نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: مراقبت از سالمندان امکانات ممکن است نیاز به دولت فدرال اجازه دسترسی به نوار بازدید از دوستان و خانواده و نگه داشتن افراد مسن محدود به اتاق خود.

“ما در حال ضعیف – من ضعیف بسیار به وضوح در سطح فدرال – که باید ما به بهبود در این منطقه تحت ترتیبات داوطلبانه است که ما در حال حاضر در محل که از کشورهای مشترک المنافع خواهد بود در حال حرکت نیاز به مراقبت از سالمندان امکانات که مایل به معافیت برای کسانی که اصول ملی آن ملی ترتیبات و سپس آنها نیاز به دنبال اقتدار به انجام است که از کشورهای مشترک المنافع” آقای موریسون گفت.

نخست وزیر هشدار داد که مراقبت از سالمندان امکانات نادیده گرفتن coronavirus مشاوره قفل سالمندان در اتاق خود و امتناع از بازدید کنندگان.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton تایید کرده است که یک ماه ژوئن بازگشت ممکن است برای AFL در این حالت اگر تعداد COVID-19 موارد همچنان به روند رو به پایین.

با این حال او هشدار داد که این وضعیت همچنان مایع با یک شیوع در یک مرکز روانپزشکی در ملبورن منجر به شش مورد جدید در ویکتوریا یک شبه.

Victoria's chief health officer Brett Sutton says a June return for AFL is possible.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت ساتون می گوید: ژوئن بازگشت برای AFL امکان پذیر است.اعتبار:گتی ایماژ

AFL مشتاق است به اطلاع باشگاه ها از برنامه های خود را اما باقی خواهد ماند, در مرحله, دولت بهداشت عمومی سیاست با یک بروز رسانی دولت در رابطه با محدودیت های انتظار, on May 11.

ساتون خواسته شده بود در 3AW در صبح روز جمعه که آیا AFL می تواند بازگشت در ماه ژوئن که عصر امروز گزارش داد امکان بود.

“احتمال وجود دارد” ساتون گفت.

“این حرکت این است که همیشه سعی کنید برای باز کردن همه چیز تا اگر اپیدمیولوژی آن را اجازه می دهد. ما به وضوح در حال حرکت به پایین و پایین تر موارد روز در هفته به طوری که نشانه خوبی است اما امروز یک تظاهرات که شما می توانید مواد منفجره شیوع است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

غرب استرالیا, وزیر بهداشت راجر طبخ تایید کرده است بیشتر COVID-19 مرگ در دولت پس از یک مرد در 70s از کشتی کروز Artania درگذشت Sir Charles Gairdner بیمارستان.

آقای کوک گفت: مرد آلمانی یکی از موارد اصلی از coronavirus گرفته شده کشتی کروز در ماه گذشته بوده و در بخش مراقبت های ویژه برای هفته ها.

WA Health Minister Roger Cook said a man in his 70s had died after contracting coronavirus on board the Artania.

WA وزیر بهداشت راجر کوک گفت: یک مرد در 70s مرده بود پس از عقد قرارداد coronavirus در هیئت مدیره Artania.
اعتبار:AAP

“قلب ما می رود به خانواده اش در آلمان و” آقای آشپز گفت. “این یک یادآوری چقدر کشنده این بیماری است. این یک یادآوری از چگونه ما می توانیم برای یک لحظه راضی ما در مبارزه با COVID-19.

“در آن طول می کشد زندگی می کند و طول می کشد عزیزان از ما و ما باید اطمینان حاصل کنیم که حفظ هوشیاری در همه زمان ها است.”

او گفت: دولت تا به حال ثبت یکی دیگر از دو coronavirus موارد یک شبه در نظر گرفتن مجموع به 458.

این موارد جدید در محدوده سنی بین 25 و 61. یک مورد مربوط به سفر خارج از کشور و دیگر هنوز تحت بررسی آقای کوک گفت.

شش وجود دارد بهبود یک شبه ترک 76 فعال موارد در اطراف WA. بیست نفر باقی می ماند در پرت بیمارستان و فقط با چهار در بخش مراقبت های ویژه.

آقای کوک گفت: این مهم است که غرب استرالیا همچنان به پایبندی به اجتماعی فاصله اقدامات و نگهداری “بهداشت شخصی خوب” مانند شستن دست ها.

“در حال حاضر زمان برای راضی بود,” او گفت:.

آقای کوک همچنین اعلام کرد پرت هتل ها در حال حاضر استفاده می شود به صورت اجباری قرنطینه خواهد بود کاهش می یابد به عنوان ایالتی و بین المللی سفر اعداد کاهش می یابد و تشکر از صاحبان خود را برای همکاری است.

