Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: شش بیشتر موارد مربوط به ملبورن meatworks خوشه; ساعت را در مدارس; بوریس جانسون می گوید پزشکان آماده مرگ او اطلاع

سن راه اندازی کرده است جدید کروناویروس مرکز داده های ردیابی محلی و ملی و بین المللی مورد اعداد, تست و بهبود.

این مرکز به شما می دهد دسترسی به نمودار ها و نقشه ها نشان می دهد که چگونه این ویروس به سراسر کشور گسترش حق را به هر یک از دولت های محلی منطقه است.

بیایید نگاهی به در بریتانیا به نمایش در ووهان آزمایشگاه تئوری.

انگلستان وزیر کابینه بریتانیا می گوید می خواهد به تجزیه و تحلیل ریشه های کروناویروس “جزئیات”.

اما جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که زمان برای پرس و جو نمی شد در حال حاضر با استناد به نیاز به واردات با ارزش پزشکی و لباس های حفاظتی برای پرستاران و پزشکان از چین است.

Cabinet Minister Robert Jenrick speaking at the UK government's daily coronavirus briefing at Number 10, Downing Street.

وزیر کابینه رابرت Jenrick زبان در انگلستان دولت روزانه coronavirus جلسه در شماره 10 خیابان داونینگ.اعتبار:اندرو پارسونز

“وجود خواهد آمد زمانی که ما می خواهیم به تجزیه و تحلیل ریشه های این ویروس در جزئیات و در نظر گرفتن اقدامات کشورهای دیگر اما که در حال حاضر” آقای Jenrick به خبرنگاران گفت: از تعداد 10.

“این کار برای ما به عنوان یک دولت در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که ما دریافت بریتانیا از طریق این ویروس به عنوان بهترین که ما احتمالا می تواند.

“و به کار در سطح بین المللی با دوستان و شرکای ما که می خواهند به گرد هم می آیند … [در] بین المللی تامین تجهیزات مانند هواکش و PPE که شامل بسیار مهم واردات به انگلستان از چین است.

“ما می خواهم به در نظر گرفتن آنچه اتفاق افتاده است با دقت در آینده است.”

Jenrick نظرات دنبال کسانی که از وزیر امور خارجه Dominic Raab که گفت: کسب و کار نمی تواند با چین به صورت عادی پس از همه گیر و از وزیر دفاع بن والاس که مورد حمایت بین المللی پرس و جو.

ترودو گفت که “هنوز خیلی زود به نتیجه گیری” در مورد اینکه چگونه این ویروس آغاز شده است.

Canadian Prime Minister Justin Trudeau speaks to the media outside his residence at Rideau Cottage in Ottawa, Ontario.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو صحبت می کند به رسانه ها در خارج از محل اقامت خود در Rideau کلبه در اتاوا, انتاریو.اعتبار:بلومبرگ

“وجود دارد ادامه خواهد داد و سوال پرسید و ما همچنان به دنبال پاسخ اما در حال حاضر اولویت ما در هفته های آینده باید همه چیز ما می توانید انجام دهید برای محافظت از کانادایی ها در حال حاضر,” او گفت:, با توجه به یک مترجم فرانسوی.

“تعدادی از نظریه وجود دارد و ما شنیده ایم نگرانی ها و فرضیه که چگونه همه از این آغاز شد اما در حال حاضر اولویت من این است که ما چگونه مدیریت این وضعیت است.”

زبان بعد از زبان انگلیسی, ترودو افزود: “ما همکاری شده و کار با ما پنج چشم همکاران از همان ابتدا در سایت های مختلف هوش است که در این و دیگر موضوعات است.”

“ما همچنان به همکاری با سازمان های اطلاعاتی در سراسر جهان – و نه فقط پنج چشم – اما دوستان و همکاران و همچنین نگاه کنید به پیدا کردن پاسخ به بسیاری از سوالات مردم در حال پرسیدن اما هنوز زود است که به منظور جلب از نتیجه گیری.”

اقامت در ایالات متحده که در آن وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: “شواهد زیادی” که COVID-19 پدید آمده از ووهان موسسه ویروس شناسی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند تئوری و نه تولید هر گونه شواهد برای حمایت از ادعای خود را.

ما سازمان های اطلاعاتی باید گفت این ویروس بود نه انسان ساخته شده اند اما حکومت است که آن را از یک آزمایشگاه است.

ظاهر می شود در آمریکا پخش شرکت در این هفته Pompeo گفت: جهان متحد علیه چین را پوشش تا از این بیماری همه گیر.

“شواهد زیادی وجود دارد که در آن آغاز شد” گفت: با اشاره به ووهان موسسه ویروس شناسی.

“و به این ترتیب در حالی که هوش کمیته همچنان به انجام کار خود را, آنها باید همچنان به انجام این کار و تایید به طوری که ما خاص, من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان.”

به دنبال در سراسر جهان در حال حاضر از ایالات متحده به اروپا به آسیا و کاهش برخی از coronavirus مستندات به ارمغان آورده است میلیون ها نفر از خانه های خود را برای لذت بردن از خارج از منزل.

در شهر نیویورک, پارک مرکزی جاگر نقل مکان کرد در گذشته هر یک از دیگر بدون یک نگاه در روز شنبه و یک جریان ثابت از مردمی چپ نکاتی برای سه نفر کار راه خود را از طریق مجموعه ای از استانداردهای جاز خارج از منزل.

Brooklyn's Prospect Park in New York on Saturday.

بروکلین چشم انداز پارک در نیویورک در روز شنبه.اعتبار:AP

همسایه نیوجرسی بازگشایی پارک دولت هر چند چند تا به حال به نوبه خود مردم را دور پس از رسیدن به 50 درصد حد در ماشین خود را پارک. مارجی Roebuck و اولین کسانی بودند که بر روی شن و ماسه در ساحل جزیره پارک ایالتی. “چهل و شش روز در خانه به اندازه کافی بود,” او گفت:.

در اسپانیا بسیاری از جرأت شنبه برای اولین بار پس از یک مستند آغاز شد و در مارس 14.

People filling the street in Barcelona on Saturday, able to exercise for the first time in months.

مردم پر خیابانی در بارسلونا در روز شنبه قادر به ورزش برای اولین بار در ماه.اعتبار:گتی

و نزدیک به 1.7 میلیون نفر بازدید پکن, پارک, پس از مسافرت داخلی محدودیت آرام شد.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیش از 4.25 میلیون نفر در حال حاضر دولت COVIDSafe ردیابی برنامه بر روی تلفن همراه خود را پس از آن راه اندازی شد یک هفته پیش.

اما استرالیا coronavirus مشاور سازمان بهداشت جهانی می گوید او نمی خواهد دانلود COVIDSafe برنامه چرا که او نگران است که دولت آمریکا می تواند دسترسی به داده ها.

دانشگاه NSW, اپیدمیولوژی, Mary-Louise McLaws می گوید: “آنچه روشن نیست این است که متولی داده است و در آن اطلاعات ذخیره شده است. این درست نیست رضایت آگاهانه. تا زمانی که ما می دانیم آنچه را که کد منبع است و تا زمانی که ما می دانیم که آیا آمازون برای تحقق قانون استرالیا, من نمی خواهد این برنامه را دانلود کنید.”

UNSW epidemiologist Mary-Louise McLaws has decided not to download the government's COVIDSafe app.

دانشگاه UNSW اپیدمیولوژی Mary-Louise McLaws تصمیم گرفته است برای دانلود به دولت COVIDSafe برنامه.اعتبار:Dominic Lorrimer

اما بیشتر جذب برنامه نهایی قطعه از پازل, استرالیا نیاز به شروع به کاهش ملی, محدودیت, نخست وزیر اسکات موریسون می گوید.

استاد مورفی بود spruiking برنامه دوباره دیروز بعد از ظهر.

“واضح است که ما نیاز به نگه داشتن محبوبیت و ثبت افزایش,” او گفت:.

“ما فکر می کنیم وجود دارد که حدود 16 میلیون بزرگسال با گوشی های هوشمند – آنها هدف ما جمعیت است.”

همچنین ساخت عناوین اینجا امروز صبح:

مدرسه ویروس ترساندن: Meadowglen مدرسه ابتدایی تعطیل شده است به مدت سه روز برای تمیز کردن پس از یک معلم موسیقی آزمایش مثبت برای COVID-19.

این مدرسه یکی از بزرگترین گروه از دانش آموزان هنوز هم عطف برای کلاس در دولت – بین 40 و 70 یک روز – به دلیل بالا بودن تعداد کودکان آسیب پذیر و کسانی که از ضروری کارگران که تنها دانش آموزان مجاز به حضور در مدرسه را در زمان دولت مشاوره.

اصلی, Loretta پیازا می گوید: مدارس مانند او با یک نسبت بالا از دانش آموزان آسیب پذیر در حال تحمل فشار از خط مقدم آموزش خطر است. اینجا بیشتر بخوانید.

Hasta la vista baby: حذف کامل COVID-19 در ویکتوریا است که هنوز هم امکان, اما یکی که نیاز به تعمیر و نگهداری – و شاید به روز رسانی – دولت سخت اجتماعی-محدودیت فاصله.

اپیدیولوژی گفته اند سناست که حفظ دولت محدودیت و مرز مستندات می تواند منجر به این ویروس حذف شود و نه سرکوب. نظرات خود را به عنوان کشورهای دیگر شروع به شل خود را مستند رژیم. اینجا بیشتر بخوانید.

MP تماس برای کاهش مهاجرت: کار سناتور Kristina Keneally پیشنهاد به استفاده از coronavirus همه گیر به استدلال می کنند برای استرالیایی ها داده می شود شغل اول در آینده rankled برخی از همکاران او. اینجا بیشتر بخوانید.

هی بزرگ spender (یا نه): استرالیا در حال سفت کردن کمربند خود را با تعویض به تخفیف برندها و دوری می گزیدند جدید وام گرفتن به عنوان هزینه در سراسر اقتصاد غرق به پایین ترین علامت از بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. اینجا بیشتر بخوانید.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

مقامات ادامه خواهد داد به نگاه به کاهش COVID-19 محدودیت های سراسر کشور اواخر این هفته به عنوان ویروس موارد پایین باقی می ماند.

Queenslanders و NSW ساکنان بیشتری برخوردار آزادی با کاهش محدودیت های بیش از آخر هفته.

در 24 ساعت تا بعد از ظهر یکشنبه 18 مورد جدید گزارش شده است هل دادن ملی استرالیا در مجموع بیش از 6800.

ملی تلفات از COVID-19 رسیده 95 روز یکشنبه پس از مرگ یک زن 83 ساله در غرب استرالیا و 76 ساله ساکن در Anglicare-اجرای خانه سالمندان Newmarch خانه در غرب سیدنی است.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی به خبرنگاران گفت که استرالیا را به آرامی حرکت می کند به سهولت محدودیت به دلیل ترس از موج دوم coronavirus موارد است.

“اگر چه ما در حال حاضر به طور جدی به دنبال چه اقداماتی می تواند آرام … ما بسیار محتاط در مورد نیاز به حرکت به آرامی” استاد مورفی خبرنگاران در کانبرا در روز یکشنبه.

“درس ما آموخته اند از خارج از کشور است که اگر شما بیش از حد به سرعت و باز کردن چیزهای بیش از حد به سرعت شما می توانید یک موج دوم.”

با AAP

اجازه دهید به نوبه خود توجه ما را به پشت جبهه که در آن ویکتوریا ضبط شده خود را برای اولین بار دو رقمی افزایش coronavirus موارد در روز یکشنبه در بیش از یک ماه است.

این افزایش ناشی از کوروناویروس خوشه ای در یک کارخانه گوشت پردازش می نویسد: دولت ما سیاسی خبرنگار Sumeyya Ilanbey.

دولت ویکتوریا حاضر به شناسایی گیاه در مرکز شیوع با وجود شش بیشتر کارگران تست مثبت به COVID-19.

پانزده نفر در ارتباط meatworks قرارداد coronavirus و 300 کارکنان در حال آزمایش هستند اما وزیر بهداشت جنی Mikakos اصرار دارد هیچ تهدیدی برای بهداشت عمومی است.

Ms Mikakos گفت: کسب و کار خواهد بود و نه نام به این دلیل که وزارت بهداشت تعیین می شود و هیچ دلیلی ندارد که به شناسایی محل وقوع.

اینجا بیشتر بخوانید.

نیز وجود دارد یک خبر خوب در فرانسه است که ثبت 135 جدید و میر ناشی از کوروناویروس – کمترین روزانه تلفات از مارس 23.

این کشور تلفات می ایستد در 24,895. همچنین تعداد افراد تحت درمان در بیمارستان برای coronavirus و تعداد زیادی از مردم در ويژه به کاهش خود ادامه داد, مقامات می گویند که.

France continues to be under an extended stay-at-home order until May 11.

فرانسه همچنان تحت تمدید اقامت در خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 11.اعتبار:AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de