روانپزشک برجسته ایان Hickie می گوید: اضطراب در مورد کوروناویروس در حال تشدید توسط دولت فدرال “بژ” و “پدرسالار” پیام اطراف بحران است.

استاد Hickie co-مدیر دانشگاه سیدنی مغز و ذهن موسسه گفت: “راه هایی برای برقراری ارتباط پیام های زمانی که شما به احاطه عدم قطعیت است. گفتن مردم ‘نگران نباش’ کار نمی کند.”

Mental health researcher Professor Ian Hickie.

سلامت روان محقق پروفسور ایان Hickie.اعتبار:Gary Schafer

او گفت: “سخنرانی” مردم برای جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و به دنبال آزمون و بدون ملاقات با معیارهای زمان است “کاملا نامناسب”.

“آنها نیاز به مدیریت تقاضا اما نه توسط نخوری مردم برای نگران بودن در مورد سلامت خود را,” او گفت:.

از سوی دیگر استاد Hickie گفت: مردم اضطراب در مورد کوروناویروس است “کاملا مناسب” توجه به آنها می توانید ببینید چه اتفاق می افتند در سراسر جهان و نامشخص در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد اینجا.

او گفت: دولت در زمان تبلیغات انتخاباتی است “کاملا بژ” و نیست جواب مردم را گسترده تر سوال.

“ما جمعیت کابل, تلویزیون, این, اینترنت, آن را می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در سراسر جهان. پدر سروری و عدم شفافیت کمک نمی کند” او گفت:.

“اضطراب خود نیاز به ترجمه نیست درماندگی اما مولد اقدامات اجتماعی بر اساس اطلاعات خوبی. و دولت نیاز به کار با مردم سخنرانی مردم است.”

سه هفته قبل از روز بزرگ خود را لورا رایت و مایکل مهنا را ساخته اند این تصمیم به عروسی خود را به دلیل شیوع کروناویروس.

Laura Wright and Michael Mehanna have rescheduled their April wedding because of coronavirus.

لورا رایت و مایکل مهنا را موکول آوریل خود عروسی به دلیل coronavirus. اعتبار:Oliver Smith, عکاسی

“مراسم بسیار صمیمی … ما نمی خواهیم مردم هیچ گونه نگرانی در مورد آلوده کردن افراد دیگر و یا نگه داشتن یک متر از هم جدا در طبقه رقص” Ms رایت گفت.

“برای حذف این صمیمیت تا به حال یک احساس بد در مورد آن است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

کوئینزلند 50 تأييد موارد جدید از رمان coronavirus با کلی شکل پریدن از 94 چهارشنبه شب به 144 روز پنج شنبه بعد از ظهر.

وزیر بهداشت استیون مایلز همچنین تایید آن تا کنون دولت بزرگترین پرش در COVID-19 نفر در یک روز در طول دوره این بیماری همه گیر.

Queensland Chief Health Officer Dr Jeannette Young and Health Minister Steven Miles.

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان و وزیر بهداشت استیون مایلز.اعتبار:AAP

وزیر مایلز گفت: 74,000 Queenslanders تست شده برای COVID-19 و 29 فعال تب درمانگاه شدند و در حال اجرا بود اما او نگران خشونت علیه سلامت کارگران است.

“من شنیده ام گزارش امروز از سوء استفاده و خشونت علیه داروسازان و داروخانه دستیاران” او گفت:.

“اگر شما قادر به دسترسی به دارو شما می خواهید در یک داروخانه است و نه تقصیر از این دستیاران لطفا خود را نمی پرخاشگری را در آنها. مهربان و صبور باشید.”

مدیر سازمان بهداشت افسر دکتر ژانت جوان نیز تایید مقامات بودند با دیدن علائم اولیه جامعه انتقال در ساحل طلا.

صدها نفر از مردم استرالیا در حال گیر در 35 کشتی در سراسر جهان با برنامه های نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“وزارت امور خارجه و تجارت در حال کار با همه درگیر خطوط کروز کشتی توسط کشتی برای اطمینان از استرالیا مسافران در حال نگه داشته و به طور مداوم اطلاع و با ارائه مناسب اطلاعات تماس” یک سخنگوی گفت.

“DFAT است که به طور معمول به روز رسانی آن توصیه های سفر از جمله خاص بولتن در کشتی. DFAT آگاه است از حدود 35 کشتی های کروز با استرالیا در هیئت مدیره است که تا به حال خود را در برنامه های سفر نهفته COVID-19. DFAT ارائه کرده است کنسولی حمایت از کسانی که استرالیایی ها در صورت نیاز.”

استرالیا نیاز فوری کمک های کنسولی قادر به تماس DFAT را کنسولی مرکز اورژانس در 1300 555 153 از استرالیا یا +61 6261 3305 از خارج از کشور.

