Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون به تمرکز بر روی kickstarting اقتصاد استرالیا به عنوان COVID-19 سرکوب COVIDSafe محبوبیت به بالای 5 میلیون به عنوان کشور مرگ و میر می ایستد در 96

استرالیا مرزی نیروی کمیسر مایکل Outram تایید کرده است وجود دارد یک مکالمه بین یک بنیاد برومند افسر و سیدنی harbourmaster در مورد اینکه آیا روبی شاهزاده خانم می تواند حوض.

اما آقای Outram گفت: فدرال پارلمانی پرس و جو به دست زدن به coronavirus که ABF افسر عبور در مشاوره سلامت از NSW Health و تا به حال هیچ “فاصله قدرت” به طور مستقیم هاربر استاد به متوقف کردن کشتی.

“گزارش شده است که یک مرز افسر نیروی اجازه داد برای روبی شاهزاده به اسکله در این بندر در سیدنی بنابراین هاربر استاد احوال است قدرت تحت NSW قانون… برای دادن اجازه یا رد مجوز به کشتی که به بندر سیدنی” آقای Outram گفت. “او به سادگی به اشتراک گذاشته و با آنها اطلاعات ما تا به حال از NSW سلامت… تصمیم گیری است که جریان از مشاوره که واقعا نوع لولایی در آن است.”

آقای Outram گفت: بنیاد برومند مسئول اداره مهاجرت و گمرکات ترخیص کالا از توابع اما NSW وزارت بهداشت تا به حال تفویض قدرت برای امنیت زیستی.

صفحه اصلی وزیر امور Michael Pezzullo گفت: ABF نیاز به اعتبار با تمام موفقیت های حاوی coronavirus اگر آن را نیز تا به حال مسئولیت نهایی برای هر شکست.

“اگر من بگویم آن کمیساریای از بنیاد برومند با همان منطق… او نیز تنها نقطه موفقیت و همچنین… اگر ما می خواهیم یک نقطه از پاسخگویی این کاهش در هر دو راه” آقای Pezzullo گفت.

آقای Pezzullo همچنین گفت: فدرال پرس و جو که هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا برای همکاری با NSW کمیسیون ویژه تحقیق.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: برخی از اجتماعی فاصله محدودیت خواهد بود آرام در روز جمعه اما از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از سفر بین استرالیا و نیوزیلند خواهد شد مجاز است.

“من گمان می کنم که در روز جمعه برخی از محدودیت ها خواهد بود به طور رسمی کاسته است که بسیاری از کشورها در حال حاضر نقل مکان کرد” آقای موریسون گفت.

اما نخست وزیر گفت: شل شدن محدودیت را شامل نمی شود پروازهای بین استرالیا و نیوزیلند چیزی بود که پرچم در امروز ملی در جلسه هیئت دولت که پیوست نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio.

“این است که هنوز هم برخی از زمان دور اما مهم است که آن را پرچم دلیل آن را بخشی از جاده بازگشت” آقای موریسون گفت. “در برخی از نقطه در هر دو استرالیا و نیوزیلند خواهد شروع به اتصال با بقیه جهان دوباره. واضح ترین جایی که برای شروع این است که بین دو کشور.

“ما می توانید ببینید که اتفاق می افتد اما آن چیزی است که در مورد هفته آینده اتفاق می افتد.”

نخست وزیر افزود که بیش از پنج میلیون استرالیایی را دانلود کرده COVIDSafe تماس با ردیابی برنامه در پایان روز تقریبا یک سوم از تمام کاربران گوشی های هوشمند در کشور است.

قلمرو شمالی ارشد وزیر Michael توپچی است که انتظار می رود به ارائه یک کوروناویروس به روز رسانی در 3 بعدازظهر.

دولت فدرال بازسازی ایمن کار استرالیا, وب سایت را به یک منبع جزئیات چگونگی کسب و کار در صنایع مختلف باید تا محل کار خود را در پست coronavirus اقتصاد است.

شامل 1300 صفحات وب متناسب با 23 صنایع مختلف وب سایت طراحی شده به عنوان “بزرگترین مخزن اطلاعات” مربوط به محل کار در میان coronavirus بحران دادستان عمومی و روابط صنعتی وزیر مسیحی پورتر گفت.

Prime Minister Scott Morrison addresses the media during a press conference on Tuesday.

نخست وزیر اسکات موریسون آدرس رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. اعتبار:Alex Ellinghausen

“[کارفرمایان و کارکنان] می توانید حرکت نسبتا به سادگی به دریافت دقیق پاسخ به این سوال که درخواست خود را به کسب و کار خاص” آقای پورتر گفت. “آیا آنها یک تولید کننده یا یک کشتارگاه و یا یک کافه که آیا آنها می خواهم به دانستن در مورد چگونگی تمیز کردن باید کار چه استانداردهای دیگر که مناسب چه محصولات باید مورد استفاده قرار گیرد – به گرانول سطح از جزئیات است.”

سابق Fortescue فلزات اجرایی گروه Nev قدرت که در پیوست نخست وزیر و دادستان کل در کنفرانس مطبوعاتی در نقش خود به عنوان رئیس جمهور COVID-19 هماهنگی کمیسیون گفت: صدها نفر از کسب و کار و قله بدن مشورت شده بود به عنوان بخشی از این پروژه است.

“پیام من به کسب و کار بسیار ساده است: به ادامه کار با کارکنان خود را به پیدا کردن راه های پیکربندی خود را کسب و کار به طوری که شما قادر به معرفی محدودیت های اجتماعی فاصله و بهداشت به عادی خود را از فعالیت های کسب و کار و برنامه در محل و آماده به محدودیت تغییر” آقای قدرت گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است در حال حاضر زمان به تمرکز بر روی kickstarting اقتصاد استرالیا داشتن موفقیت سرکوب coronavirus.

“ما در حال حاضر نیاز به 1 میلیون استرالیایی بازگشت به کار. که منحنی ما نیاز به آدرس” آقای موریسون گفت.

و اشاره کرد که 1 میلیون استرالیایی در حال حاضر در کارجویان رفاه پرداخت 5 میلیون دسترسی به $1500-یک-دو هفته JobKeeper پرداخت 1 میلیون و دسترسی خود را superannuation حساب آقای موریسون گفت: ملی کابینه در مورد “فشار زیادی” از گرفتن حق زمان بر بازگشایی اقتصاد است.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که ملی کابینه و قطعا دولت مشترک المنافع است که تحت هیچ توهم در مورد هزینه های جاری از این اقدامات” نخست وزیر گفت. “و قطعا فشار زیادی قرار می دهد که باید آن را در جدول زمانی که ما به دنبال حرکت استرالیا بازگشت به که امن اقتصاد است.”

به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون آدرس های کشور, برخی از اخبار نیز فقط شکسته -بانک مرکزی برگزار کرده است رسمی نرخ های بهره را 0.25 درصد است.

این می آید حتی به عنوان نشانه ای که رشد اقتصادی آمار از coronavirus همه گیر است گسترش.

این هرالد شین رایت گزارش می دهد که فرماندار فیلیپ لاو تایید بانک مرکزی استرالیا چسبیده بود با پایین ترین رکورد در نرخ آن را در شروع این بیماری همه گیر زیر این بانک به طور منظم و ماهانه نشست.

در حالی که دکتر لاو حاکی است در موارد متعدد 0.25 درصد به عنوان کم به عنوان بانک آماده است تا به نرخ رسمی, بازارهای مالی قرار داده بود احتمال قطع در روز سه شنبه در 60 درصد است. همان بازار بر این باورند که بانک مرکزی این نرخ هنوز هم خواهد بود در 0.25 درصد در اکتبر سال آینده.

اینجا بیشتر بخوانید.

نخست وزیر اسکات موریسون به نظر می رسد در حال اجرا کمی دیر برای 2pm آدرس.

در ضمن هرالد خبرنگار لورا چانگ است پوشش روبی شاهزاده ویژه پرس و جو امروز.

آن نازل شده است هنگامی که NSW سلامت تلقی کشتی کروز کم خطر و مقامات را بر اساس منسوخ مسافر وارد شوید.

The Ruby Princess cruise ship, which was the source of hundreds of Australia's Coronavirus cases, departs Port Kembla, NSW, with its remaining crew.

روبی شاهزاده کشتی کروز است که منبع صدها نفر از استرالیا Coronavirus موارد حرکت Port Kembla NSW آن باقی مانده خدمه.اعتبار:جینی Barrett

این کشتی کروز که لنگر انداخت در سیدنی در 19 مارس مرتبط شده است بیش از 650 مورد از COVID-19 در مسافران و 21 مرگ و میر.

بیشتر بخوانید از پوشش در اینجا.

نخست وزیر اسکات موریسون آدرس ملت در 2pm پس از امروز ملی در جلسه هیئت دولت.

که من نشانه برای ثبت کردن وبلاگ. سارا Keoghan است که مصرف بیش به ارائه به روز رسانی زنده از طریق به شب با حداکثر Koslowski از کانبرا اداره آوردن شما پوشش از آقای موریسون آدرس.

هنوز هم وجود دارد فقط یکی فعال مورد کوروناویروس در عمل پس از این سرزمین ثبت شده هیچ مورد جدید امروز.

شده اند وجود دارد 107 مورد از coronavirus در خاک پس از شروع شیوع. سه Canberrans فوت کرده اند.

دیروز قلمرو خود را ثبت اولین مورد جدید از آوریل 25, پس قبلا داشتن هیچ فعال موارد است.

مورد یک زن در 20s خود را که به تازگی از خارج از کشور.

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg اعلام کرده است او نمی خواهد قطع خدمات خواهد بود و باز به کاهش شرکت نرخ مالیات به عنوان بخشی از استرالیا پس از coronavirus بهبود اقتصاد در آدرس خود را به باشگاه مطبوعات ملی این بعد از ظهر.

آقای Frydenberg اشاره کرد که در حالی که ائتلاف به حال کاهش مالیات شرکت های کوچک و متوسط کسب و کار به 25 درصد شرکت های بزرگ هنوز پرداخت بالاتر از 30 درصد شرکت نرخ مالیات.

“ما در حکومت, در, رد, بازی,” او گفت:. “آنچه ما در حال انجام است و به دنبال در چگونه ما می تواند همچنان به رقابت برای سرمایه است.

“نرخ مالیات مانند محل های کار انعطاف پذیر مانند انعطاف پذیر زیرساخت مانند آزادسازی همه آنها عوامل کلیدی است که کسب و کار در نظر بگیرید زمانی که آنها خود را ایجاد کسب و کار در سراسر جهان.

“سرمایه همراه است. کسب و کار است که بسیار احساساتی و بنابراین ما باید اطمینان حاصل شود ما رقابتی ترین محیط ممکن است.”

آقای Frydenberg اصرار بالقوه شرکت نرخ مالیات بر قطع نمی خواهد آمد در هزینه خدمات دولتی.

“ما در حال خدمات برش,” او گفت:. “است که محصول مستقیم یک مسئول اقتصادی بازار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de