نخست وزیر اسکات موریسون به شدت مورد انتقاد قرار وحشت خرید است که از طریق استرالیا, سوپر مارکت ها, رقص برهنه کردن قفسه ها از آرد برنج و ماکارونی و کاغذ توالت گفت: “این مسخره آن را سازمان ملل متحد-استرالیایی و باید آن را متوقف کند”.

“در خرید عمده لوازم. جلوگیری از احتکار. من نمی تواند بیشتر بی پرده در مورد آن. آن را متوقف کند. آن است که نه معقول است و نه مفید است, و آن را یکی از ناامید کننده ترین چیزهایی که من را دیده اند در استرالیا رفتار در پاسخ به این بحران” او گفت:.

“این است که ما به عنوان یک مردم است. آن است که لازم نیست. آن چیزی است که مردم باید انجام دهند.”

پرداختن رسانه صبح روز چهارشنبه نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد از این پس بازدید کنندگان و کارکنان نمی شود مجاز به ورود به یک مرکز مراقبت از سالمندان:

  • افرادی که در بازگشت از خارج از کشور در 14 روز گذشته
  • کسانی که شده اند در تماس با یک مورد تایید شده از COVID-19 در 14 روز گذشته
  • کسانی که با تب و یا علائم یا عفونت های حاد تنفسی و علائم
  • کسانی که واکسینه شده در برابر آنفلوآنزا پس از 1st ماه مه

آقای موریسون گفت: امکانات باید به منظور کاهش خطر انتقال به ساکنان از جمله محدود کردن بازدید از یک دوره کوتاه مدت و حداکثر دو بازدید کنندگان در یک زمان در هر روز.

“بازدید انجام می شود باید در یک مقیم های خارج از منزل و یا در یک منطقه خاص تعیین شده توسط این مرکز به جای جمعی مناطقی که خطر انتقال به ساکنان دیگر بیشتر است,” او گفت:.

“باید وجود داشته باشد هیچ گروه بزرگی بازديد و یا تجمعات. از جمله فعالیت های اجتماعی و یا سرگرمی به مجاز در این زمان است.”

کمیته امنیت ملی اعلام کرده است که به انسان امنیت زیستی اضطراری به دولت قدرت به اجرا درآوردن اقدامات قرنطینه.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا در حال اجرا است. ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا عملکرد” آقای موریسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه است. “آن را نمی خواهد به نگاه مانند آن را به طور معمول نمی کند اما بسیار مهم است که ما همچنان در جای خود قرار داده و اقداماتی را که مقیاس پذیر و پایدار است.”

آقای موریسون گفت: استرالیا باید آماده برای “حداقل شش ماه” از اختلال در سلامت به عنوان مقامات در تلاش برای دریافت در بالا از coronavirus.

“ایده این است که شما فقط می توانید به نوبه خود همه چیز را برای دو هفته و سپس روشن کنید و آن را به عقب دوباره و آن همه می رود دور است که شواهد و مدارک است که حقایق است که این اطلاعات و آن است که راه ما را از طریق این” او گفت:.

نخست وزیر تاکید کرد که برای بسیاری از استرالیایی ها, بیماری خفیف خواهد بود اما برای بیشتر در معرض خطر برای افراد مسن و کسانی که از دیگر چالش های سلامت “این است که به مراتب بیشتر از بیماری های جدی برای آنها”.

استرالیا در حال حاضر موضوع به ممنوعیت غیر ضروری گردهمایی بیش از 100 نفر در داخل خانه نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز یکشنبه است.

آقای موریسون گفت: ممنوعیت موثر خواهد بود بلافاصله. ایالات متحده خواهد بود وظیفه با اجرای محدودیت در گردهمایی های اجتماعی.

زیر مناطق معاف از 100 فرد بان کی مون: فرودگاه ها, ایستگاه, سیستم عامل, توقف قطار تراموا و اتوبوس پزشکی و خدمات بهداشتی امکانات خدمات اورژانس امکانات ناتوانی یا سالخورده مراقبت از تاسیسات تادیبی امکانات جوانان عدالت مراکز و یا مکان های دیگر از بازداشت دادگاه یا دادگاه, مجالس, مواد غذایی, بازار سوپر مارکت, فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه های خرده فروشی در مراکز خرید و ساختمان های اداری و کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز معدن سایت ها و دیگر محل های کار لازم برای عمل طبیعی است.