ویرجین استرالیا اجرایی پل Scurrah گرفته مرحله غیر معمول از نوشتن به نخست وزیر اسکات موریسون نیوزیلند نخست وزیر و دولت و قلمرو رهبران به ارائه برخی از 10,000 کارکنان برای نقش دولت ها ممکن است نیاز به.

هواپیمایی اتحاد بستری زیان کار خواهد بود اجتناب ناپذیر پس از تعلیق بین المللی ناوگان و کاهش پروازهای داخلی به نصف.

Paul Scurrah, CEO of Virgin Australia.

پل Scurrah مدیر عامل شرکت ویرجین استرالیا.اعتبار:پیتر Braig

اما آقای Scurrah گفت: باکره بود “متعهد به حمایت از اعضای تیم ما از طریق این زمان فوق العاده ای” در حالی که در همان زمان “به دنبال راه حل هایی که به حداقل رساندن اثر ما کاهش می یابد عملیات”.

با یک پایگاه متنوع از کارکنان ماهر از جمله برخی از روت در پاسخ اضطراری کمک های اولیه و آتش نشانی آقای Scurrah تن به تن secondment به عنوان “یک فرصت منحصر به فرد برای اعضای تیم ما به مرحله و کمک به ملت از طریق این بحران”.

“این می تواند شامل حمایت از برنامه های خود را که در حال تجربه تقاضای بالا و در جایی که نیاز به کمک اضافی از همکار استرالیایی,” او گفت:.

هواپیمایی اتحاد نیز ایجاد 100 موقعیت های جدید در آن مرکز تماس به شرکت هواپیمایی هولناک است با مسافر سوالات و درخواست ها برای لغو یا تغییر آینده سفر رزرو.

کوانتاس رئیس آلن جویس گفت او صحبت کرده است با Woolworths در مورد تامین امنیت کار موقت برای 20,000 کارکنان که ایستاده بود پایین.

یک پرت کارگران بهداشت و درمان به نظر می رسد برای تبدیل شدن به دولت اولین مورد تایید شده از COVID-19 در حال گسترش جامعه انتقال در غرب استرالیا.

در مقایسه با سایر نقاط کشور WA ثبت کرده است نسبتا کم تعداد موارد تایید شده از coronavirus.

غرب دولت استرالیا قبلا گفت هیچ مورد شناخته شده از جامعه انتقال این بیماری است.

که تشخیص داده شد که روز چهارشنبه متفقین پرستار بهداشت کار در نه برای سود بخش حمایت از کودکان معلول در پرت جنوب شرقی حومه.

او اولین فرد مبتلا به کروناویروس در و بدون نیاز سفر خارج از کشور و یا در تماس با یک مورد شناخته شده است.

WA وزارت بهداشت شده است تماس, برای اظهار نظر ،

بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو خطاب به ملت بعد بانک مرکزی استرالیا اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ بهره در اوایل روز پنج شنبه.

“ما به وضوح در زندگی فوق العاده ای و به چالش کشیدن بار” او گفت:.

RBA Governor Philip Lowe.

رئیس بانک مرکزی استرالیا فیلیپ لاو. اعتبار:بلومبرگ

فشار بر کسب و کار در سراسر کشور می توانید از آخرین ماه با آقاي لاو گفت: آنها انتظار کار جدی ضرر و زیان اما به طور بالقوه کمتر اگر اقدام مناسب گرفته شده است.

“ما در طول بحران مالی جهانی چگونه انعطاف پذیری در کار ترتیبات محدود زیان کار و این به نفع کل جامعه – و من امیدوارم که همان رفتن است درست باشد در ماه های آینده,” او گفت:.

“طبعا ما و جوامع ما در بازارهای مالی هر دو مشکل برخورد با یک خطر آنها را قبل از دیده نمی شود و به سرعت اتفاق می افتند وضعیت,” او گفت:.

آقاي لاو گفت که اگرچه استرالیا مواجه شد یک “غیر قابل انکار” وضعیت جدی آن را تنها به طور موقت.

“همانطور که ما در برخورد با آن به عنوان بهترین ما می توانیم, ما نیز نیاز به نگاه به طرف دیگر زمانی که همه چیز فراموش, بازیابی,” او گفت:.

“هنگامی که ما را به آن طرف دیگر همه کسانی که اصول را ساخته اند که استرالیا چنین موفق و مرفه و فوق العاده کشور هنوز هم وجود دارد – من فکر می کنم ما باید به یاد داشته باشید که.”

بانک مرکزی استرالیا به کاهش رسمی نرخ بهره به پایین ترین رکورد از 0.25 درصد آن را به عنوان هدف حمایت از اقتصاد مالی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

شرکت های حمل و نقل شده اند اجازه داده می شود برای تحویل در سراسر ساعت به سوپر مارکت ها و رسانه های خرده فروشی پس از اندروز دولت و شورا به طور موقت کاهش یافته و شب در زمان حکومت که به مدت طولانی irked صنعت حمل و نقل.

