Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون خواستار دریافت ها بیشتر از COVIDSafe جهانی COVID-19 عفونت صعود گذشته 3.1 میلیون دلار به کشور مرگ و میر می ایستد در 91

شده اند وجود دارد هیچ بیشتر coronavirus موارد مرتبط به یک وسترن سیدنی مراقبت از کودکان مرکز که چهار سال که تست مثبت دیروز حضور داشتند به مدت دو روز در حالی که عفونی.

در آخرین به روز رسانی داده ها NSW بهداشت گفت: دختر بود که حضور در مهد کودک ذهن روشن در Cranebrook بود دچار علائم خفیف اما برای مراقبت در خانه.

معلوم نیست چگونه او آمد در تماس با ویروس و تحقیقات ادامه دارد.

تعداد کل موارد ثبت شده در NSW پس از آغاز شیوع این بیماری همچنان در 3016. دو مورد جدید گزارش شده اما امروز دو نفره موارد قبلا گنجانده شده در این آمار حذف شده اند پس از آزمایش های بیشتر.

از دو مورد جدید یکی بود یک منبع شناخته شده و در حال حاضر تحت بررسی است.

شده اند وجود دارد هیچ بیشتر موارد در Anglicare را Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان است که در حال حاضر دولت بزرگترین coronavirus خوشه پس از روبی شاهزاده خانم.

پنجاه و شش مورد – 22 کارکنان و 34 ساکنان مرتبط به تاسیسات. دوازده ساکنان فوت کرده اند از جمله 77 سال گذشته ،

این موریسون دولت در حال آماده سازی برای بیشتر از 400,000 استرالیایی به از دست دادن شغل خود را در ماه سپتامبر پس از بوروکرات ها تخمین زده می شود تقریبا یک میلیون نفر از کارگران خواهد بود اضافه شده به Centrelink صف شش ماه به COVID-19 بحران اقتصادی است.

اداره خدمات اجتماعی وزیر کاترین کمپبل گفت: گزارش تحقیق از شنیدن این صبح است که تقریبا نیمی از یک میلیون اضافی استرالیایی قرار داده بود در ادعا می کند برای کارجویان پرداخت در هشت ماه آوریل 24, مصرف کل به 1.3 میلیون – یک شکل “به طور گسترده در خط با آنچه که ما انتظار داشتند”.

Kathryn Campbell said the government was planning for 400,000 more job losses by September.

کاترین کمپبل گفت: دولت در حال برنامه ریزی برای 400,000 بیشتر کار ضرر و زیان سپتامبر.اعتبار:اندرو Meares

بخش برآورد هزینه دولت $14.1 میلیارد coronavirus مکمل بسته است که افزایش درآمد پشتیبانی پرداخت به $550 دو هفته شد و مجموع 1.7 میلیون نفر به Centrelink پرداخت سپتامبر گروه بازیگری معاون وزیر شین بنت گفت: شنیدن.

خانم بنت گفت: برآورد نیست عامل در جذب این JobKeeper بسته اعلام کرد یک هفته بعد بود که با هدف حفظ استرالیایی شاغل اما این گروه تا به حال به روز نشده برآورد آن برای تعدادی از کارگران انتظار می رود به دنبال Centrelink کمک در آن جلسات منظم با خزانه داری.

The letter which is being left in mailboxes in Sydney's eastern suburbs.

نامه ای که در سمت چپ در صندوق های پستی در سیدنی حومه شرقی.اعتبار:Facebook

حومه شرقی ساکنان گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای بیان بی خود را برای یک advertmaking راه خود را به letterboxes در سراسر منطقه است.

این نامه با عنوان “coronavirus کلاهبرداری” تحویل داده شد به خانه در کوگی و می خواند: “آشغال مواد غذایی باعث بیماری نمی میکروب ها. به همین دلیل کرونا ویروس [sic] بیشتر رخ می دهد در کشتی های کروز پارک و رسانه ها فست فود.”

ترجمه بلر, 25, دریافت یکی از یادداشت های خود را به آدرس خانه و گفت که او برای دریافت چنین نامه ای.

“من امیدوارم که مردم با گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان به طوری که ما می توانید تمام از این دیر” آقای بلر گفت.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون می گوید که او نمی خواهید مهمان ظاهر یک دیپلمات چینی در یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر بهداشت گرگ شکار و اندرو فارست برای تحت الشعاع قرار دادن “کار بزرگ” میلیاردر انجام داده است.

آقای شکار شد blindsided پس از آقای فارست دعوت چین سرکنسول های طولانی ژو به این رویداد در کشورهای مشترک المنافع پارلمانی دفاتر در ملبورن اعلام معدن سلاطین Minderoo بنیاد تا به حال امن 10 میلیون COVID-19 تست کیت برای استرالیا.

“من فکر می کنم آن را فقط الشعاع کمی بزرگ کار Forrests انجام داده اند” آقای Dutton گفت: 2GB ری هدلی.

“من فکر می کنم نکته اصلی این است به تمرکز بر روی کار لاغر شده من فکر می کنم هر دو او و [همسر] نیکولا کمک کرده بدیهی است که من فکر می کنم برای بسیاری بشردوستانه باعث می شود بیش از یک دوره طولانی از زمان است.”

آقای فارست را رد کرده است او سعی در کمین فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار با دعوت از یک دیپلمات چینی به طور رسمی در کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

صحبت کردن در طلوع صبح او وجود دارد هیچ شگفتی در کنفرانس مطبوعاتی خواستار کل حماسه “بزرگترین ضرب و شتم تا همیشه”.

آقای Dutton گفت: استرالیا را حفظ موقعیت خود از فشار برای جهانی بررسی مستقل به ریشه های کروناویروس.