“استفاده از این هتل ها بازی های برگزار شده است یک بخش بسیار مهم در ساخت مطمئن شوید که ما جدا شده موارد مرتبط با COVID-19 و به طور قابل توجهی کاهش می یابد هر گونه انتقال این بیماری در جامعه ما,” او گفت:.

سن‘s, شمال امریکا, خبرنگار متی Knott است نوشتن در مورد حزبی بیماری همه گیر.

پس از وحدت در اوایل هفته از مستند ما دوباره تقسیم همراه و فلسفی خطوط به عنوان اعتراض به بازگشایی متحده تسلط بر کانال های خبری – به خصوص در رادیو فردا.

اما حتی در فاکس محققان دیدن لینک بین که بینندگان را به تماشای و حوادث عفونت و مرگ است.

خواندن ویژگی های داستان در اینجا.

مقامات بهداشت در حال بررسی شیوع کروناویروس در خصوصی ملبورن بستری درمانگاه روانپزشکی است که 14 نفر آلوده و سه نفر در بیمارستان, از جمله یکی در بخش مراقبت های ویژه.

وجود شش جدید کروناویروس موارد تایید شده در ویکتوریا در روز پنج شنبه وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: در صبح روز جمعه سه نفر از آنها در بیماران متصل به شیوع بیماری در کلینیک.

از 14 مورد ارتباط درونی ملبورن درمانگاه پنج بیماران پنج کارکنان و چهار نزدیک خانواده تماس با ما.

خوشه ای از موارد رخ داده در آلبرت جاده درمانگاه 80 تخت روانپزشکی مرکز.

مورد اول در کلینیک است که اجرا شده توسط رمزی بهداشت و درمان گزارش شده بود که مقامات در مارس 24.

اما سن گفته شده است که برخی از کارکنان نه مطلع شده بودند تا آوریل 7, در حالی که دیگران فقط در مورد وقوع در روز پنج شنبه.

ده ها تن بیشتر تماس نزدیک از کسانی که آلوده هستند در حال تماس با مقامات بهداشت و درمان در حالی که منبع شیوع منوط به تحقیقات جاری.

Ms Mikakos گفت: همه بیماران و کارکنان در معرض خطر بودند که تست شده و هیچ بیماران جدید خواهد بود پذیرفته شده در کلینیک است که تحت عمیق تمیز کردن.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دو مورد جدید از COVID-19 شناسایی شد در کوئینزلند یک شبه و برنامه های دولت برای آموزش بیشتر خدمتگزاران مردم در تماس با ردیابی.

Queensland Premier Annastasia Palaszczuk.

کوئینزلند برتر Annastasia Palaszczuk.اعتبار:AAP

ارقام ميانگين مجموع 17 مورد تایید شده اند در ویکتوریا نیوساوت ولز و کوئینزلند بیش از 24 ساعت گذشته.

هر دو کوئینزلند موارد به دست آورد و در خارج از کشور, وزیر بهداشت, استیون مایلز گفت و از آنها در زمان تعداد کل موارد در دولت به 1026.

کوئینزلند ثبت شده فقط 10 مورد جدید این هفته. آقای مایلز گفت: 18 نفر باقی مانده در بیمارستان با شش نفر از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه در هواکش.

بیماری های همه گیر را تغییر ندهید ما حداقل در کوتاه مدت. آنها نشان می دهد ما. ما آمده ایم تا آنها را به عنوان ما شده ایم با تشکیل بیش از چند دهه و ما پاسخ درآمده است.

این همه من فکر می کنم که من بررسی قتل عام آشکار در آمریکا و انگلستان و کنتراست آن با آنچه که ما تا کنون به دست آمده در استرالیا. ما ممکن است فکر می کنم این جوامع به طور گسترده اما در حال حاضر ما شاهد تفاوت بین ما و راهی که در استرالیا تا کنون موفق به فرار خاص سیاسی و اجتماعی فروپاشی است که ثابت کرده است صرفه جویی در زندگی.

Illustration: Andrew Dyson

تصویر: اندرو Dysonاعتبار:اندرو Dyson

تقابل با امریکا واضح تر است پس بیایید شروع وجود دارد. زمانی که ضد قفل تظاهرات فوران این هفته خواستار دولت دوباره باز اقتصاد با حمایت رئیس جمهور تهمت حتی اگر آن را در تضاد دولت خود توصیه های بهداشتی مشخص شد چقدر irredeemably شکسته جامعه آمریکا تبدیل شده است. برای دیدن یک معترض فریاد یک پرستار است که در خط مقدم از همه گیر گفتن آنها را به “بازگشت به چین” احتمالا به شما می گوید به اندازه کافی.

اما اگر شما می خواهید بیشتر نگاهی به برخی از آیات: “اعتقاد ما بر ما فرماندار غیر ضروری”; “کمونیسم کشته شدن بیش از COVID”; “راکفلر پزشکی و داروسازی بزرگ تروریست هستند”; “را در امریکا بزرگ دوباره: ممنوعیت ازدواج همجنسگرا”.