این حرکت کمک خواهد کرد که سوپر مارکت ها و رسانه های خرده فروشی بیشتر به راحتی restock قفسه طول coronavirus بحران ویکتوریا انجمن حمل و نقل است که نشان دهنده شرکت های حمل و نقل گفت.

Victoria has lifted truck curfews to enable more stock to reach supermarket shelves.

ویکتوریا برداشته شده کامیون حکومت برای فعال کردن بیشتر سهام برای رسیدن به قفسه های سوپر مارکت.اعتبار:Nic واکر

در حالی که استرالیا هیچ کمبود مواد غذایی که برای تغذیه خود – Deloitte دسترسی به اقتصاد تخمین زده است که این کشور در حال حاضر تغذیه بیش از 130 میلیون نفر را با آنچه در آن رشد می کند – خرید frenzies باید محروم قفسه های سوپر مارکت سر از کلید در محصولات.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز چهارشنبه مارک وحشت خرید “مضحک” و Woolworths رئیس براد Banducci گفت: ABC ملبورن یک “موج خرید ولگردی و قانونی شکنی” را خالی کرده بود سوپر مارکت ها از برخی خطوط – و نه هر گونه کمبود تولید است.

کوئینزلند شد دولت برای اولین بار در کشور به آسانسور حکومت بر روی کامیون ها در روز شنبه برای مبارزه با کمبود عرضه در خرده فروشی عمده مراکز.

این حکومت طراحی شده بودند به دقت تعادل نیازهای ساکنان که زندگی در نزدیکی سوپر مارکت ها و مراکز توزیع با کسانی که از شرکت های حمل و نقل.

“انداختن این حکومت اجازه می دهد یک کامیون که در حال حاضر شاید سه تا چهار اجرا می شود در یک روز به انجام پنج” ویکتوریا انجمن حمل و نقل اجرایی پیتر اندرسون گفت.

استرالیا حمل و نقل انجمن که نشان دهنده 200,000 کارکنان در این صنعت نیز می خواست اقدامات اضطراری در محل قرار داده در سراسر استرالیا متحده استفاده می شود برای تخلیه حکومت در حالی که coronavirus اقدامات گریبانگیر این کشور است.

این انجمن مدیر اجرایی بن مگوایر گفت: برای صاف تحویل وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود برای سوپر مارکت تحویل مواد غذایی نیز باید به طور موقت از دسترسی به حمل و نقل و اتوبوس خطوط.

“پارکینگ ایستاده و محدودیت در برخی از نقاط [نیز] نیاز به آرامش پس از کامیون در حال انتظار برای خالی کردن می توانید انجام این کار با خیال راحت و از نظر قانونی,” او گفت:.

“در پایان, اگر چه تنها راه ما دیدن سوپر مارکت ها بازگشت به حالت عادی است برای افرادی که به دنبال نخست وزیر مشاوره و فقط توقف [وحشت خرید]. این مسخره است.”

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده ممنوعیت سفر قرار داده خواهد شد در غیر مقیم و غیر شهروندان از آمدن به استرالیا. ممنوعیت موثر خواهد بود از 9 شب روز جمعه است.

'We believe it is essential to take a further step': Scott Morrison.

“ما باور ضروری است که به یک قدم بیشتر’: اسکات موریسون.اعتبار:Alex Ellinghausen

“اعتقاد ما آن ضروری است را یک قدم بیشتر به اطمینان حاصل شود ما دیگر در حال حاضر اجازه می دهد هر کسی مگر اینکه آنها به یک شهروند یا مقیم یا مستقیم عضو خانواده [برای ورود به استرالیا] او گفت:” در یک آدرس در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“دلیل این تصمیم این است که حدود 80 درصد از موارد ما در استرالیا یا در نتیجه کسی که قرارداد این ویروس در خارج از کشور و یا کسی که تا به حال یک تماس مستقیم با کسی که در بازگشت از خارج از کشور,” او گفت:.

“بنابراین قریب به اتفاق بسیاری از موارد در استرالیا وارد شده اند.”

آقای موریسون گفت: دولت مشغول به کار بود با کوانتاس به حفظ پروازها به کمک استرالیا به بازگشت به خانه پس از شرکت هواپیمایی اعلام کرد که این امر زمین تمام پروازهای بین المللی در پایان ماه مارس.

“کسانی که استرالیایی که در خارج از کشور ما تشویق شده اند آنها را به بازگشت به استرالیا,” او گفت:.

“کسانی که در بخش های از راه دور که می تواند ثابت کند به چالش کشیدن اما برای کسانی که در جاهای دیگر آن است که هدف ما برای اطمینان از ما می تواند به حفظ پروازها به فعال کردن آنها را به خانه می آیند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im