امکانات آموزش و پرورش از جمله مدارس و دانشگاه ها و مراکز مراقبت از کودکان و نیز معاف باشند.

ممنوعیت غیر ضروری تجمعات خارج از منزل باقی مانده در حوادث از 500 نفر یا بیشتر.

“این توصیه های بهداشتی است که مدارس باید باز باقی می ماند” گفت: آقای موریسون. “من به شما می گویم که به عنوان یک پدر من خوشحال هستم برای بچه ها برای رفتن به مدرسه. وجود دارد تنها یکی از دلایلی که بچه های خود را نباید از رفتن به مدرسه است و اگر آنها مریض هستند.”

آقای موریسون گفت: اگر چه این ویروس نیست در حال حاضر به عنوان یک خطر سلامت به جوان استرالیایی وجود دارد نگرانی هایی است که آن را می تواند منتقل شود بر روی پدربزرگ و مادربزرگ خود را اگر آنها خواسته شد به مراقبت از آنها و عواقب اقتصادی شدید خواهد بود.

“هر کاری که ما باید انجام دهید برای حداقل شش ماه. که به معنی اختلال است که رخ می دهد از تعطیلی مدارس سراسر این کشور را بدون اشتباه شدید خواهد بود,” او گفت:. “به چه معنی شديد? دهها هزار نفر از مشاغل می تواند از دست, اگر نه بیشتر.”

پرداختن رسانه ها در کانبرا صبح روز چهارشنبه نخست وزیر اسکات موریسون گفت: ممنوعیت سفر برداشته شده بود به سطح 4 برای کل جهان است.

“این اولین بار است که تا کنون اتفاق افتاده در استرالیا, تاریخچه,” او گفت:.

“مشاوره سفر به هر استرالیایی است که ‘آیا سفر به خارج از کشور. آیا رفتن به خارج از کشور. که بسیار روشن است که آموزش. برای کسانی که به فکر رفتن به خارج از کشور در تعطیلات مدرسه نیست. آیا رفتن خارج از کشور.”

حومه شرقی مدرسه Kambala اجرا خواهد شد تمام مهد کودک به سال 10 درس از راه دور از دوشنبه و نزدیک برای “تمدید” عید پاک از آوریل 3.

“ما می دانیم این وضعیت منحصر به فرد ما بالاتر از مدرسه گواهی و دیپلم بین المللی از نامزدی چهره و به همین دلیل سال 11 و 12 کلاس های خود ادامه خواهد داد در سایت” معاون مدیر شین هوگان گفت: در نامه ای به پدر و مادر است.

Kambala, in Sydney's eastern suburbs, is moving K-10 classes online.

Kambala در سیدنی شرقی حومه شهر در حال حرکت است K-10 کلاس آنلاین.اعتبار:نیک Moir, مدیر

مقامات بهداشتی حفظ آن است که خیلی زود به مدارس اما برخی از مدارس مستقل مانند پیمبل بانوان دانشگاه و آلفا امگا دانشکده در حال رکوع به فشار از پدر و مادر و در حال حرکت در کلاس های آنلاین.

اما بسیاری از آنها چسبیده به مشاوره از مقامات بهداشت و درمان و باز ماندن.

در یک ایمیل به پدر و مادر Queenwood سر الیزابت سنگ گفت: هیچ شواهدی وجود دارد یک بسته خواهد متوقف کردن گسترش COVID-19 مگر آن همراه بود و توسط یک مستند اجتماعی است که ممکن است در نظر گرفته شود در ماه های آینده.

هر گونه مستند نخواهد بود پایدار برای شش ماه است که پیش بینی طول موج از عفونت.

“نیمی اقدامات می تواند به افزایش خطر ابتلا به مردم در حالی که تمام اقدامات تنها می تواند پایدار برای یک زمان کوتاه – و بنابراین باید مستقر شود زمانی که آن را به بزرگترین تفاوت” Ms سنگ نوشت. “در حال حاضر که زمان ؟ من باور نمی.”

