کوئینزلند که گفته خود را ترک اجباری هتل قرنطینه پس از فقط یک شب برای رفتن بر روی یک “الکل و مت شراب خواری” در اطراف پرت CBD محروم شده است به عنوان وثیقه, Western Australia police فشار برای یک زندان.

داگلاس Nothdurft, 33, پرواز به دولت در مارس 3, 2020 – کمتر از یک هفته پس از WA اعلام کرد هر ایالتی مسافران مورد نیاز خواهد بود برای منزوی در دولت منصوب هتل برای 14 روز گزارش هدر McNeill.

The man was meant to stay at the Criterion Hotel for two weeks, but allegedly left after just one night.

مرد بود به معنای ماندن در معیار هتل برای دو هفته اما گفته می شود در سمت چپ پس از فقط یک شب. اعتبار:نقشه های گوگل

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

ویکتوریا پلیس به تازگی منتشر شده روزانه خود را coronavirus مربوط به آمار است.

این اعداد تا 11 شب آخرین شب:

• در 24 ساعت گذشته, Victoria Police انجام 879 نقطه چک در خانه کسب و کار و خدمات غیر ضروری در سراسر کشور

55 جریمه در کشور صادر شده است در 24 ساعت گذشته

• پس از 21 مارس, ویکتوریا, پلیس انجام داده اند در مجموع 29,340 نقطه چک به عنوان بخشی از این عملیات

برخی از نقض است که منجر به جریمه بیش از 24 ساعت گذشته با توجه به ویکتوریا پلیس بودند از:

• * * * چند نمونه از گروه اجتماعات در اماکن خصوصی از جمله پنج تن از دوستان با داشتن یک حزب در ملبورن شمال غرب

• چند نفر در ارتکاب جرایم جنایی از جمله حمله سلاح و مواد مخدر مرتبط با جرائم

Coronavirus همه گیر است منجر به افزایش فوری برنامه های کاربردی به دادگاه خانواده 40 درصد به عنوان فرو ریختن خانواده ها تحت فشارهای اجتماعی و انزوا و استرس های مالی و خانوادگی ،

به عنوان بیانکا سالن گزارش فدرال دادگاه مدار که همچنین می شنود قانون خانواده اختلافات است و به همین هولناک شده است با کروناویروس مربوط فوری برنامه های کاربردی برای دادگاه مداخلات ضبط 23 درصد افزایش در ماه گذشته است.

Chief Justice Will Alstergren said the courts had to maintain its services to at-risk women and children.

رئیس دادگستری خواهد Alstergren گفت: دادگاه تا به حال به حفظ خدمات خود را به خطر زنان و کودکان است.اعتبار:ادی جیم

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

هرالد عکاسان دستگیر کرده اند بسیار متفاوت Anzac روز در سراسر کشور به مردم ایستاده در پایان از, وآمد و یادبود خدمات در کانبرا یادبود جنگ است که با حضور بسیار اندک است.

دیدن گالری اینجا.

Prime Minister Scott Morrison and wife Jenny lay a wreath at the Tomb of the Unknown Soldier during the Anzac Day commemorative service at the Australian War Memorial in Canberra

نخست وزیر اسکات موریسون و جنی ذخیره کردن یک تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام در طول روز آنزاک یادبود در مراسم یادبود جنگ استرالیا در کانبرا اعتبار:Alex Ellinghausen

سازمان دیده بان سیدنی استرالیا یادبود روز آنزاک خدمات در اینجا زندگی می کنند:

کوانتاس را در روز شنبه عملیات نجات پرواز به ملبورن از آرژانتین آوردن یکی دیگر از 150 کشته و 20 رشته جدید زلاند خانه از جنوب امریکا.

پرواز است که توسط کوانتاس از طرف دولت استرالیا.

QF7028 را ترک بوینس آیرس در 2pm محلی کنونی در آوریل 25 و زمین در ملبورن در ساعت 7: 30 بعد از ظهر روز پنج شنبه 26 مارس.

این خواهد بود که دولت گذشته نجات پرواز از آرژانتین گفت: بیانیه ای از سفارت استرالیا در بوئنوس آیرس در اوایل این هفته.

رهبران جهان متعهد شدند که در روز جمعه برای سرعت بخشیدن به کار در آزمایش دارو و واکسن در برابر COVID-19 و به اشتراک گذاری آنها را در سراسر جهان اما ایالات متحده را در راه اندازی سازمان جهانی بهداشت ابتکار.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی آلمان, آنگلا مرکل و جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa در میان کسانی که در پیوست یک ویدئو کنفرانس برای راه اندازی آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “نقطه عطفی همکاری” برای مبارزه با بیماری همه گیر.

هدف آن به سرعت توسعه امن و موثر داروهای آزمایش و واکسن برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19 و اطمینان از دسترسی برابر به درمان فقیر و غنی.

“ما در مواجهه با یک تهدید مشترک است که ما فقط می توانیم شکست با یک رویکرد مشترک” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: به عنوان او باز جلسه مجازی.

“تجربه به ما گفته است که حتی زمانی که ابزارهای در دسترس آنها نبوده است به همان اندازه در دسترس برای همه است. ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

در طول آنفولانزای H1N1 در سال 2009 وجود دارد که انتقاد از توزیع واکسن بود و نه عادلانه به عنوان کشورهای ثروتمند قادر به خرید بیشتر.

رهبران از آسیا و خاورمیانه و آمریکا نیز در این کنفرانس ویدئویی اما چند کشورهای بزرگ هم شرکت نمی کنند از جمله چین و هند و روسیه است.

یک سخنگوی ماموریت ما در ژنو گفت که ایالات متحده نمی خواهد درگیر شود به دلیل آن است که “عمیقا نگران است که اثربخشی با توجه به اینکه ناخالص آن شکست کمک کرد سوخت از زمان همه گیر.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است lambasted که به عنوان به کندی واکنش نشان می دهند به شیوع و “چین-محور” و اعلام کرد تعلیق کمک های مالی.

Tedros است صبورانه در دفاع از این که دست زدن به همه گیر و بارها و بارها متعهد به انجام یک پست-همه گیر ارزیابی به عنوان آژانس می کند با تمام بحران.

بیش از 2.7 میلیون نفر آلوده شده اند با COVID-19 و حدود 190,000 اند و از آن پس این کروناویروس جدید پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“عنوان جدید تشخیص و درمان و واکسن در دسترس ما باید مسئولیت آنها را به خارج فضاي با این شرط که تمام زندگی باید برابر با ارزش” گفت: ملیندا گیتس روسای بنیاد گیتس که بود که دومین کمک کننده سال گذشته است.

بیش از 100 بالقوه COVID-19 واکسن در حال توسعه از جمله شش در حال حاضر در مطالعات بالینی دکتر گفت: Seth برکلی مدیر عامل شرکت GAVI واکسن داد یک مشارکت عمومی-خصوصی است که منجر واکسیناسیون فرزندتان مبارزات در کشورهای فقیر.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی واکسن برای همه ما در حال رفتن به نیاز به رهبری جهانی برای شناسایی و اولویت بندی واکسن نامزد,” او گفت: ژنو, اخبار جلسه.

رندویکک شورای شهر باز کوگی, Clovelly و ماروبرا به صورت مختصر پنجره برای ورزش تنها امروز صبح پس از به زور بسته شدن تمام سواحل آن در 1 بعد از ظهر روز جمعه.

هرالد عکاس جیمز Alcock در ماروبرا به عنوان خورشید گل رز گرفتن جمعیت که رنگی وجود دارد برای صبح زود روز آنزاک گشت و گذار, شنا کردن و یا اجرا.

Bathers at Maroubra at dawn on Saturday

Bathers در ماروبرا در سپیده دم روز شنبهاعتباری:James Alcock

“افراد موفق به استفاده از سواحل برای ورزش تنها” این شورا در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر روز جمعه در توضیح بسته شدن.

بیش از آخر هفته کوگی, Clovelly و ماروبرا باز خواهد بود بین 6 صبح و ساعت 9 صبح تا مردم به انجام ورزش فقط قبل از بسته شدن برای بقیه روز.

Bathers at dawn

Bathers در سپیده دماعتباری:James Alcock

“همه دیگر unpatrolled سواحل در رندویکک شهرستان باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. این سواحل شامل گوردون خلیج مالابار ساحل, کیر کوچک, خلیج, ساحل, Frenchmans ساحل, Yarra خلیج و Congwong ساحل” این شورا در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

“اقیانوس سنگ استخر در رندویکک شهرستان باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته به عنوان آنها به موضوع بهداشت عمومی به منظور نزدیک است.”

جمعیت نیز جمع آوری شده در موج شکن و شن و ماسه در کوگی در صبح روز شنبه با صدها نفر وجود دارد در برخی از ورزش قبل از 9.

نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر پس از 31 مارس با 422 مرگ و میر در روز پنج شنبه.

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند در دولت از شیوع بیماری است.

New York's Governor Andrew Cuomo

نیویورک فرماندار اندرو کومو اعتبار:AP

“این است که در یک سطح غیر قابل تصور و آن را رها کردن تا حدودی. اما آن را هنوز هم ویرانگر اخبار” اندرو کومو فرماندار گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

تعداد کل افراد بستری ایالت همچنان به رها کردن به آرامی ضربه 14,258 هر چند تعداد بیماران جدید از آمدن به بیمارستان است که اساسا مسطح در حدود 1300, کومو گفت.

در حالی که به طور کلی روند ارائه برخی از امید, فرماندار ادامه داد: به استرس است که هر گونه سود می تواند از دست رفته به سرعت اگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آرام هستند بیش از حد به سرعت.

“چگونه سریع کاهش, چگونه کم است کاهش؟” کومو پرسید. “دوباره متغیر چیزی است که ما انجام می دهیم.”

نیویورک شروع به افزایش مقدار, تست انجام 34,736 در روز پنج شنبه نسبت به حدود 20,000 معمولا.

کومو مقامات دولت استناد یک حکم اجرایی کارگردانی خصوصی و عمومی آزمایشگاه به کار با دولت را به اولویت coronavirus تست.

دولت امیدوار است برای انجام به عنوان بسیاری از 40,000 آزمون در روز است.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im