Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون خواستار دریافت ها بیشتر از COVIDSafe جهانی COVID-19 عفونت صعود گذشته 3.1 میلیون دلار به کشور مرگ و میر می ایستد در 92

برای اولین بار در اروپا عمده پنج لیگ فوتبال ساخته شده یک تماس در پایان آن فصل با پاریس سنت ژرمن موفق به دریافت عنوان و دو تیم سقوط کرده به جای سه.

بر خلاف هلند ساخته شده است که تصمیم به آن از درجه اعتبار ساقط فصل جاری در هفته گذشته فوتبال فرانسه مقامات به توافق جایزه عنوان به عنوان به خوبی به عنوان اروپایی مدارک و relegations به بخش دوم بر اساس زمان لیگ موقعیت.

تنها استثنا بود 18-قرار داده نیم که نه تنزل – معمولا پایین سه رفتن به پایین ردیف دوم از فوتبال فرانسه با سه از لیگ دسته 2 رفتن راه دیگر.

به جای آن تنها 19-قرار داده امیان و پایین سمت تولوز فرستاده شدند با لوریان و لنز ارتقا از بخش دوم. نیم بود که فقط سه امتیاز دور از محل 17 و ایمنی با دو زیر آنها بسیار بیشتر.

در هلند دو تیم آژاکس و AZ آلکمار شد گره خورده است برای نقطه بالا از هم جدا و تنها با تفاضل گل. در فرانسه, پاری سن ژرمن شد 12 امتیاز حذف دوم با 11 بازی به بازی.

این تصمیم خواهد بود خوش آمدید اخبار به استرالیا مبتنی بر طرفداران هر دو لیورپول و لیدز یونایتد. سابق در حال 25 نقطه روشن در بالای لیگ برتر و تقریبا ریاضی اطمینان خود را به عنوان برای اولین بار در 30 سال.

لیدز یونایتد به دنبال به پیروزی ارتقاء بازگشت به لیگ برتر برای اولین بار در 16 سال و هفت نقطه روشن از سوم با دو بالا که به ترویج به صورت خودکار.

اورشلیم: به نظر می رسد اسرائیل به تعیین یک استاندارد جدید برای تظاهرات عمومی در عصر coronavirus.

در گذشته دو تعطیلات آخر هفته هزاران نفر از مردم جمع آوری کرده اند در الگوهای هندسی در تل آویو میدان مرکزی مطابق با, اجتماعی, فاصله, قوانین, آنها, بیان خشم خود را بیش از این ادامه داد: حکومت از یک نخست وزیر به اتهام جرائم جدی.

People keep social distancing during a protest against Prime Minister Benjamin Netanyahu in Tel Aviv.

مردم در حفظ و اجتماعی فاصله در طول یک اعتراض نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در تل آویو.اعتبار:AP

این تظاهرات شبیه گسترده ای درخشان بشر ماتریس در هوایی خیره کننده عکس را تبدیل به یک نماد از اسرائیل دوئل سیاسی و چالش های بهداشتی. آنها نیز در مقایسه با دیگر نقاط از ناآرامی های مدنی در زمانی که تجمعات محدود و یا ممنوع در سراسر جهان است.

“اگر ما می خواهیم برای موفقیت ما نیاز به انجام آن راه حق” گفت: اعتراض سازمان Shikma Schwarzmann. “ما در اطاعت از قانون است.”

مدنی اعتراضات رایج در اسرائیل است. زمانی که دولت تحمیل جنبش محدودیت در ماه گذشته آن را ساخته استثنا برای تظاهرات به عنوان طولانی به عنوان شرکت کنندگان ماند دو متر از یکدیگر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

AstraZeneca موافقت تجربی coronavirus واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد محققان به عنوان نژاد گرم برای کلید برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

این شرکت یکی از ده ها تن در سراسر جهان است که باید پیوست رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز چهارشنبه اعلام کرد یک تلاش عظیم با هدف ساخت عکس های موجود برای آمریکایی ها تا پایان سال. ماهواره را tie-up با آکسفورد نشان می دهد که چگونه توسعه دهندگان با هدف تولید واکسن قبل از آنها پاک انسانی آزمون به طوری که آنها می تواند توزیع شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

به عنوان coronavirus تعطیل کسب و کارها و صنایع کشور در حال رقابت برای یک واکسن به کمک به آنها را به کارگران در محل و اقتصاد دوباره راه اندازی شود. آکسفورد سریع کار ارائه می دهد یک بارقه امید در یک کشور در حال حاضر احاطه شده توسط هزاران نفر از مرگ و میر و ادامه مستند.

“ما باید بدانند که نسبتا به زودی اگر آن کار می کند یا نه” Astra اجرایی پاسکال Soriot گفت: رادیو بی بی سی. “توسط ژوئن, ژوئیه, ما در حال حاضر یک ایده خوب.”

تجربی شات می تواند به اواخر مرحله محاکمه در اواسط سال رتبه بندی به عنوان یکی از پیشرفته ترین واکسن پروژه ها. Astra کرد و گفت: این امر در توسعه و همچنین تولید و توزیع محصول است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

روز پس از روز آنتونی Bowe به نظر می رسد در مقابل حصار از Newmarch خانه, در حال انتظار برای دیدن و یا شنیدن از 76 ساله و مادر Patricia درخت روغن قلم است که در میان 59 ساکنان و کارکنان با کروناویروس مربوط به مرکز مراقبت از سالمندان.

همانطور که آقای Bowe می رسد در باران در روز پنج شنبه بعد از ظهر آمبولانس برگ تسهیلات. راننده در یک محافظ کامل بدن کت و شلوار. آن را روزانه drumbeat از کشنده ناگزیری بازی در Caddens در سیدنی غرب است.

“که به نظر نمی آید خوب در همه… این باعث می شود شما احساس بیمار به دلیل شما می دانید کسی که در یک شوک” آقای Bowe گفت.

An ambulance drives out of the Anglicare Newmarch House at Caddens in Sydney's west.

آمبولانس درایوهای خارج از Anglicare Newmarch خانه در Caddens در سیدنی غرب است.اعتبار:Edwina ترشی

در روز پنج شنبه Anglicare اعلام کرد یکی دیگر از ساکنان سه در غرب سیدنی مراقبت از سالمندان در خانه تا به حال آزمایش مثبت به coronavirus آوردن تعداد کل موارد مربوط به تسهیلات به 59 از جمله مرگ و میر 12.

“دلایل این هنوز در حال بررسی است و ما در حال همکاری نزدیک با NSW عمومی واحد بهداشت و بیماری های عفونی متخصص” Anglicare گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنج شنبه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

86-year-old woman در تاسمانی شدن دولت 13th و استرالیا 92 COVID-19-مربوط به مرگ برتر پیتر Gutwein تایید کرده است این شب است.

“از طرف تاسمانی دولت, من گسترش را صمیمانه همدردی به خانواده, دوستان و عزیزان” آقای Gutwein در بیانیه ای گفت.

“این 13th زندگی غم انگیز از دست داده و به کروناویروس در تاسمانی و 12th زندگی از دست داد و در شمال غرب کشور بوده است.”

زن گذشت در Mersey بیمارستان جامعه در لتروب.

عاطفی براد Hazzard در آستانه اشک به او خطاب COVID-19 همه گیر و به طور خاص روبی شاهزاده و Newmarch خانه شیوع است.

آقای Hazzard گفت: او زنگ زد کارگر است که به فکر انجام این ویروس به Newmarch خانه خانه سالمندان و گفت که تمرکز از این تماس بود که او را “حمل گناه”.

روبی شاهزاده کشتی کروز مرتبط شده است صدها نفر از موارد COVID-19 و متعدد مرگ و میر.

وقتی پرسیده شد که در یک Nine News مصاحبه چقدر سرزنش او در زمان برای تصمیم گیری اجازه می دهد تا کشتی به پیاده بدون احتیاط کافی او بی پرده است.

“در پایان, من فکر می کنم همه چیز,” او گفت:.

“من غمگین و عصبانی در مورد نتیجه اما من هم می دانند که نباید ترجمه به سرزنش سلامت عمومی کارکنان.”

آفریقای جنوبی: ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی تا به حال بالاترین افزایش روزانه در تایید COVID-19 موارد مقامات بهداشتی می گویند.

افزایش قابل توجهی در عفونت آمد با وجود دقیق مستند اقدامات که اجرا شد در مارس 26.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize روز چهارشنبه تایید کرد که تعداد کل بیماران مبتلا به کروناویروس رسیده بود 5,350 – افزایش 354 موارد یا 73 درصد از شنبه.

“در حالی که این است که به خوبی اشاره کرد: تفسیر به رای از گسترش بیشتر منطقی ارزیابی با مطالعه روند در طول زمان” Mkhize گفت.

همان دوره 24 ساعته نیز شاهد یک رکورد 11,630 COVID-19 آزمون در حال انجام است.

آفریقای جنوبی مستند اقدامات آموزش مردم به ماندن در خانه مگر اینکه آنها نیاز به خدمات ضروری مانند رفتن به سوپر مارکت ها و یا دسترسی به خدمات پزشکی است.

دویدن و راه رفتن سگ تا به حال ممنوع شده است در حالی که فروش الکل و سیگار نیز ممنوع شد به بهبود اجتماعی فاصله.

با وجود این اقدامات سختگیرانه آفریقای جنوبی ثبت کرده است 103 مرگ و میر به علت COIVD-19 و کمترین تعداد موارد تایید شده در آفریقا است.

آفریقا دومین قدرت اقتصادی است که به تدریج با توجه به سهولت آن مستند محدودیت در روز جمعه.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت در ماه آوریل در حالی که در سراسر کشور مستند موثر بوده حاوی ویروس “این نمی تواند پایدار به طور نامحدود”.

AAP

بوئنوس آیرس: برزیل عملا کنترل نشده افزایش COVID-19 موارد است تخم ترس است که کارگران ساختمانی کامیون رانندگان و گردشگران از امریکا بزرگترین کشور گسترش این بیماری به کشورهای همسایه که در حال انجام یک کار بهتر از کنترل coronavirus.

این قاره به اندازه کشور که مرز سهام با تقریبا هر ملت دیگر در جنوب امریکا گزارش شده حدود 80,000 موارد مثبت و بیش از 5500 مرگ و میر با توجه به آمار دولت و شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز – به مراتب بیشتر از هر یک از همسایگان خود. درست است تعداد مرگ و میر و عفونت است که تصور می شود بسیار بالاتر به دلیل محدود تست.

Jair Bolsonaro attends an inauguration ceremony for Andre Mendonca, Brazil's new minister of justice, after former judge and minister Sergio Moro resigned.

Jair Bolsonaro حضور در یک مراسم برای آندره Mendonca, برزیل, جدید وزیر دادگستری پس از قاضی سابق و وزیر Sergio مرو استعفا داد.اعتبار:بلومبرگ

مرزهای این کشور همچنان باز است و مستندات محدود به کشورهای که در آن فرمانداران سرپیچی رئیس جمهور Jair Bolsonaro که همچنان به مسخره در جدی بودن این بیماری است.

وجود دارد 474 مرگ و میر یک شبه ساخت تلفات در این کشور از 211 میلیون نفر نهم-بالاترین در سراسر جهان بیش از چین – که در آن ویروس خود را آغاز و باعث یک خبرنگار به درخواست برای اظهار نظر از راست رئیس جمهور.

“پس چه ؟ I am sorry. آیا شما می خواهید مرا به انجام? من Messias, اما من نمی تواند معجزه انجام,” او گفت: در یک مرجع به نام میانی خود را.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

“دانشجویان بین المللی بخش مهمی از جامعه ما است. آنها کمک زیادی به اقتصادی و فرهنگی زندگی از شهر ما و دولت موظف به حمایت از آنها در طول این زمان نیاز است.”

این اندروز دولت ارائه نمی کند شرکت ارقام به اندازه بسته حمایتی برای دانش آموزان, اما وزیر تجارت مارتین Pakula گفت: “دانشجویان بین المللی هستند با ارزش اعضای ویکتوریا جامعه و ما را به گفتن بیشتر در پشتیبانی اختصاص داده شده برای این بخش مهم به زودی.”

ویکتوریا بزرگترین بازار در استرالیا برای دانشجویان بین المللی با بیش از 3 میلیارد دلار جریان به دولت در دانشگاه ها در سال 2018 که برای اختصاص 35 درصد از مجموع دانشجوی خارجی درآمد در سراسر کشور.

“بسیاری از دانشجویان بین المللی از دست داده اند شغل خود را در حال مبارزه برای غذا خوردن و قادر به دریافت صفحه اصلی” خانم مور گفت.

“آنها لازم نیست که همان پشتیبانی شبکه های داخلی ما دانش آموزان و بسیاری روبرو هستند بی خانمانی اگر آنها را با ارائه کمک های مالی.

“این مسئله مهم است و من التماس برتر برای اطمینان از این دانش آموزان نمی افتد به فقر. COVID-19 قائل بر اساس ویزای اقامت یا تابعیت وضعیت و نه باید سیاست های ما در پاسخ به آن است.”

دارندگان بلیط گذاشته شده اند نا امید تاخیر و عدم اطمینان در مورد دسترسی به بازپرداخت برای سرگرمی حوادث پرتاب به هرج و مرج توسط coronavirus.

NSW Fair Trading دریافت تقریبا 171 شکایات و 155 سوالات در مورد لغو و یا به تعویق افتاد رویدادهای بین 1 مارس و آوریل 23 در مقایسه با 20 شکایات و 41 پاسخ به سوالات در همان آخرین دوره سال است.

Patti Smith performing in Paris last August.

Patti Smith انجام در پاریس در ماه اوت گذشته.اعتبار:Daniel اسکله/NurPhoto

Consumer Affairs Victoria دریافت 150 سوالات مربوط به فروش بلیط و رویدادها بین 1 مارس و آوریل 23 سال جاری در مقایسه با 81 سوالات در همان آخرین دوره سال است.

در قلب شکایت نهفته است برخورد بین اضطراب طرفداران مشتاق به دیدن پول خود را و فروش بلیط آژانس های خدمت در حال حاضر نابود موسیقی زنده صنعت از جمله مروج و سالن.

برای اتفاقاتی که لغو شده اند و یا موکول دارندگان بلیط گفت: آنها تا به حال تجربه تاخیر در دریافت پول خود را به عقب. برای به تعویق افتاد اتفاقاتی که هنوز به یک تاریخ جدید بلیط دارندگان شده اند به طور نامحدود از جیب چپ.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de