ویرجین استرالیا به حالت تعلیق در آن تمام عملیات بین المللی و کاهش پرواز داخلی ظرفیت 50 درصد به عنوان coronavirus همه گیر باعث می شود تقاضای سفر به سقوط.

هواپیمایی را لغو تمام پروازهای خارج از کشور از مارس 30 حداقل تا ژوئن 14. نیمی از شرکت های داخلی ظرفیت نیز کاهش با توجه به ياوه تقاضا از شرکت های بزرگ و بخش اوقات فراغت است.

Virgin has suspended international flights.

باکره است به حالت تعلیق پروازهای بین المللی.اعتبار:بلومبرگ

کاهش ميانگين 53 هواپیما را پارک می شود تا اواسط سال.

باکره و Tigerair گروه بودجه حامل منتشر خواهد شد مسیر دقیق تغییرات هفته آینده.

استرالیا مرزی نیروی کمیسر مایکل Outram اتحاد چپ درب باز به طور کامل خاموش استرالیا مرز گفت: “ما آماده برای هر چیزی”.

همه استرالیایی سفر خارج از کشور گفته شده توسط DFAT به بازگشت به خانه در پروازهای تجاری به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با کشور شروع به بستن مرزهای خود را.

کشتی های کروز که در سمت چپ استرالیا قبل از ممنوعیت را آغاز کرده اند که پس از رسیدن به کشور استرالیا مورد نیاز مسافران را به خود منزوی برای 14 روز و خارجی ارسال شده به فرودگاه به کشور را ترک کنند.

آقای Outram گفت: تماس با برخی از پزشکان به استرالیا غربی مرزهای بود برای یک موضوع نیست اما خاموش کردن بخشی از استرالیا ممکن بود.

“من آگاه هستم که آن را انجام شده در استرالیا. اما اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در شمال ایتالیا اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در سراسر اروپا و دیگر نقاط جهان و در چین و کره از آن ممکن است به کمربند خاموش مناطق,” او گفت:.

او نمی خواهد حکومت بسته شدن مرز گفت: “ما آماده برای هر چیزی”.

“مرز ما بسته نشده است. آنچه که ما باید محدودیت های قابل توجهی در
سفر. اگر شما فکر می کنم که ما استفاده می شود به گرفتن احتمالا حدود 60000 یا 70,000 یک
مردم بعد از یک روز ما در حال حاضر به از 20,000 30,000 یا 35,000,” او گفت:.

او گفت: وجود حدود 14 کشتی کروز که در سمت چپ سواحل استرالیا قبل از این اعلام شده به ممنوعیت تمام کشتی های کروز از docking در استرالیا بنادر و آنها در حال حاضر ساخت راه خود را بازگشت به کشور است.

“استرالیا در هیئت مدیره آن کشتی های کروز را در ساحل می آیند و به آنها اجازه داده شود به خانه آمده و خود منزوی. بین المللی مسافران خواهد بود اجازه رفتن به
فرودگاه و رفتن به خانه.”

KFC بسته شدن رستوران خود را و در حال حرکت به یک درایو از طریق تنها خدمات در نور COVID-19 شیوع.

“ما شده اند از نزدیک نظارت بر COVID-19 وضعیت و می دانم که اجتماعی فاصله است کلیدی برای به حداقل رساندن گسترش این بیماری به همین دلیل است که ما در حال ساخت چند تغییرات” KFC استرالیا و نیوزیلند مدیر عامل شرکت نیکی لاوسون در بیانیه ای گفت.

“در حالی که ما به طور موقت به حالت تعلیق در غذا خوردن در رستوران های ما طرفداران KFC هنوز هم قادر خواهد بود برای آمدن به سفارش اما تنها به انتخاب و استفاده از درایو-از طریق.”

دیروز مک دونالد اعلام کرد که آنها می تواند ارائه یک “تماس با ما خدمات گزینه” که در آن شام می توانید درخواست خود را به مواد غذایی قرار داده شده در یک جدول برای آنها را به جمع آوری به جای دریافت آن از یک عضو هیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو