Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون به تمرکز بر روی kickstarting اقتصاد استرالیا به عنوان COVID-19 سرکوب COVIDSafe محبوبیت به بالای 5 میلیون به عنوان کشور مرگ و میر می ایستد در 97

یکی دیگر ساکن درگذشت COVID-19 در Anglicare را Newmarch خانه در نزدیکی پنریته هل دادن ملی تلفات به 97.

مرگ مارکس 16 resident که مرده است از این بیماری در مرکز مراقبت از سالمندان در Caddens.

در یک بیانیه Anglicare گفت که در طی 24 ساعت گذشته سه نفر از کارکنان Newmarch خانه نیز تست مثبت و در حال حاضر خود جدا.

“مثبت نتایج آزمون کشف شد در طول ما روزانه تست سخت رژیم که در حال حاضر اعمال می شود به تمام کارکنان شاغل در Newmarch خانه قبل از شروع شیفت خود” آن را بخوانید.

Hot desking در محل کار انجام می شود نیاز به متفاوت استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی گفت: به عنوان او تایید کرد نزدیک به 5 میلیون استرالیایی دریافت کرده بود دولت فدرال coronavirus ردیابی نرم افزار.

“من فکر می کنم hot desking باید انجام شود در راه های مختلف. بنابراین شما باید ویژگی های اصلی [از رفتن به کار است که] در حال فاصله پس مبهوت زمان شروع و پایان زمان.

“ما نمی خواهیم همه ازدحام در حمل و نقل عمومی در همان زمان. ما نمی خواهیم همه ازدحام در آسانسور در آغاز روز و پایان روز است.

“ما می خواهیم محصولات تمیز کردن همه جا. ما می خواهیم کارکنان به مسئولیت برای بهداشت. دست sanitiser در همه جا.

“مردم نه تکان دادن دست خود را. مردم اطراف آن به یک اتاق کوچک برای یک جلسه.

“سفر بین ایالتی برای یک جلسه است که شما می توانید از طریق ویدئو”.

استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی است تصریح کرد دولت فدرال موقعیت است که آن را بی خطر است برای باز کردن مدارس است.

تنها ویکتوریا و تاسمانی را دوباره باز مدارس.

“ما هیچ شواهد واقعی است که مدارس یک راننده از انتقال. پس از آن ممکن است برای مدل است که” او گفت:. “بدیهی است که چیزی است که ما را تماشا کنید. ترین – من می خواهم تصور کنید که به احتمال زیاد اثر منفی از مدارس ممکن است برخی از انتقال از بزرگسالان به بزرگسالان مانند معلمان اگر آنها تمرین خوب فاصله در کلاس درس.

“ما باور نمی وجود دارد قابل انتقال از کودکان پس ما انجام داده اند هیچ سازی در آن است.”

استاد مورفی گفت: افزایش میزان اطلاعات و علم نشان داد بچه های جوان تر به نظر نمی رسد به این عفونت است.

استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی می گوید ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر شیوع بیماری مانند یک در کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در ملبورن غرب سرو گوشت.

“آن است که سودمند درس که شیوع در ویکتوریا که در آن این نوع از چیزهایی که ما به احتمال زیاد به نگه داشتن دیدن بیش از ماه های آینده به خصوص اگر ما استراحت برخی از اقدامات” استاد مورفی گفت.

“مهم ترین چیز این است که ما را شیوع داده شده بسیار عفونی طبیعت از این ویروس است که ما باید این ظرفیت را به سرعت تست ردیابی ایزوله و قرنطینه است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است که شیوع.”

Cedar Meats in Brooklyn has closed its doors for extensive cleaning, while its staff remain isolated.

سرو گوشت در بروکلین بسته شده است درهای خود را به صورت گسترده تمیز کردن در حالی که کارکنان آن جدا باقی می ماند.اعتبار:Simon Schluter

ویکتوریا ثبت یکی دیگر از 17 مورد از coronavirus یک شبه از جمله 11 نفر در ارتباط با شیوع بیماری در حومه غربی کشتارگاه.

استاد مورفی تایید شده است 6849 تایید موارد COVID-19 در استرالیا, افزایش 25 بیش از 24 ساعت گذشته. برخی از 20 نفر در هواکش و 96 فوت کرده اند.

برای مدت زمان COVID-19 بحران لطفا توضیح دهید که در حال آمدن است به شما پنج روز در هفته است.

امروز در قسمت, ملی, ویرایشگر, حزب محافظه مگوایر پیوست ارشد اقتصاد نویسنده جسیکا ارواین به بحث در مورد پتانسیل اقتصادی پیامدهای لغو تمبر.

را در اینجا گوش دهید:

استاد برندان مورفی قرار است به ملی سلامت به روز رسانی به زودی.

پخش زنده کنفرانس مطبوعاتی زیر:

جاش Frydenberg نشان داده است مالی میزان متوقف اقتصاد ناشی از کوروناویروس محدودیت نیز تخمگذار استدلال خود را به اقتصاد دوباره آغاز شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و چگونه به آن را انجام دهد.

تماشای خلاصه در زیر آدرس خود را به باشگاه مطبوعات ملی زیر:

استرالیا مرزی نیروی کمیسر مایکل Outram تایید کرده است وجود دارد یک مکالمه بین یک بنیاد برومند افسر و سیدنی harbourmaster در مورد اینکه آیا روبی شاهزاده خانم می تواند حوض.

اما آقای Outram گفت: فدرال پارلمانی پرس و جو به دست زدن به coronavirus که ABF افسر عبور در مشاوره سلامت از NSW Health و تا به حال هیچ “فاصله قدرت” به طور مستقیم هاربر استاد به متوقف کردن کشتی.

“گزارش شده است که یک مرز افسر نیروی اجازه داد برای روبی شاهزاده به اسکله در این بندر در سیدنی بنابراین هاربر استاد احوال است قدرت تحت NSW قانون… برای دادن اجازه یا رد مجوز به کشتی که به بندر سیدنی” آقای Outram گفت. “او به سادگی به اشتراک گذاشته و با آنها اطلاعات ما تا به حال از NSW سلامت… تصمیم گیری است که جریان از مشاوره که واقعا نوع لولایی در آن است.”

آقای Outram گفت: بنیاد برومند مسئول اداره مهاجرت و گمرکات ترخیص کالا از توابع اما NSW وزارت بهداشت تا به حال تفویض قدرت برای امنیت زیستی.

صفحه اصلی وزیر امور Michael Pezzullo گفت: ABF نیاز به اعتبار با تمام موفقیت های حاوی coronavirus اگر آن را نیز تا به حال مسئولیت نهایی برای هر شکست.

“اگر من بگویم آن کمیساریای از بنیاد برومند با همان منطق… او نیز تنها نقطه موفقیت و همچنین… اگر ما می خواهیم یک نقطه از پاسخگویی این کاهش در هر دو راه” آقای Pezzullo گفت.

آقای Pezzullo همچنین گفت: فدرال پرس و جو که هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا برای همکاری با NSW کمیسیون ویژه تحقیق.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: برخی از اجتماعی فاصله محدودیت خواهد بود آرام در روز جمعه اما از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از سفر بین استرالیا و نیوزیلند خواهد شد مجاز است.

“من گمان می کنم که در روز جمعه برخی از محدودیت ها خواهد بود به طور رسمی کاسته است که بسیاری از کشورها در حال حاضر نقل مکان کرد” آقای موریسون گفت.

اما نخست وزیر گفت: شل شدن محدودیت را شامل نمی شود پروازهای بین استرالیا و نیوزیلند چیزی بود که پرچم در امروز ملی در جلسه هیئت دولت که پیوست نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio.

“این است که هنوز هم برخی از زمان دور اما مهم است که آن را پرچم دلیل آن را بخشی از جاده بازگشت” آقای موریسون گفت. “در برخی از نقطه در هر دو استرالیا و نیوزیلند خواهد شروع به اتصال با بقیه جهان دوباره. واضح ترین جایی که برای شروع این است که بین دو کشور.

“ما می توانید ببینید که اتفاق می افتد اما آن چیزی است که در مورد هفته آینده اتفاق می افتد.”

نخست وزیر افزود که بیش از پنج میلیون استرالیایی را دانلود کرده COVIDSafe تماس با ردیابی برنامه در پایان روز تقریبا یک سوم از تمام کاربران گوشی های هوشمند در کشور است.

قلمرو شمالی ارشد وزیر Michael توپچی است که انتظار می رود به ارائه یک کوروناویروس به روز رسانی در 3 بعدازظهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de