این نیست که صرفا مجموعه ای از افراد که مایل بیشتر فعالیت های اقتصادی. آنها این درمان به عنوان یک فرهنگ جنگ خرید به همه شیوه ای از تئوری های توطئه در طول راه.

جزئیات کامل قطعه در اینجا.

نخست وزیر اسکات موریسون نامزد دریافت جایزه گرفتن دانش آموزان در کلاس های درس به عنوان یک اولویت برای یک جلسه فدرال و رهبران دولت.

ملی کابینه در جلسه روز جمعه به در نظر گرفتن راه رو به جلو در coronavirus بحران با مدارس تیتر موضوع است.

The national cabinet meeting by teleconference.

ملی در جلسه هیئت دولت با تلفنی.اعتبار:

“اولویت های من برای گرفتن بچه ها به مدرسه به مردم بازگشت به کار. چیزی که اولویت من است” آقای موریسون گفت.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون گفت: توصیه های پزشکی روشن است که آن را امن برای بازگشت به کلاس های درس و در زمان هدف در معلمان اتحادیه های کارگری برای مخالفت با افزایش دانشجو تماشاگران.

“در ایالت کوئینزلند معلمان’ union اتحاد دست های خود را بصورتی پایدار و محکم در اطراف گلو از دولت” آقای Dutton گفت: نه به امروز برنامه روز جمعه.

او گفت: مدارس امن خواهد بود اگر معلمان در سن 60 و بالاتر و فرزندان بیمار از مطالعه خارج شدند.

“بیایید با هم یک محیط که در آن بچه ها می توانند یاد بگیرند که دوباره چون در غیر این صورت آنها در حال رفتن به از دست بر روی یک سال از زندگی خود را و آن را غیر ضروری که به اتفاق می افتد.”

معاون نیروی کار رهبر ریچارد Marles گفت: دولت فدرال مورد نیاز برای جلوگیری از تعارض در اطراف مدارس.

“برای پدر و مادر در سراسر استرالیا که در حال شنیدن پیام های مختلف از نخست وزیر به نخست وزیر به مدیر مدرسه آن را بسیار گیج کننده زمان,” او گفت: نه.

ملی کابینه را نیز بررسی آخرین استرالیا coronavirus مدل سازی به عنوان رهبران وزن بلند کردن برخی از محدودیت ها در ماه آینده.

روزانه به طور متوسط افزایش موارد بیش از سه روز گذشته در 0.2 درصد با فقط 12 مورد شناسایی بیش از 24 ساعت گذشته.

AAP

یکی در 10 استرالیایی می گویند آنها انتظار می رود به صرف پول کمتر پس از coronavirus خاموش کردن به پایان می رسد, تحقیقات جدید نشان داده است با دو سوم ترس بدترین شوک اقتصادی برای ضربه زدن به ملت است و هنوز هم آمده است.

در حالی که اکثر استرالیایی ها باقی می ماند نگران اثرات COVID-19 سطح نگرانی کاهش یافته است میان تلاش موفق به متوقف کردن گسترش ویروس با 54 درصد “بسیار نگران” در مورد آن در این هفته از اوج 75 درصد چهار هفته پیش.

One in five Australians say they will keep their improved hygiene practices once the coronavirus shutdown ends.

یکی در پنج استرالیایی می گویند که آنها را حفظ خواهد کرد خود را بهبود شیوه های بهداشت پس از coronavirus خاموش کردن به پایان می رسد.اعتبار:iStock

پاسخ دهندگان در سراسر کشور نظرسنجی بر این باورند درس اجتماعی از فاصله اقدامات خود و انزوا را با چوب آنها را پست و همه گیر با یک پنجم گفت: آنها را حفظ جدید خود را با استانداردهای بهداشت از جمله شستن دست های خود را بیشتر.

Newgate تحقیقات هفتگی پیگیری مطالعه از بیش از 1000 استرالیا گرفته شده بین دوشنبه و چهارشنبه یافت تقریبا یک پنجم از پاسخ دهندگان می گویند که آنها را شخصا اجتماعی حفظ فاصله به حدی با 8 درصد گفت: آنها می خواهم سعی کنید به نگه دارید تا تلاش های خود را به ورزش هر روز و متناسب نگه دارید.

استرالیا همچنان به تجمع در پشت اقدامات سخت در محل با 81 درصد گفت: این پاسخ از دولت و مردم شده بود در یک سطح مناسب از 76 درصد در هفته گذشته و از مطالعه کم از 47 درصد در چهار هفته پیش.

بسیاری که فکر می کنم استرالیا است که مصرف آن به طور جدی به اندازه کافی کاهش یافته است و از 17 درصد به 12 درصد در طول هفته گذشته و تنها 7 درصد مردم این کشور است که بیش از حد واکنش.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de