“من فکر می کنم آن را کاملا معقول به عنوان یک کشور مستقل هنگامی که ما را به حال خود ما شهروندان که مرده اند و یا به طور جدی بیمار به عنوان یک نتیجه از این برنامه ما را بخواهید دقیقا چگونه این اتفاق افتاده است” او گفت:.

با لورا Chung

تقریبا دو در پنج استرالیایی گزارش پیاده روی کمتر در حالی که راه رفتن از خانه در طول خاموش کردن باعث بنیاد قلب را تشویق به راه رفتن به طور منظم حتی زمانی که وجود ندارد مکان برای رفتن.

یک بنیاد قلب بررسی چگونگی مستند اتحادش را تغییر استرالیایی’ پیاده روی عادات امروز منتشر شد نشان می دهد که 40 درصد از مردم در حال حاضر کار از خانه در حال راه رفتن کمتر از حد معمول است.

اما نه insignifcant گروه بودند فشردن در بیشتر مراحل پس از راه اندازی دفتر خانه با 34 درصد گفت: آنها راه رفتن بودند ،

بنیاد قلب گروه مدیر عامل شرکت Adjunct Professor John Kelly گوید این دلگرم کننده است که برای دیدن یک سوم از مردم گزارش پیاده روی بیشتر اگر چه تعداد زیادی از مردم که از دست داده بود فعالیت زمان بود در مورد.

“با بسیاری از مردم در حال حاضر کار از خانه و یا خود منزوی, این می تواند منجر به بیشتر ساعت را صرف نشستن در مقابل صفحه نمایش در تصویری جلسات و یا بر روی نیمکت و زمان کمتر در حال حرکت در طول روز,” او گفت:.

“دفتر خاموش شدن ناگهانی باید به معنای قرار دادن عادات سالم در مکث. آن را هنوز هم مهم است که به نگه دارید تا مراحل خود را و پیدا کردن راه های مناسب راه رفتن به خانه جدید خود را معمول – این برنامه رایگان مناسب برای تمام سنین و سطوح تناسب اندام و می توان تقریبا در هر نقطه.”

هفت مورد جدید از coronavirus تایید شده اند در ویکتوریا بیش از 24 ساعت گذشته.

همه ویکتوریا موارد شناخته شده اند لینک های موجود موارد با توجه به دولت رئیس بهداشت افسر برت Sutton.

Dr Sutton گفت: یک کلاستر جدید پدید آمده در ویکتوریا مرکز مراقبت از سالمندان.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد جدید مربوط به تسهیلات و یا که در آن واقع شده است.

تعداد هفت مورد مربوط به آفتاب بیمارستان در ملبورن غرب که در آن یک بیمار آلوده شد.

Dr Sutton گفت که او انتظار می رود که در آن روز مورد تعداد آنها نزدیک به صفر است اما همچنین انتظار می رود بالاتر چهره های جدید در زمانی که خوشه های پدید آمده است.

“این هنوز امتیاز به این واقعیت که ما در حال گرفتن مداوم انتقال گفت:” ملبورن ایستگاه رادیویی 3AW. “پیام همان باقی می ماند.”

ANZ بانک به حالت تعلیق در سود خود و با توجه به کروناویروس بحران به عنوان سود سقوط 60 درصد و قرض دهنده در زمان 1 میلیارد دلار هزینه در انتظار یک موج از وام های بد است.

قرض دهنده در روز پنج شنبه شد و برای اولین بار از چهار بانک بزرگ به تاخیر انداختن تصمیم گیری در سود سهام موقت خود را تا زمانی که وجود دارد بیشتر اطمینان در مورد چشم انداز اقتصادی پس از تنظیم این ماه خواست تخته به “به طور جدی” چنین deferrals.

ANZ chairman David Gonski said suspending the dividend was the prudent decision.

ANZ رئیس David Gonski گفت: تعلیق سود سهام بود تصمیم محتاطانه.اعتبار:

بیشتر پاپ آپ موبایل coronavirus تست سایت افتتاح شد امروز صبح در ملبورن و را احاطه کرده است.

شش سایت جدید در carparks در Bunnings در غرب Footscray اقیانوس آرام Werribee, اقیانوس آرام, Epping, Watergardens مرکز شهر, Westfield چشمه دروازه و بیسید مرکز خرید در frankston تبدیل.

چهار pop-up تست سایت های باز شده در مراکز خرید دیروز در چدستن, Doncaster, Highpoint و Northland مراکز خرید.

دولت ویکتوریا است که با هدف به آزمون 100000 نفر در طول دو هفته آینده به ارزیابی جامعه انتقال در دولت است.

هیچ مورد جدید از COVID-19 شناسایی شد در کوئینزلند یک شبه برتر Annastacia Palaszczuk اعلام کرده است در رسانه های اجتماعی.

“خبر خوب برای کوئینزلند!” Ms Palaszczuk توییتی در روز پنج شنبه صبح.

“متاسفانه شش Queenslanders فوت کرده اند از coronavirus [پس از شروع شیوع]. 943 بیماران بهبود یافته اند.”

شده اند وجود دارد 108,137 تست های انجام شده برای این ویروس در کوئینزلند از ژانویه با 1033 بازگشت یک نتیجه مثبت است.

کوئینزلند ارشد بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: 971 از موارد تایید شده بود و به تازگی از سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با یک مورد تایید شده مانند شریک زندگی خود و یا flatmate.

“حتی اگر کوئینزلند ثبت بسیار کم تعداد موارد این هفته Queenslanders یادآوری برای ادامه ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و ماندن در حومه زمانی که انجام فعالیت های ضروری مانند رفتن به سوپر مارکت و یا ورزش” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net