر انجام داده اند با Aldi که افتتاح شد استخدام برنامه ای برای پرسنل ایجاد کرد تنها یک روز قبل از تعطیلی سینماها دستور داده شد.

همه Woolworths اعلام کرده است که به دنبال به استخدام حدود 30000 گاه به گاه کارکنان برای مقابله با افزایش تقاضای مشتری. Aldi مثل Coles, است حاکی از آن است که به دنبال استخدام اضافی 5000 نفر است.

آقای ادواردز مشتاق است برای دیدن به عنوان بسیاری از کارکنان این شرکت زمین کار در جای دیگر به عنوان امکان پذیر است – اما مشتاق است که به آن استرس را در کوتاه مدت معامله فقط.

“این مردم هستند که در نقل و انتقال است اما ما قطعا می خواهید آنها را به عقب,” او گفت:. “بدون خط مقدم ما کارکنان ما لازم نیست که یک کسب و کار است.”

استرالیا طولانی مهدکودک اپراتورها همچنان که به گزارش خانواده در حال کشیدن بچه ها از مهد کودک در یک سرعت سریع با توجه به کوروناویروس.

Childcare enrolments have dropped by as much as 80 per cent

مهد کودک ثبت نام کرده اند کاهش یافته است تا آنجا که 80 درصد اعتبار:Phil Carrick

استرالیا مهد کودک داد گفت: ثبت نام کاهش یافته است تا آنجا که 80 درصد در برخی از مراکز. یک نظرسنجی از 965 خدمات این هفته نشان داد که 97 درصد از پاسخ مراکز دیده می شود ثبت نام قرار می گیرند. ACA معاون رئیس جمهور Nesha هاچینسون گفت: اکثر اپراتورهای بودند گزارش خود را فرزند اعداد پایین حداقل 50 درصد است.

Goodstart بزرگترین انتفاعی مهد کودک در استرالیا گفت: همچنین دیده می شود “قابل توجه” آف رها در برخی از بخشی از شبکه خود را, اما گفت: تمام مراکز هنوز باز است. دیروز این گفته 3000 بازی گاه به گاه کارکنان Goodstart دیگر نمی توانست آنها را تضمین کار مداوم.

اوایل یادگیری بخش شده است به فوریت لابی وزیر آموزش و پرورش دن Tehan برای حمایت مالی این استدلال مراکز باید دید اگر آنها داده نشده بودجه بیشتر است.

در روز پنج شنبه آقای Tehan گفت: دولت “آگاهی از چالش های رو به مهد کودک بخش به دلیل کاهش حضور و غیاب” و اضافه کرد “من باید برای گفتن در این مورد در روزهای آینده”.

خانم هاچینسون گفت: اپراتورها در حال در برزخ به عنوان آنها در حال حاضر به باز بماند به ادعای بودجه از دولت است.

“ما نیاز به دانستن اگر بودجه بیشتر در حال آمدن امروز. ما نیاز به شروع به تصمیم گیری سخت و سریع است.”

دولت فدرال به تازگی اعلام کرد خانواده ها می توانند دسترسی اضافی 20 روز غیبت از مهد کودک یک سال به سهمیه خود را به 62 روز. به این معنی که آنها هنوز هم واجد شرایط برای مهد کودک یارانه حتی اگر فرزند خود را نمی شرکت کنند.

اما به انزوای اجتماعی اقدامات افزایش بسیاری از خانواده ها در حال خروج فرزندان خود را در دسترس نباشد برای جلوگیری از پرداخت هزینه شکاف.

در ضمن استرالیا انجمن پزشکی خواستار مهد کودک به مراکز تعطیل – همراه با مدارس – برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

در روز پنج شنبه آقای Tehan تکرار موقعیت دولت را که مهدکودک باز خواهد ماند.

“در حال حاضر کارشناس توصیه های پزشکی این است که مراقبت از کودک بخش باید باز باقی می ماند به جز فردی که در آن خدمات بوده است به کارگردانی نزدیک توسط مقامات بهداشتی.”

وجود دارد حدود 1.3 میلیون کودک در مهد کودک و 200000 کارکنان در این بخش است.

کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف زده اند توافق بر روی یک جارو $US2 تریلیون دلار ($3.3 تریلیون) اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز چهارشنبه به وقت محلی.

“خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” Ueland گفت.

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $US367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

چه تغییراتی را می بینید در محله خود را? مردم خود را حفظ فاصله فیزیکی? باید restirctions تغییر راه شما در فروشگاه و یا حرکت در اطراف شهرستان ؟ به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

استرالیا ticketholders در میان میلیون ها نفر هنوز به شنیدن اگر آنها می توانند دریافت هزینه پس از بازی های المپیک به تعویق افتاد تا سال آینده.

See you next year: The Olympic rings float on a barge in Tokyo's Odaiba.

شما سال آینده را ببینید: حلقه های المپیک شناور بر روی یک بارج در توکیو Odaiba. اعتبار:AP

حدود پنج میلیون از 7.8 میلیون بلیط فروخته شده بود برای توکیو بازی ها زمانی که آنها مجموعه ای برای ماه ژوئیه-اوت این سال است.

اما COVID-19 همه گیر در این هفته مجبور برگزارکنندگان برای به تعویق انداختن بازی ها تا هنوز-به-بود-تصمیم گرفت تاریخ در سال 2021 ترک فروش بلیط فروشندگان تاکنون ،

CoSport است که فروشنده مجاز برای هشت کشور از جمله استرالیا و آمریکا و نشان داده است که هر بلیط خریداری خواهد شد افتخار در 2021 بازی.

اطلاعات بیشتر در اینجا

اشکال در تنفس است که دلیل اصلی که مردم با COVID-19 در حال حاضر به یک بیمارستان می گوید: سر آلفرد مراقبت های ویژه بیمارستان واحد دانشيار استیو Mcgloughin. این ویروس که حملات به ریه ها می تواند پیشرفت بسیار به سرعت فراتر از بدتر شدن تنگی نفس. پس از بستری در بخش و دریافت اکسیژن از طریق ماسک یک فرد بیماری ممکن است بهبود – اما مردم دیگر نیاز به افزایش مقدار حمایت خود را از ریه ها و عملکرد تنفسی.

این سوال و سوالات دیگر پاسخ داده اینجا

پزشکی دستگاه تولید کننده ResMed اصلاح شده آن کارخانه در حومه سیدنی بلا ویستا در پاسخ به شیوع بیماری مرگبار تعویض بیش از تولید آپنه خواب دستگاه را بیشتر هواکش و ماسک مناسب برای تحت تاثیر قرار بيماران مبتلا به ریه آسیب می رساند.

با توجه به رئیس میک Farrell, این شرکت با هدف به حداقل سه برابر تولید آن هواکش و آسانسور تولید آن صورت ماسک بیش از 10 بار.

“آن بوده است تکمیل محوری این شرکت در سه ماه در پاسخ به این بحران است. و یکی از چیزهایی است که به من قلبی است که ما قادر به دریافت از طریق آن در چین و سنگاپور و کره جنوبی و از طریق بسیاری از جنوب شرق آسیا” گفت: سن .

بیشتر بخوانید اینجا

ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos فوق العاده نا امید شده توسط گزارش از مردم از موازین خود را قرنطینه تعهدات.

“فکر نمی کنم این باشه فقط به گام برای در حالی که کمی و فکر می کنم” من فقط رفتن به دریافت یک جفت کفش یا من قصد دارم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود که نمی خواهد زمان زیادی را در مغازه ها’ شما در حال قرار دادن افراد در معرض خطر” وزیر بهداشت و درمان گفت.

“ما پیش بینی است که به دلیل چگونه این ویروس مسری است که اکثریت قریب به اتفاق ویکتوریا جمعیت خواهد قرارداد COVID-19 و نمی توان آن را آشکار به شما. شما فکر می کنم شما سالم هستند, شما ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه, اما شما ممکن است آن را داشته باشد و بنابراین شما ممکن است آن را به دیگران است. این است که چرا مهم است به ماندن در خانه اگر شما می توانید انجام این کار.

“اگر شما نیاز به کوتاه کردن مو واقعی زندگی مردم در خطر است. ما متاسفانه از دست داده و سه ویکتوریایی به COVID-19 من نمی توانم استرس چقدر مهم آن این است که هر کس به پیروی از قوانین و در خانه باقی می ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو