کوانتاس را در روز شنبه عملیات نجات پرواز به ملبورن از آرژانتین آوردن یکی دیگر از 150 کشته و 20 رشته جدید زلاند خانه از جنوب امریکا.

پرواز است که توسط کوانتاس از طرف دولت استرالیا.

QF7028 را ترک بوینس آیرس در 2pm محلی کنونی در آوریل 25 و زمین در ملبورن در ساعت 7: 30 بعد از ظهر روز پنج شنبه 26 مارس.

این خواهد بود که دولت گذشته نجات پرواز از آرژانتین گفت: بیانیه ای از سفارت استرالیا در بوئنوس آیرس در اوایل این هفته.

رهبران جهان متعهد شدند که در روز جمعه برای سرعت بخشیدن به کار در آزمایش دارو و واکسن در برابر COVID-19 و به اشتراک گذاری آنها را در سراسر جهان اما ایالات متحده را در راه اندازی سازمان جهانی بهداشت ابتکار.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی آلمان, آنگلا مرکل و جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa در میان کسانی که در پیوست یک ویدئو کنفرانس برای راه اندازی آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “نقطه عطفی همکاری” برای مبارزه با بیماری همه گیر.

هدف آن به سرعت توسعه امن و موثر داروهای آزمایش و واکسن برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19 و اطمینان از دسترسی برابر به درمان فقیر و غنی.

“ما در مواجهه با یک تهدید مشترک است که ما فقط می توانیم شکست با یک رویکرد مشترک” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: به عنوان او باز جلسه مجازی.

“تجربه به ما گفته است که حتی زمانی که ابزارهای در دسترس آنها نبوده است به همان اندازه در دسترس برای همه است. ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

در طول آنفولانزای H1N1 در سال 2009 وجود دارد که انتقاد از توزیع واکسن بود و نه عادلانه به عنوان کشورهای ثروتمند قادر به خرید بیشتر.

رهبران از آسیا و خاورمیانه و آمریکا نیز در این کنفرانس ویدئویی اما چند کشورهای بزرگ هم شرکت نمی کنند از جمله چین و هند و روسیه است.

یک سخنگوی ماموریت ما در ژنو گفت که ایالات متحده نمی خواهد درگیر شود به دلیل آن است که “عمیقا نگران است که اثربخشی با توجه به اینکه ناخالص آن شکست کمک کرد سوخت از زمان همه گیر.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است lambasted که به عنوان به کندی واکنش نشان می دهند به شیوع و “چین-محور” و اعلام کرد تعلیق کمک های مالی.

Tedros است صبورانه در دفاع از این که دست زدن به همه گیر و بارها و بارها متعهد به انجام یک پست-همه گیر ارزیابی به عنوان آژانس می کند با تمام بحران.

بیش از 2.7 میلیون نفر آلوده شده اند با COVID-19 و حدود 190,000 اند و از آن پس این کروناویروس جدید پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“عنوان جدید تشخیص و درمان و واکسن در دسترس ما باید مسئولیت آنها را به خارج فضاي با این شرط که تمام زندگی باید برابر با ارزش” گفت: ملیندا گیتس روسای بنیاد گیتس که بود که دومین کمک کننده سال گذشته است.

بیش از 100 بالقوه COVID-19 واکسن در حال توسعه از جمله شش در حال حاضر در مطالعات بالینی دکتر گفت: Seth برکلی مدیر عامل شرکت GAVI واکسن داد یک مشارکت عمومی-خصوصی است که منجر واکسیناسیون فرزندتان مبارزات در کشورهای فقیر.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی واکسن برای همه ما در حال رفتن به نیاز به رهبری جهانی برای شناسایی و اولویت بندی واکسن نامزد,” او گفت: ژنو, اخبار جلسه.

رندویکک شورای شهر باز کوگی, Clovelly و ماروبرا به صورت مختصر پنجره برای ورزش تنها امروز صبح پس از به زور بسته شدن تمام سواحل آن در 1 بعد از ظهر روز جمعه.

هرالد عکاس جیمز Alcock در ماروبرا به عنوان خورشید گل رز گرفتن جمعیت که رنگی وجود دارد برای صبح زود روز آنزاک گشت و گذار, شنا کردن و یا اجرا.

Bathers at Maroubra at dawn on Saturday

Bathers در ماروبرا در سپیده دم روز شنبهاعتباری:James Alcock

“افراد موفق به استفاده از سواحل برای ورزش تنها” این شورا در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر روز جمعه در توضیح بسته شدن.

بیش از آخر هفته کوگی, Clovelly و ماروبرا باز خواهد بود بین 6 صبح و ساعت 9 صبح تا مردم به انجام ورزش فقط قبل از بسته شدن برای بقیه روز.

Bathers at dawn

Bathers در سپیده دماعتباری:James Alcock

“همه دیگر unpatrolled سواحل در رندویکک شهرستان باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. این سواحل شامل گوردون خلیج مالابار ساحل, کیر کوچک, خلیج, ساحل, Frenchmans ساحل, Yarra خلیج و Congwong ساحل” این شورا در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

“اقیانوس سنگ استخر در رندویکک شهرستان باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته به عنوان آنها به موضوع بهداشت عمومی به منظور نزدیک است.”

نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر پس از 31 مارس با 422 مرگ و میر در روز پنج شنبه.

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند در دولت از شیوع بیماری است.

New York's Governor Andrew Cuomo

نیویورک فرماندار اندرو کومو اعتبار:AP

“این است که در یک سطح غیر قابل تصور و آن را رها کردن تا حدودی. اما آن را هنوز هم ویرانگر اخبار” اندرو کومو فرماندار گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

تعداد کل افراد بستری ایالت همچنان به رها کردن به آرامی ضربه 14,258 هر چند تعداد بیماران جدید از آمدن به بیمارستان است که اساسا مسطح در حدود 1300, کومو گفت.

در حالی که به طور کلی روند ارائه برخی از امید, فرماندار ادامه داد: به استرس است که هر گونه سود می تواند از دست رفته به سرعت اگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آرام هستند بیش از حد به سرعت.

“چگونه سریع کاهش, چگونه کم است کاهش؟” کومو پرسید. “دوباره متغیر چیزی است که ما انجام می دهیم.”

نیویورک شروع به افزایش مقدار, تست انجام 34,736 در روز پنج شنبه نسبت به حدود 20,000 معمولا.

کومو مقامات دولت استناد یک حکم اجرایی کارگردانی خصوصی و عمومی آزمایشگاه به کار با دولت را به اولویت coronavirus تست.

دولت امیدوار است برای انجام به عنوان بسیاری از 40,000 آزمون در روز است.

AP

NSW معلم فدراسیون هشدار داده است که دولت را بازگشت به مدرسه برنامه ریزی برای دانش آموزان مدرسه قرار داده خواهد شد آنها را در یک نقطه ضعف خود را در مقایسه با مدرسه خصوصی همسالان.

به عنوان آموزش و پرورش ویرایشگر جردن بیکر گزارش Berejiklian دولت برگزار مدل بازده برای سال 12 – یک روز در هفته به مدت چهار هفته از آوریل 11, سپس دو روز برای چهار خود را HSC نامزد خواهد شد که 12 روز از چهره به چهره آموزش در مدت دو, در حالی که خصوصی دانش آموزان در مدرسه که بازگشت زمان کامل خواهد شد که 40 روز.

The HSC will still take place in 2020.

