Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون خواستار دریافت ها بیشتر از COVIDSafe جهانی COVID-19 عفونت صعود گذشته 3.1 میلیون دلار به کشور مرگ و میر می ایستد در 90

شرکت های دارویی BioNTech و فایزر اعلام کرده اند آزمایش های انسانی ممکن است COVID-19 واکسن را آغاز کرده اند.

آلمان BioNTech در بیانیه ای گفت که 12 شرکت کنندگان شده بود با تزریق واکسن از آوریل 23. این شرکت در حال همکاری با ما بر اساس فایزر در دادگاه.

تا 200 بزرگسالان سالم با سن بین 18 و 55 را در دادگاه. فایزر را محاکمه همان واکسن در ایالات متحده زمانی که آن را بدست می آوریم تصویب قانونی.

محققان در بریتانیا در هفته گذشته آغاز شد انسان آزمایش یک واکسن.

روسیه coronavirus شیوع بیماری وخیم تر شده است با این کشور نزدیک به ضبط 100,000 عفونت.

یک روز پس از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هشدار داد این کشور تا به حال نرسیده اوج آن شیوع و گسترش روسیه مستند تا مارس 11 تعداد کل شناسایی موارد رسیده 99,399.

Russian President Vladimir Putin.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.اعتبار:AP

روسیه در جهان است هشتم-بیشتر تحت تاثیر قرار کشور در شرایط شناخته شده عفونت اگر چه این داده ها همچنین نشان دهنده کدام کشورها در حال انجام تست توده.

روسیه و مرگ و میر می ایستد در 972 پس از 108 نفر با این ویروس فوت در 24 ساعت گذشته با توجه به روسیه coronavirus بحران مرکز پاسخگویی.

موقت بیمارستان قادر به برگزاری 10,000 تخت در حال ایجاد در مسکو.

پزشکان عدم اعتماد رسمی تعداد مرگ راه اندازی خود را آنلاین ثبت نام و یادبود برای سلامت کارگران که درگذشت درمان این بیماری است. تلفات از پزشکان که درگذشت از coronavirus می ایستد در 74.

روسیه ممنوعیت اتباع خارجی که وارد کشور شده است به طور نامحدود.

سه میلیون استرالیایی دانلود کرده COVIDSafe برنامه پس از راه اندازی آن در روز یکشنبه شب دولت فدرال گفته است.

“سه میلیون دلار در سه روز یک نتیجه بزرگ اما وجود دارد کار انجام می شود برای محافظت از ما پزشکان و پرستاران و کمک به ما برای بازگشت به زندگی ما عشق” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: در شب چهارشنبه.

نخست وزیر اسکات موریسون تشکر شده سه میلیون استرالیایی که تا به حال نصب برنامه ردیابی اما گفت: “میلیون ها و میلیون ها” مطلب مورد نیاز برای انجام همان.

“ما هنوز هم نیاز بسیاری از مردم را به انجام همان طوری تشویق خانواده و دوستان خود را به دانلود این برنامه بیش از حد” نخست وزیر گفت.

“همه ما می خواهیم محدودیت کاسته و به عقب بر گردیم به انجام کارهایی که ما عشق را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم و آن را بی خطر به انجام این کار است.”

موریسون رفت و به دردهای بزرگ به استرس است که آنها نمی توانند ارائه جمعیتی و یا مکان های از کسانی که نصب برنامه چرا که تنها مقامات بهداشتی دسترسی به داده ها.

آیا شما هنوز هم نگرانی های حریم خصوصی در مورد نصب نرم افزار ؟ مطمئن شوید که شما را از دست ندهید این قطعه بزرگ از مشروبی که بدرقه نوشابه را دم شوالیه در استرالیا چگونه ممکن است ذخیره شده توسط “nerd ایمنی است.”

بیشتر بخوانید: من بیشتر نگران در مورد مارک زوکربرگ از این دولت و آن ردیابی نرم افزار

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 218,000. وجود دارد بیش از 3.1 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 947,571 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 90 وجود دارد 6746 موارد تایید شده.

در روز چهارشنبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net