HSC هنوز هم محل را در سال 2020 است. اعتبار:Dominic Lorrimer

بسیاری از سیدنی مدارس خصوصی از جمله تثلیث دستور زبان سنت کاترین مدرسه SCEGGs Darlinghurst خواهد شد بازگشت به full-زمان چهره به چهره و آموزش از اواسط ماه مه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

حتی به عنوان تایید ما مرگ و میر از coronavirus گذشته افزایش یافت 50,000, سالن چشمه های معدنی و آرایشگاه بازگشایی جمعه در گرجستان و اوکلاهما با نور سبز از خود فرمانداران جمهوریخواه که کاسته مستند سفارشات با وجود کارشناسان بهداشت و هشدارهای.

در اوکلاهما فرماندار کوین Stitt معتقدات شخصی-مراقبت از کسب و کار باز با استناد به یک کاهش در تعداد افراد بستری برای COVID-19. کسانی که کسب و کار کارگردانی شد اجتماعی را حفظ فاصله نیاز به ماسک و اغلب پاکسازی تجهیزات.

هنوز هم برخی از دولت بزرگترین شهرستانها از جمله نورمن اوکلاهما شهر تولسا شد امید بستن برای حفظ ممنوعیت خود را در محل حداقل تا پایان ماه آوریل است.

با مرگ و میر و عفونت هنوز هم در حال افزایش در گرجستان, بسیاری از صاحبان کسب و کار برنامه ریزی برای ماندن بسته به رغم فرماندار برایان کمپ را تضمین بیمارستان بازدید و موارد جدید را وارد کردن به اندازه کافی برای آرایشگران, تا تو, هنرمندان, ماساژ درمانگران و مربیان شخصی به بازگشت به کار با محدودیت.

کمپ جدول زمانی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ثابت بیش از حد بلند پروازانه و حتی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او مخالف با همکار جمهوری خواه طرح.

در میشیگان فرماندار گرچن Whitmer طول اقامت خود را در خانه سفارش از طریق 15 مه در حالی که بلند کردن محدودیت بنابراین برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی و می توانید با شرکت در فعالیت های در فضای باز مانند گلف و قایقرانی موتوری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

میشیگان نزدیک به 3,000 مرگ و میر مربوط به COVID-19 پشت تنها در نیویورک و نیوجرسی در میان ایالات آمریکا.

پزشکان و تولید کنندگان از مارک های مانند Dettol سپس با عجله به بگویید که مصرف کنندگان به مصرف محصولات خود را.

رئیس جمهور تهمت است پس ادعا کرد که کسانی که نظرات جدی نیست.

“من پرسیدن سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:.

صبح به خیر سالی Rawsthorne در اینجا به شما را از طریق حوادث روز.

در اینجا صفحه اول مقاله امروز:

The Sydney Morning Herald, Saturday April 25

The Sydney Morning Herald شنبه, مارس 25اعتباری:

نخست وزیر اسکات موریسون به استناد Anzac میراث به زیر خط ملی تلاش مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موریسون اشاره سابق جنگ از زمان نخست وزیر John Curtin که صحبت از اصلی Anzacs عبور مشعل برای هر نسل از استرالیا.

“این روز آنزاک آن منتقل شده است به ما” موریسون گفت: در مراسم یادبود جنگ استرالیا.

“و هم با ایمان به یکدیگر و هدایت زندگی می کند و به عنوان مثال از کسانی که رفته اند قبل از ما درک که مشعل روشنایی تا Anzac سحر.

“مبادا فراموش کنیم.”

در حالی که مردم نمی تواند شرکت در درگیری ها در مراسم یادبود جنگ استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون و Anthony Albanese در میان چند که وجود دارد.

“این روز آنزاک است و بر خلاف هر گونه دیگر” رهبر مخالفان گفت.

“در حالی که ما ممکن است جمع آوری با هم, ما هنوز هم جمع آوری شده است.

“ما جمع آوری خواهد شد در صفحه اصلی به یاد داشته باشید همه کسانی که هرگز به خانه آمد.

“ما جمع آوری خواهد شد – و نه به جلال جنگ اما به جلال کسانی که خدمت کرده اند و هنوز هم خدمت می کنند.

“مبادا فراموش کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de